Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Denny válasza Pero (#18844) üzenetére


Denny
csendes tag

Szia. Nekem utóbbi van. Írtam is róla tesztet: [link]

(#18852) CHIPman válasza Pero (#18844) üzenetére


CHIPman
nagyúr

szerk: Semmi, csak a weboldalon rossz a megnevezés.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#18853) bul07 válasza wrrs (#18850) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt vallom amit leírtam, ha én nem venném meg akkor én se addom ell hogy más szívjon vele.

De így vagyok mindennel
A robogómat adtam ell az utosó kis hibalehetőségét is elmontam, azon felül hogy nállam mi romolott ell és mit hogy lett rajta megcsinálva.

Két évet szélvédő mögöt, és azt eladni kizárt, az ennyém is most lesz kétéve hogy üveg mögött van, eszembe se jutna bárkire rásózni.
Mert tudom hogy akkumlátoros és ennyi használatt után egyik percről a másikra tönkre mehet.
Max úgy adnám ell ismerősnek hogy oda adom és ha fél év múlva is jó akkor kifizeti az átadáskor kialkudott árat.

Sőt én régen csináltam olyat hogy néztem hogy milyen felárral árulják itt az aprón a pendrive-kat, amiket kínából vesznek, erre rendeltem én is pár darabot és 2-300Ft-os haszonnal adtam túl rajtuk hogy letörjem az árakat, ne nyerészkedjenek senkin
Sőt még azt a ebay-es linket is beraktam ahonnan én rendeltem, csak hogy tisztába legyen mindenki a valós árával.(Ez jó pár éve volt akkor még nem volt ennyire mindenapokba a kínai rendelés) (Csak abbahagytam mert a jogvédők rászáltak a dologra egy időbe és nekem nem hiányzott a gond, de addigra elértem a célom)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18854) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok! Korábban is gondolkodtam már rajta, hogy vásárolok egy autós kamerát, olyat szeretnék, aminek nem durranhat el az akkuja. Olvasgattam, hogy a 70 mai pro-t választják sokan, ez még durrogós? Vagy érdemes viofo-t nézni? Magyar üzletből szeretném, ha van rá lehetőség.

Köszönöm szépen!

(#18855) sambenez válasza Lauda (#18854) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ezt a kérdést nem értem. Mi az hogy durrogós? Elvileg amiben akksi van azzal lehet gond. De hangsúlyozom elvileg. A 70mai proban akksi van. Ha félsz ettől, akkor keress olyan kamerát amiben kondi van.

(#18856) wrrs válasza sambenez (#18855) üzenetére


wrrs
tag

A Samsung botrány óta ez az emberek mániája, hogy az akksik (LiPo) felrobbanak, meg hogy a napon kigyullad. Ezek csak a rövidzárra (vagy az extrém túltöltésre) és a nagy ütésre kezdik el okádni a füstöt. Nade ami ezekben a kamerákban van az max. a 18650-es, klasszik e-cigis rúdakksi (70mai). A legtöbben egy 3,7V-os, 1,5x1,5cm-es 3mm vastag pindurka van.
Valójában sokkal jobban és többet éri a nap, ha menet közben dolgozik az autóban, ami meg még adja is neki a töltést.

Nem azt mondom, hogy nem lehet ezekből baj, de azért sem a 70mai, sem pl. egy Yi, stb. kamera azért nem annyira gagyi, hogy ez tipikus hiba legyen.

Emlékszem, hogy a G1WH időkben sokaknak ez volt a mániája, hogy kondizták a kamerákat.
Azért ennyire nem kell ezt túlagódni. Akinek nem kell akksis az bőséges ráfizetéssel vehet Viofo-t és akkor nyugodtan kel, fekszik. Majd fájhat a feje a kínai hardwire miatt... :DDD

(Magyar üzletből Viofo-t szerintem nem kapni, de aztán lehet, hogy tévedek és 3x annyiért mégis csak van.)

[ Szerkesztve ]

(#18857) Lauda válasza sambenez (#18855) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, arra gondolok. Itt a topikban is megerősítették tavaly, hogy például a Xiaomi YI akkuja is felrobbanhat. :)

(#18858) Tamarel válasza Lauda (#18857) üzenetére


Tamarel
senior tag

Truecam-nak van több kondis típusa. (Magyar garanciás.)

(#18859) sambenez válasza Lauda (#18857) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ezt ki erősítette meg?
Nekem kb 3 éve éjjel/nappal, télen/nyáron a szélvédőn a YI. Kint áll egész nap a napon, de még nem akart felrobbanni az akksija.

De ha félsz az akksitól keress kondisat. Viofo, meg ddpai jó lehet neked. De ezek árban is sokkal feljebb lesznek.

(#18860) fcc


fcc
aktív tag

Hi!
Azdome m06 akksija mennyi idő alatt töltödik fel? Nem láttam, hogy feltöltött volna.

(#18861) Lauda válasza Tamarel (#18858) üzenetére


Lauda
félisten

(#18858) Tamarel , (#18859) sambenez

Köszönöm szépen! :R Ha esetleg xiaomit néznék, megfelel a legolcsóbb YI, vagy érdemes picit tenni hozzá és akkor a 70mai pro? ;)

[ Szerkesztve ]

(#18862) sambenez válasza Lauda (#18861) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ha most vennék kamerát, és ebből a kettőből választanék akkor a 70mai pro-t venném.
A YI mellett egyedül a szélesebb látószöge szól.

(#18863) Tamarel


Tamarel
senior tag

Sziasztok.
Van valami egyszerű módja a videók megoszthatóvá tételének (rendszámtábla és arcok homályosítása)?
Turkáltam az ingyenes programok között, de kb csak az egész videó elmosását láttam, mint egyetlen gyors (rész)megoldás.

Minden egyes autózáskor látok valamiféle veszélyeztetést: irányjelző nélküli sávváltás, nem megfelelő távolság tartása, gyorshajtás + jobbról előzés, piros lámpán áthajtás...
Mai naptól van kamera, egyből 3an jelentkeztek főszereplőnek: videó

[ Szerkesztve ]

(#18864) sambenez válasza Tamarel (#18863) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Mintha YT tudna ilyet, de nincs saját tapasztalatom.

Úgy látom ez itt a megszokott módszer lehet.

(#18865) porker


porker
tag

Srácok!
Lehet a 70mai Pro-hoz külön kapni az USB kábelt valahol?
Költöztettem a kamerát és a kábelt "elhagytam" :(

(#18866) sambenez válasza porker (#18865) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Annak nem sima micro usb kábele van?

(#18867) zeon.hu válasza sambenez (#18866) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De, csak hosszú, hogy el lehessen vezetni körbe.

#?*@&!

(#18868) sambenez válasza zeon.hu (#18867) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Tudom de szerintem van tipusfüggetlen hosszú micro usb, erre bátorkodtam utalni.

(#18869) tillatrilla válasza fcc (#18860) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Hi! 1 órán belül,ha próba képpen kiveszed a kártyát,és nem piszkálod. A saját aksijáról az üzemidő néhány perc csak,ha folyamatosan megy a kijelző,és ír a kártyára. 6-8 percet mértem. Ha szakaszosan kapcsol be,akkor több rövid felvételt tud.

Üdv: Attila

(#18870) kw3v865


kw3v865
senior tag

Üdv!
Használ valaki Azdome M06 vagy GS63H dual kamerát? A hátsónak mekkora a felbontása? Sajnos semmi infót nem találtam róla.

(#18871) tillatrilla válasza kw3v865 (#18870) üzenetére


tillatrilla
senior tag

FHD,vagyis 1920*1080 felbontást tud max.

Üdv: Attila

(#18872) kw3v865 válasza tillatrilla (#18871) üzenetére


kw3v865
senior tag

Az korrekt. Class 10-es kártyára tudja rögzíteni egyszerre mindkét kamera felvételét úgy, hogy az első fullHD/60FPS módban üzemel?

(#18873) Lauda válasza sambenez (#18862) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm szépen! :R

(#18874) tillatrilla válasza kw3v865 (#18872) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Mindkettő FHD-ban kerül akkor rögzítésre,de lehet,hogy ,,csak" 30fps-el. Viszont bőven elég a 30fps. Kiegyensúlyozott,éles akkor is.

Üdv: Attila

(#18875) kw3v865 válasza tillatrilla (#18874) üzenetére


kw3v865
senior tag

Köszi, ez hasznos infó. Meg is rendelem hamarosan az M06(GS63H)-t hátsó kamerával. Nem tudom van-e különbség a két modell között. Ezen a néven adják az autos-kamera.hu-n.

Tegnap kipróbáltam az új Navitel R700 GPS Dual-t, ami sajnos csalódást okozott. Az első kamera elég korrekt képminőséget nyújt, de a hátsó egy hulladék, az engemet előző autók rendszáma egyáltalán nem látszik, csak azoké, amik közvetlenül mögöttem vannak, nagyon közel. Át is lettem verve tulajdonképpen, mert nem 1280*720 a felbontása (a hivatalos oldalukon a specifikációk szerint ennyinek kell lennie), hanem 640*480. Küldöm is vissza az Alzának. Lehet, hogy ez egy régebbi verzió, mert a Youtube-os teszt felvételek sokkal jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#18876) tillatrilla válasza kw3v865 (#18875) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Nem fogod megbánni,a minőségre nem lesz panaszod. Szivargyujtós megoldás,vagy hw kit lesz?

Üdv: Attila

(#18877) Rudi500


Rudi500
csendes tag

Hali!

360 fokos autós kamerával érdemes foglalkozni? Mi a véleményetek?

köszi

(#18878) sambenez válasza Rudi500 (#18877) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Szerintem az max a beltér felvételére jó, de a torzítása miatt én nem sokat várnék tőle.

(#18879) kw3v865 válasza tillatrilla (#18876) üzenetére


kw3v865
senior tag

Szivargyújtós lesz egyelőre. Esélyes, hogy több autóban is használni fogom (az első kamerát), ezért is választottam tapadókorongos megoldást.

(#18880) MaCS_70 válasza sambenez (#18878) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hacsak nem a kocsi tetejére van szerelve, vízszintes síkban 4K-s felbontással. Annak lenne értelme, de ilyen nemigen van.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#18881) porker válasza sambenez (#18866) üzenetére


porker
tag

Úgy van ahogy zeon.hu mondja. Nekem 360 cm-es volt és legfőképpen nem egyenes a micro csati hanem 90 fokos. Na ilyet nem találok :(

(#18882) wrrs válasza porker (#18881) üzenetére


wrrs
tag

Az én gyári 70mai Pro kábelem a kanyarban nem volt 360cm-es. Lejött oldalról a tükörtől, kesztyűtartó alatt el és a középkonzolba elölre szivibe bedug.

Érdekes, pedig a honlap is 3,50-et ír. Tegnap cseréltem ki, ezért tudom, szerintem 3m sincs.

[ Szerkesztve ]

(#18883) porker válasza wrrs (#18882) üzenetére


porker
tag

Én honlapon nem néztem, csak rámértem amikor először kibontottam. 10 cm-rel volt hosszabb először mint ami kellett volna. Csak azt a kocsit eladtam - a kábel meg a tetején maradt miután kiszedtük :(

(#18884) nemcso válasza porker (#18883) üzenetére


nemcso
senior tag

Próbáld ki egy normál méretü 5pin-es mini usb kábellel, ha azzal megy, veszel egy 3 méterest.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#18885) porker válasza nemcso (#18884) üzenetére


porker
tag

Sajna ha gyárit nem találok akkor csak toldással tudom megoldani a 90-es kis csatit.

(#18886) sambenez válasza porker (#18881) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Pedig létezik.
Itt is van de ezt a shopot nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#18887) bul07 válasza porker (#18883) üzenetére


bul07
nagyúr

Érdemes minőségit venni mert 3m már elég sokat eshet a feszültség ha rossz minőségű a kábel
Akár 5V-ból lesz 4.1-4.2V ami már instabilitást okozhat

Igaz hogy Kínából de ezek a márkák már bevállalhatóak [link], [link]

És ezek talán
[link], [link]

De arra számíts hogy ezek általában vastagabbak mint a gyári kábel, akár 1-2mm is vastagabbak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18888) Rudi500


Rudi500
csendes tag

Köszi a választ. 360 fokosból ezeket nézegettem:
-Waylens secure
-Yakola y9 wifi
-vezo 360
Volt valakinek tapasztalata ezekkel?

(#18889) porker válasza sambenez (#18886) üzenetére


porker
tag

No igen: abban reménykedtem, hogy itthon találok!

Köszönöm!

(#18890) porker válasza bul07 (#18887) üzenetére


porker
tag

Neked is köszönöm! Sajna tapasztalatom alapján simán egy hónap mostanság a szállítás :(

(#18891) sambenez válasza porker (#18890) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Amazonról megjön hamar.

(#18892) bul07 válasza porker (#18890) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nekem most inkább 2hónap tapasztalatom, igen ez elég sok

Nem sok mindent rendelek mostanában Jun. 15 rendelés jött meg a múlt héten

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18893) sambenez válasza bul07 (#18892) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Szerintem ez nagyon változó. Legutóbb fasttechről 18 nap alatt megjött a rendelésem.

(#18894) Tamarel válasza sambenez (#18864) üzenetére


Tamarel
senior tag

Régen tudott (fórumok alapján), de már nem.
Csatornát kellett létrehozni a teszteléshez, ami letörölve vitte magával az összes eddigi beállítást is (pl. feliratkozások). Google... :(((

(#18895) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Hülye kérdés lehet ,de ha előre hátulra akarok képet, akkor 2 kamera kell hozzá? köszönöm

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#18896) D1Rect


D1Rect
félisten

Vettem még az akcióban Xiaomi 70mai Smart Dash Cam 1S-et, talán a héten el is jutok oda, hogy felteszem az autókban.
Van valami amit nem ír le a user manual de érdemes rá figyelni?

(#18897) Denny válasza Tamarel (#18863) üzenetére


Denny
csendes tag

Youtube Studionak van partial blur funkciója és még követni is tudja a definiált területet (rendszámot).

(#18898) wrrs válasza porker (#18889) üzenetére


wrrs
tag

Én innen vettem, szokásos azonalli fizetéssel 1 nap alatt megjött
Mondjuk ez 5 méteres, de bből van rövidebb is. Úgy forgatod ahogy akarod.
[83885]

Szokásos Delock minőség, bátran ajánlom. Probléma nélkül működik, a vastagsága is jó. Nem cérnametélt és nem is mélytengeri kábel.

Semmi csicsaharisnya meg LED-es marhaság.

(#18899) konigjanos


konigjanos
senior tag

Sziasztok! 70 mai proban cserélt már valaki akksit? nem tűnik bonyolultnak, de sehol sem találok hozzá 14500 akksit.

(#18900) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Anker Dash Cam C2 Pro!
Amely az Istenért sem akar az üvegen megtapadni, mindig leesik egy pár nap múlva!
Valaki tud olyan ragasztót, amely biztonsággal ragad a szilikon korongra, és az üvegre egyaránt?
Voltam már vele egy autóhifisnél is, aki kamerákat is szokott telepíteni, és szerinte a korongon van egy kis sérülés, ami ezt eredményezheti, hogy nem tapad 100%-an...

Köszönöm Szépen előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.