Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7519) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

Most kivételesen én jöttem segíteni azoknak akik úgy szívnak a wifivel mint én. Azt hiszem meg van a megoldás.
Szóval mint tudjátok nagyon sokat szívtam a wifi beállításával, állandóan ugrált a sebesség és volt hogy nagyon belassult a wifi. Nagyon nagyon nagyon sokat kutakodtam, mindenhol idióta beállításokat írtak. Többször is újraraktam a windowst, gyári asus drivert raktam fel, de semmi.
Ma este kipattant az agyamból, hogy mi van ha a windows szépen csendben frissíti a drivert, úgy hogy észre se veszem. Ekkor a win10 csoportba kértem segítséget, hogy mivel tudom kikapcsolni az automata updatet egy hardverhez, kaptam is egyből választ. Leírom, hogy pontosan mit is kell csinálni ha valakinek nem működik a wifi.

1.lépés : wushowhide.cab alkalmazás letöltése : [link]
2.lépés: a programok közül az intel proset/wireless szoftver uninstall, minden beállítás törlésével együtt
3.lépés: eszközkezelő/ wifi kártya / tulajdonságok / illesztőprogram és itt alul az eltávolítás -> pipáld ki hogy törölje az eszköz illesztőprogramját.
4.lépés: wushowhide.cab futtatása, kikeresed a wifi kártyát és hide update
5.lépés: az asus ildaláról letöltött drivert feltepít és láss csodát minden szép és jó.

kábellel és wifivel is 15 megával töltök úgyhogy brutális lett. megérte a 2 hát szívást, idegeskedést.
szerintem érdemes lenne rögzített bejegyzések közé rakni

keresőszavak: lassú wifi, 7260ac, instabil wifi, lassú internet, lassú letöltés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.