Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4751) kp78 válasza Melafoto (#4750) üzenetére


kp78
addikt

Igazából mindegy neki, hogy másolt lemez, vagy eredeti van-e benne. :F
Az anydvd is arra való amire a "DVD Region+CSS Free"?
Ha azt felrakom, inkább leszedjem a dvd regiont?

(#4752) kp78 válasza kp78 (#4749) üzenetére


kp78
addikt

Senkinek semmi ötlet? :U

(#4753) Melafoto válasza kp78 (#4752) üzenetére


Melafoto
senior tag

igen arra való az anydvd, de mivel nem tudtam h minden filmel ez a gond.
próbálj meg másik progival írni, ha ez sem akkor Én megpróbálnám újratennimindent (ez lehet hülyeség,de néha segit).
Ha ez sem akkor lehet az iróval van a gáz.

Több nem ut eszembe és bocsi ha nem utam segíteni.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#4754) kp78 válasza Melafoto (#4753) üzenetére


kp78
addikt

Köszönöm szépen :R
De milyen gond lehet az íróval, minden más egyebet hibátlanul megír, csak a Shrinkkel nem akar együtt dolgozni.
Shrinket még nem próbáltam meg újratenni, a nerot igen, de ez nem segített.

(#4755) Braintek


Braintek
csendes tag

Komplett DJ felszerelésemet notebookra cserélném !!! Ha érdekel valakit írjon nyugodtan.

Minden versben fő a rím, édesanyám tésztát gyúr !

(#4756) kali válasza kp78 (#4754) üzenetére


kali
legenda

az íróval semmi gond; a dvd shrink nem teljesen szimpatizál a nero 6 széria utolsó verzióival (emlékezetem szerint a 6.6.1.4 esetében egyáltalán nem is írt a dvd shrink), próbáld meg feltenni mondjuk valamelyik nero 7 verziót és csodát fogsz látni... ;)

(#4757) kp78 válasza kali (#4756) üzenetére


kp78
addikt

A notihoz már nero 7-et adtak, csak az ugye nem teljes verziós, így nem tudok vele audiofájlokat kódolni, ezért nem használom.
De amúgy már feltettem egy próbáig, de akkor is ez a hibaüzenet volt. A régi A6rp notimon viszont ugyanez a Nero volt, és minden ment rendben. Ezért nem értem, mi lehet a gondja.

(#4758) bambano


bambano
titán

Légyszi mondjatok jó szervizt Pesten, ahol megjavítanának nekem egy asus r2h umpc-t. Az lenne a jó, ha hivatalos, gyors márkaszerviz lenne, amivel jó tapasztalatotok volt/van.

Thx.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4759) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ave Fórumtársak!
Szombaton veszek egy Asus S96S-4 szériájú laptop-ot.
Paraméterei:
Intel Centrino2Duo T7700 (2.4GHz, 800 MHz FSB)
Memória: 4096 MB DDR2
Bővítés: Robson Turbo Memory
Kijelző: 15.4 coll WXGA TFT LCD 1280 x 800 pixel felbontás
Video vezérlő: GeForce GF 8600M 256/1024MB
250 GB S-ATA merevlemez, DVD-Supermulti optikai meghajtó.

Valakinek van esetleg egy ugyanilyen laptop-ja?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4760) radamsky válasza (Darkwood) (#4759) üzenetére


radamsky
senior tag

ütösnek tünik kiváncsi lennék mennyiért vesztegetik

(#4761) kali válasza radamsky (#4760) üzenetére


kali
legenda

a bolti ára átlag 300 - 320 e ft :Y

(#4762) tothbe válasza Sn00k (#4741) üzenetére


tothbe
addikt

nem is feltétlen ez az átverés benne, hanem hogy a 10gb-os csomagot kapod az elsö két hónapban 1000-ért és utána annak a 10ezres havidiját kell fizetned egy évig, és csak utána mehetsz lejjebb.
Egyszóval az egész akció egy nagy kamu és igencsak felejtös.
Ennél még a voda 5ezres "korlátlan"-ja is jobb, de az meg ugye a magyar vodát ismerve nekem szintén felejtös igy meg marad az akció nélküli T.

By(e) Tothbe

(#4763) tothbe válasza (Darkwood) (#4759) üzenetére


tothbe
addikt

Pöpec darab belsöre, de nekem a kinézete baromira nem tetszik.
Nekem egy F8Sv van, ami sok tekintetben hasonló belsöre, bár picit kevesebb a memó, a webcam felbontása és a proci meg "csak" 14" wide, de legalább tényleg nagyon pofásan is néz ki, szóval nagyon elégedett vagyok vele.

By(e) Tothbe

(#4764) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

üdv mindenkinek
asus x51-rl tulaj vagyok már egy ideje,és lenne egy kis apróság.
azt hiszem,hogy valahol be lehet állítani azt,hogy ha ethernet kábelt csatlakoztatol a rj-45-ös aljzatba akkor a wi-fi automatikusan kikapcsoljon,de sajna nem találom ezt az opciót
miért is érdekel ez engem?mert a munkahelyemen ethernet van otthon pedig wi-fi
előre is köszönöm a segítséget az illetékeseknek
off:lehet le lett már írva de lusta vagyok és időm sincs nagyon végig nyálazni pár ezer hsz-t.
előre is köszönöm mégegyszer a segítséget

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4765) Piton válasza Kicsirics77 (#4764) üzenetére


Piton
tag

Ha be van dugva az ethernet es ugy kapcsolod be a gepet, akkor elvileg azt fogja elsodlegesen hasznalni, de otthon ha bekapcsolod kanoc nelkul, akkor csont nelkul megy wifire, en igy hasznalom a notimat, es nincs vele semmi para... :)

Kódból vagyunk...

(#4766) Kicsirics77 válasza Piton (#4765) üzenetére


Kicsirics77
veterán

na ezzel nincs is gondom csak nem kapcsolja ki a wi-fi-t és ha akkuról megyek akkor ugye kevesebb az akku idő
nah mind1 majd nyomogatom a gombot :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4767) Piton válasza Kicsirics77 (#4766) üzenetére


Piton
tag

Jo oszinte leszek, meg soha nem kapcsoltam ki a Wifit.... :)
Azt tudom, h van kikapcsolo kis izeje a noti elejen, de az tuti, h meg soha nem huztam el en. :)

Kódból vagyunk...

(#4768) (Darkwood) válasza tothbe (#4763) üzenetére


(Darkwood)
őstag

És hogy áll a játékokhoz a géped?
Milyen Cpu-d van?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4769) tothbe válasza (Darkwood) (#4768) üzenetére


tothbe
addikt

7500-as és meg kell hagyni, egész jól mennek a gamék, bár nem sokat játszom.
Még a Crysis is elketyeg, de közepesben annál már lagzik rendesen, szóval azt inkább nem is játszom, amúgy sem szeretem.De portal, hl2, cod4, nfsprostreet, stalker, hellgate london tutin mennek jó minöségben is (cod4 fullon 61fps). Az Assassin-t meg most fogom majd próbálni, remélem azt is elbirja.

By(e) Tothbe

(#4770) (Darkwood) válasza tothbe (#4769) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Értem! Melyik karit bírja még el max a laptop-od? Egy MXM-es GTX belemegy?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4771) tothbe válasza (Darkwood) (#4770) üzenetére


tothbe
addikt

Nemtom, még nem néztem, hogy egyáltalán mit lehetne bele tenni, vagy hogy lehet-e. Nekem aamire kell, arra jó ez a 8600M gt

By(e) Tothbe

(#4772) Kovács84


Kovács84
aktív tag

Kijött az ASUS VX3 12.1 ill. 13.3-as kijelzővel és titánium belsővel. Szép :C és gyors

(#4773) Csigger


Csigger
őstag

csáó! rég írtam már!
most hogy már cipelem a notit kicsit igénybe van véve! az F3M festése pedig kicsit megsínyli a dolgot! kicsit megkarcolta számológépem a felületét! arra gondoltam, ms notikhoz adnak a felületére ilyen védőmatricát, vagy mi a fenét! be kéne szerezni egy olyat és esetleg arra ragasztanék matricákat így nem látszana a karc! nem tudtok vmi helyet ahol lehet ilyesmit akpni?

Apple and Android user

(#4774) (Darkwood) válasza tothbe (#4771) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Oké! köszi!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4775) tothbe válasza Kovács84 (#4772) üzenetére


tothbe
addikt

nemtom. Ez a márkadolog, mint a Lambo is nekem olyan idegen. Ha Lambo-t akarok autót veszek, nem pedig egy olyan notit. Föleg nem annyiért amennyiért adják. Ilyen a Porsche bicikli is, minek az 1milláért, mikor bringában sokkal jobbat kapok annyiért, ami nem Porsche ugyan, de csúcs, Porsche-t meg max. autóban szeretnék.

By(e) Tothbe

(#4776) yorka válasza tothbe (#4763) üzenetére


yorka
tag

Én is szemezgetek az F8Sv-vel, de sehol sem találom az árlistákban azt a verziót, ami már WXGA+-os kijelzővel szerelt. Az ASUS honlapján már ez szerepel, és a prohardver is írt már róla itt. Csak hát sehol nem lehet kapni.
Hol lehetne rákérdezni, hogy mikortól és hol lehet kapni ebben a kiépítésben?

(#4777) tothbe válasza yorka (#4776) üzenetére


tothbe
addikt

azt még jó darabig nem is fogod sajna, valamiért nem akarják behozni. Meg amúgy is 60-80ezerrel drágább, annyit meg nem ér meg az a kis plusz felbontás és a 7700-as proci.

By(e) Tothbe

(#4778) yorka válasza tothbe (#4777) üzenetére


yorka
tag

Hát ez biza nagy kár, mivel ragaszkodnék ehhez a felbontáshoz. Amúgy mennyire masszív a szerkezet, bírja a rendszeres hurcolászást? Melegedés?

(#4779) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

Van egy ASUS G2S gepezetem (2.2 GHz, 2 GB RAM, 8600M GT 256 MB GDDR3), nagyon jol megy, egy gondom van vele...
"Megmergeztek" egy 4200 rpm-es vinyoval (200 GB)... rohejes...
Kicsit visszafogja a dolgokat sajnos...

Valamikor beszelni fogok Budapesten az ASUS szervizzel hogy mennyiert cserelnek at egy pl. 7200-esre... bar felek hogy nagyon sokat kernenek erte...

Vagy netan eleg lenne belerakni egy gyors 1 GB-os SD kartyat es a Vista ReadyBoost tud rajtam segiteni?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#4780) Balázs789


Balázs789
csendes tag

Sziasztok!

Van aki használ tunert? Leginkább márkánál maradva Asus A3000 hybridet? Nemtom, hogy mennyire moccana meg a 3200+ Sempronnal? picit félek, hogy csak akadozás lenne belőle. Valakinek van valami tapasztalata?

Bocs, ha nem teljesen idevág...

(#4781) shteer válasza Balázs789 (#4780) üzenetére


shteer
titán

akadozás? mire is gondolsz pontosan?

szvsz jól menne

..szerintem jónak tűnik

(#4782) Kovács84 válasza tothbe (#4775) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Én ezzel úgy szoktam lenni, hogy minden egyes területre más cuccokat preferálok. Például telóból csak Nokiát veszek, most 6230i van már egy pár éve, amíg szét nem megy tuti nem fogok mást venni. 13,3-as Aust sem vennék mert ennek is fényes a kijelzője pedig éppen a cipelésre tervezték a titániummal meg a kis méretével. Porsche bicilit soha, ellenben egy Gepida Sirmiumot elfogadnék, kocsiból pedig egy régi vagy új M3-as BMW-t esetleg egy XD Volvót :D

(#4783)



csendes tag

f5n ap035 notija van valakinek? van rajt s-video? mert egyik boltnál azt írják, hogy van, a másiknál meg hogy nincs...

(#4784) Kovács84 válasza (#4783) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Van rajta s-video, nyilván a boltban nem tartották fontosnak kiírni.

(#4785) ML320 válasza (#4783) üzenetére


ML320
aktív tag

Van, tegnap adtam el egyet.
Nagyon pöpec, viszont ehhez sem kapsz XP driverlemezt. Készülj fel egy kis töltögetésre!
Az aksiján meglepődtem. 2:58-at írt ki, kb 50%-os fényerővel!!! Két órát vártam volna, a többiből kiindulva.

Ember tervez, Isten perverz...

(#4786) Kovács84 válasza ML320 (#4785) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Nosza mit is tesz a NVIDIA GeForce 7000M video... :C

(#4787) ML320 válasza Kovács84 (#4786) üzenetére


ML320
aktív tag

Hát igen, fejlődget... :DDD
Egy hátrányt tudok csak felhozni: a felső sor gombjai nem akartak működni, hiába is telepítettem fel bármilyen kezelőprogit.

Ember tervez, Isten perverz...

(#4788) tothbe válasza yorka (#4778) üzenetére


tothbe
addikt

Nagyon faintos darab, én is cipelem két meló+suli na meg otthon, és nagyon jól birja.
Mondjuk beszereztem hozzá egy Perfectskin-t is, hogy kicsit jobban vigyázzon rá, mikor cipelem a táskában.
Melegedésre és hangra pedig abszulút csúcs, eddig használt és ismert notik közül a legjobb.
Alig melegszik, mondhatni langyosig, és a ventihang is alapon szinte zéró, de ikor megy, sem olyan búgós, mint pl. egy acer, hanem finom csöndes.

By(e) Tothbe

(#4789) tothbe válasza Kovács84 (#4782) üzenetére


tothbe
addikt

Látom eléggé egyezik az izlésünk :D
Nekem is Nokia a teló és nekem is 6230i az egyik, a másik meg 6120classic.
A sirmium meg szintén jöhet, és Gepida van most is, bár sokkal gyengébb tipus.
Na meg, ha sok pénzem lesz, akkor x5 vagy bármi 5-ös sorozat jöhet. Az asszonynak meg egy Volvo a biztonság miatt. ;)
A 13,3 noti nekem meg pici, mind kijelzöben, mind pedig, és ez a fö szempont, a billentyük méretében. Azt is kipróbáltam, mikor vettem ezt, de azon nem tudtam gépelni a tömzsi és hosszú ujjaimmal.

By(e) Tothbe

(#4790) tothbe válasza KisApám (#4779) üzenetére


tothbe
addikt

én inkább csak 5400-ast tennék bele a helyedben. Azzal sem lassú, viszont a 7200-as nagyon sokat eszik, igy sokat elvisz az akkuidöböl. Vagy venni kell egy SSD-t, ha nagy sebességet akarsz és az még fogyasztani is keveset fogyaszt.

By(e) Tothbe

(#4791) válasza ML320 (#4785) üzenetére



csendes tag

köszi a választ. ez az akksis dolog jó hír. az xp-s drivereket az asus oldalán találom meg, ugyebár?

(#4792) bme


bme
tag

Sziasztok!

Szerintetek megéri egy ilyen laptopot venni?
Asus

És szerintetek elég hozzá egy ilyen, ha plusz belerakom még egy oldaltáskába is? Vagy vegyek külön oldaltáskát hozzá?
Dicota Perfectskin

[ Szerkesztve ]

(#4793) shteer válasza bme (#4792) üzenetére


shteer
titán

nagyon jó kis gép, jó áron :K

a perfectskin is tökéletes - én csak a tartozék tatyóban hordom az enyém, de abban se lett még semmi baja :)

..szerintem jónak tűnik

(#4794) bme válasza shteer (#4793) üzenetére


bme
tag

Köszi a választ.
Ha minden jól megy a héten az enyém lesz a kicsike :)

(#4795) tothbe válasza bme (#4792) üzenetére


tothbe
addikt

Én vettem PerfectSkin-t neki, pedig egy Targus Leather Attache-ba került, ahol saját helye van, de igy biztosabbnak éreztem a dolgot.

By(e) Tothbe

(#4796) Kovács84 válasza bme (#4792) üzenetére


Kovács84
aktív tag

Lehet, hogy a 15,4-es Perfectskin nagy rá, sőt biztos. Meg kell nézni, hogy bele lehet-e erőszakolni egy 13,3-ba.

tothbe: Azt kell mondjam, hogy jó ízlésünk van :K

(#4797) ML320 válasza (#4791) üzenetére


ML320
aktív tag

Igen, ugyanúgy mint a legtöbb új Asusnál, irány a net. Egy kis gyorsítás: [link]
Azért szólok én is mindenkinek előre, mert egyszer Mucsajröcsögén kellett volna beizzítani a egy masinát, és a költői kérdésemre, hogy van-e internet kapcsolat, rámutattak az analóg telefonra. :F
A tömörített cuccok 166MB-ot tesznek ki. Nézd majd a verziószámokat is. A webcamból meg D Max 6A31-et fogadta el (ez volt az utolsó a 4-ből :U )

Ember tervez, Isten perverz...

(#4798) ML320 válasza Kovács84 (#4796) üzenetére


ML320
aktív tag

Most próbáltam meg berakni egy 14,1"-est egy Tucano 13.3-ba. Nem sok sikerrel... :(

Ember tervez, Isten perverz...

(#4799) tothbe válasza Kovács84 (#4796) üzenetére


tothbe
addikt

Nem nagy rá a 15,4-es kb. egy centi marad csak. a 13-as meg kicsi, az tuti. Én bepróbáltam haverét vásárlás elött.

By(e) Tothbe

(#4800) nemo999


nemo999
csendes tag

Üdv.
G1S-el kacérkodom (4-5 hónapos). Tényleg lesz hozzá neten xp driver mindenhez ?
Mert a support-os oldalon vagy nem találtam meg vagy nincs is..
Hallott már valaki valami rosszat is erről a gépről ?

Köszi a driveres linket előre is ... ha van :R

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.