Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) zsamiatt


zsamiatt
őstag

a 129 duora nincs valami jó beszerzési forrás? szükségem lenne még egyre

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#19852) sambenez válasza bul07 (#19850) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Lengyel raktár jó eséllyel Feuchton keresztül jön. Én nem kockáztattam, ezért nem is néztem.

(#19853) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

sabenez megkérdezhetem milyen hátsó kam. rendeltél?és esetleg az A800 alis linket meg tudnád adni 😉 lehezséges megrendelném én is aliról Hátha az ide is ér még karácsony előtt.😁
Köszi szépen.

(#19854) sambenez válasza Zsoltx11 (#19853) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A800 Én spanyol raktárból rendeltem, onnan a GLS hozza. Ne felejtsd el a 18$-os kupont aktiválni.
RC06 Hátsó kamera

(#19855) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

Ez az opció nekem is szimpatikus így.
A spanyol raktáras is koreket nem lesz Feuchton?
Még rendeltem onnan.
A 18$ kupont hogyan aktiválom?
Hugom intézi az ő van reg.

Köszi

(#19856) sambenez válasza Zsoltx11 (#19855) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ott van az ár alatt a "Get coupons" ráklikk és kiválasztja.
GLS nem megy Feuchtba.

(#19857) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

Oksa köszi.

átküldöm neki a két linket aztán szerintem GO :)

(#19858) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

a hátsó az china szállítás

alin paypal nélkül is oksa a rendelés?
lehet reg. asszony kárty. mit új reg is kapok pár dollár kedvezményt .

(#19859) Peter.70 válasza sambenez (#19856) üzenetére


Peter.70
őstag

Én még nem látok TN-t :( Tegnapi rendelés

[ Szerkesztve ]

(#19860) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

bocsi mit is jelent az a TN ?

(#19861) Peter.70 válasza Zsoltx11 (#19860) üzenetére


Peter.70
őstag

Tracking Number

Most már egyébként látom a számot :)

[ Szerkesztve ]

(#19862) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

ettől fogva tudod követni?

(#19863) Peter.70 válasza Zsoltx11 (#19862) üzenetére


Peter.70
őstag

Elvileg igen

(#19864) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

bocsi még egy gyors kérdés
nincs paypal-om enélkül is bizt. a rendelés aliról
mert akkor reg.

(#19865) Peter.70 válasza Zsoltx11 (#19864) üzenetére


Peter.70
őstag

Alin nem tudsz paypal-t használni. Alipay van, én revolutot vagy curve-t szoktam használni

(#19866) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

húúúú..KEZDŐ vagyok,de nagyon az aliplay gondolom automatikus vagy kell hozzá külön reg. ?

a másik kettő amit írtál halvány gőzöm sincs mi fán terem ;) bocsi

(#19867) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

spanyol raktárból Szállítás: 5,26 USD
ez így okés?

(#19868) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

megbízható HW kittet itthon is lehet kapni vagy az is rendelős történet
innen most 16 USD - 3 új reges

(#19869) CHIPman válasza Zsoltx11 (#19864) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hiába regelsz, Aliexpressen nem lehet paypallal fizetni.
Spanyol raktárból annyi a szállítás, nem tudom mi lehet nem okés rajta.
A legmegbízhatóbb hardwire kit a gyári, amit csomagban kapsz meg a legolcsóbban a kamerával.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19870) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

Lehet én néztem szarul,de ami linket kaptam sambenez től ott a spanyol raktárból nem lehet hw kittel együtt rendelni..
de erősítsen vagy cáfoljon meg valaki mert lehet mivel még 0 rendelésrm van és most kezdem a történetet elnéztem valami.
Ezért kérdeztem,hogy külön tudok e megbízhatót venni rendelni és honnan.

(#19871) CHIPman válasza Zsoltx11 (#19870) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Lehet, de csak memóriakártyával. Kittel és 32GB-os kártyával ~17 dollárral drágább mint kártya és kit nélkül, [máshonnan] pedig 16+szállítás (kínából ingyenes) az eredeti hardwire kit. Kérdés, hogy meg akarod spórolni azt az 1 dollárt és kínából várni a kitre, vagy inkább akarsz egy kártyát, amit nem fogsz használni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19872) toci82


toci82
lelkes újonc

Sziasztok!

Parkolás figyelő funkció miatt (is) vettem a kamerát, a terv az, hogy parkoláskor powerbankról működik (ne szívja le az akksit), menetközben pedig átdugom szivargyújtóra. Tudtok esetleg megoldást arra, hogy ne kelljen minden alkalommal szétcibálni a kábelt, hanem valamilyen kapcsolóval meg lehessen oldani az áramforrás váltást? Tehát olyasmire gondoltam, hogy alapból folyamatosan rá van dugva egy elosztóba (?) a szivargyújtó és a powerbankos töltés is, amit egy XOR kapcsolóval tudnék kiválasztani, hogy pontosan miről töltődjön.
Előre is köszönöm!
toci

(#19873) CHIPman válasza toci82 (#19872) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Miért nem megoldás az, hogy a power bankot dugod a szivargyújtóra, és fixen arról megy a kamera? Már ha nincs áram alatt a szivargyújtos gyújtás nélkül. Akkor még kapcsolgatni se kell. Mondjuk az enyém pl pont nem tudja, ha töltöm akkor nem ad ki áramot, de a tied talán igen.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19874) toci82


toci82
lelkes újonc

Most ha nincs rajta a gyújtás, akkor is van áram a szivargyújtóban, de ezzel egy jó ötletet adtál - megpróbálom megbuherálni. Köszönöm CHIPman! :)

(#19875) Zsoltx11 válasza CHIPman (#19871) üzenetére


Zsoltx11
junior tag

Egyébkébt milyen minőségű kártyák ezek azt tudja valaki?
64 gb is lehet hozzá tenni 5-6$ a külöbség.
Kérdés az a 64 es elég vagy kell sokkal nagyobb.
Ez a hw kit nem tudja a feszt nézni vagy ahoz más kell,hogy mondjuk védje az aksit totális lemerüléstő..
A simma kam aksija meddig bírhatja a felvételt .
Nekem csak az ovi,suli parorlásokkor kell leginkább kb. 15-20 perc egyhuzamban.

Köszi

(#19876) sambenez


sambenez
Topikgazda

Na szépen halad a spanyolban feladott A800, már megtett 600km-t, közben a BG is visszautalta a pénzem. Mindenkit bíztatok aki még a BG-re vár vegye meg inkább ali spanyol raktárból.

(#19877) bul07


bul07
nagyúr

25hónapja a szélvédőn csücsülő 70MAI (D01) sötétben készült felvétele
Csak hogy két év után milyen minőség maradt

Videó (Van benne egy történés is)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19878) Ciccuka válasza bul07 (#19877) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem sokon múlt. 2-3 nyusz is volt.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#19879) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

sambenez te milyen tipusú(márka)ill. ( gb-s)
sd t nyomatsz majd az a800 ba?

Köszi

(#19880) sambenez válasza Zsoltx11 (#19879) üzenetére


sambenez
Topikgazda

64GB Samsung EVO+.
Meglátom mennyi fér rá, ha kevés lesz akkor veszek sincerity-től egy 128GB-os Sandisk High Endurance-t.

(#19881) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

most raktam kosárba az a800 igaz hw kit és 32gb kártyávl ahogy CHIPman írta
de a matek csak 15 dodó jött le kuponokból így lett total : 111,93 dodó
jó ez így vagy valamit elQTAM

KÖSZI

(#19882) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

köszi

mivel a kocsi amibe megy elég keveset megy ill. sok rövid táv városon belül így szerintem nekem elég lesz a 64gb kártya

a hátsó kam az a800 nak az rc06 os a linken amit küdtél nem látom milyen hosszú a kábel amit adnak hozzá. egy prius plus egyterűbe lenne tervezve nem tudom elég lesz e a gyári kábel ,hogy elérjen az front kam ig.

(#19883) sambenez válasza Zsoltx11 (#19882) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Egyszer már megtaláltam, ha jól emlékszem 5m.

Én egy Prius 4-esbe rakom.
Nem vagyok benne biztos hogy elég lesz. Amikor a P2-be raktam tolató kamerát úgy emlékszem több mint 6m kellett. De majd letesztelem valami madzaggal mire megjön a kamera. Még azt sem döntöttem el pontosan hova tegyem.
A két kamera miatt nem vagyok benne biztos hogy elég lesz a 64GB.

[ Szerkesztve ]

(#19884) sambenez válasza Zsoltx11 (#19881) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem volt 18-as kupon?

(#19885) bear_


bear_
aktív tag

Ha valaki esetleg ilyet szeretne venni: 44000 pénz a Viofo a129 duo UK raktárból a [Banggoodon] .

[ Szerkesztve ]

(#19886) sambenez válasza bear_ (#19885) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nagyon rossznak kell lennie az A800-nak hogy megérje jelenleg viofo a129-et venni.
Kb 30$ a különbség az A800-hoz képest, az nagyjából 25% és az A800 4K-t tud.

(#19887) Zsoltx11 válasza sambenez (#19884) üzenetére


Zsoltx11
junior tag

összesen 15 dodó jött le az is ilyen 15,10,5,4,3 dodós kuponok voltak mindet kipipáltam ,de csak egy 10 és 5 öst vett le a végén,de semmi prob. ez is több mint a semmi ;)

köszi az eddigi sok segítséget is már amt kaptam itt

(#19888) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

én sem tudom mlg pontosan hová rakom ,de egy rokon közel stávol a legjobb autóvillanyász ugyhogy épp most küldtem át neki a linkeket amiket szeretnék úghogy az meg lesz oldva szerencsémre ez kipipálva . már csak jöjjön majd meg is. :)

(#19889) -Bandi- válasza Zsoltx11 (#19887) üzenetére


-Bandi-
tag

Változik a kupon, ha nem olyan sűrgős nézegesd, tegnap is egy idő után átváltott 18 dollárra, lehet még lesz 20( bár sztem kicsi rá az esély, elég kelendő lehet ) is mint mikor mi rendeltük.

Nekem már itt van egy Sandisk high endurance 128as az A800ba, remélem jó lesz. 64es már az A129be is kevésnek bizonyult számomra, hamar törlődött a felvétel, igaz előre hátra vett, de itt is ez lesz a cél. Elméletileg ma kaptam mailt a hátsó kameráról is hogy beérkezett az országba.

Elég körülményes volt itt Alin is hogy hardware kittel kértem, 2 napba tellett lelevelezni hogy úgy is jó ha nincs, mert csak hajnal 4 és 5 között ír és olvas üzenetet, tehát a válaszom csak a következő hajnal 4 és 5 között ovlasta el és reagálta le. Jelenleg úgy van elküldte a kamerát ma reggel, és majd ha megjön, visszautalja a hw árát... :F

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#19890) bear_ válasza sambenez (#19886) üzenetére


bear_
aktív tag

Nálam nem játszik az a800, akksis kütyüt nem rakok a kocsiba.

(#19891) Zsoltx11 válasza -Bandi- (#19889) üzenetére


Zsoltx11
junior tag

Bandit köszi,hogy szoltál ugyan innen rendelted te is?mert lehet akkor jobb lenne a hw kit nélkül rendelnem ne legyen macera emiatt..

az majd megoldódik máshonnan ha egyáltalán szükség lesz rá

(#19892) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

annyira nem sürgős,de azért a 3 dodóért nem várok még hetekig
a sandisk 128 as kártyát menyiért és honnan szerváltad be ha meg szabad kérdezni ;)

(#19893) -Bandi- válasza Zsoltx11 (#19892) üzenetére


-Bandi-
tag

Aliról rendeltem a kamerát 2 napja ahonnan sambenez is. Nálam a telefonos appon keresztül még mindig van 5642ft( 18 dollár ) kedvezmény, 27000Ft alatt van kicsivel + 1650 szállítás. :F Bár itt a kártya és hw nélkül van, viszont ugyanezt a kedvezményt adja ha kiválasztom azokat is.

A kártyát Sincerity től szerettem volna venni de valamiért nem dobott ki hasonló terméket ebay-en( állítólag van már saját oldala de nem ismerem ), így rákerestem a legtöbb értékelésesre ali-n és végül onnan lett :D "sima" kártyánál 9999+ értékelés van, ilyet se nagyon láttam még Alin :DDD

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#19894) sambenez válasza -Bandi- (#19893) üzenetére


sambenez
Topikgazda

(#19895) wrrs válasza bear_ (#19890) üzenetére


wrrs
tag

Akkor rángasd ki az akkut a kocsiból is... :)

Lerágott csont már ez, és kb. ezerszer el lett mondva, hogy ez a szélvédőre akksi jajj felrobban ez olyan dolog, mint a nincs és csak politika a koron@vírus...

Másik "kedvencem", hogy az elektromos cuccokkal a kocsiban csak a baj van, meg még több hibalehetőség, stb. Előbb-utóbb lehet akkor gyalog vagy biciklivel járni, mert nem lesznek majd csak elektromos autók, és lehet ülni a 2-300kilós akksitelepeken. Az mekkorát fog robbanni...!

Viccet félretéve (nem is vicceltem): ne így állj hozzá, semmi baj nem lesz! Ha a szivargyújtóban csak gyújtásra kapcsol, akkor éppen olyan ártalmatlan a kocsiban egy ilyen kamera akksija, mint bármelyik akksis kütyü a lakásban. Ott sem cibálsz ki mindent az aljzatokból ha elmész otthonról. Alapvetően egy bedugott hálózati pl. konyhai/szórakoztató elektronikai eszköz működés nélkül is több galibát okozhat, mint ezek a 3,7V-os kis lipo akksik. Ezért egy 70mai nem az a hitvány kínai cucc amire sokan járatják az agyukat, hogy jajj kínai akkor biztosan hulladék. Miért ilyenek az emberek? Csak olvasni kéne, meg informálódni. Persze nem a kék F marhaságból...

(#19896) Zsoltx11


Zsoltx11
junior tag

Bandi
Nem tudom most néztem tel. appon is 32416Huf ot ír...
Lehet nekem nem ad annyi kedv.
Akkor inkább egy 128gb kártya lesz a nyerő.

Esetleg ilyen kártyára tudnátok egy jó áras linket dobni nekem.?
Köszönöm

(#19897) tomcsi23 válasza Zsoltx11 (#19896) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az alább is linkelt sincerity oldalán pl. [link]
Save5 kupon -5%.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#19898) bear_ válasza wrrs (#19895) üzenetére


bear_
aktív tag

Az ólomakku nem fog felrobbanni soha.

A litiumos akksi viszont elég instabil egy szerkezet, és bár viszonylag biztonságos a mindennapi használata, de extrém esetekben van esély a kigyulladásukra. Értem én, hogy millióból egyel történik hasonló, de nem szeretnék az lenni, aki pont azt a milliomodik hibás cellát fogja ki. Amúgysem csak akkor veszélyes, ha épp töltöd, de igazából biztonságtechnikailag az a legveszélyesebb üzemmódja.

Arról nem is beszélve, hogy az olcsóbb kínai kütyükben szeretnek spórolni az alkatrészek árán.

Nagyon off, de a túlelektronikázott autókhoz (meg minden máshoz) pedig annyi hozzáfűzni valóm van, hogy biztos szuper a sok kényelmi funkció, meg elektronikusan vezérelt mindenség, de marhára felesleges. Lesz majd pislogás, ha mondjuk az új golfban elromlik valami elemtromos kütyü aztán a szervízben elédrakják a félmilliós számlát, mert mondjuk megadta magát benne a tablet, amivel a fűtéstől kezdve mindent is kapcsolgatsz.

Mivel villamosmérnök vagyok van rálátásom a dolgokra.

(#19899) Zsoltx11 válasza tomcsi23 (#19897) üzenetére


Zsoltx11
junior tag

Köszi megnézem mindenképpen.
Az árakat még nem néztem sehol egyelőrre a profibakra támaszkodom és hiszek 😉😁

(#19900) Zsoltx11 válasza wrrs (#19895) üzenetére


Zsoltx11
junior tag

Teljesen egyetértek.
Én nap mint nap egy nem kicsi litiumos aksin könyökölök a prius + omban.
De a tapasztalat 15-20 év alatt szinte semmi akku vagy inverter meghibádodás a pluszokban nem hogy még robanás vagy hasonló 5-600ezer km plusok szaladgálnak az utakon taxiként is.

De persze más a technológia stb meg biz az Made in Japan .
De szerintem mostanra made in China is utolérte ezeket az országokat.
Persze vannak kivételek.
Bizok benne az enyém nem az lesz 😉

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.