Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) tibcsiworld válasza havri1 (#4400) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Régen 90 napig lehetett, már 180 lett? Mert lehet, hogy nekem is fog kelleni! :(

(#4402) havri1 válasza tibcsiworld (#4401) üzenetére


havri1
félisten

Én 45 napról tudtam, amit 180-ra toltak ki. De, hogy ez most minden vásárlásra igaz, vagy csak az újakra, passz.
Belépve látszik.

havri

(#4403) tibcsiworld válasza havri1 (#4402) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Valószínű én tudtam rosszul, bocsi! :)

Nézem is! :)

szerk.: hol is kell megnézni? :)

[ Szerkesztve ]

(#4404) TaaT válasza havri1 (#4402) üzenetére


TaaT
veterán

180napos vásárló védelem azért már nem piskóta :))

Give them hell Ukraine!

(#4405) havri1 válasza tibcsiworld (#4403) üzenetére


havri1
félisten

Valahol a policybe, nekem emailban jött régen a tájékoztató.
Amúgy a historyban egy vásárlásomnál rákatt a detailsra, és ott alul ez fogad:

havri

(#4408) havri1 válasza Kalandor (#4406) üzenetére


havri1
félisten

Paypalon ha megkeresed, kiderül!

havri

(#4410) havri1 válasza Kalandor (#4409) üzenetére


havri1
félisten

Megnéztem, nálam sem megy már a novemberi paypal vásárlásnál a védelem. Úgyhogy akkor ez csak azokra érvényes, amik a változtatás után lettek vásárolva.

havri

(#4411) TaaT válasza Kalandor (#4407) üzenetére


TaaT
veterán

Hát neked sikerült ezekbe belenyúlnod, pedig nem a kínálat aljáról vásároltál :(

Give them hell Ukraine!

(#4412) bul07


bul07
nagyúr

Mi ez a pangás ???

Két magyar termés , viszont a DVR kritikán aluli(Az enyém tud ilyet amit 3e Ft-ért vettem, remélem nem magyar honba húzták le vele)
Jobbról előzés az M0-n. (pár napos)
Ütközés(8hónapja)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4413) havri1


havri1
félisten

Időzítőt valahogy a tápellátásba bele lehet tenni? 10mp kellene kb, mert fixre akarom tenni a tápot, de ha gyújtásra rakom, már adná is a delejt...és indításkor meg elveszi, majd újraadja. Hamar kinyírná a kamerát szvsz.
Létezik valami ilyesmi?

Illetve NFC tag-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Beszerelek fixen egy tabot a kocsiba. Wifis tolatókamera nem lenne rossz hozzá, de akkor úgy oldanám meg, hogy csak tolatáskor adna egy jelet az NFC-s tag-nek, ami indítaná betanítva a toladókamera appját a tabon. Ergo így nem kéne semmit se csinálni, egyből indulna a kamera...
:F

#4412) bul07 : Ütközésnél jól bírtad idegekkel..én már anyáztam vna..M0 előzés durva, nem is értem mi volt a terv ott? Vissza a belsőbe, majd lassít a kamion előtt? :Y

[ Szerkesztve ]

havri

(#4414) bul07 válasza havri1 (#4413) üzenetére


bul07
nagyúr

Valami ilyenre gondolsz
10sec
20sec

Hopp ezt nézd meg

Ahogy mondja a videóban büntetés a kamionosnak mert előzni mert
Amúgy itt felveti a kérdés hogy menyivel ment a kamerás kocsi autópályán ha a kamion meg tudta előzni, mert ha nincs piszkálva a kamion 90-95-nél nem igen tud gyorsabban menni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4415) havri1 válasza bul07 (#4414) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, ilyesmire van szükségem igen. Az utolsó ha jól nézem, már önmagában egy komplett cucc, hiszen csak 12V kell neki, és máris microsub-n jön a delej. Na nekem sima időkapcsoló kéne csak., mér beszereztem a fix tápot :)
Talán az a 10 sec-es..

havri

(#4416) Moleman válasza havri1 (#4413) üzenetére


Moleman
addikt

Én nem tapasztaltam káros hatását az áramkimaradásnak, ennyit a kamera észrevétlenül áthidal akksiról (nekem az accessory ágon van, indítózáskor nem kap áramot). Lassan 1 éves a G1W-m, az első perctől így van bekötve, eddig nincs jele hibának.

(#4417) havri1 válasza Moleman (#4416) üzenetére


havri1
félisten

Összeraktam, bekötöttem, és valóban. Nem mértem ki, hogy ahova tettem, ott van e áram indítózáskor, de a kamera meg se nyikkan. Jó lesz ez így.
:R

havri

(#4419) Gépötty válasza bul07 (#4412) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hogy lehet valaki akkora gyökér, hogy ha addig sietett míg feltartották, akkor az ebbéli felháborodását azzal fejezze ki, hogy először életveszélyesen szabálytalankodik, majd lassabban megy mint azelőtt.
Mostanában nagyon menő lett az instant bosszúvágy, ez a halálbüntetéssel kapcsolatban is jól megmutatkozik :(
Na és az, hogy egyesek képesek balesetet okozni, csak hogy ismerkedhessenek, elég eredeti :C

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4420) Copilot64 válasza Gépötty (#4320) üzenetére


Copilot64
tag

Üdv Mindenkinek!

Na ma megjött a gearbest-ről rendelt G95A. Sajnos bejött a 20 nap, de legalább egyben megérkezett. :DD
Viszont az első eltérés az, hogy a "Full metal body", mire ideért, kellemes, kopogós műanyag! :((
Na mindegy. Milyen memóriakártyát javasoltok hozzá?

(#4422) Copilot64 válasza havri1 (#4421) üzenetére


Copilot64
tag

Köszi, jónak néz ki, de már türelmetlen vagyok, és nem akarok még várni, tehát az itthoni készletből választanék. Kingston vagy Sandisk. Kell az extrém, vagy elég a sima Class10-es? 16 vagy 32 GB?

(#4423) bul07 válasza havri1 (#4415) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha mégis veszel valami oknál fogva a 20s vedd, mégpedig azért mert a 10s nem tudod mondjuk 15s-ra állítani de a 20s-ost tudod 10s-ra a potméterrel

(#4419) Gépötty

Nem új keletű dolog ez a büntetés, engem román kisbuszból dobáltak már meg vizes palackkal is
4-es főúton lakot területen belül mentem 50-55-el és nagy szembe forgalom miatt nem tudott megelőzni , majd mikkor sikerült akkor anyós ülésről dobált a sofőr társ
Na akkor van nálam egy ágyú és nem lenne tilos embert ölni ;]

Halálbüntetés dolog meg terelés, terelés az aktuális botrányokról hogy másról beszéljenek(felsorolni is nehéz lenne hogy miről akarnak terelni annyi ügy van), így nem kell komolyan venni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4424) havri1 válasza Copilot64 (#4422) üzenetére


havri1
félisten

Minél gyorsabb, annál jobb. Class 6 is elég neki amúgy, régebben számolgattuk itt.
Viszont itthon 3x ennyi egy jó kártya, és Transcend sztem nincs is, legalábbis én nem találtam nagyobb üzletekben ezeket a kategórájú kártyákat.
Sandisk-et szvsz kerüld, nekem az összessel bajom volt, Kalandornak is (szerintem kártya hiba nagyrészt a hibáknak amiket írt).

(#4423) bul07 : Jogos, főleg amennyibe kerülnek..:)

[ Szerkesztve ]

havri

(#4425) Moleman válasza Copilot64 (#4422) üzenetére


Moleman
addikt

Ez gyorsan megvan, max 2 hét alatt megkapod, ha szerencséd van, 9 nap. Tényleg érdemes kivárni, én elvből nem veszek itthon semmilyen adattárolót a jogdíjas lehúzás miatt.

(#4426) tibcsiworld válasza Copilot64 (#4420) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nekem egy egyszerű szutyok 2 gigás van benne, és nem is gondolkodtam, hogy megy e! Megy!

10MBs írás, és 17 olvasás! A baj, hogy 20 perc fér csak rá! :(

De amíg nem veszek valami normálisat, ez is megteszi! :)

(#4427) philoxenia válasza tibcsiworld (#4426) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Biztonsági felvételre elég a 20 perc is.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4428) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
G1W kamerámmal vannak problémáim.
Olyat csinál a készülék, hogy felvétel közben néha lefagy, megáll a felvétel és megmerevedik a kép, illetve megfigyeltem, hogy azt se szereti, ha lehúzom a kábelét miközben áramot kap a szivargyújtóból és hajlamos a "kifagyásra", néha a képernyője is "bevibrálva megmerevedik". (ezeket régebben nem csinálta, csak most kezdte el)
Továbbá, amikor itthon megnézem a felvételeket és felhangosítom a hangerőt, akkor ilyen fura szaggató "elektromos" hangot hallok, de ez nem mindegyik felvételen hallható. Ez meg mitől van?
Sokan vagytok akiknek ilyen a kamerája, ti is tapasztaltatok hasonlót? Most legutóbb hagytam, hogy az autó leállítása után automatikusan kikapcsoljon, akkor minden normális.
Egyébként nem a fake verzióról beszélünk.

(#4429) KL48


KL48
tag

Nekem meg a G1WH-val van gondom. A kép minőség jó, de néha olyan videó fileket csinál, ami mintha nem lenne rendesen befejezve, mert nem lehet megnyitni semmilyen lejátszóval. A hang nálam is furcsa dolgokat művel. Én csak úgy hívom: röfög.
Tudtok, valami gyógyírt, vagy "doktort"?

[ Szerkesztve ]

(#4430) bul07 válasza KL48 (#4429) üzenetére


bul07
nagyúr

Mintha a linkelés rossz lenne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4431) KL48 válasza bul07 (#4430) üzenetére


KL48
tag

Kösz, talán most jó.

(#4432) bul07 válasza KL48 (#4429) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez valami statikus zaj lehet
Másik kocsiban próbáltad?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4433) KL48 válasza bul07 (#4432) üzenetére


KL48
tag

Sztatikusra gondolsz?

(#4434) havri1 válasza KL48 (#4429) üzenetére


havri1
félisten

Első blikkre nekem a Contact filmben lkévő jellegzetes hang jutott eszembe :)

Általában amúgy az ilyen hibák, meg a megfagyásra is értem, kártyahibára utalnak..
Milyen kártyával használjátok?

Haverom most írt a napokban, hogy lefagy, eltűnik minden infó a kijelzőről, és nem is rögzít. Adtam neki egy Transcendet, és működik tökéletesen. Samsung volt benne...

[ Szerkesztve ]

havri

(#4435) KL48 válasza havri1 (#4434) üzenetére


KL48
tag

Ezzel használom és szólok, ha megérkeztek az ufók.

(#4436) havri1 válasza KL48 (#4435) üzenetére


havri1
félisten

Nem tudod kipróbálni másik kártyával?

havri

(#4437) KL48 válasza havri1 (#4436) üzenetére


KL48
tag

Megpróbálom. Kösz!
Az a fura, hogy nem mindig produkálja a megnyithatatlan filekat. 10-ből kb. 3-szor. :F

[ Szerkesztve ]

(#4438) Petyus87 válasza havri1 (#4436) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Én még mindig az általad ajánlott Transcend class 10-es prémium kártyát használom, szóval azzal nem lehet baj szerintem.

(#4439) bul07 válasza KL48 (#4433) üzenetére


bul07
nagyúr


Igen amúgy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4441) havri1 válasza KL48 (#4437) üzenetére


havri1
félisten

Az aksija milyen állapotban van? Áram megszakításkor van elég szufla benne, hogy mentse az aktuális filet?

(#4438) Petyus87 : Kártya gépben való megformásáza fat32-re? Esetleg egy reset?

SZerk: Egyforma a nicketek, szóval fordítva :) Rossz file, rossz leállás esetleg, hibák, fagyások, reset/formázás?

[ Szerkesztve ]

havri

(#4442) KL48 válasza havri1 (#4441) üzenetére


KL48
tag

Azt hiszem az aksinál lesz a bibi. Nem veszi fel már a töltést. Csak melegszik veszettül. Kösz a tippet.

(#4443) havri1 válasza KL48 (#4442) üzenetére


havri1
félisten

G1W és G1WH szerintem ugyanaz az aksi, lehet hozzájuk rendelni, bár nem olcsó..1400 körül láttam. Ezért jobb a kondis, az "örökéletű"..

havri

(#4444) Wheelbarrow válasza KL48 (#4429) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Az én Modecom MC12 kamerámnak is van ilyen alapzaja ami megszünik ha kikapcsolom a GPS funkciót a kamerán. Szerintem a GPS jel lesz hallható a felvételen bizonyos helyzetekben. Van a kocsiban GPS navi vagy valamilyen riasztó?

[ Szerkesztve ]

(#4445) Scorpio06 válasza KL48 (#4429) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Nekem is néha ezt csinálja, hogy megnyithatatlan a fájl.
De nemrég rájöttem, hogy ha a kamerába lejátszom azt a fájlt és utána dugom rá a gépre akkor már meg tudja nyitni.

(#4446) Gépötty


Gépötty
senior tag

A fagyást valószínűleg az elpusztult akku okozza. A GS9000-rem is ilyen, sajnos ennek a táprészét is megviselte a halott akku, így már jó cellával is ugyanúgy felmelegszik, amitől lefagy.

A röfögést/szaggatott sípolást én is tapasztaltam valamelyik kamerám felvételein, de mindig csak a gyújtás ráadása utáni elsőkön. Amint véget ér a szegmens, és új felvételt indít, elmúlik. Betudtam szoftverhibának, meg engem nem nagyon zavart (bár ennyire nem csinálta az enyém).

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4447) KL48 válasza Scorpio06 (#4445) üzenetére


KL48
tag

Kipróbáltam és ez nálam is bevált. De vajon mi történik ilyenkor? Mert csak néha-néha csinálja ezt. :(( :F

(#4448) KL48 válasza Wheelbarrow (#4444) üzenetére


KL48
tag

Nem működött akkor GPS. Immobilizer van a kocsiban. Ezentúl figyelek minden gyanús jelet, hogy mi okozhatja???

(#4449) Gépötty


Gépötty
senior tag

Megtaláltam azt a szaggatott zúgásféleséget, amit én tapasztaltam - mint kiderült, az egyik G1W-m csinálta.
Nálam ez kifejezetten csak az indítás utáni első felvételben hallható, a továbbiakon már nincs ilyen hang.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#4450) Petyus87 válasza Gépötty (#4449) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Egyébként leginkább neked céloztam a kérdést, mert tudtam, hogy neked van G1W. :)
Nem pont ilyen a hang, de hasonló, amúgy valóban nem mindegyik felvételen van rajta ez az "interferencia" vagy minek nevezzem. A kártyaformázást megcsinálom, az egyik fagyás után a beállításokat is elfelejtette a készülék, de az azért nagyon elkeserítene, hogyha ilyen kevés használattól behalt volna az akku, mert heti 2-3-szor használom a kamerát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.