Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6993) david5745


david5745
tag

Itt a fórumon elég sok savazást kap kapott a Radium ezért megosztom most én a saját friss tapasztalataimat.
Az egész úgy kezdődött hogy szeretem volna egy G751 JT (970M el) gépet mert nekem nem ért volna plusz 100 ezret a 980m el szerelt JY probléma csak az volt hogy JT csak Radiumban és Digipirmenál volt kapható ameddig gondolkoztam elfogyott a Diginél amire páran mondták itt fórumon hogy nincs vele gáz. Egyik délután felhívtam talán egy keddi nap lehetett a Radiumot és egy kedves hölgy ügyfélszolgálatos közölte hogy 2 darab van szeretném e most megrendelni vagy ha szeretném át is vehetem a boltba de csak max csütörtökig tudja elrakni és természetesen megkérdeztem hogy magyar leragasztott példány e amire igen volt a válasz külön meg nézte (a ragasztást) ekkor még azt mondtam hogy nem szeretnék elhamarkodott döntést hozni. Ugyan ezen a héten csütörtökön felhívtam őket ugyan az az ügyfélszolgálatos volt és elrakattam a gépet és mondtam hogy hétfőn megyek viszont meg kellet rendelni az oldalon személyes átvitelre hogy el tudják rakni.Hétfő reggel biztos ami biztos alapon felhívtam még egyszer mondták hogy menjek nyugodtan. Bementem a boltba mondtam hogy ki vagyok és hogy meg szeretném nézni a gépet mondták semmi akadálya ide adták dobozt megnézem hogy egyáltalán magyar e és utána a matricát ami sértetlen volt én vágtam le hogy meg tudjam nézni a gépet aminek semmi baja magyar billentyűzetes és gyári számok a dobozon egyeztek a gépen lévővel miután mindent rendben találtam megírtuk a papírokat kifizettem 375 ezret és eljöttem. Regeltem Asus bizalom garanciába és miután a gyári számot a dobozon lefotózva elküldtem az Asusnak tegnap délelőtt kaptam az emailt hogy sikeresen regisztrálva bizalom programba magyarul tiszta forrásból származó hivatalos magyar garis gépet kaptam.

Kicsit hosszú lett bocsi de ne csak a rossz legyen leírva hanem a jó is mert ez így fair. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.