Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Digger


Digger
senior tag

Nohát meghozta a Jézuska a routert! :R
Szétnéztem a gyári fw-ben, aztán máris próbálnám a Shibby félét felrakni rá, de nem akar sikerülni! Intruder2k5 leírása alapján csinálom. A tűzfalat kikapcsoltam. A reset gomb nyomva tartása után bekapcs, elindul a CFE. betallózom a fw.-t, csinálok egy NV RAM törlést, elindítom a flash-t, ami elvileg lemegy. A ledeken látom, hogy újraindul, de nem történik semmi! Tetszőleges hosszúságú várakozás után is, ha frissítek, nem találja a 192.168.1.1-et. Ha DHCP-re állítom a portot, akkor 169.xxx ip címet kap, vagyis nem indult el a router! :(
Mit rontok el?
Nem jó nekem a MultiWan verzió? A HW verzióm E1-es.

[ Szerkesztve ]

(#2652) AtHoS válasza Digger (#2651) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Most akkor a leírás szerint a RESTORE gombot nyomtad 10 sec-ig vagy ahogy írod a reset-et?

E1-re Merlint fel tudtak rakni [link]

Szerk.

Na meg AIO verzióval próbálkozz

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#2653) Chosen válasza Gubek-Einste (#2631) üzenetére


Chosen
addikt

Halogattam a dolgot, kijött egy új FW, azt megkapta nvram cleannel együtt és most megjavult. :)

(#2654) Gubek-Einste válasza Digger (#2651) üzenetére

Inkább ezt rakd fel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2655) KaiotEch válasza Digger (#2651) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem nem ment fel CFE-vel, csak asus restoratine tool-al, azzal próbáld Te is. Telefonról most nem tudom linkelni a hsz-omat.

(#2656) Digger válasza KaiotEch (#2655) üzenetére


Digger
senior tag

Elvileg bekapcsolás során a reset gomb nyomva tartásával kellene recovery módba kerülnie a routernek, ami során a power lednek villognia kell. Nekem nem indul ez el, bármeddig tartom nyomva a resetet! Miért?

(#2657) KaiotEch válasza Digger (#2656) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pedig úgy kell, nekem is 15-20mp-ig nyomva kellett tartani a reset gombot, majd Asus Recovery-t elindítva csatlakozott hozzá, betallóztam a trx-et és felment.

(#2658) Gubek-Einste válasza Digger (#2656) üzenetére

Intruder2k5 írta korábban, hogy "Sajnos vannak olyan bootloader verziók, amikből valami oknál fogva az asus kihagyta a cfe webszervert."

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2659) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

AC56U-ról érdemes váltani AC68U-ra?

Nincs semmi extra igényem, csak működjön stabilan (csak routerként kellene működni, semmi torrent, semmit HDD rákötve, vagy ilyesmi). Kicsit keveslem az AC56U wifijét, és gondoltam hátha a külső antennákkal elérhetek javulást. (HGG-t próbáltam már, nem rossz, de jobban szeretnék gyári FW-vel megfelelő hatótávot elérni.).

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#2660) Gubek-Einste válasza Jim74 (#2659) üzenetére

A két eszköz csak a wifi-ben tér el.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2661) Jim74 válasza Gubek-Einste (#2660) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tehát wifiben jobb az AC68U?

(#2662) Gubek-Einste válasza Jim74 (#2661) üzenetére

Elvileg a külső antennák miatt az lehet, illetve megfelelő kliens eszköz esetén de természetesen ebben az esetben is mint mindig a körülmények többet számítanak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2663) Jim74 válasza Gubek-Einste (#2662) üzenetére


Jim74
nagyúr

Jó, de ha ugyanoda kerul, mint az AC56U akkor elméletben jobbnak kellene lennie.

(#2664) Gubek-Einste válasza Jim74 (#2663) üzenetére

Körülményektől függ de várható javulás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2665) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek azért az kemény, hogy nincs kiengedve a port és simán megy a BT. UPnP sincs bekapcsolva. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2666) Klara_ válasza Jim74 (#2663) üzenetére


Klara_
őstag

Nalam 5-10dB-el jobb a jel a 68U-ra valtas ota (beton, es gipszkarton falak).
Az antennait a gyari leiras szerint meg kellett hajtogatni.

(#2667) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#2654) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt semmiképp se, mert ez RT-N18U-ra való fw.

(#2668) Intruder2k5 válasza KaiotEch (#2665) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A BitTorrent minden további nélkül működik port forward nélkül is, csak úgy passzív módban van a kliens, ami annyit jelent, hogy csak aktívakhoz tud kapcsolódni. Az aktív módban futó kliens bárkihez tud, de két passzív egymáshoz nem. Így aztán átlagosan a peer-ek több mint fele számára láthatatlan, szélsőséges esetben, ha csak néhány passzív seed-er van a bolyban, le sem tud tölteni egy-egy torrentet.

(#2669) libus válasza libus (#2648) üzenetére


libus
őstag

Valaki erre nem tudja a választ?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2670) Digger válasza Gubek-Einste (#2658) üzenetére


Digger
senior tag

Ebben van CFE, elindul a flash, Intruder2K5 leírásában levő képtartalom is megjelenik. A port lámpája villog, majd újraindul a router. Csak sajnos utána ugyanúgy a CFE jön be.
Vajon miért nem tudom recovery-be rakni? Mindent úgy csinálok, ahogy több helyen is olvastam. Off, resetgomb nyomva, on, és akármeddig tartom nyomva a resetet, nem megy recoverybe! Vagy azért nem megy mert a CFE állapotban nem indul a recovery? Akkor hogyan lehet kibillenteni belőle? Találkoztatok már ilyen jelenséggel?

(#2671) Intruder2k5 válasza Digger (#2670) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hogyhogy nem tudod recoverybe rakni? Most írod, hogy fel tudod tölteni a firmware-t, ezek szerint megy a recovery mód. Az viszont lehetséges, hogy az E1 verziót még nem támogatja a Tomato, ezért nem indul el vele a router. Ez a legújabb fw, ezzel próbáld, ha eddig nem így tettél volna.

tomato-RT-AC68U-ARM--138-AIO-64K.zip

Ha ezzel nem megy, akkor egyelőre marad a Merlin / HGG, külföldi fórumok alapján azok működnek.

[ Szerkesztve ]

(#2672) Jim74 válasza Klara_ (#2666) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

Az elég sok, nem?

(#2673) Digger válasza Intruder2k5 (#2671) üzenetére


Digger
senior tag

Ugyanezzel a trx-el próbálkoztam.
A CFE meg a recovery mód az ugyanaz? Én azt szerettem volna, hogy a reset nyomva tartásával való bekapcsolás után a power led villogjon, majd a firmware restoration tools-al fölrakni a letöltött firmwaret.
Nekem csak a CFE mód indul el a böngészőben, kiválasztom a trx-et, majd upload után megjelenik a leírásodban levő kép.

Upload completted. System is going reboot.
Please wait few moments.

Várok türelmesen, egy idő után kigyullad az összes port led, gondolom ezzel indul újra. Elkezd bőszen villogni a használt port ledje, majd kis idő múlva ismét ez összes led felvillan és ezt vég nélkül csinálja. Már volt, hogy jó félóráig várakoztam, de csak nem történik semmi! Ha a continue linkre megyek, akkor egy ideig próbál belépni, majd a kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol üzenet jön. Közben a router folyamatosan újraindul.
Most próbálkozom más rávaló fw.-el, hátha valamelyiket megeszi!
Szeretnék a Shibbynél maradni, mert az előd routereken már két generáció óta ez volt.

(#2674) AtHoS válasza Digger (#2673) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No kicsit utánaolvastam a CFE elérésének.
Amit linkeltél Intruder2k5 leírást RESTORE gombot ír, míg amit találtam útmutatót az RESET gombot a RESCUE mód eléréséhez. Szóval jelen esetben a RESTORE = RESET :B

A firmware feltöltését követően miután újraindul a router NVRAM-ot kellene törölni, amit Te nem írtál, hogy megcsináltad volna
4. Clear the NVRAM

Clearing the NVRAM on the router appears to be a crucial step. As I noted before, the first time I installed the AdvancedTomato firmware I telneted to the router with the new AdvancedTomato firmware and issued the “mtd-erase2 nvram” command to clear the NVRAM. For some reason the HTTP interface did not work, but telnet did. I logged in with the default IP of 192.168.1.1 and the default credentials (user: root, password: admin). But as some OSes (Windows 10) does not have a built-in telnet client there is another way to do this on the router itself.

Although, the Asus manual states that reset button restores the system to its factory default settings, this has never worked for me. However, searching the Internet I have found a method that does work.

Make sure the router has finished booting up, the wireless LEDs should be on and steady.
Locate the WPS button the side of the router.
Power off the router.
Depress the WPS button. While continuing to hold the WPS button power up the router.
Keep holding the WPS button until the power LED begins to blink rapidly. This could take as long as 30 seconds.
Release the WPS button. The router should reboot when you do this.
This should clear the NVRAM and when the router boots up it should be ready to roll.

De itt a leírás, amit találtam a témában [link]

read-only mode on the forum

(#2675) Intruder2k5 válasza AtHoS (#2674) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, ahogyan látom netes képeken, rt-ac68u-n reset gomb van, én restore-t szoktam írni, mert asus-nál eddig az volt a megszokott. De egyébként a kettő egy, és ugyanaz.

(#2676) AtHoS válasza Intruder2k5 (#2675) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mondjuk, ha nincs olyan gomb az eszközön, akkor kizárásos alapon meg lehet találni :B

Bár azért erre nem mindenki képes....pár éve egy munkatársamnak kellett bérházi címre mennie. Meg volt adva emelet és ajtószám. Egyszer csak telefonál, hogy ott van a címen és emeleten, van két ajtó, de nincs kiírva ajtószám és kérdezi mit csináljon. A legszomorúbb, hogy frissen végzett egyetemi diplomás volt. No mindegy, végül rávezettem a megoldásra

read-only mode on the forum

(#2677) Digger válasza AtHoS (#2674) üzenetére


Digger
senior tag

Köszi, hogy beleástad magad a témába!
Sajnos a flash után folyamatosan újraindult a router és nem tudtam belépni, hogy nv ramot töröljek! Előtte elvégeztem, de utána már nem volt módomban. :(
Mint kiderült a kábelt lehúzva is folyamatosan újraindult.
Most sikerült visszaraknom egy gyári fw változatot, bár nem a legfrissebbet, mert itt írnak egy Facebook WIFI szolgáltatásról és a legújabb fw. változatnál valami kavarás van ezzel kapcsolatban amit nem értettem meg 100%-ban az angol hiányosságaim miatt! :U

(#2678) Intruder2k5 válasza Digger (#2677) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Biztos hamarosan lesz Tomato támogatás is hozzá, addig használd Merlinnel, ha mindenképp moddolni szeretnéd.

(#2679) Klara_ válasza Jim74 (#2672) üzenetére


Klara_
őstag

Igen, en azt kaptam amit vartam. Mondjuk az 56U sokkal gyorsabban indult el mint ez, mas negativumot a 68U vs 56U viszonylatban nem tudok elmondani a 68U ellen. Nem bantam meg a cseret.

(#2680) r0by válasza Klara_ (#2666) üzenetére


r0by
addikt

Nem olvastam el a gyári leírást, de mit jelent az, hogy meg kell hajtogatni?

(#2681) AtHoS válasza Digger (#2677) üzenetére


AtHoS
nagyúr

NVRAM törléshez nem kell sehová belépni, de be is másoltam az infót hogyan kell megcsinálni.

Lényegében ugyanazt kell, mint a FW feltöltésnél csak a WPS gombot kell a router kikapcsolt állapotában nyomva tartani. Azt írják 30 másodpercig is eltarthat, míg nyomva kell tartani a WPS gombot, amíg a power led elkezd villogni, amikor is kell felengedni.
Ekkor pedig a router majd újraindul és remélhetőleg most már rendben lesz az indulása

read-only mode on the forum

(#2682) Intruder2k5 válasza AtHoS (#2681) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem Ő a CFE webes felületéről törölte az NVRAM-ot, ott is van rá opció.

Persze működik a WPS gombos megoldás is, én is azt szoktam használni. De tippem szerint a gond itt az lesz, hogy az Ő routere már E1-es hardver verziós, és azt vélhetően még támogatja a Tomato az újabb SoC miatt. Shibby már elég régen adott ki újabb buildet, ha jól rémlik talán augusztusban, azóta megnősült meg miegymás, így hosszabb szünet van.

(#2683) Klara_ válasza r0by (#2680) üzenetére


Klara_
őstag

Ugy allnak az antennak mint a dobozon: oldalsok 45 fokban dontve, kozepso felfele all.

[ Szerkesztve ]

(#2684) Jim74 válasza Klara_ (#2679) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

Akkor lehet, hogy rendelek egyet :D

(#2685) Digger


Digger
senior tag

Jelenleg ott tartok, hogy Merlin fw. felment, most ismerkedek vele. Az USB 3.0-ra egy 1T-s winyó lett dugva.
Seagate 1TB 5400rpm SATA-600 2,5" 128MB 7mm Momentus Thin
Sajnos a háznak nincs power csatlakozója, így nem tudom a routert tápját tehermentesíteni! A diszk ntfs fájlrendszerre van formázva, a Samba szépen osztja az osztani valót. Egy ~3 Gigás állományt kb. 23 Mbit/sec sebességgel másolta. Van tapasztalat az ilyen fölállású rendszerről? Bírja szusszal a router táp? Jó az NTFS, vagy mást szoktatok használni?
Még sok fölfedezni való van! Egy multifunkciós Samsung és egy HP LJ 1200-as nyomtató van a közelében. A HP-vel nem volt gond, az RT-N16 simán hajtotta, viszont a multis nyomtatóval nem boldogult. Illetve én nem boldogultam vele. :D Láttam, hogy ehhez a routerhez van valami printer beállító segédprogram. Holnap próbálkozok vele.
Ezen a fórumon kívül tudtok más fórumról, ahol a Merlin a téma? Nem lenne hátrány, ha magyar nyelvű lenne, de az angolt is szoktam bogarászni.

A munkahelyemen nemrég vezettek be egy új, komplex cégirányítási rendszert, aminek Merlin a fantázianeve! :Y Hát mit mondjak, vannak még gyermek betegségei! ;] Erre föl még a szabadidőmben is Merlinezek! Erről fogok álmodni! :o

(#2686) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Szerintetek az antenna megfelelő hajtogatásával elérhető, hogy a wifi jelem asszimetrikusan bizonyos irányba hosszabban terjedjen, míg más irányba kevésbé?

Mert ugye van a gyári antenne hajtogatási ajánlás, ami szép tág wifi lefedettséget ad.
Viszont nálam a router egy olyan falnak van közvetlenül háttal, ami mögött a szomszéd van, és persze nem is a lakás közepén van a router. Tehát a célom, hogy a router mögé nem igazán prioritás jelet adni (azzal max a szomszéd saját wifi-jét is zavarom, tehát abba az irányba akár lehetne 0 is), ellenben jó lenne, ha a hálószobák irányába erősebb jel jutna el. Ezen tudok tenni az antennák célzott hajtogatásával?

(#2687) Gubek-Einste válasza sebgutkopf (#2686) üzenetére

Nagyon kismértékben igen de ne számítsál jelentős elérésre.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2688) zsolt501 válasza sebgutkopf (#2686) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Azt érdemes tudni, hogy ezek nem irányított antennák ezek körsugárzók, minimális mértékben irányítható, de ez persze az irányítottság azért nem túl jellemző, némi szektor vagy orr sugárzási képességük van, de ez sem annyira jellemző, hogy irányítottságról beszéljünk. Jellemzően mivel 3 antennás rendszerről beszélünk így némileg módosítható a sugárzási terület iránya, de ez sem olyan mértékben mint egy irányított antenna esetén.

Ha azt szeretnéd, hogy hátrafelé kevésbé sugározzon ahhoz a falra kell a router mögé egy árnyékoló, ez sem szünteti meg teljesen a hátrafelé sugárzást, csak csökkenti.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2689) sebgutkopf válasza zsolt501 (#2688) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Köszönön mindkettőtöknek. Tavább gondolva, van egyáltalán értelme a máshogy hajtogatással próbálkozni a hálók felé, vagy tóbbet ártok mint használok vele?

(#2690) zsolt501 válasza sebgutkopf (#2689) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Van néminemű hatása, leginkább az interferenciát lehet csökkenteni szépen , illetve a falról visszaverődő hullámok is csökkenthetőek így némileg, ami nem föltétlen haszontalan dolog, mert igy az interferencia csökkenthető.
Sokat jelent az is ha nem közvetlen a falon van, vagyis az optimális a faltól a 10cm távolság, mérhetően javít több ponton is az adatátvitelen.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2691) Digger


Digger
senior tag

Merlin fw. alatt SSH-n belépve "ipkg install mc" paranccsal feltelepítettem a Midnight Commandert ami természetesen hozott magával néhány járulékos csomagot is. Minden hibátlanul működik, mégis bennem van a kisördög, hogy vajon helyesen jártam el?
Android 6.0-ra (Xiaomi RN3P) tudtok ajánlani olyan openVPN alkalmazást, ami nem kér root jogot?

(#2692) libus


libus
őstag

NFS beállítás megoldva! :K
Beteszek ide egy képet róla (hogyha egyszer valaki ezt szeretné beállítani...), hogy mit kell megadni az NFS Exports-nál, hogy lássa pl. a média lejátszó.
A sorrend is nagyon fontos, mert fordítva nem lesz jó! :N

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2693) sebgutkopf válasza zsolt501 (#2690) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A faltól kb 20 cm-re előre tudtam húzni a polcon, az antennákkal meg kísérletezem kicsit.

(#2694) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Ma felbosszantott a router. 5G wifi-n beállítottam, hogy az 52-es csatornát használja, amit szépen alkalmazni is kezdett. Egyszer azt vettem észre, hogy a media playerem nem csatlakozik rá. Felnézek wifi analyzerrel, hogy mit csinál, erre valamikor titokban átkapcsolt a 100-as csatornára (a csatlakozni képtelen eszköz csak a 100 alatti csatornákat látja). Közben az admin felületen vidáman ott figyel az 52.
Mire vélhető ez az önállóság, illetve hogyan tudom meggátolni a váltogatást?

(#2695) AtHoS válasza sebgutkopf (#2694) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam is van egy kis anomália a wifi részen, igaz kicsit más oldalról. Időzítetten kellene ki/be kapcsolnia a wifi-t, de november végéről van utoljára a logban infó erről.
Hajnalban vettem észre, hogy megy a wifi, holott 2-kor ki kellett volna kapcsolnia. Megnéztem az időzítési táblát, de azok rendben voltak. Kézzel kikapcsoltam a wifit, most várom mi lesz mikorra be van időzítve a bekapcsolás

libus

Biztos, hogy kell a második sor az NFS-hez?
Elvileg az első sorban lévő 192.168.1.0/24 engedélyezi az egész hálózat számára a hozzáférést a megadott útvonalhoz. Mondjuk lehet /mnt/sda3 -t kellene ebben a bejegyzésben használnod vagy a második sorban lévő útvonalat, ha csak azt szeretnéd megosztani
[link]

read-only mode on the forum

(#2696) libus válasza AtHoS (#2695) üzenetére


libus
őstag

Megpróbáltam azt is, hogy csak az első sor volt megadva, de úgy még nem találta meg a média lejátszó.
Igaz, akkor fix cím volt megadva (192.168.1.0/24 helyett 192.168.1.1 volt megadva) mikor próbáltam.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2697) sebgutkopf válasza AtHoS (#2695) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ilyen időzítési gondot az előző RT-N18u routeremen én is tapasztaltam. Mióta megvan a 68-as ez eddig rendre lekapcsolt este 11-kor, de ezek szerint itt is vannak anomáliák.

Ez a legújabb fw valahogy nem tűnik a legsikeresebbnek. :(
A csatorna mizéria eléggé idegesít. Ha autora teszem DFS nélkül, akkor a 36, 40, 44-es csatornákat használja jellemzően, de pont azért akarom 50 fölöttire állítani, mert azokat a csatornákat a közelemben senki se használja és elkerülhetném az interferenciát, amit igazol is, hogy ha épp a kért csatornát használja, akkor baromi gyors az 5g wifi (mobilomra akár 47 MB/S - igen megabájt, nem megabit) sebességet is elér, míg a 40-es csatorna környékén 30 MB/s-nál megáll a tudomány. Míg a media playeremnek se mindegy, hogy 15MB/S, vagy 8-9 MB/s-t tudok reaálizálni. Ennek fényében elég bosszantó a jelenség.

(#2698) AtHoS válasza libus (#2696) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Oda annak a kliensnek (pl. médialejátszó ) az IP címét kell megadni, amivel el szeretnéd érni a megosztás. Dinamikus DHCP-nél változnak a kiosztott IP címek, így vagy a 192.168.1,0/24 címmel hozzáférést engedélyezel minden routerre csatlakozó eszköznek vagy FIX IP címet állítasz be azon eszközöknek, melyekkel az NFS megosztás el akarod érni és ilyenkor használhatsz fix IP címet (amit hozzárendeltél az adott klineshez)

A 192.168.1.1 a router címe, így az biztosan nem jó oda, hiszen Ő a "forrás" = szerver, tehát nem lehet kliens

/mnt -vel nem tudom, hogy működik-e, de /mnt/sda3 -mal már jónak kellene lennie

Amúgy IP cím helyett a kliens hálózati nevét is lehet itt használni, azt egyszerűbb lehet megjegyezni pl. KODI, ha ez lett beállítva a médialejátszónál. Névmegadásnál lehet használni a ? és * karaktereket (IP cím használatakor ez nem lehetséges)

read-only mode on the forum

(#2699) libus válasza AtHoS (#2698) üzenetére


libus
őstag

Korábban megpróbáltam, hogy a média lejátszó IP címét adtam meg, de nem volt jó!
A routeren fix IP cím be volt állítva a média lejátszónak, és mégsem volt jó.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#2700) AtHoS válasza libus (#2699) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az azért nem volt jó, mert elszúrtad az options részt. Nem tudta értelmezni milyen jogokat is szeretnél adni az adott klines számára. Vesszővel kell elválasztani az elemeket és nem a képen látható /-el

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.