Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) Gépötty válasza cigam (#5150) üzenetére


Gépötty
senior tag

Csak nagyon kell figyelni, mikor visszanézed :DD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5152) cigam válasza Gépötty (#5151) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Mivel egész nap videószerkesztő elött üldögélek, evidenica volt számomra, hogy betöltöm egy editorba, és ott kockánként tudom léptetni. :B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5153) havri1 válasza TaaT (#5145) üzenetére


havri1
félisten

Én 1x próbáltam, méretre akkora lett (ha nem nagyobb) mint az 1024 30fps, de alsó sávban húzott egy zöld csíkot...

havri

(#5154) cigam válasza havri1 (#5153) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

A méretet egyedül a bitráta határozza meg. Nem számít se a felbontás se az fps.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5155) havri1 válasza cigam (#5154) üzenetére


havri1
félisten

Nah, közbe látom nem is jól írtam, 1080p/30fps és 720p/60fps.
Mindjárt csinálok egy gyors tesztet, mert biz isten úgy emlékszem, sokkal nagyobb méretű volt.

Szerk.:

1080p/30fps -el 5:25:59 fér fel
720p/60fps pedig : 4:57:33 fér csak el a 32gbos kártyára.
Nagyobb a mérete a 60fps-esnek.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5156) cigam válasza havri1 (#5155) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nem írtad oda, hogy melyiknek mekkora a bitrátája ;) (+ha VBR, akkor a képtartalomtól is erősen függ)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5157) havri1 válasza cigam (#5156) üzenetére


havri1
félisten

Látod ez igaz :)
Nem csináltam videót, csak állítgattam, és kiírta a hátralévő idt, ami persze pillanatnyi kalkuláció.

havri

(#5158) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nos nekem akkor is csak 30fps-es 720p van. Hogy tudok firmware-t frissíteni? És honnan tudok hozzá tuti SW-szedni?

(#5159) havri1 válasza ЯΞD (#5158) üzenetére


havri1
félisten

Biztos, hogy eredeti?
Mindegyikbe kéne lenni 60fps-nek.
4 vagy 5 G1W ment át a kezeim között, mindbe volt.

havri

(#5160) ЯΞD válasza havri1 (#5159) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Tőle vettem! [link] Nekem eredetinek tűnik a minősége is rendben van. És van benne magyar nyelv! De ha átállítom angolra akkor sincs 720p 60fps.. (Csak mert gondoltam rá hátha magyar menüben van elszúrva valami)

(#5161) TaaT válasza havri1 (#5159) üzenetére


TaaT
veterán

A dashcamtalk fórumán az egyik "manufacturer" rangú ember azt írta, ő 9féle G1W-ről tud, természetesen ezek mind eredetik.

Give them hell Ukraine!

(#5162) TaaT válasza ЯΞD (#5158) üzenetére


TaaT
veterán

Én csak ezért nem mernék FW-t frissíteni. :)

Amúgy most csináltam egy 60fps-es felvételt, ha valaki megmondja melyik programmal tudom megnézni kockánként a képet megköszönném. :)

Give them hell Ukraine!

(#5163) Petyus87 válasza havri1 (#5159) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Tőlem vette... :K Tudtommal Estore nem foglalkozik fake G1W-vel(tőle van a kamera ugyanis)... Ráadásul rendelkezik HDMi kimenettel, a fake verzióban pedig köztudottan nincs. Szóval tuti, hogy eredeti. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5164) bul07


bul07
nagyúr

Esetleg aki kacérkodott a gondolattal hogy vesz mini Dv kamerát az esetleg rárepülhet erre
Angol raktáról banggood
X3 Mini DV hozzá 51a3b9 kupon amivel az ára ~2521Ft - [link] , [link]
Lehet hogy van jobb ár , de nem hiszem hogy európai szállítással

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5165) tahepa


tahepa
senior tag

Üdv
G1W sorozatban gondolkodom...szigorúan városi használatban lenne ..melyik mellett mi szól?
Ár-érték arányban melyik az ideális? A everbuying oldalon összerázva mindent ~37 dodóból kijönne egy G1WH. Valszeg érdemes lenne? Tapasztalat valakinek az ott kapható cuccokról ( főleg Kamera ügyben) ?

(#5166) cigam válasza tahepa (#5165) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ezt neked kell eldönte. Van aki szereti a nagy látószöget, van aki nem szereti a kép torzítását. Célszerű az "C"-s kondenzátoros kivitelt előnyben részesíteni. Bár van aki az akkumulátorost szereti, mert azt még +pár perc üzemidőt is biztosít. A boltot nem ismerem, de óvatosan, mert szeretik hamisítani.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5167) TaaT válasza tahepa (#5165) üzenetére


TaaT
veterán

Én a G1W-CB és a G1WH közül választanék.

Give them hell Ukraine!

(#5168) ЯΞD válasza Petyus87 (#5163) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Pedig nincs 720p 60fps.

(#5169) tahepa válasza cigam (#5166) üzenetére


tahepa
senior tag

Kösz a választ. A G1WH fog maradni.C verzió már volt nekem is de sajna el kellett adnom ( anyagi ok)

(#5170) havri1 válasza tahepa (#5169) üzenetére


havri1
félisten

Ma néztem meg estore009 csere G1WH felvételeit.
720p 60fps-en maradt véletlen, botrány szerintem
Lehet benyaltam egy gagyit :(
Most teszem a G1W mellé, és FHD-ben megyek egy két kört..

havri

(#5171) Petyus87 válasza havri1 (#5170) üzenetére


Petyus87
aktív tag

A legelső kamerámmal sajnos én is így jártam szerintem. Aukción vettem nála és nem tartom kizártnak, hogy az már egy javított kamera volt...Azt mondták hardveres a probléma, javítják és majd küldik vissza, aztán mikor visszakaptam a csomagot, akkor látom meglepődve, hogy egy zsír új, fóliás Blueskysea jött cserébe. Ettől függetlenül a garanciáztatás megy nála és nem tűnnek el a problémák elől. Nyomd már fel a videót, de ha lehet ne youtube-ra. Kíváncsi vagyok.

(#5168) ΩМΞGΔЯΞD
Látom, pedig az említett kamera leírásában is szerepel a 720p 60 fps. Nála kell reklamálni, nekem sose volt rá szükségem, de most mindjárt ülök a kocsiba és megnézem hogy a CC HD50-es kamerámban van-e. Abban ugyan az a Novatek 96650-es chip van.

[ Szerkesztve ]

(#5172) havri1 válasza Petyus87 (#5171) üzenetére


havri1
félisten

G1W
G1WH

Egyiktől se vagyok elájulva. Igazából nem szoktam visszanézegetni, de ez messze van azoktól, amiket évekkel ezelőtt vettem.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5173) lazac_ válasza havri1 (#5172) üzenetére


lazac_
tag

G1WH-nak láthatóan fókuszproblémája van, középen felül a fa lombja éles egyedül.

Nekem a Mobius tegnap reggel 6 körül megint elfelejtette a beállításait, és ezután nem indult el az automatikus felvétel. Lehet, hogy a kondenzátor zavarja meg, amikor visszaadom a gyújtást egy másodpercre az ablakok felhúzásához, akkuval ilyen nem volt...

(#5174) Petyus87 válasza havri1 (#5172) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Nos, ezzel a G1WH-val valami tényleg nem stimmel... :( Pocsék minőség. Küld el a videót én is úgy reklamáltam.

(#5175) havri1 válasza Petyus87 (#5174) üzenetére


havri1
félisten

Á, reklamálni nem fogok, így is necces, hogy egyáltalán megkapja e a rossz kamerát, ami ugye 2 éves már.. :)
Buszba nekem jó, nekem nem a rendszámok az érdekesek, hanem, hogy rögzítsem, hogy ott, és úgy jártam, ahogy kell, nem úgy, ahogy egyes utasok mondják... (korábban mentem el, otthagytam, stb)

havri

(#5176) bul07 válasza havri1 (#5175) üzenetére


bul07
nagyúr

Múltkor olvastam egy ilyen sírós bejegyzést villamossal kapcsolatba(meg is van)

Ilyenkor nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, élne falun ahol naponta 4-5 járat van délelőtt és ugyan ennyi délután

Nem véletlen járja erre az a mondás hogy
"Váró busz nincs csak várakozó utas"

10-15percel hamarabb már megállóban a az utas ha utazni akar

Öcsém míg tanult minden reggel a 5:45-ös busszal indult hogy 7:45-re beérjen az iskolába, nekem csak a 7:10-el kellet hogy 7:45 beérjek, igaz gyakorlatra a 6:20-al mert 7-re kellet
De jók is voltak azok az idők veszett sofőrökkel , akkoriban utaztam leggyorsabban Ikrus(250-es talán) buszon , ha hiszitek ha nem olyan 125-135-el száguldtunk , nem tudom pontosan mert a kilométer órájában 115körül van egy tüske na ara ráfeküdt de még akkor gyorsult kicsit
Ellőte egy pár héttel kapták vissza nagygenerálról és kicsit meghajtotta a söfőr hogy mit is tud, mi mindíg a jobb első üllésen ültünk

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5177) Moleman válasza bul07 (#5176) üzenetére


Moleman
addikt

Hasonló élményem nekem is volt, BKV éjszakai Ikarus 280-as, garázsmenet, egyedüli utas voltam. 95-tel mentünk a Hős utcában, és közben gyönyörű hangja volt.

Ami a villamost illeti: én az 50-estől függök reggelente, ami viszont keresztezi a lajosmizsei vasútvonalat, ha hosszú sorompót kap, 3 kocsi feltorlódik, pedig papíron 5 percenként jár. Az átlagot végülis hozza, 15 perc után jön három. :D

(#5178) Arti1


Arti1
aktív tag

Mit lát a hátra szerelt kamera este? Elvileg a hátul jövő tompítottja nem világít fel a kameráig, de gondolom rendszámot két első lámpa között nem láthat.

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#5179) Gépötty válasza Arti1 (#5178) üzenetére


Gépötty
senior tag

Este egyáltalán nem fogsz rendszámokat olvasni, azt kivéve talán, ami előtted megy.
Egyébként ilyen (178 fokos látószöggel, a 120-140 fokos sokkal közelebb hozza a mögöttes forgalmat, cserébe a széléből sok hiányzik).

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5180) Arti1 válasza Gépötty (#5179) üzenetére


Arti1
aktív tag

Köszönöm, ez milyen kamera 178as látószöggel?

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#5181) Gépötty válasza Arti1 (#5180) üzenetére


Gépötty
senior tag

GS9000

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5182) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

Lark freecam 4.0 periodikusan ismétlődően zajt vesz fel. Így. (fel kell tekerni a hangerőt akkor jól hallható)
Lehet ezzel valamit kezdeni? Vagy szerviz.

(#5183) Gépötty válasza kenguru99 (#5182) üzenetére


Gépötty
senior tag

Szia!
Korábban már mások is tapasztaltak hasonlót különböző hangtartományokban, de eddig nem lett megfejtés. Szerintem szervizben is leráznak azzal, hogy szokd meg.
Azt még figyeld meg a későbbiekben, hogy minden felvétel ilyen-e. Az enyém csak az indítás utáni legelső felvételen adott hülye hangokat (az hasonló ütemben, halkan sípolt), viszont az utána következőkön teljesen normálisan szólt. Annál valószínű szoftveres dolog volt a háttérben.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5184) Petyus87 válasza Gépötty (#5183) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Na most a dologhoz hozzátartozik, hogy az én G1W-m ugyan ezt csinálta. A CC HD 50 pedig tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#5185) Gépötty válasza Petyus87 (#5184) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azt hiszem, ez G1WH volt, de lehet, hogy G1W. Én inkább a feldolgozóprocinak tudnám be ezt a hibát, és nem hiszem, hogy háztájiban korrigálni lehetne.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5186) Wheelbarrow válasza kenguru99 (#5182) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Nekem a GPS-es kamerám csinál hasonlót. A GPS modulra gyanakszom, de lehet a kamera óramodulja is mivel szabályosan másodpercenként ismétlődik a hang.

Vagy :DDD Az én kamerám nagyon hasonló hangot produkál.

(#5187) Moleman válasza Wheelbarrow (#5186) üzenetére


Moleman
addikt

"...18 hours of it."
Miattatok már én is rajongó lettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5188) Arti1


Arti1
aktív tag

13-a szerencsés szám, végre sikerült feladniuk a gearbestiáéknak... Nem tudom mi tartott eddig, szerencséjük, hogy a világ másik végén vannak :)

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#5189) JJ hunter válasza Arti1 (#5001) üzenetére


JJ hunter
aktív tag

Szia!

Én kérdeztem meg. Az a válasz jött, hogy csak azok vannak a csomiban, amit felsoroltak, tehát töltőt nem adnak hozzá. Ezért lett végül banggodról a rendelés:D

Samu GalaxyS » S3 Neo » Mi A1

(#5190) VMatteo


VMatteo
őstag

16gigás class10-es kártya elég autós kamerához?

Tisztelet a Gépésznek!

(#5191) Gépötty válasza VMatteo (#5190) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ha meggyújtod, akkor elég... :D
Ha már adott a kártya, és nem kell máshova, akkor használd nyugodtan. Ha most akarsz venni, akkor ne sajnáld azt a kevesebb mint 3.500 Ft-ot egy 32GB-osra.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5192) tibcsiworld válasza Gépötty (#5191) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Én nagyon vacilláltam, hogy kell e 32 vagy elég a 2gigás kis maradék!

Nagyonjól jött most nyaraláskor a 32 gigás, amikor 6 órát zsinórban vezettem, hogy az út 90%-a ráfért, ellentétben a 2 gigás kemény 19 perc kapacitásával! :)

(#5193) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Van egy g1wh ami töltésnél melegszik de nagyon bekapcsolni nem lehet,ilyenkor mizu?
Természetesen banggoodról való 3 hónapos.

(#5194) olahmate1991


olahmate1991
tag

Sziasztok. Normál autós felhasználásra, menet rögzítésére alkalmas videokamerát keresek, kb 30ezer forint környékén. Ti milyet ajánlanátok?

*** Sikeres üzlet esetén kérlek értékelj! ***

(#5195) cigam válasza olahmate1991 (#5194) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Azt, hogy olvasd el az összefoglalót.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5196) noco79


noco79
tag

Üdv

Ma reggel az Overmax kameràm a Memory Error és az Insert SD Card üzenettel fogadott.Természetesen benne van a kàrtya és nem àllitottam semmit el a menüben :)
Mióta két hónapja hasznàlom sose volt ilyen gondom,faszàn rögzitett mindent.
Valakinek volt màr ilyen ? Ötlet hogy mi lehet a baj ?

[ Szerkesztve ]

(#5197) ghostie


ghostie
tag

Sziasztok,

Új vagyok ebben a témában, úgy csöppentem bele, hogy a Tescoban kiárusításban találtam egy Lark Freecam 4.0 kamerát 5300Ft-ért. Kinézetre, menüre szinte teljesen megegyezik az itt sokat szereplő G1W típussal, viszont 170 fokos a látószöge.
A vele készített felvétel engem is meglepett, nagyon éles és jó minőségű.

Van esetleg valakinek tapasztalta ezzel a kamerával? Minőségre a G1W-hez vagy más ajánlott modellekhez képest hol helyezkedik el?

Köszönöm

(#5198) havri1 válasza ghostie (#5197) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Tennél fel egy videót?

havri

(#5199) SsPL711 válasza ghostie (#5197) üzenetére


SsPL711
őstag

Gondolom GPS és G szenzor nincs benne, ennyiért.

havri1: [link]

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5200) ghostie válasza havri1 (#5198) üzenetére


ghostie
tag

Szia,

Sikerült közben felküzdenem a reggeli próbálkozást a youtubera
https://www.youtube.com/watch?v=1lF3Am7yII4

A körülmények nem ideálisak, a szélvédő sem tiszta és a kamera is rosszul van beállítva, de nagyképernyős TV-n megnézve nekem nagyon tetszik az eredmény.
Bár az is lehet, hogy más kamerák még jobb képet adnak... :)

Egyébként GPS nincs benne G-sensor viszont igen.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.