Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Mercutio_ #25102 üzenetére

    nem tudom megvan-e hogy en nem cikiztem a demokráciát :U szimplan arra valaszoltam h miert nem lehet semmit tenni azzal h akar tizezrek lehetnel az olyan listakon mint pl akik most vagy manchesterben elkovettek merenyleteket.

    de ha mar cikizni kene akkor pl leirnam azt h a politika felelosege h miert enged vissza olyanokat is ide akik sziriaban harcoltak az iszlam allam oldalan. :U
    a manchesteri ürge pl jart sziriaban kikepzesen es tudtak rola állítólag max nem volt rola videofelvetel ahogy epp lovoldozi a babukat gyakorlas kozben. ja meg igy visszagondolva tenlyeg cikiztem a sved eseteteket mikor tucatszamra kozvetitik az arabok hogy ereszakoljak meg a svedeket, sot meg olyan video is van ahol adnak a csajnak telefont es felveszik ahogy segitseget ker es jól kirohogik.. az eset azert kemeny mert bizonyitek hianyaban szabadlabra kerultek, ha egyeltalan volt vizsgalati fogsag, pedig a mai napig fent van a video a neten :U

    ide egyenlore meg azert johetsz dolgozni mert megengedik, ha majd esetleg nemfogjak akkor szepen mesz oda ahol szabad es engedik, elfogadnak, megfelel neked stb

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés