Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) mickemoto válasza SyMbioTe (#1950) üzenetére


mickemoto
őstag

Renben. Köszi.

(#1952) makoss


makoss
addikt

Sziasztok!

Tudnátok a Prohardveren olyan topikot ami külső hordozható elektromos generátorokkal foglalkozik mint a UGREEN PowerRoam GS1200
vagy az EcoFlow River 2 Pro? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1953) makoss válasza makoss (#1952) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1954) föccer válasza makoss (#1953) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

hát, nem túl felkapott témák, de van.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1955) makoss válasza föccer (#1954) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#1956) dannyl


dannyl
addikt

Jól látom, hogy a Xiaomi 13T Pro-nak nincs saját topicja? Külön van egy a 13T-nek, meg együtt is van a kettőnek, bár azok csak cikkek alattiak.

(#1957) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok Régebben volt olyan topik hogy akikkel nem érdemes üzletelni vagy ilyesmi azt hiszem. Most hol találok olyan topikot ahol be lehet írni ki nem ferar,és akikkel nem ajánlott üzletelni?Konkrétan nem átverésről van szó,ha nem lefoglalás után azt mondta utal,majd két nap után mondta hogy mégsem és már nem kell a termék.

(#1958) SyMbioTe válasza kromatika (#1957) üzenetére

Jelentsd a csalókat topik volt, de már zárásra került, már csak jelenteni lehet az adott hirdetést.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1959) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Már régóta szeretnék egy mikulás sapit.
Hol lehet ezzel kapcsolatban érdeklődni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#1960) dannyl válasza DonThomasino (#1959) üzenetére


dannyl
addikt

Tesco-ban? :U

(#1961) kelly416 válasza DonThomasino (#1959) üzenetére


kelly416
veterán

Legjobb tudomásom szerint játékban lehet nyerni. Valami Miku quiz van hirdetve évről évre, de ennél bővebbet ne kérdezz. :DDD
De nézd csak, mit dobott a közös barátunk.

(#1962) kelly416 válasza SyMbioTe (#1958) üzenetére


kelly416
veterán

Amikor valaki nem csaló, de cím meg számlaszám csere után megírom, hogy csak azért nem utalok ma mert kell betegyek holnap a számlámra pénzt és ezek után eladja másnak a terméket, azt hová írjuk? Nagyon elszomorított a dolog.

(#1963) SyMbioTe válasza kelly416 (#1962) üzenetére

D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Bár ide nyilván csak név nélkül lehet. :))
Sajnos vannak ilyenek, hiányzik neki az a bizonyos testrész.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1964) kelly416 válasza SyMbioTe (#1963) üzenetére


kelly416
veterán

Betojok, hogy milyen topikok vannak, pedig eltöltöttem már pár percet a lapcsaládban. Mindig meg tudtok lepni. Köszi, megyek oda dühöngeni. ;)

Szerk.: off

[ Szerkesztve ]

(#1965) Gallmix válasza SyMbioTe (#1963) üzenetére


Gallmix
aktív tag

:DDD

jah rájöttem nem az aprópénztől... hanem hirdetéstől... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1966) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Tudom ennek nem szabadott volna a mai világban megtörténnie, de túlzottan bízok az emberekbe, sikeresen átvertek 10e forinttal facebookon, ami az igazságérzetemet most nagyon bántja, volt már ilyen, de most úgy érzem nagyon tenni akarok valamit, hogy megtaláljam az illetőt vagy fizetési meghagyásos eljárást indítsak. Első körben egy képkeresőt keresek, mert kíváncsi vagyok valódi-e az fb profil bár a bankszámla alapján az, illetve a hirdetés valódi-e. Van olyan topic ahol fb átverésekkel foglalkoznak? :) Köszönöm előre is.

(#1967) Gallmix válasza Babetta-X (#1966) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Ha csak 10.000 forinttal vertek át akkor még "jól" jártál. Vannak akinek milliókat loptak el, rengeteg story van.

[ Szerkesztve ]

(#1968) mailitin


mailitin
újonc

Sziasztok!

Megtaláltam! Végre :) Vagy nem tudom?
(ha van erre külön topic kérlek jelezzétek)

Eléggé új vagyok itt, kéne egy kis segítség.
Túlvagyok az első eladásomon Hardveraprón.
Értékeléssel kapcsolatos a kérdésem:
> Vevő kap vmilyen emailt benne egy linkkel, amin értékelhet, vagy neki kell kibogarászni a hirdetést?
> Ha archiválva van a hirdetés, (jegelés opciót nem találtam) attól még tudja értékelni? Vagy újra kellene aktiválni?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#1969) SyMbioTe válasza mailitin (#1968) üzenetére

- Megvétel után a hirdetésnél van "Értékelem" gomb, azt kell vevőnek megnyomni, akkor te kapsz egy emailt, hogy valóban megvette-e tőled, ha te ezt megerősíted, akkor mehetnek az értékelések oda-vissza.
Itt oldalon, jobb felül van kis harang ikon, ott jelzi, ha értékelnek, vagy neked van értékelni valód.
- Igen, akkor is lehet értékelni, ha már archívált.

Jegelni úgy tudsz, hogy megnyitod a hirdetésed, és jobb felül lesz egy ilyen kis hópihe ikon. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1970) mailitin válasza SyMbioTe (#1969) üzenetére


mailitin
újonc

köszönöm!

(#1972) Gallmix válasza #79484416 (#1971) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Hát van saját blog ahol azt írsz amit akarsz, módjával, van fáradt gőz meg egyebek... de gondolom ott is módjával...
legjobb egy jó pofasör mellett talán, otthon vagy máshol kitudja... :DDD

(#1973) Lauda válasza Gallmix (#1972) üzenetére


Lauda
félisten

A saját blog is moderálásra kerülhet adott esetben, ahogy minden itt nyilvánosan megjelenő hozzászólás.

(#1975) Gallmix válasza Lauda (#1973) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Erre gondoltam én is. módjával nem véletlenül írtam...

Meg a sört sem... :DDD

Vagy indítasz egy blogot... talán belinkelheted... :DDD
Már mint az oldaltól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#1976) kelly416


kelly416
veterán

Zselés (motorkerékpár) akkumulátorral kapcsolatban informálódnék. Erre van spec. vagy félspec. topik?

(#1977) Gallmix


Gallmix
aktív tag

Temu vagy hasonló téma, topik létezik?

(#1978) Timyyy válasza Gallmix (#1977) üzenetére


Timyyy
őstag

(#1979) Gallmix válasza Timyyy (#1978) üzenetére


Gallmix
aktív tag

akkor nincs külön témája, még nem ért el egy inger küszöböt. köszi, megnézem :)

(#1980) RandomName


RandomName
aktív tag

Külső adattárolókkal foglalkozik valamelyik topic?
Családban kellene egy hurcolós 2-3-4-5T körüli tartós, megbízható usb3-as darab kb 100€-ig.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#1981) bambano válasza RandomName (#1980) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1982) updog


updog
senior tag

Fotogrammetria / Reality Capture / NeRF / Gaussian Splatting etc. témákra ugye jól látom hogy nem igazán van topic?

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.