Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Tubi2


Tubi2
senior tag

Pár év és meg is veszem az SE 1 helyett, tökéletes alternatíva. Viszont a széles helyett egy zoom kamerának több értelme lett volna, hátrébb mindig könyebb lépni, mint közelebb menni egy elérhetetlen témához.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#5) rep3at


rep3at
őstag

Egy éve volt: 70 ezerért vettem egy Redmi Note 8T-t, tesóm iPhone 11-et 2xx ezerért. Igazából itt mindenféle magyarázkodás nélkül véget is érhetne a mondat..

Ja, nem magára az iOS / Android parttalan vitára gondolok, csak nézzük meg mi van hozzájuk.

Forward thinking. كرر

(#6) tha_answer


tha_answer
őstag

Zoomkamera hianya, uzemido, faceid maszkban. Offos ezen az aron. Remeljuk a sony visszahozza a z compactot oldalso ujjlenyomattal, minimalis kavakkal, noccs nelkul, jackel.

[ Szerkesztve ]

(#8) jenei1994


jenei1994
addikt

160-180 ért még oké is lenne. :K

(#9) CharlieDrop válasza jenei1994 (#8) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ó, hát ez ilyen parti, erős a forintunk azért van

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11) TechN7ne válasza jenei1994 (#8) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

3 éves használt ,leharcolt iPhone t nem kapsz ennyiért ,nem hogy ezt... :DDD

(#12) helixP válasza Mr Anderson (#7) üzenetére


helixP
nagyúr

Minden fórum ilyen, ez nem Apple sajátosság.

(#13) CharlieDrop válasza Mr Anderson (#10) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ezzel egyetértek :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#14) Razzul


Razzul
senior tag

"Éjjel a rövid záridő korlátai miatt érdemes 60 helyett 30 fpssel rögzíteni, a minőség így sincs a legjobb kameramobilok, és végképp nincs a több tucatszor nagyobb szenzort használó DSLR-ek és videokamerák szintjén."

Nem kötekedésből kérdezem, hanem őszintén kíváncsi vagyok. Melyik kameramobilok rögzítenek szebb videót az iPhoneoknál?

Stat crux dum volvitur orbis

(#15) Tibee86


Tibee86
veterán

Köszi a tesztet, jó lett. Garantáltan a legsikeresebb készülék lesz az idei kínálatból.
mínusz persze az akkora noccs, hogy a Bluetooth vagy a néma mód ikonjának se jutott hely ”
Az kéne csak, néma mód ikon meg bluetooth jelecske... Teljesen felesleges, néma mód kapcsoló ott van az oldalán, a bluetooth ikon meg miért legyen kint? :F Be kell kapcsolni, aztán úgy hagyni, kapcsolódik amihez épp kell. Mindig mikor meglátok egy androidos készüléket azzal a sormintával fent, rendesen elfog az undor.

#12: Pedig sajnos igaza van. Semelyik másik gyártó cikkei/hírei alatt nincs még közel sem annyi fröcsögés, mint az Apple-nél.

[ Szerkesztve ]

(#16) judas13


judas13
addikt

Mikor kezdi a droidos ágazat is kidobálni az 5 collos telókat, na erre most baromira kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) moleculez válasza rep3at (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Nem tudom mit akartál mondani, van a Te telódnál is olcsóbb. De amúgy:
Tesód el tudja adni a telóját ~150k-ért. Tesódnak 5 évig supportja van. Tesódnak normális OS van a kezében. Tesód jól döntött.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18) .Szaki. válasza helixP (#4) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem, a széria legnagyobb újdonsága például ez a remek 12 Mini, ami egyedülálló az egész mobilpiacon és nem meglepő módon megkapta az Ajánlott értékelést. :)

Én személy szerint alig várom, hogy lejárjon a hűségem és lecserélhessem a Samsungom erre a készülékre. :)

(#19) TechN7ne válasza .Szaki. (#18) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Samsung?
Jesszusom ,hogy vetted rá magad? :N

(#20) jenei1994 válasza TechN7ne (#11) üzenetére


jenei1994
addikt

Miért ne kapnék? most jó nagy hülyeséget irtál..... :D

(#21) helixP válasza .Szaki. (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Volt már kompakt telefonja az Apple-nek, ami most egy frissítést kapott, semmi groundbreaking nincs benne :)

Jó készülék, azokkal a megkötésekkel, ami eddig is jellemezte az Apple-t, van akinek tökéletes választás :)

[ Szerkesztve ]

(#22) .Szaki. válasza TechN7ne (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Mennyire figyelsz te az off topicban, 2 éve megvan az S9+! :DDD

(#23) Rage47 válasza .Szaki. (#18) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem a legkülönlegesebb mobil most a piacon. Meg kell csak nézni a szétszerelési vdeón, mindent kicsinyítettek szinte, mégis ugyanazt tudja, mint a 12. :) Nem igazán vannak kompromisszumok, mint régen, mikor kisebb teló kellett.

[ Szerkesztve ]

(#24) H1N1 válasza helixP (#12) üzenetére


H1N1
aktív tag

Melyik fórumba járnak iphone-osok fikázni?

(#25) TechN7ne válasza .Szaki. (#22) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

5s re emlékszem nagyon sokáig használtad ,de hogy rá veszed magad androidra akár egy percre is ,ezzel megleptél. :)

Rage47
Különleges telefon ,csak az utcára power bank ot ajánlott mellé hordani. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Az a kilógó kamerasziget elég csúf. Ám ezigaz az összes ilyen készülékre. Lehettek volna olyan ügyesek mint az előző SEnél hogy nem lógatják ki. Na de van flex meg bele pillangókorong, gyorsan lehet orvosolni ezeket a förmedvényeket.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#27) helixP válasza H1N1 (#24) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem ezt írtam.
Azt írtam, hogy kivétel nélkül minden topic első fele fikázásból áll.

A hülye iPhoneosok igen is fikáznak, ahogy a hülye Samsungosok, és a hülye Xiaomisok is. A jófej iPhone-osok nem, ahogy a jófej Samsungosok és a jófej Sáomisok sem.

[ Szerkesztve ]

(#28) Rage47 válasza TechN7ne (#25) üzenetére


Rage47
veterán

Neked van már minid? Túl van lihegve az akksi. Ezt nem azok használják, akik egész nap játszanak és könyvet olvasnak és tiktokoznak.

[ Szerkesztve ]

(#29) -secret- válasza Snowy_owl (#26) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tok és szintbe is van hozva.

(#30) TechN7ne válasza Rage47 (#28) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Isten ments!
Normal 12 m van....

Sima 12 egy napot kibír ha nem mindig nyomogatod ,ebből kiindulva a mini t legalább 2x kell tölteni egy nap ,és akkor is óvatosnak kell lenned ,ráadást ez az új kora ,mi lesz vele később.... 👊🏽

[ Szerkesztve ]

(#32) rep3at válasza moleculez (#17) üzenetére


rep3at
őstag

Nem az ár/érték arányra gondoltam (most ha azt mondanám hogy abban egyértelműen szintén a Redmi nyert volna, itt biztos megköveznének. Nem mondom, de igaz..), hanem szimplán csak arra hogy legalább egy töltőt beledobhattak volna. Amúgy azóta ellopták és már másik van de ez mindegy is..

Nem flame akart lenni amúgy, szinte az egész családom iPhone-t használ, én is nézegettem magamnak de egyszerűen nekem ennyit nem ér, persze megértem ha valakinek igen.

Ez az egész töltőmentesség a C-re való átállással lett volna az igazi, így csak egy jó nagy lehúzás, ez egyértelmű. Persze erre is lehet azt mondani hogy ha egy gyártó a negyedennyibe kerülő telefonjának a dobozába már egyszerre gyorstöltőt (!!!) pakol akkor az nem környezettudatos. Pedig hát, pont az Apple nem az.

Mégegyszer: Nem iOS/Android vita, tudom hogy az iOS mindenben jobb meg minden, nem is erre akartam reagálni, mindössze a "töltőmentességre", ami nem más mint pofátlanság. Politikai hasonlatokkal inkább nem élnék most..

Forward thinking. كرر

(#33) helixP válasza #40993792 (#31) üzenetére


helixP
nagyúr

Szia Zsolt :)
Igen, most nem értünk egyet, pedig általában szoktunk :D

(#34) Snowy_owl válasza -secret- (#29) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Én tokba sem szeretném tenni ezeket a fosokat, sőt igazából ritkazavaró lett, hogy ezeket a fosokat úgy kezeljük, meg úgy kell kezelni mint egy hímestojást. Ritka unalmas és szánalmas lett az egész mobilipar. Az unalom itt arra vonatkozik, hogy egykaptafa lett szinte mind.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#37) Noukoum


Noukoum
veterán

Vannak hibái, olyanok is ami ebben az árkategóriában már nagyon nem férnek be. De azt gondolom hogy jelenleg ez a legjobb ár/érték arányú 12-es iphone. Sima 12-eshez képest csak üzemidőben van kompromisszum, de 50 ezer forint a különbség. A pro-k meg elképesztően drágák ehhez képest. És akkor sokak számára a méret is nagyon nagy előny. Úgyhogy ha valammelyik 12-es iphone lehet ajánlott, akkor az ez.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

Nálam 2020-at az Apple vitte a 12-es szériával. Pláne a Minivel. Oké az akkumulátorban kompromisszumot kell kötni, de valamit valamiért.
Silenzo írta, aztán visszakozott, hogy videóban a Sony a legjobb és semmi más, mint tré. Hát nem tudom. Az i12 feltette videóban az i-re a pontot, a Pro Max meg egyenesen a legjobb. Tud velük (i12 család) versenyezni bárki is?

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#39) Juhaszatti válasza Tibee86 (#15) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Garantáltan a legsikeresebb készülék lesz az idei kínálatból."

Ezt mire alapozod? Tudtommal kb a 8-as széria óta mindig a nagyobb verziók a sikeresebbek az Apple palettáján.

(#41) .Szaki. válasza TechN7ne (#25) üzenetére


.Szaki.
addikt

Igen, az 5S a mai napig megvan mellette, mert imádom, igazából ha nem lett volna gyorsan szükség egy droidos telefonra, akkor most az 5S-t váltaná a Mini, mert ez annak az igazi utódja. Megfogdostam már és egyszerűen elfogott a must have érzés, annyira bitang jó telefon. A Samsung azért kellett, mert szükség volt a DeX-re, ezt pedig csak az tudta, de egyébként meglepően jó cucc az is, most az lesz, hogy az S9+ marad médiafogyasztásra (TV-n Netflix, YT, HBO Go) és ez pedig lesz az elsődleges telefon. Így az akksi se lesz gond, videóhívások, háttérben netrádió és Apple CarPlay, telefon, céges levelezés kezelésére szerintem bőven elég lesz. Ha meg nem, mindenhol van Qi töltő, édes mindegy, hogy tápon van-e épp vagy nem. :) Eddig icecave és én voltunk az ideiglenes droidosok a topicban, ő már váltott, januárban én vagyok a soros! :)

Zsolt_72!

Én is így gondolom, ahogy leírtad a #31-es hsz-ben!

[ Szerkesztve ]

(#42) rep3at válasza #40993792 (#40) üzenetére


rep3at
őstag

Rendben. Kicsit felbosszant hogy ennek a cégnek mindent el lehet nézni, befejeztem.

Forward thinking. كرر

(#43) Greentea válasza Tubi2 (#3) üzenetére


Greentea
senior tag

Nekem pont a wide lens hiányzik az X-en, és kb semmire nem használom a telét. Jó az a nagylátó lencse :K

[ Szerkesztve ]

(#44) joey04


joey04
titán

Jófajta bone cikk. Csoda, hogy van pozitívum. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) Luck Dragon

Nagyon tetszik , ha nem lenne az SE2 akkor ezt venném meg.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) .Szaki. válasza Luck Dragon (#45) üzenetére


.Szaki.
addikt

Párom miután megfogdosta a Mini-t megbánta, hogy nem bírt várni és megvette az SE2020-at, pedig az a telefon is nagyon rendben van. Szereti is, elégedett is vele, de van valami a 12 Miniben.

(#47) DGery válasza Snowy_owl (#26) üzenetére


DGery
aktív tag

Kamerával egy szintbe lett volna a hátlap, az így felszabadult térfogatot aksival feltornázzák és kész a tuti készülék :) Még flex sarokcsiszoló sem kell :)) :DD

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#48) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Nagyon tetszik ez a készülék. Már többször rajta volt az ujjam a rendelés gombon, de aztán mindig elgondolkodok, hogy megbánnám. 300ezer forintért túl sok a kompromisszum. 60Hz az oké, most is olyan telóm van. De az usb 2.0-ás átvitel az már vicc. Meg a 64 GB és hogy még töltő sincs. Ramból is beleférhetett volna ennyiért 6 GB. A másik meg a FaceID, miért nem tudtak belerakni egy ujjlenyomat olvasót? Maszkban állandóan kódozzak, vagy húzzam le a maszkot? Ha ezeken túlteszem magam, akkor még ott az üzemidő, amitől félek, hogy nem bírna ki egy napot...
Még decemberig gondolkodok, aztán meglátjuk. Xperia 5 II-t nézegetem még, de az meg túl hosszú ehhez képest...

(#49) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ez lesz a következő telefonom az XS után.

20 éve a Prohardveren

(#50) Snowy_owl válasza DGery (#47) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Vagy igen, ez is megoldás. Érdekes, hogy egy sokadlagos gyártó a tcl 10 pro esetén ezt simán megoldotta. Úgy tűnik még vannak helyek és emberek ahol ésszel dolgoznak. :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.