Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4501) radamsky válasza skornail (#4499) üzenetére


radamsky
senior tag

minden jo ha vége jo:))
nem tudom nekem fenn van és non probléma

de a lényeg hogy neked megjavult

(#4502) skornail válasza Kovács84 (#4500) üzenetére


skornail
csendes tag

arra is tudom a választ...
mert az egyik fiók csak úgy volt beállítva, hogy mutassa, ha levelem jött, de ne töltse le...
nem vagyok kint a bajból még... éjszaka minden faszentos volt, most reggel viszont kékhalál :W
DE a legutolsó működőképes beállításokkal ment... bár nem tudom, hogy a dadogás most épp megvan-e. Ami gáz, hogy azt a nem tudom mit folyton telepíteni akarja, csak nem tudom letiltani, mert az eszközkezelő szerint meg minden ok...
harcolok tovább!

(#4503) hzcs válasza skornail (#4502) üzenetére


hzcs
senior tag

Ha felteszed a gyári atkacpi drivert, akkor a windows update neked nem ajánlja fel, hogy van neki újabb? Mert nálam mindig mutatja.
Ha nem, akkor esetleg próbálj meg az asustreiber.de oldalról frissebbet vagy legalább más verziójút szedni, különben nem működnek az fn gombok, mint pl hangerő.

(#4504) Kicker


Kicker
senior tag

hali

m6b00r típusú notim van, már lassan 3 éve. ma bekapcsoltam és a kijelző a fekete háttéren piros foltokat képez, a szürkén foltokban halványkék, és mintha jobbra mennének, van mikor fél percre megjavul, aztán megint szar, de a foltok mindig uyanúgy vannak adott képnél. első infok szerint hideg-meleg miatt, ez nem elképzelhetetlen, mert kocsiból ki-berakás stb.... valaki találkozott már ilyennel? mennyi a kijelző csere?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4505) Kovács84 válasza skornail (#4502) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Rakd be neki a cd-t és engedd, hogy telepítse, utána tuti hogy nem fog kérdezni, az ATKAPCI frissítést meg ezek szerint le kell szedni a Microsoft oldaláról.

(#4506) fulcrum


fulcrum
tag

Hali,
pár hete olvastam, hogy már két garanciális asus szerviz van, az egyik valahol külföldön. Van tapasztalata valakinek? Jó lenne, ha nem csak az NSE lenne, ha bekrepál valamim.... :W

Linux for human beings

(#4507) kp78 válasza fulcrum (#4506) üzenetére


kp78
addikt

ITT volt róla szól. De Bécsbe is viheted, ha bevállalod az utat.

(#4508) fulcrum válasza kp78 (#4507) üzenetére


fulcrum
tag

Köszi a választ, én is épp ezt olvastam. Arra vagyok kíváncsi, valaki fordult-e már hozzájuk a gyakorlatban? Szállítási idő, rugalmasság, konstruktivitás érdekel a gyakorlatban - bár lehet ez még korai? :F

Linux for human beings

(#4509) Kovács84 válasza fulcrum (#4508) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Az elmúlt gépek tapasztalataiból kiindulva, igen gyorsan és precízen végezték a javítást. Kb 2 héten belül megvoltak, valakinek 1 héten belül (hét alatt érts munkanapot). Felhívod az ügyfélszolgálatost, elmondod, hogy mi a baja és kiküldi hozzád a futártl, aki vissza is viszi a javított gépet.

[ Szerkesztve ]

(#4510) Tonyk


Tonyk
veterán

Keresem , de nem találom.... Valaki elárulna a Noti-s VGA összehasonlító oldal címét (piros -fehér színekben pompázak azt tudom :DDD )

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#4511) Kovács84 válasza Tonyk (#4510) üzenetére


Kovács84
aktív tag

(#4512) Tonyk válasza Kovács84 (#4511) üzenetére


Tonyk
veterán

1000 hála! Köszi!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#4513) Piton válasza skornail (#4502) üzenetére


Piton
tag

Ha az megfelel, elvileg szerdan este erek haza, akkor leirom en melyik cuccokat es milyen sorrendben tettem fel eddig mindegyikre F3TC AP 074 es AP095 azokkal siman ment eddig minden... Nem voltak az altalad emlitett hibak...
Hatha segit vmennyit...

Kódból vagyunk...

(#4514) skornail válasza fulcrum (#4506) üzenetére


skornail
csendes tag

háló!
srácok! valaki akkor mondja meg nekem, hogy hogyan, pontosabban honnan tudom azt a bizonyos frissítést letölteni... én eléggé béna vagyok ezekbe, nem is talátlam eddig, egy pontos linkre lenne szükségem, és nem olyan driverre, ami a lemezen is fent van... nem tudok vele mit csinálni, mindenkékppen tlepíti magát, és nem akarom folíton leszedni...
Előre is köszi!

(#4515) Sycora


Sycora
csendes tag

Hali. Akinek x51r ap041-e van írja má meg mennyire megy fel neki proci hő mikor game-el. Pl. cod.

(#4516) Kovács84 válasza skornail (#4514) üzenetére


Kovács84
aktív tag

A Windowsban a Vezérlőpultban a frissítéseket be kell állítani és akkor elvileg felajánlja.

(#4517) Kovács84 válasza Sycora (#4515) üzenetére


Kovács84
aktív tag

60-70 fok között szokott lenni.

(#4518) skornail


skornail
csendes tag

na akkor én le*om a funkciógombokat, max nélkülözöm, míg be nem szerzek egy vista-t, hátha ott nem csinálja majd.
Akármilyen verziószámú drivert szedek le, semmi. Amint felraktam, kezdődik a brekegés, vagy hogy hívjam... Bármilyen megoldás érdekel, ha valakinek eszébe jutna...

(#4519) kp78 válasza Piton (#4513) üzenetére


kp78
addikt

Én abban a sorrendben raktam, ahogy jött egymás után a cd-n, nehogy vmi kimaradjon :U, de lekopogom nem akad semmim.

(#4520) Dundy


Dundy
tag

Sziasztok!

Asus A6Tc notebookom van, Ricoh beépített SD kártyaolvasóval. Eddig remekül működött (Vista alatt is), de most vettem egy PQI 4GB SDHC kártyát, s ezt nem tudja kezelni, s jön a "új eszköz" kérdés.

Most tudtam csak meg - egy fórumon - hogy ehhez külön olyan kártyaolvasó kell, ami tud SDHCt.

Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges kicserélni/lecserélni az A6Tc-be beépített SD olvasómat egy SDHC-sra?

Így jelenleg nem tudom használni. :(

Köszönöm a segítséget előre is!!

(#4521) skornail válasza kp78 (#4519) üzenetére


skornail
csendes tag

sajna, a sorrend nekem viszont mindegy... akárhogy teszem ha fent van, vagy mindegy, csak eliondítom azt a kis alkalmazást, azonnal beindul a para, és mindegy milyen verziót teszek fel. Különben működnek azok a gombok, csak nem írja ki remekül, hogy épp mit kapcsoltam ki és be... szóval, ha nem lehet mit csinálni, akkor megvagyok a szép ablakok nélkül inkább, mint hogy ... :W na szóval tudjátok!

(#4522) Sycora válasza Kovács84 (#4517) üzenetére


Sycora
csendes tag

Az igen. Nekem ez az első lapítóm. Az asztalihoz képest sokalltam a 60 fokot game-nél. Kösz....

(#4523) shteer válasza Dundy (#4520) üzenetére


shteer
titán

egyszerűbb lenne egy másik kari ;)

..szerintem jónak tűnik

(#4524) VANESSZA1 válasza shteer (#4523) üzenetére


VANESSZA1
őstag

és olcsóbb is....

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4525) radamsky


radamsky
senior tag

összevesza tettem fel a drivereket, sööt ujra se inditottam a gépet mig fel nem ment minden ami kell nemek

semmi gondom

(#4526) Dundy válasza shteer (#4523) üzenetére


Dundy
tag

vagy karira egy másik noti :)

Ez persze csak vicc, nem ezt se az Angyalka hozta ;)

Azért nekem jobban tetszene, ha tudnám, hogy be lehet ilyen beépített SD kártyaolvasót szerezni - tudom, USBs, PCMCIAos létezik, de akkor feleslegesen lenne benne a "régi" SD olvasó.

Senkinek nincs ötlete, hogy hol lehet ilyet kapni?

(#4527) DeathZombie


DeathZombie
csendes tag

Felment az ASUS F3M-AP113 ára 3 ezerrel. :O Ami még aggasztóbb, hogy az AP111-es is szinte ugyanannyiba kerül, minthogy annak 7 ezerrel ment feljebb az ára, szóval félek, hogy még további drágulás lesz. A laptopoknak nem csökkeni szokott az ára ? Vki, pl. ML320 nem tudsz vmit erről a dologról ? - Bár gondolom a gyártó emelt, mert ahogy elnézem más boltokban is felmentek az árak.

(#4528) kem válasza ML320 (#4490) üzenetére


kem
addikt

Szerettem volna tovább adni egy ilyen laptopot, és kiváncsi voltam hogy az alkatrészeim amik egy A3000-ből vannak, jók-e ennek a javítására/bővítésére ha arra kerülne a sor esetleg.
De inkább kihagyom az A9RP-5B002-t, mert 80fölött lehetne csak elhozni.

Köszi!

(#4529) ML320 válasza DeathZombie (#4527) üzenetére


ML320
aktív tag

Ugrál a devizapiac. A szoftvereknél a mai napon egy nagyobb drágulás várható a beszállítók jelzése alapján. Ha tartósabban lejön a dollár, akkor lesz olcsóbb...

Ember tervez, Isten perverz...

(#4530) GangBAng^


GangBAng^
tag

sziasztok!

Van egy problémám. Asus a6r notebook, ujraraktam a winfost, és a billentyűzete bedilizett. le akarom írno pl hogy: ASUS erre ezt irja >> AS4S stb... mi lehet a gáz? help me pls! :(

GangBAng^

(#4531) VANESSZA1 válasza GangBAng^ (#4530) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Fn+ NumLk

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4532) DjKoxi válasza GangBAng^ (#4530) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Fn + NumLock bill kombinációt nyomd meg és akkor visszavált alapba.

(#4533) KáZsé Mestör


KáZsé Mestör
tag

üdv!

ne haragudjatok,nincs kedvem visszaolvasni!
Van egy F5VL notim,bluetooth van benne,az asus cd-ről telepíti is,meg fel is ismeri,de milyen progi kell hozzá,hogy pl telefonnal tudjak képet rakni rá,vagy a géppel képet a telefonra?

(#4534) noizewash


noizewash
csendes tag

Üdv mindenkinek, laptop vásárlása előtt állok, kinéztem egy tetszetős darabot :
Asus M51Sn , egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy HD-DVD meghajtója van, ez tud dvd-t írni? Sehol nem találtam infót erről, köszi ha tudtok segíteni.

(#4535) Kovács84 válasza KáZsé Mestör (#4533) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Semmilyen a program/pontosabban driver rajta van a CD-n vagy az Asus honlapon a telefont a gép mellét teszed és benyomos neki, hogy kép küldése pl bluetoothon.

(#4536) Kovács84 válasza noizewash (#4534) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Tudsz vele írni is, bár nem árt megnézni a hivatalos honalpon vagy felhívni azt a helyet, ahol szeretnéd venni, hiszen az olvasó opcionális eszköz. Egyébként szép kis gép, már ha erről van szó.

(#4537) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Tud valaki valamilyen jó notebook vezeték nélküli egeret ajánlani? Ki milyet használ?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4538) ML320 válasza VANESSZA1 (#4537) üzenetére


ML320
aktív tag

Mennnyit szánsz rá? Olcsó kategóriában a Genius Traveller széria (Traveler 600). Ott pl ki is kapcsolható.
Sokak a Logitechet favoritálják (NX60, V450, VX Nano...)

Ember tervez, Isten perverz...

(#4539) Kovács84 válasza VANESSZA1 (#4537) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Nekem VX Nanom van. Imádom. Olyan egeret képzelj el, hogy amikor elkezded használni nem érzel semmi különöset, egyszerűen jó. Aztán amikor egy másik géphez és egérhez kerül akkor már szidkozódsz, velem ez történt :D Nagyon kényelmes és a görgö szó szerint siklik, ha hatalmas dokumentumokkal dolgozol, vagy sokat fórumozol, ahol görgetni kell, akkor imádni fogod. És a vevőegysége is nano 2mm-el lóg ki a gép hátuljából, mióta bedugtam egyszer sem kellett kivennem. Amúgy 2,4Ghz-s és 10m-ig hat :K

(#4540) Kicker


Kicker
senior tag

még mindig kijelző gond...

a ph barna színét szereti, az olyan mint előtte, de a szürkét nem, abból babakéket csinál... pl az ezüst stílusú xp ablakok foltokban babakékek.... de mindig ugyanott.... nem cseréltetett még valaki kijelzőt???

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4541) shteer válasza Kicker (#4540) üzenetére


shteer
titán

én cseréltettem, de csak pixelhiba miatt - gariban

nálad valszeg a kijelző vezetéke sérült

..szerintem jónak tűnik

(#4542) VANESSZA1 válasza Kovács84 (#4539) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ez tetszik is, csak hát 15k. :F

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4543) shteer válasza VANESSZA1 (#4542) üzenetére


shteer
titán

de cserébe nem kell kihuzigálni a vevőegységet az usb-ből :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#4544) Kicker válasza shteer (#4541) üzenetére


Kicker
senior tag

ami szerinted orvosolható vagy cserés? :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#4545) blase001


blase001
csendes tag

Sziasztok!

Asus x51r notebook winXP32bit.Csak vista driver a cd-n.

Ugyanaz a gondom mint az elöttem szólóknak csak kicsit másként. Feltelepítem az UUA Bus drivert utána a hang majd a videó drivert de se a hang se a videókártya nem működ'.
Mit kell tennem ezügyben?
A többi driver jó, meg is találja a hang ás videó driver-t csak nem működik.

(#4546) Sycora válasza blase001 (#4545) üzenetére


Sycora
csendes tag

hi. nekem is ilyen gépem van. Az asus.com-ról leszedett driverekkel tökéletesen üzemel.

(#4547) Button válasza shteer (#4541) üzenetére


Button
aktív tag

hány hibás pixeled volt?

(#4548) Sycora válasza Sycora (#4546) üzenetére


Sycora
csendes tag

Nekem ez a sorrend vált be:
uaa driver
modem
hd audio driver
video driver

(#4549) Faist


Faist
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem egy X51H-AP036C típusú notebook-ot és kiváncsi lennék a véleményetekre! Én próbáltam rákeresni neten, de nem találtam róla semmi érdemlegeset. :(
Én eddig meg vagyok vele elégedve bár a hozzá kapott vistával megszenvedtem egy "kicsit", nem futottak rajta a progik (munkahelyi progi+mobil internet) ezért letöröltem és felraktam egy xp-t, na... csodák csodája ezzel meg a driverek nem futottak, úgyhogy gondoltam felrakom másod operációs rendszernek a vistát, hááát a vista meg azt gondolta, hogy leszedi a c meghajtóról az xp-t és oda rakja magát helyette!!! Erre én particionáltam és a másik meghajtóra felraktam az xp-t, azóta választási lehetőségem nincs, mert bár két operációs rendszer van a gépen, az xp önkényesen magát hozza be! Úgyhogy várom a reakciókat, véleményeket, leb....sokat!

Előre is köszi!

(#4550) ML320 válasza Faist (#4549) üzenetére


ML320
aktív tag

A Vista lemez telepítőkészlet, vagy recovery disk?

Ember tervez, Isten perverz...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.