Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#506) JoceeHunt válasza Gabesz144 (#502) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Na legépelem a storym neked:

Jött az igény hogy cseréljem a Samsung 931C-met egy 24"-esre.
Már régóta tervezem most jött rá össze a lovetta. Mivel nagyon Samus vagyok csak abban gondolkodtam, közben megismerkedtem itt Topanka-val akivel kibeszéltünk mindent, és ő ajánlotta old_artist nevű felhasználónk.
Samsung P2450H volt nálam 98%-ban porondon, mivel mindig Samuim voltak.
Aztán jött Artist, és ő mint szakember (ezzel foglalkozik), elmagyarázott nekem mindent a panelekről, árakről, mindenről. Így jutottunk ki egy 23-as modellnél a Dell U2311H-nál.
Ez már nem TN paneles hanem IPS vagy mi. Közben olvasgattam, Youtube-oztam, szóval nagyon utánanéztem én is és rengeteg véleményt, topicot átnéztem.
Mivel egy árban van, hezitáltam hogy nagyon kéne a 24, aztán nehezen de rávettem magam a Dell-re. Tegnap kaptam meg, beüzemeltem. KiB....ttt kafa!
Olyan színek vanank rajta hogy majd lepetéztem előtte. Tiszta más mint a régi Samum :S. Pedig imádtam. Na mind1, öregem megörökli.

Old_artist nagyon segítőkész:
Némi pluszért bekalibrálja az általad választott monitort az általad használt video kártyához, amiről ad leírást, fájlokat, és ha azzal a színkezeléssel használod, esetemben 30-35%-os "teljesítmény" növekedést hozott, vagy színkezelést.
Vettem a moncsihoz 8 napos pixel cseregarit, mert igazából szombaton fogom lenyúzni játékokkal és egész hétvégén menni fog, utána tesztprogik, és ha nincs gáz akkor kafa minden.
Eddig nagyon tetszik, és nem bántam meg a 23-ast, mivel játszom, netezek, néha filmezek rajta, bőven elég az 1m-es távolságomból, óvatosan kimondanám hogy a 24 lehet hogy erre sok is lenne.
Metro 2033-at fullban simán vitte az 5770-em szóval elégedett vagyok eddig minden téren.

Keresd meg bátran Old_artist, kapcsolatban van egy céggel ahol nagyon jó áron dolgoznak, adnak cuccokat, és eddig csak jó véleményeket olvastam róluk. Én neten rendeltem, írásban tartottuk a kapcsolatot, még ma is, meg szerintem fogjuk is, mert azért vannak kérdéseim :). Én már csak ilyen vagyok.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.