Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) BReal válasza Csupingo (#13044) üzenetére


BReal
addikt

De-de, DUAL-ból van RX 480. RX 470-et nem látok, bár lehet csak a magyar oldalon nem szerepel még. Bár olyat biztos nem fog venni, mert a 106000 Ft-os árával a vicc kategóriába tartozik. :)

[ Szerkesztve ]

(#13052) Szoszo94 válasza menpee (#13046) üzenetére


Szoszo94
őstag

Óóó, szuper, köszönöm! Elég lenne annyi, még ha forrasztott a led az sem okoz számomra gondot, hogy le- és visszaforrasztjam..sam...affene, ez a szó kifogott rajtam. :(((
Plasti dip nem (vagy csak nehezen) eltávolítható, nemde? Ezért lenne jobb a fólia, ha véletlen garanciáztatásra kerül sor, könnyen el tudom távolítani és nem szólhatnak miatta. De a tippet köszi!

Asusból ha jól látom, van amin 2db HDMI van, a márkát szeretem is, de 280X-eknél az volt a legproblémásabb modell (sok artifact a hűtetlen VRAM-ok miatt) és itt sem volt olyan sokszor ajánlva, mint az MSI-XFX-Sapphire.

Bozont:
Igen, a DVI-HDMI megoldás lehetne, azon átmegy az 1080p@60Hz? Nem tervezek más megjelenítőt, pláne a nagy TV miatt többmonitoros rendszert sem, csak a TV és a monitor kell nekem. Ha viszont már van a típusból 2HDMI-s darab is, kézenfekvő lenne átalakító nélkül kivitelezni a dolgot (meg tisztább megoldás is, ezért preferálom jobban) :K

Habugi: Áhhá, világos. Igen, az XFX engem is meglepett, jól utána is néztem és tényleg jól sikerült ez a széria nekik :K Neked már nem 280X van, ugye?

Breal: Igen? Ez jó hír, akkor tuning szempontjából erős lehet, ami nem egy utolsó dolog. Illetve akkor stabilan tarja a gyári órajeleket is gondolom. Asus tulaj esetleg aki ezt meg tudná erősíteni? :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13053) BReal válasza Szoszo94 (#13052) üzenetére


BReal
addikt

Ha jól értettem az írásokat, akkor a VRM most pont az ASUS-nál van az egyik legjobban hűtve - majd megerősítenek vagy megcáfolnak.

(#13054) Habugi válasza TechN7ne (#13050) üzenetére


Habugi
addikt

Persze, nyilván ha van lehetőség ilyesmire a személyes tapasztalat jó de egy általánosabb jellegű, átfogóbb képet azért simán össze lehet rakni.

Nem mennék nagyon bele az egykori XFX-itiszembe mert aktualitását vesztette/itt eléggé oFF, designra nagyon rendben voltak de a ventikre rengeteg panaszt olvastam, a rendre inkább hurkapálcára sem mint bordára hajazó VRM hűtéseik miatt pedig gyak. forrtak a PCB-k a nagyobb TDP-s kártyáikon.

(#13053) BReal:

vRam =/= VRM.. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#13055) BReal válasza Habugi (#13054) üzenetére


BReal
addikt

Szerintem ő is a VRM-re gondolt, csak elírta. Az ASUS 270x-emen is a VRM hőfokai magasak, a RAM-ok hőfokait pedig szerintem nem is írja ki semmi.

(#13056) Habugi válasza BReal (#13055) üzenetére


Habugi
addikt

Nem-nem, ő bizony shajnos a vRamra gondolt.. ;) :K

Ezekszerint kimaradt nálad az általa említett téma/probléma akkoriban, ami nem csoda hiszen főként a kókányabb 280X-eket sújtotta.

(#13052) Szoszo94:

Már több mint egy éve 390X, (részben) ezért is mentem át read-onlyba a 280X topikban.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#13057) Szoszo94 válasza Habugi (#13056) üzenetére


Szoszo94
őstag

:K

Artifact-ot okozott a legtöbb Asus kártyánál a VRAM hűtésének hiányossága, sajnos ez egy tervezési gond volt, ha jól tudom ráadásul nem is Elpida típusú chipekkel volt szerelve (amik jobban bírják a hőt). Habugi, Neked is Asus volt ugye? Te voltál a kivétel, aki ráadásul szénné húzta a kártyát :DDD Na de ez itt off, ha kíváncsi vagy a problémára BReal, szívesen várunk a 280/280X topikban :K

Szóval 390X, az sem lehetett kis lépés, gratula :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13058) menpee válasza Szoszo94 (#13052) üzenetére


menpee
aktív tag

Ha 1-2 rétegben viszed fel, akkor nehéz leszedni, mert szakad. 4-5 rétegnél már van annyi tartása, hogy kis ügyességgel egyben le lehessen szedni. Bár márkától függ, ezek között nincs nagy tapasztalatom. Moddingos topicban talán tudnának ötleteket adni.
A műanyag burkolat piros része is lejön simán. Ha annyi távolság elég, amennyit a ledet ellátó vezeték enged, akkor nem nagyon kell piszkálni a hátlapot.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#13059) Szoszo94 válasza menpee (#13058) üzenetére


Szoszo94
őstag

Megnéztem a videót, ha 480-nál is így lejön, akkor több is, mint elég :R
Így viszont MSI van az első helyen jelenleg.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13060) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok!

Mostanában fogok venni egy 144 hz fsync monitort. Azután pedig a mostani kártyám( gtx 960 2gb strix oc) tervezem cserélni egy rx 480 8gb-ra. Játékra van, lesz használva a gép. (wow, bf3, hots, ow)
A 480-ak közül melyik a "legjobb" vétel? Szeretném hogy lehetőségekhez képest hűvös legyen, és csendes.
Számomra tesztek alapján az msi gaming x a legszimpatikusabb. :) Mit ajánlotok?

(#13061) BReal válasza balazska92 (#13060) üzenetére


BReal
addikt

A Gaming X-et felejtsd el, ha Gaminget találsz 5000-6000 Ft-tal olcsóbban. 24 MHz-cel gyorsabb az X, meg talán a Gamingen nincs világító LED (ezt nem tudom). Ezen kívül ugyanaz a 2 kártya. Árukereső szerint most a legolcsóbb Gaming 95000, a legolcsóbb Gaming X 96000, nyilván annyit megér.

HA-n van egy novemberben vásárolt MSI Gaming 480 8GB 80000 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#13062) Hobbbyt válasza BReal (#13053) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nem az Asus VRM hűtése a durva, hanem az egész VRM túlméretezettség. A hűtettségéről nincs még infó. Eddig az XFX VRM hűtése tűnik a legcombosabbnak. A VRAM pedig annyira kevés hőt termel, hogy külön foglalkozni nem érdemes vele. Akkor szokott baj lenni, ha a VRM túlmelegíti a PCB-t a VRAMmal együtt.

(#13061) BReal : Szerintem a sima Gamingen is van rgb led. Én csak azt a 24Mhz-et tudom eltérésnek.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13063) giornalista válasza balazska92 (#13060) üzenetére


giornalista
senior tag

szerintem a legjobb választás az MSI. nekem a 470 4gb van belőle, tehát gyengébb, de nagyon csöndes kártya. a 480-as verziót is dicsérik belőle.

(#13064) HSM válasza Hobbbyt (#13062) üzenetére


HSM
félisten

A kártya multimonitor fogyasztásából ítélve legalább 20-25W-ot megesznek a memóriák. Nem olyan kevés az. :N
De tény, leginkább akkor lehet baj velük, ha alapból meleg a PCB, és/vagy nagyon lassan forog a kártya ventilátora.

Én ettől függetlenül erősen preferálom a hűtött memóriájú káryákat. Sok bosszúságtól kímélhetnek meg.

(#13065) BReal


BReal
addikt

Sipi85 pedig 84500-ért árul új Gaming 480 8GB-ot, 86500-ért pedig Gaming X 480 8GB-ot.

(#13066) Hobbbyt válasza HSM (#13064) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Igen de ebbe már benne van a memóriavezérlő emelkedett fogyasztása is ami viszont a GPU része + viszonylag nagy felületen adják le. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13067) HSM válasza Hobbbyt (#13066) üzenetére


HSM
félisten

Igen de azt is nézzük, hogy egy 290X csak +15W-al eszik többet ilyenkor, miközben dupla annyi a ramcsip/felület, amin hűl, és ebben is benne van a GPU. [link]

Namost, az Asus 290X DC2-esemen úgy kell vigyázzak a memória hőfokára (amin szintén hűtetlenek a ramok), hogy ne hibázzon, mint a hímes tojásra. Iszonyat irritáló. Ehhez képest a hűtött memóriás Giga 290-esem nyugodtan szét lehetett gyilkolni, meg se kottyant a ramjainak.

[ Szerkesztve ]

(#13068) távcsőves válasza HSM (#13067) üzenetére


távcsőves
senior tag

Vegyél már egy 480-at! Köszönik szépen, megvannak a ramchipek az MSI-n, ahogy a már 6 éves Gigabyte HD6950-n is kontakt hűtés nélkül. Egy totál elb@szott kártyán a direkt hűtés sem segít, amelyik pedig okosan van tervezve (MSI és a már említett Gigabyte is ilyen) ott kit érdekel? Ne a 290X-ből indulj már ki megint ebben a fórumban. Odahúzom a ram órajeleket ahová akarom, és nem hibázik. De megelégszem 2025MHZ-el ami egyébként a gyári MSI tuning értéke. Mértem és itt járok a legjobban, gondolom az időzités miatt.

És azt se felejtsd el, sokkal többen vannak, akik semmit nem állítanak, beszerelik és használják a vga-t. Ők vannak többen és csendben.

[ Szerkesztve ]

(#13069) HSM válasza távcsőves (#13068) üzenetére


HSM
félisten

Igen, pont ugyanezt lehetett olvasni a 280X topikban, meg a 290 topikban is a hűtetlen memóriás kártyákról egészen addig, míg el nem kezdtek jönni velük a bajok... "Miért szemetel X perc után?" "Miért van tele csíkokkal a BF4?", sorolhatnám...

Sajnos hiába vagy nagyra a 480-as kártyáddal, a rajta lévő memória ugyanaz a GDDR5, ami a 280X-en vagy 290-esen is dolgozik, és pontosan ugyanannyira háklis a hőre.
Főleg nem értem, miért példázólol a hűtött ramos MSI 480-addal, hogy az jó, hiszen az szerintem is jó, hiszen hűtve van... :W

"És azt se felejtsd el, sokkal többen vannak, akik semmit nem állítanak, beszerelik és használják a vga-t."
Aha, beszerelik, és csendben tűrik a képhibákat. Esetleg ráfogják a driverre. Lásd pl. épp máról:
"HD 7850 2GB videókártya másfél év után a Battlefield 4 megjelenése idejében a driverek miatt nekem cserét jelentett az R9 270X 2GB videókártyára. Grafikai hibák megszüntek a játékokban és jelentkezett valami kis teljesitmény javulás" [link]

[ Szerkesztve ]

(#13070) füles_ válasza Szoszo94 (#13057) üzenetére


füles_
őstag

Hynix VRAM-ot kapott az Asus 280X. Amikor megvettem eléggé melegedett meg hangos volt, aztán egyszer vettem a bátorságot, hogy újrapasztázzam. Utána már olyan volt mint az álom. Tuningot is bírta, nem is artifactolt. Egyszerűen imádtam azt a kártyát. Elvileg holnap válok meg tőle.

(#13041) Baggio04
Az konkrét, hogy a ventillátorokra nem is volt szükség :Y

(#13071) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Vlki nem tud egy másik helyet ahonnan az aktuális Msi Afterbruner le lehet szedni?

Gyári oldalról töltve hibás rar fájlt szed le ,próbáltam már többször....

(#13072) távcsőves válasza HSM (#13069) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nagyra itt te vagy a 290X-el. Már mindent tudunk róla. Jós nem vagyok, ha szemetel, van bennem annyi, szólok Neked. Ezt megígérem. Azt is ha vrm rész tönkrement.

[ Szerkesztve ]

(#13073) füles_ válasza TechN7ne (#13071) üzenetére


füles_
őstag

(#13074) HSM válasza távcsőves (#13072) üzenetére


HSM
félisten

De a tiéd a hűtött videóramokkal nem fog szemetelni... Mit nem értesz ezen? :C Téged ez a dolog nem érint, mert nincsenek kopaszon hagyva a ramok a kártyádon, ellentétben a 290X-emmel és pár szerencsétlenebb tervezésű 470/480-al... :W

A tiéden egy tenyérnyi platni hűti... [link]

Ettől függeltenül a hűtetlen ramos fórumtársaknak még lehet gondjuk a ramjaikkal, ha nem figyelnek rá....

[ Szerkesztve ]

(#13075) balazska92 válasza BReal (#13061) üzenetére


balazska92
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Egyenlőre a monitort veszem meg, a kártyát csak 1-2 hónap múlva. Alapból 1060 6gb lett volna, de a freesync miatt lesz a 480. Overwatch, bf3, heroes of the storm, menni fog fullon, freesyncel faszántosul? :)

(#13076) BReal válasza balazska92 (#13075) üzenetére


BReal
addikt

Mint kés a vajban.

(#13077) füles_ válasza balazska92 (#13075) üzenetére


füles_
őstag

A felsorolt játékok nem jelentenek kihívást egy RX 480-nak :D
FreeSync-kel meg olyan lesz, mint a mennyországban :DDD

(#13078) Remus389


Remus389
veterán

Sziasztok, ha esetleg az ára miatt RX 470 referenciát vennék, az órajelugrálás megszüntethető a power limit kitolásával?

A hangja nem érdekel, mert fejhallgatót használok, amúgyse hinném hogy annyira vészes.

A másik indok, pedig egy elég öreg kici kínai házikóm van és úgy tűnik a szélesség miatt ez fér el csak. :)

Meg hát kifelé fújja a hőt :)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13079) távcsőves válasza HSM (#13074) üzenetére


távcsőves
senior tag

Na jó, ebből elég, viszlát. Átmentem a 290x-be. Ott talán nem ajánlott a Gigabyte rx480...

[ Szerkesztve ]

(#13080) füles_


füles_
őstag

Lenne egy kérdésem :F
Szerintetek árthatok azzal a GPU-nak, hogy túl alacsony feszültségen járatom? Itt 1V alatti értékre gondolok. Vagy addig nincs baj ameddig stabil az adott feszültségen?
Szeretném minél lejjebb tolni a hőmérsékletet és a fan RPM-et. Majd lehet még egy újrapasztázással is bepróbálkozok, eléggé fel vannak kunkorodva a csavaron a matricák, könnyen lecsíphetőek sérülés nélkül :DDD

(#13078) Remusz911
Igen, könnyen megszüntethető az órajel dobálás.
Először is adsz neki power limitet, majd ha van kedved vele bíbelődni akkor alulfeszeled (inkább fordítva, először alulfesz, majd ha szükség van power limitre akkor adsz neki). A végén még belősz a kártyának egy neked megfelelő ventillátor profilt.

[ Szerkesztve ]

(#13081) Create. válasza füles_ (#13080) üzenetére


Create.
addikt

Az enyém alapból az utolsó stage-en 968mv. Ezt 932mV-ra tudtam csökkenteni, de inkább visszaraktam alapra.
Ha kevés a fesz úgyis kifagy a wattman és visszarakja alapra.

[ Szerkesztve ]

(#13082) füles_ válasza Create. (#13081) üzenetére


füles_
őstag

Igen erről már beszéltem veled. Nekem is bőven stabil 975mV-on, de inkább visszaállítottam 1V-ra. Ha valaki megerősít abban, hogy nem lehet baja a kártyának 1V alatti feszültségértéken, akkor megyek 1V alá.

(#13083) HSM válasza távcsőves (#13079) üzenetére


HSM
félisten

A Giga 480-asa is teljesen jó, hűti szépen a memóriákat. [link]

Sajnos kétlem, hogy a 290X topikba bármi értékes tapasztalatot hozzá tudnál tenni a hűtetlen GDDR5 ramokról, amikor a Te kártyádon hűtve vannak. :((( :W

(#13080) fules: )): A gyári legalacsonyabb feszültség alá nem biztos, hogy mennék. Értelme se lenne sok. Valamint amire vigyázz, hogy ha aktív a videólejátszó/kódoló rész (pl. DXVA), akkor az külön hardver, ott hibázhat az egyébként stabilnak tűnő feszültségen. :K

[ Szerkesztve ]

(#13084) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Jól jönne egy topikgazda!

(#13073) fules:))

Jelenleg a guru-rol sem tudok leszedni semmi értelmeset ,9mb-os béták ugranak elém ,biztos én vagyok a gyérr boccs. :F

[ Szerkesztve ]

(#13085) Create. válasza TechN7ne (#13084) üzenetére


Create.
addikt

Meg egy összefoglaló is :)

(#13086) Remus389 válasza füles_ (#13080) üzenetére


Remus389
veterán

Ez jól hangzik.

A 4GB Full HD esetén van hogy nem elegendő? Vagy ez jelenleg hogy néz ki? Utánaolvastam

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13087) lacus83 válasza TechN7ne (#13084) üzenetére


lacus83
Topikgazda

+1

:R

[link]
Gyári oldalon próbálkozz,ott a legfrissebbnek kell /kéne/ lennie.4.3.0 a jelenlegi ott is.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#13088) füles_ válasza HSM (#13083) üzenetére


füles_
őstag

A gyári érték nekem 1025mV. Ezt belőttem kereken 1V-ra.
Hidd el alulfeszelés rettentő jó dolog. Nyersz vele: néhol teljesítményt, alacsonyabb fogyasztást, alacsonyabb hőmérsékleti értékeket, alacsonyabb venti RPM-et.
Eddig én sem csináltam, mert a 280X-szem nem volt rá alkalmas AB-ből. De most hogy van WattMan, megpróbáltam. Sokan csinálják, főleg referencia kártyáknál. Azok brutális módon túl vannak feszelve

[ Szerkesztve ]

(#13089) HSM válasza füles_ (#13088) üzenetére


HSM
félisten

Cikket írtam a Logoutra az alulfeszelésről, nem kell elmagyarázni, mennyire hasznos lehet. :R
Csak próbáltam hasznos tapasztalatokkal segíteni. Mint pl. hogy üresjáratban már szinte semmit nem jelent, hogy 1V-on vagy 1,025V-on megy a GPU. :B Viszont monjduk ezen múlhat, hogy egy VC1-es hadrveres lejátszásnál YT-on egy fagyott böngészőt, vagy hibátlan működést kapsz. ;)

A 290X-em is most egy saját magamnak írt alulfeszelős BIOS-al használom. ;) A 280X-eim is mind alul voltak feszelve, a Tahitis 7870XT-m is. Nagyon hasznos dolgok ezek. :R

[ Szerkesztve ]

(#13090) Szoszo94 válasza füles_ (#13088) üzenetére


Szoszo94
őstag

+1, alulfeszeléssel csak nyerhet az ember.
Kieg.: Ha valaki nem értené, miért lehet akár teljesítményt is nyerni, ezt közvetetten kell érteni. Mivel kevesebb a fesz, kissebb a hőtermelés, ergo tovább képes tartani a maximális frekvenciákat a kártya. Voltak olyan szériák, amiknél ezzel a módszerrel ”kihajthatóvá” vált a kártya, a 470/480-aknál ahogy olvastam ilyen esetben elég a TPD limit kitolása :)

Szerk.: HSM megelőzött :DDD
280X-em is alulfeszelt és minimálisan OC-zett, általam módosított BIOS-al fut több, mint egy éve. WattMan ezt a hercehurcát szükségtelenné teszi.

fules:))
Le tudod nekem írni, hogy kb mennyit számított a váltás nálad? FPS értékek, hőmérsékletek, ilyesmik...akár privátban, mert ahogy látom egy hajóban evezünk váltásügyileg, csak míg én előtte vagyok, addig te már túl vagy rajta :K

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13091) Hobbbyt válasza TechN7ne (#13084) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Kéne..
Én már megpróbáltam intézni, de kudarcba fulladt.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13092) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha már tuningba nem megy vmi jól a vga-m gondoltam alulfeszelem 1380MHz-en mennyivel hajlandó menni és úgy néz ki, hogy 1.131-1.137 feszen stabil lesz a gyári 1.153 helyett meg is látszik a fogyin nem melegszik annyira és wattból is kevesebbet kér. :))

(#13093) balazska92 válasza füles_ (#13077) üzenetére


balazska92
senior tag

Rendben, de néztem pár tesztet, és az 1060 6gbt mindenben több fps-t hoz mint a 480, és kb egy árban vannak. Lehetséges hogy ha overwatchra is jön ki dx 12 akkor ott már behozza a lemaradást a 480?

(#13094) Hobbbyt válasza SzlobiG (#13092) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Boccs má, de 1266Mhz a gyári... ahhoz képest az 1380 nem is olyan rossz. :) +10% !

(#13093) balazska92: Akkor bizony elég régi és részrehajló teszteket láttál, mert manapság 1-2 kivételtől eltekintve az RX480 ugyan annyit vagy több FPS-t produkál. Az új címekről meg aztán ne is beszéljünk..

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#13095) TIT válasza Hobbbyt (#13094) üzenetére


TIT
veterán

Ja a 6gb-vel meg elmehetnek a sóhivatalba,nagyon spur megoldás,ergo drágább az nv,még ha 1 árban is lennének.

(#13096) BReal válasza balazska92 (#13093) üzenetére


BReal
addikt

Mert az OW-t jobban szereti az NV. Ettől még mindkét kártya reggelire megkajálja azt a játékot.

BF3-ban még nagyobb fps-ek lesznek, Heroes of the Stormot meg kis túlzással egy IGP is elviszi. Viszont ha megnézed ezt, akkor látszik, hogy a viszonylag új semleges játékokban (Division, Witcher 3 - bár azért utóbbiban is van NV technológia) teljesen fej-fej mellett van a 2 kártya, DX12 játékokban 1-2 kivételtől eltekintve szépen veri a 1060-at, míg a legutóbbi 2 DX11 játékban (Titanfall 2 és CoD: IW) szépen veri a 1060-at (5, illetve 15 fps-sel).

[ Szerkesztve ]

(#13097) SzlobiG válasza Hobbbyt (#13094) üzenetére


SzlobiG
félisten

Többiekhez képest gondoltam, hogy nem vmi tuningos darabom van. :)

(#13098) távcsőves válasza HSM (#13083) üzenetére


távcsőves
senior tag

Kit érdekel bármi is? Pont jó lesz a 480-as tapasztalat a 290-es fórumban. Igaz ugyan, a 290 egy kazán a 480-hoz képest, de hát annyi baj legyen. ;]

A giga480 esetén keress már itt vissza, mielött ajánlgattod valahol is.

(#13099) Habugi válasza Szoszo94 (#13057) üzenetére


Habugi
addikt

:R

Tekerem ezt is mint Singer a varrógépet ha arról van szó, Ghz-es Tahitihez képest a duplája GS szinten, mivel a 480 kb ugyan ezt tudja te is hasonló előrelépésre számíthatsz a 280X után. :K

DCII-es volt igen, ámbár erős a gyanúm h azért lehettem kivétel mert idejében megfogadtam HSM tanácsát azt illetően mivel/hogyan lehet megelőzni a problémát.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#13100) sakal83 válasza Hobbbyt (#13094) üzenetére


sakal83
addikt

Legy szives fejtsd már ki hogy mi van az új címekkel.

Az okés hogy kb egyszint de azert a költői tulzasokat hagyhatnank...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.