Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#358) Dany007 válasza Mika1227 (#357) üzenetére


Dany007
veterán

Igazából semmit se erőltetünk neki. Csak próbálgatjuk, de ez önmagában pár másodperces dolgot jelent.
Ülésbe is csak úgy "poénból" szoktam felhúzni. Olyankor nézelődik egyet, aztán "huppantom" vissza. Viszont az ugrálás úgy, hogy én tartom a súlyát, az a mániája. Nem lehet ölbe ültetni, lovacskázni az ember térdén, mert egyszerűen nem marad meg. Mindig állni akar. :)
De azt csak pár másodpercre szoktam engedni neki, hogy megtartsa a saját súlyát, amúgy nem. Fogom a hóna alatt és úgy ugrál.

Kúszni már próbál a járókában. De még csak a kezével húzza magát és próbálja a lábával segíteni. Viszont körbe-körbe már tud. :)

Most épp az alvással szenvedünk. kb 1,5 órája fürdés után raktuk le aludni. De nagyon nem akar.... =/ 1-2 hete már csak ringatva hajlandó elaludni és nem tudom mit csináljak vele. Bár engem nem zavar, de nem szeretném ha rászokna.
De hiába rakom le aludni, elkezd sírni mint az állat. Volt már, hogy hagytam pár percet de semmi eredménye. Csak még durvábban sír. Ha elringatom akkor viszont 10 perc után már alszik is.

Ellenben napközben csak lerakjuk az ágyba, pár percig játszik a takaróval és már alszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.