Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:50:55

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) blakey válasza tobias40 (#4599) üzenetére


blakey
titán

Nekem nincs fix ip beállítva egyik eszköznek sem csak a dhcp-nél kötöm le az ip-t mac adress-hez.. - azzal, hogy a routeren MAC-cím alapján IP-t "kötsz le" akkor fix IP van beállítva. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4602) NoX válasza Tegla80 (#4600) üzenetére


NoX
senior tag

Microsoft Store / WiFi Analyzer
Ingyenes, nem kell Microsoft fiók sem a telepítéséhez.
Kő egyszerű, ha arra kell, hogy megnézd melyik frekvencián mennyire telítettek a csatornák.
Van Androidra is, kb. ugyan ez a neve.

(#4603) MaCS_70 válasza tobias40 (#4599) üzenetére


MaCS_70
félisten

Melyik routerre vonatkozik a kérdés?

A 86-os simán vezetékesnek nyilvánított egy Kindle-t. A 87-essel még nem volt problémám, tulajdonképpen semmilyen -- igaz, a LAN1-es portot ne használom.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4604) sinick válasza MaCS_70 (#4595) üzenetére


sinick
senior tag

Szia! Nem olvastam vissza, csak megakadt a szemem a postodon...

Nekem 65P-m van. Kettő is, egy routerként és egy AP-ként. Nálam is van film lejátszási hiba, ha vezetékes 100-as hálón, számítógépről, Win10Pro-s fájlmegosztásról játszok le filmeket egy dedikált médalejátszóval (Mede8er X1000, SMB 1.0 protokoll, mert a lejátszó már nem ismeri a 2-est.)

A jelenség az, hogy valahol 30 és 60 perc között van egy jópár másodpercnyi fagyás, majd kilép a filmből a médialejátszó. Ezután a filmet elindítom, folytatás és megy tovább. Ha a film pl. 3 órás, akkor a maradék időben már nem jelentkezik a probléma.

Azért fogom a routerre, mert az előtte használt 1043 V3-as tp-linkkel sosem csinált ilyet. Arra sem fognám, hogy valami más meghibásodott, mert routercsere másnapján már előjött a hiba és azóta következetesen előjön. Firmware frissítés nem volt, mert eleve frissel kaptam. Hacsak nem olyan hiba van, hogy valami olyan hálózati adatforgalom van, amit a médialejátszó nem szeret, de ez nekem már bolygó együttállás kategória.

Köszi: sinick

Ui.: Még egy gondom van velük. A barangoló mód nálam nem jó semmire. Ha be van kapcsolva, akkor csomagvesztés van. Kikapcsoltam, azóta nincs gond, így is úgy is vált a kliens. Persze, az is lehet, hogy az alapértelmezett jelszint határ málam nem jó, de nincs kedvem próbálgatni.

(#4605) #07746304


#07746304
törölt tag

Melyik azaz ASUS Router, ami a Connect Box routeres képességeivel egyenértékű, gondolok itt az 512 MB RAM-ra.

"formás doboz a tajvani Compal terméke a UPC igényeire igazítva, és valóban nem tűnik rossznak, bár a SoC nem ismert, azt lehet tudni, hogy 512 MB DDR3 memóriával és 128 MB SLC NAND tárhellyel gazdálkodik. A DOCSIS (kábelmodem) részért az Intel CE2652 chip, míg a Wi-Fiért a Celeno CL242 (2y2) és CL2330 (3x3) felel beépített antennákkal. A LAN portok mindegyike Gigabit Ethernet szabványú, tehát a csúcs átviteli tempó 1000 Mbps, míg Wi-Fiből az AC1750 szabványt hozzák. A CL242 2,4 GHz-en legfeljebb 300 Mbps átvitelt tud IEEE 802.11n szabványon 40 MHz-es csatornát használva, míg a CL2330 5 GHz-en maximum 1,3 Gbps tempót kínál IEEE 802.11ac szabványon, 80 MHz-es sávot használva. Egyik Wi-Fi rádió sem a létező leggyorsabb, de ebből a szempontból mégis időtállónak mondható eszközt ad a UPC: IEEE 802.11n szabványon a 2,4 GHz-es sávon a 300 Mbps-ra képes vezérlők a legelterjedtebbek, így itt szinte felesleges lett volna erősebbet használni, míg az 5 GHz-et használó ac szabványból ugyan létezik combosabb, de kliensoldalon jelenleg az 1,3 Gbps átvitelre alkalmas vezérlők képviselik jelenleg az elérhető csúcsot, ám ezeket is csak az utólag, külön megvásárolható adapterek tudják, így időbe telik, mire az eszközökbe integrált vezérlők is ki tudják használni a Connect Box ac szabványú vezérlőjében rejlő lehetőséget. Lássuk, ezekből mit lehet kihasználni élesben!2

(#4606) blakey válasza #07746304 (#4605) üzenetére


blakey
titán

Papíron vagy a valóságban? A Wifi lefedettsége, erőssége a Connect Boxon jó de, nem feltétlenül stabil. Egy olcsóbb Asus (RAM, ROM kivételével) mindenben jobbat nyújt, azaz, stabilabb, gyorsabb a kapcsolat és jobban paraméterezhető. Gyárilag a routereken lévő Wifi szabályozva van, így az elméleti maximumnál erősebb jelet nem adhatnak, CFW-vel ez megoldható, pl. OpenWrt alatt erősíthető a jel. tehát ha OpenWrt képes eszközt veszel akkor a Wifi szórás is megoldva. Nekem is CB van, eddig mindegyik router többet és jobbat nyújtott, Asus N18U, AC56U, AC57U, AC66U_B1, AC68U, AC65P, Synology RT1900AC. Én a helyedben nem foglalkoznék a RAM/ROM méretével ha az jól működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4607) Tamarel válasza blakey (#4601) üzenetére


Tamarel
senior tag

Ez dhcp reservation.
A fix ip, más néven static, amikor a kliensen adod meg kézzel.

[ Szerkesztve ]

(#4608) #07746304 válasza blakey (#4606) üzenetére


#07746304
törölt tag

Az a helyzet, hogy a WiFi-n csak Stream megy. Szóval annyira nem lényeges. Amin vacillálok, az még mindig az
ASUS RT-AC1200GU
és az
ASUS RT-AC65P

előbbi van az itteni Euronicsban. ASUS App kompatibilis is ha jól tudom. Melyik évben jelent meg?

(#4609) blakey válasza Tamarel (#4607) üzenetére


blakey
titán

De azzal lefoglalja azt az IP-t, tehát fix IP-je lesz annak az eszköznek. Lehet csűrni, csavarni, akkor is fix IP-t kap az eszköz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4610) Gyurka6 válasza blakey (#4609) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hát nem, legfeljebb attól a routertől kap mindig azonos ip-t, amennyiben egy másikra kapcsolódik teljesen másik ip-t kap(hat).

Gyurka

(#4611) MaCS_70 válasza sinick (#4604) üzenetére


MaCS_70
félisten

És egy USB-n rádugott HDD-ről próbáltam lejátszani egy kb. 0,6 MB/s bitrátájú videót -- ergo az adatforgalom nevetségesen alacsony a lánc minden eleméhez képest.

A 86-os mégis a akadozva szenvedte végig, a 20 perces videón kb. 50 perc alatt ért végig. A fentiek miatt ez szerintem az átvitel lassúsága, hanem a kapcsolat szakadozása miatt lehetett.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#4612) blakey válasza Gyurka6 (#4610) üzenetére


blakey
titán

De ha meg az eszközön állítod be az IP-t akkor egy másik routerhez nem tud csatlakozni, ha nem abba a tartományba tartozik. Tökéletesen értem amít írtok, de FIX IP-je van ha MAC-cím alapján a routeren kiosztod neki. Másik routeren másik IP-t osztasz ki neki, adott tartományon belül FIX IP-je lesz. Nem értem miért kell ezen vitatkozni? Ki az a marha aki 50 készülék esetén az eszközökön állítja be az IP-címeket és nem a routeren? Én biztos nem, közel 40 készülék van itthon ami a routerhez csatlakozik, nem fogok egyesével az eszközökön állítani, router MAC-cím alapján kiosztom nekik az IP-t és kész, FIX IP-jük lesz, ennyi, lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4613) Intruder2k5 válasza #07746304 (#4608) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A bennük lévő SoC 2016-os megjelenésű, magáról az RT-AC1200GU routerről nem tudok pontosat, de pl. az árukereső árgrafikonja 2019.01.-től mutatja a hazai árát.

[ Szerkesztve ]

(#4614) #07746304 válasza Intruder2k5 (#4613) üzenetére


#07746304
törölt tag

Az AC1200GU-nál olyan érzésem van, mintha nem is lett volna Magyarország az eredeti célok között, mert pl magyar nyelvű oldala sincs az ASUS oldalán. Az ASUS honlapján meg az összehasonlításnál vannak fehér foltok...

Lassan 5 éves a SoC, mondjuk a CB-is, mert eleve a mostani CB-t ekkor vettem át:

az AC65P azért volt számomra érdekes, mert egyfelől 1750-es WiFi van benne mint a CB-ben, és Youtube-on kevesebb mint 1 évesek a teszt videók amiket néztem. Persze az, hogy nem WiFi 6 kompatibilis sejteti, hogy nem egy friss fejlesztés ez sem.

A szolgáltatói eszköznek megvan az a luxusa, hogy 0 Ft- ebben a UPC nagyot dobott, mert a többi szolgáltatóit, még ma is verte, és ha csak a router részét nézem, nincs szégyenkeznie valója. Ráadásul nem kell lesni a garanciális idő végét.

Már azon morfondírozom, hogy ha le tudom a DIGI-s havidíjra szorítani a Vodafoneét, akkor határozatlan idejű szerződésre hosszabbítok. A Connet Box stabilan lefedi az új lakás minden pontját! Valahogy ettől a vegyek 18-25K-ért majdenm 5 éves technikát, ami hardveresen még gyengébb is mint a CB, már nem vonz.

(#4615) blakey válasza #07746304 (#4614) üzenetére


blakey
titán

Az AC1200GU az ázsiai piacra készült majd lett belőle "global" AC57U V1 néven, tehát az utóbbival megegyező modell. A CB-nél erősebbek, bármennyire is papíron nem tűnik annak, vagy te csak a számoknak hiszel?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4616) #07746304 válasza blakey (#4615) üzenetére


#07746304
törölt tag

Az lenne a király, ha lehetne látni egy SoC erősség grafikont... Anno 2015-ben vettem egy TP-Link Archer C5-öt V1.2-őt, de azt mondták, hogy 1000-es netnél a C7 is letérdel. Mondjuk az 500-ast még bírta.

A C5-is AC1200-as volt.

(#4617) blakey válasza #07746304 (#4616) üzenetére


blakey
titán

A Mediatek SoC harvdveres NAT mellett szinte 0 terheléssel vígan elboldogul, sok mérés volt ezekről a készülékekről. Az AC1200 a Wifi linksebességre utal, azaz 2,4GHz-en 300Mbps, 5GHz-en 867Mbps, ez kerekítve 1200, AC1750 esetében 450/1300, stb. Amúgy az AC65P AC2400-asnak felel meg, 1:1-ben ugyanaz, mint az AC85P. Az ACXXXX nem azt határozza meg, hogy a router hol fog letérdelni. Javaslom, hogy a router neveit használva használd a keresőt, találni fogsz véleményeket, méréseket akár képpel is illusztrálva. Érzésem szerint rosszul kategorizálod a routerek képességeit.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4618) #07746304 válasza blakey (#4617) üzenetére


#07746304
törölt tag

Meggyőztetek, holnap elvileg itt lesz:

ASUS RT-AC65P WIRELESS-AC1750 DUAL BAND GIGABIT ROUTER

(#4619) blakey válasza #07746304 (#4618) üzenetére


blakey
titán

Wifiben akkor lesz jobb a CB-nél ha OpenWrt-t teszel rá, gyárilag gyengébb a szórása.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4620) tobias40 válasza blakey (#4601) üzenetére


tobias40
veterán

Sztem akkor fix az ip ha az eszközön is fix ip címet állítok be neki és nem dhcp-t,nem csak a routeren.
Ezt "ip bérletnek" ismertem ha a routeren van dhcp-ből lefoglalva.
De lehet hogy rosszul tudtam.... :F

(#4621) blakey válasza tobias40 (#4620) üzenetére


blakey
titán

Oké, ha a DHCP-n állítod be MAC-cím alapján akkor mindig ugyanaz lesz az IP-címe, mindig ugyanazt az IP-t kapja azaz FIX IP-n lesz. De ezzel az erővel semmi sem fix, mert MAC-címet is lehet módosítani, stb. :)
Nem írtam, hogy rosszul tudod, nem írtam, hogy csak ott lesz FIX az IP hanem azt írtam, hogy ha routeren osztasz ki neki IP-t akkor is FIX-nek nevezhető, mert mindig ugyanaz lesz mindaddig amíg meg nem változtatod.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4622) #07746304 válasza blakey (#4619) üzenetére


#07746304
törölt tag

40 nm-t csak lefed gyárival is gondolom. Fontos nekem , hogy elérjem az ASUS appjával.

(#4623) blakey válasza #07746304 (#4622) üzenetére


blakey
titán

A helyszíntől függ, de természetesen 99%, hogy lefedi.
Egyébként miért fontos az app? Mit nyújt számodra, hogy nem tudod nélkülőzni?
A routert a ddns-en keresztül is eléred pl. böngészőből, ha meg bármi mást futtatsz akkor az adott alkalmazáson belül vagy ott a VPN. Nekem eddig semmi érdemlegeset nem nyújtott az app, de lehet, hogy neked mégiscsak nyújt valamit.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4624) #07746304 válasza blakey (#4623) üzenetére


#07746304
törölt tag

Mondjuk szeretném kipróbálni :)

Eddig a Tosot páramentesítő helyén volt a CB, most, hogy kábelmodem módban lesz áthelyeztem, középre tervezem az ASUS RT-AC65P WIRELESS-AC1750 DUAL BAND GIGABIT ROUTER-t, vagy ha úgy nem az igazi, akkor a CB régi helyére.

(#4625) CheGhost válasza #07746304 (#4624) üzenetére


CheGhost
aktív tag

A meglévő Linksys WRT1900 (vagy WRT3200) nem lett volna elég a most rendelt AC65P helyett? (A második képen az a kék router.)
Egyáltalán miért teszel 2 wifi router-t egymás mellé?

[ Szerkesztve ]

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#4626) Intruder2k5 válasza CheGhost (#4625) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az nem router, NMHH mérődoboz.

(#4627) woodworm válasza CheGhost (#4625) üzenetére


woodworm
veterán

Szerintem az NMHH mérőeszköze lesz az.

(#4628) woodworm válasza blakey (#4621) üzenetére


woodworm
veterán

"De ezzel az erővel semmi sem fix, mert MAC-címet is lehet módosítani"

Annyira, hogy a windowsban is van rá opció a wifinél. Nem minden chipset támogatja és alapesetben nem aktív, de ugye ez csak egy frissítés és akár kikapcsolhatatlanná is tehetik. Androidos gyártók már kezdik.

(#4629) CheGhost válasza Intruder2k5 (#4626) üzenetére


CheGhost
aktív tag

és (#4627) woodworm
Köszönöm, ma is tanultam valamit. :D
Hallottam már róla, de nem jutott volna eszembe, hogy ez az. :DDD

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#4630) krealon válasza blakey (#4621) üzenetére


krealon
veterán

"Nem írtam, hogy rosszul tudod, nem írtam, hogy csak ott lesz FIX az IP hanem azt írtam, hogy ha routeren osztasz ki neki IP-t akkor is FIX-nek nevezhető"

Nem ezt irtad.
(#4601) blakey
azzal, hogy a routeren MAC-cím alapján IP-t "kötsz le" akkor fix IP van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#4631) #07746304 válasza CheGhost (#4625) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ahogyan előttem írták az NMHH mérődoboza. A WiFi modulja működik, csak monitorozza a környező WiFi-ket.

https://www.arukereso.hu/router-c3144/linksys/wrt3200acm-p351303807/

Majdnem 70K, és nincs benne AX...

Így mér, a Vodafone-nál szinte sosincs meg az 500-nálam. Ezért is fogom kipróbálni a frissen kihúzott DIGI-t, csak még hűségem van 06.30-ig. Ráadásul 5100 Ft-ot fizetek a netért, és 12489 Ft-ot a TV+Telefon, Internet + HBO-ért. Az Invitel csak kábelmodemet adott anno Cisco EPC3008-at a szomszédomnak, nekem meg: Cisco EPC3208-at VDSL-ről ED3.0-ra váltáskor, ahhoz kellett egy TP-Link Archer C5-öt vennem. A C5 viszont már kevés lenne a DIGI1000-hez.

(#4632) vicces válasza tobias40 (#4599) üzenetére


vicces
addikt

Én Is csak a routerben szoktam fixre állítani az ipket de ez az egy eszköz amin pi-hole van és az így kérte anno az installnál. Nincs ezzel gond, írja is hogy az inteligensebb routereknél nincs gond egyébként Ip conflict lehetséges.
Én meg elfelejtettem hogy ez a beállitás. Mivel ha már megy hónapokig hozzá sem nyúlok. Ezért volt a csiki-csuki. Most viszont jó. :K
A kliens lista továbbra is váltakozik a routerben ami nem okoz semmilyen gondot.

:)

(#4633) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Az miért van, hogy egyszer csak gondol egyet a router és nincs net? [kép]

(#4634) Intruder2k5 válasza gyulazsolti (#4633) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mert haldoklik a Vodafone (UPC) hálózat. Nézz be a topikjába...

(#4635) farkas-j válasza sinick (#4604) üzenetére


farkas-j
őstag

Nálam szintén ugyanaz a felállás van mint nálad. 2db 65P van amiből az egyik AP-ként üzemel a gigabites hálón. Én még nem találkoztam az általad említett akadással. Két filmforrás van. A Torrentes Toshiba NB 100-as netbookom és egy IAMM NTR82HD-n Samba-val megosztott filmtár. Mindkettő forrás kábelen lóg a hálózaton és mindegyik csak 100Mbit-es csatoló felületű. Általában két helyről szoktunk filmezni. Az egyik egy Androidos box (5GHz WiFi-n) amivel sima fájlmegosztással érem el mindkét helyről a filmeket. A másik meg egy LG LA660-as TV amivel DLNA-n keresztül érem el a Toshiba-n futó Serviio 1.4.1.2 által megosztott filmeket. Itt az IAMM HDMI-n médialejátszóként szolgálja ki a TV-t. Ez utóbbit ritkán használjuk

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#4636) gyulazsolti válasza Intruder2k5 (#4634) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszi.

Az elmúlt 2 órában 4-szer.

(#4637) vargalex válasza #07746304 (#4631) üzenetére


vargalex
félisten

Egyébként az Archer C5 gyári firmware-val vezetéken tudja a gigabitet.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#4638) #07746304 válasza vargalex (#4637) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#4639) norba69 válasza vargalex (#4637) üzenetére


norba69
senior tag

Egy irányba. Ha fel és le is van adatforgalom, akkor PPPoE-n torrentnél kb 800-850 Mb/s, sima töltésnel 1100-1200 Mb/s összesített terhelés körül van vége.
Ezért cseréltem le a C7-et.

(#4640) vargalex válasza norba69 (#4639) üzenetére


vargalex
félisten

Hát, igen. Ami jár, az jár..

Alex

(#4641) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!
Megjött az ax56u-m. Most üzemeltem be. A régi szar után villámgyors. Speedtest szerint le: 908, fel 326 (DIGI 1000).
DE!
Az istenért nem sikerül a port forward a qbittorrenthez.
UPnP kikapcsolva, port forwardnál mi a bánatot kell állítani? A torrentem 22222 porton megy fixen.
NAT mögül kivetettem magam, a WANIP-m ugyan az, mint a canyouseeme-n. Mégis error-ozik...

Ja, még annyi, hogy a WANIP-m is állandóan változik, akkor milyen IP kell a portforwardnál?

[ Szerkesztve ]

(#4642) NoX válasza dannyl (#4641) üzenetére


NoX
senior tag

Port Forwarding-nál mindig a belső IP-t kell megadni, hogy mire továbbítsa, a külsővel nem kell foglalkoznod.

Így néz ki pl. a Transmission torrent beállítása:

A 192.168.1.103 az a helyi eszköz, ahol maga a Transmission fut.

Bekavarhat még az, hogy a szolgáltatói modemed nem bridge módban van, vagy ha ez nem lehetséges, akkor nem állítottad be, hogy a routert DMZ-be rakja.

(#4643) dannyl válasza NoX (#4642) üzenetére


dannyl
addikt

Köszönöm, a bittorrent topicban segítettek, és ez volt a megoldás. Mármint a külső IP-t adtam meg. Kijavítottam belsőre, és egyből ment. Köszönöm a segítséged!

Mondjuk a protokol nálam TCP csak. Tegyem át BOTH-ra?

Illetve DMZ nincs engedélyezve. Kapcsoljam be?

[ Szerkesztve ]

(#4644) norba69 válasza dannyl (#4643) üzenetére


norba69
senior tag

Protokoll both, dmz nem kell.

(#4645) dannyl válasza norba69 (#4644) üzenetére


dannyl
addikt

Köszi szépen!

(#4646) Melorin válasza krealon (#4103) üzenetére


Melorin
addikt

Miért lehet az, hogy időről-időre magától bekapcsol a QoS az AC65P routerem?

[ Szerkesztve ]

(#4647) krealon válasza Melorin (#4646) üzenetére


krealon
veterán

Ha a System Log nem mondja meg, hogy miert kerult bekapcsolasra, en biztosan nem fogom, mert nincs ilyen eszkozom. :B

Lehet, hogy valami szuloi felugyelet, vagy hasonlo speci szolgaltatas igenyli a QoS megletet az RT-AC65P-n?

(#4648) Joci0623 válasza krealon (#4647) üzenetére


Joci0623
csendes tag

...

www.netfort.hu

(#4649) blakey válasza Joci0623 (#4648) üzenetére


blakey
titán

Innen kellett volna telepítened, ez egy normálisan összeállított verzió.
jelszót kér, nyomsz egy entert, de inkább telepítsd a linkeltet, ott egyből van Luci és előretelepített csomagok, így csak konfigurálni kell.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4650) #07746304


#07746304
törölt tag

Megjött :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.