Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-15 23:23:49

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18594) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Már régóta szemezek egy új routerrel, mert jelenleg csak a szolgáltató által adottat használom. (DIGI)
Nekem [ASUS RT-AX1800U AX1800] ez határozottan tetszik, mégpedig azért, mert adott benne a guest mode (bár azért ahogy olvasom ez már az újabbakban adott) de főleg, mert arra lenne szükségem, hogy legyen benne usb (minimum 2.0) de ennél 3.0 van (legalábbis az aqua azt írja de érdekes, mert máshol meg 2.0-t olvasok, szóval akkor whut ?).
Illetve az lenne a terv, hogy a jelenlegi (szolgáltatói) routerből egy kábellel lenne az új routerbe "víve" a net és az szórná szét többi forrásba. (WiFi és persze lanon is menne rá még 1-2 eszköz)

De közben továbbra is ebbe a szolgáltatóiba lenne dugva az asztali gépem internet ügyileg. Ez megoldható szerintetek ezzel a darabbal ?

Illetve a kérdésem, hogy ez biztos usb 3.0 ?
És tudok vele fel-le tölteni a rádugott HDD-re ? Ezt azért kérdezem, mert olvastam már olyanokat, hogy igazándiból routerek ha tudják is ezt nem feltétlen javasolt, mert olyankor a gigabites sávszél rovására mehet. Ez mit jelent ? Tehát ha pont dolgozik a letöltés akkor nem tudnék közbe streamelni valamit hálózaton belül mondjuk 2-4k-ban ?

Egyéb jó/rossz élmény a routerrel ?
(Eleinte még ha NEM MUSZÁJ akkor nem szeretnék custom firmwarezni)

Válaszokat előre is köszi !

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.