Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) tomcsi23 válasza Ciccuka (#19147) üzenetére


tomcsi23
veterán

Esélyes. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#19152) havri1 válasza Zoli-bácsi (#19149) üzenetére


havri1
félisten

Azért lennék kíváncsi egy tesztre, mert sincerity minimális árréssel dolgozik. 7e kártya 4e alatt több mint gyanús vétel. De ha tudja a 128GB-ot, best buy.

havri

(#19153) Zoli-bácsi válasza havri1 (#19152) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azt nem írtam, hogy kuponnal volt annyi, a teljes ára talán 17$lett volna.(persze az is alig több mint 5ezer)

Ja és sincerity szerintem már nem dolgozik jó árakkal, Alin, kuponokkal sokkal olcsóbban meg lehet venni a dolgokat (nyilván csakis olyat, ahol több tízezres rendelés és értékelés van)

[ Szerkesztve ]

(#19155) renziNNN


renziNNN
tag

Sziasztok!
Kicsit off, de ha szerelőhöz, szakihoz viszitek az autót kiszerelitek a dash cam-et a kocsiból vagy az sd kártyát vagy marad bent minden? Csak mert ha jól tudom akkor nincsenek titkosítva a korábbi felvételek, plusz lehet a szerelő is azt gondolhatja, hogy ő is monitorozva van miközben ott az autó nála..

(#19156) sambenez válasza renziNNN (#19155) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Én még soha nem vettem ki.

(#19157) Debilon válasza renziNNN (#19155) üzenetére


Debilon
addikt

én semmit sem veszek ki, ugyanoda hordom évek óta az autót, a kamera fenn van a tükör mellett a fekete pöttyös részen, ha nem figyelnek szerintem észre sem veszik (Viofo A119S)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#19158) sambenez


sambenez
Topikgazda

Kérek mindenkit használja az OFF gombot ha nem konkrétan a kamerákról megy a társalgás.
Köszönöm.

(#19159) taki01 válasza renziNNN (#19155) üzenetére


taki01
őstag

Nekem bele van ragasztva foglalatba a kamera, eddig nem szólt senki érte, hogy zavarja. Szoktam vinni a kocsit takarítatatni is és általában mindig bedugva hogyom a kamerát szivargyújtóba (nálam nem kapcsol le gyújtás levételnél, régi autó). Ha valaki szólna akkor teljesen kikapcsolom.

(#19160) renziNNN válasza taki01 (#19159) üzenetére


renziNNN
tag

Értem, akkor nincs para :) köszi a válaszokat!

(#19161) Siriusb


Siriusb
veterán

Beleolvasgattam a topikba, úgy látom Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Pro ajánlott. Ennek egyszerű a kezelése?
Hasonló vagy olcsóbb alternatíva van, amit egyszerű kezelni?

Szerk:
Bevált SD kártya márka/típus van, amit ajánlotok a tapasztalatok alapján?

[ Szerkesztve ]

(#19162) Zoli-bácsi válasza porker (#19140) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Tudnál mutatni egy felvételt hogy milyen? illetve más is, akinek 70mai 1s-e van. Jöhet akár privátban is.

(#19163) porker válasza Zoli-bácsi (#19162) üzenetére


porker
tag

Bocs, Pro-m van.

(#19164) sambenez válasza Siriusb (#19161) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A YI dashcam olcsóbb, és ugyanolyan egyszerű a kezelése. Persze a 70mai pro-nak szebb a képe.

(#19165) Siriusb válasza sambenez (#19164) üzenetére


Siriusb
veterán

Kösz! A YI Smart-ra gondolsz vagy az Ultrára?

(#19166) sambenez válasza Siriusb (#19165) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Erre gondolok.

(#19167) Siriusb válasza sambenez (#19166) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszi, így be tudtam azonosítani.

(#19168) Meizubee válasza vottokar (#19022) üzenetére


Meizubee
csendes tag

Szia,

Nekem most jött meg a 70mai Dash Cam Wide és tökéletesen működik tolató kameraként, nekem is a szélvédő mögé van betéve.

(#19169) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Sziasztok,

Használ valaki 70mai Dash Cam Wide-ot?

Valaki használja a kamerákat fix bekötésként (hardwire) olyat amiben van parkoló mód (surveillance) mód? Milyen kábelt használ?

(#19170) Meizubee


Meizubee
csendes tag

70mai Dash Cam Pro tulajok: a szivargyújtó töltő mekkora áramerősséget ad le, mi van ráírva? 2.4A?

(#19171) sambenez válasza Meizubee (#19168) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ha tudnál csinálni videót amikor tolató kameraként használod az hasznos lenne.

(#19172) Zoli-bácsi válasza porker (#19163) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Azt elhiszem hogy jó.

Szóval 70mai 1S tulajok, ki mennyire van megelégedve a minőséggel? Esetleg aki tud megoszthatna felvételeket.

(#19173) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok, de nem találtam megfelelő helyet!

Abban tud valaki segíteni, hogy Auto akkumulátorból milyen márkát érdemes venni, ha minőségi akksit szeretnék vásárolni? Vagy meg sem éri 2x annyit költeni rá, mert úgysem lesz 2x annyi az élettartama mint az olcsónak?

Előre is köszi a választ! :R

Üdv! L.D.

(#19174) tboldi válasza Lord Dragon (#19173) üzenetére


tboldi
nagyúr

Van “általános” autós topik is. :)

Én a Rocketet ajánlom, kiváló ár-érték arány, és ugyanaz a Sebang Global Battery gyártja őket, mint a nagy nevű Yuasát, csak más a rájuk ragasztott címke. Én 2 éve nyúzok egyet a Honda Jazzemben, még nem mutatja jelét, hogy döglődne, viszont egy Yuasát már kinyírtam 1,5 év alatt a sok rövidtávval (igaz, az kisebb kapacitású és indítóáramú volt). És amúgy Hyundai/Kia gyári beszállító is.

Illetve még az Exide-dal van jó tapasztalatom, már 6 éve bírja apum WagonR-ében, habár indításkor már le-leesik a feszültsége 11 V alá. Ja, és érdemesebb a Premium családot választani, ha van az autódhoz megfelelő méretű.

[ Szerkesztve ]

(#19175) Lord Dragon válasza tboldi (#19174) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

:R

Köszi az infókat.

(Az autós topic-ot nem találtam... vagy csak fáradt vagyok és vaksi... :D )

[ Szerkesztve ]

(#19176) tboldi válasza Lord Dragon (#19175) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#19177) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Tudok igen.

(#19178) Meizubee válasza tutis (#19116) üzenetére


Meizubee
csendes tag

Milyen kábelekkel próbbálkoztatok? Elvileg annyi, hogy az usb 4. lábára kell a jelet kötni.

(#19179) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Sziasztok,

Neme tudjátok hol lehet ilyet rendelni a netről (Magyarországról)?

[ Szerkesztve ]

(#19180) tboldi válasza Meizubee (#19179) üzenetére


tboldi
nagyúr

Homasita, vagy valamelyik kamionos webshopban is láttam már.

(#19181) bul07 válasza Meizubee (#19179) üzenetére


bul07
nagyúr

Legolcsóbban úgy úszod meg hogy a közeledben lévő hobbi elektronikai boltban megkérdezed, ha nincs is másnapra tuti tudnak rendelni

Rettenet hogy szállítással együtt 2000Ft körül van
Pár találat [link], [link]

Azt hiszem még nekem is van tartalékba hátha alapon rendeltem még aliról, mondjuk hogy melyik azt nem tudom pontosan

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19182) Meizubee válasza tboldi (#19180) üzenetére


Meizubee
csendes tag

Nem tudom mi a hivatalos neve, hogy keressem?

(#19183) Meizubee válasza bul07 (#19181) üzenetére


Meizubee
csendes tag

köszi :)

(#19184) Meizubee


Meizubee
csendes tag

Szerintetek, elég lehet a 70mai Dash Cam Wide kamerának 2A-es táp? Csak mert a gyári szivargyújtó csatlakozó 2.4A-os. Ez tényleg zabál annyit?

(#19185) havri1 válasza Meizubee (#19184) üzenetére


havri1
félisten

Biztos, hogy nem kell annyi neki.

havri

(#19186) porker válasza Zoli-bácsi (#19172) üzenetére


porker
tag

Azt elhiszem hogy jó.

Ne haragudj, előtte a Proról írogattunk: elnéztem :(

(#19187) porker válasza Meizubee (#19184) üzenetére


porker
tag

A gyári töltő egyik fele 1A-s és nekem arról megy a Pro. A másik ágon a 2A feletti igényű telefonom lóg és így teljesen rendben van minden.
De a Wide ugye két kamerát táplál és a kamerák "szeretik" a stabil tápot (a kábel meg amúgy is elég hosszú). Szóval én nem csodálkozom a 2,4A-n.

[ Szerkesztve ]

(#19188) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Ha valakit érdekel, [link] innen 10$ seller, 5$ ali és 2$ coin kuponnal 96,21$ hátsó kamerával együtt az új 70mai A800 4K kamera, viszont ez még mindig csak kínai raktár, tehát esélyes, hogy erre még jön ÁFA.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19189) Lord Dragon válasza tboldi (#19176) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Durva... szerintem az volt a baj, hogy én rövid "o" -val kerestem rá folyton az Auto-ra és úgy nem találta meg a kereső...

Köszi! :R

(#19190) porker válasza CHIPman (#19188) üzenetére


porker
tag

Úgy tudom a SmartCom-nak a jövő héten már lesz A800-a... ha valaki magyar garival venne.

[ Szerkesztve ]

(#19191) Neck válasza nihill (#19130) üzenetére


Neck
veterán

Single Cam Setup: Front Cam 3840x2160
Dual Cam Setup: Front Cam 2560x1600 & Rear Cam 1920x1080
Ez így nem annyira 4k...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19192) tboldi válasza Meizubee (#19182) üzenetére


tboldi
nagyúr

Biztosíték csapoló, elosztó, leágazó, meg hasonlók, mindenki máshogy hívja.

(#19193) Tibko8


Tibko8
senior tag

Sziasztok nem sokára (1 hónap múlva) tervezek venni egy Xiaomi 70Mai PRO-t. Várható a közeljövőben új modell? :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#19194) zeon.hu válasza Tibko8 (#19193) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, kicsiivel feljebb link is van az A800- hoz.

#?*@&!

(#19195) Tibko8 válasza zeon.hu (#19194) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ohh már láttom köszönöm. :R

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#19196) B.i.L


B.i.L
senior tag

A Viofo 129 Duo melyik típusú MicroSd kártyát preferalja?
pl.: microSDXC?
szerk: ma megjött,holnap 14.00-tól elvileg beszerelik

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#19197) llacee válasza sambenez (#19068) üzenetére


llacee
őstag

Köszönöm mindenkinek, ma meg is jött Lengyelországból Német posta->Magyar Posta.
Mindjárt kibontom aztán holnap beszerelem.
Sajnos csak 16 és 32es kártyáim vannak, de 90% most 2x1óra a munkahely hétköznap és FHD, hátha elég.
Látószögön változtat a felbontás?
Kicsit a gps modul csatlakozástól félek, hogy idegesíteni fog, de majd kitalálok rá valamit :D

[ Szerkesztve ]

(#19198) sambenez válasza llacee (#19197) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Most nagyon irigyellek. Az enyémet belgiumból elnyelte feucht, remélem legalább a pénzem visszakapom.

(#19199) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
70mai Pro esetén megoldható az valahogyan, hogy a számítógépen megtekintett felvételen látszódjon a koordináta és a sebesség? (GPS modul természetesen van, telefonon nézve az appból látszódnak is ezek az adatok.)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#19200) tomcsi23 válasza Laslow (#19199) üzenetére


tomcsi23
veterán

Igen, nem gyári firmware kell.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.