Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11251) tzsolesz válasza CptMisi (#11250) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Természetesen. ;)

(#11252) kasa85 válasza Sárpac (#11241) üzenetére


kasa85
őstag

Nekem meg a Gigás logó :DDD ,de csak a logó.Na jó a kari is csak a szoftverei nem igazán . A 10.5 öt most toltam fel tesztelem ,igaz már volt fönt de ha tuningolom nem vált vissza 157,300 ra hanem 400,1200MHZ en marad a Gpu és a Mem clock.Én is gondolkodom azt az utat választom,hogy váltok a kazán ra :D .Lehetőleg úgy űlök a gép elött,hogy a hátam is lebarnuljon úgyis egész nap a szobában kuksolok :DDD De ha nem szarakodom mint ezzel már megérte.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11253) CptMisi válasza tzsolesz (#11251) üzenetére


CptMisi
őstag

:R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11254) Giot válasza tzsolesz (#11247) üzenetére


Giot
addikt

Nem nem nagy gáz! :D
Én is így vagyok ezzel! A 10.3a hozott esetenként játéktol függően 10/20% gyorsulást ami ha nem is volt létfontosságú de jól esett. Majd a 10.5 re leszek kíváncsi meg a tapasztalatokra vele kapcsolatban ha jó lesz akkor az is települ a gépemre.

(#11246) CptMisi: Egészen odáig hogy nem hívták fel a figyelmem erre a laggolásos témára én észre sem vettem. Most sem zavar, és diagramokból kiderült számomra hogy nem túl nagy gondrol van szó ami ráadásul úgy tűnik driveres hibára vezethető vissza. Ha javítható javítsák ki. És kapnak egy piros pontot.

(#11245) Sárpac: Na akkor jöhet csak csinálják meg rendesen!

(#11255) kasa85 válasza Giot (#11242) üzenetére


kasa85
őstag

Végül is lehet így is nézni.Csak ami jó az a legfrissebb játéknál nem biztos.A frissebb el megy normálisan az a játék ami szar volt a régebbivel,de ha kitoltam akkor játszok a másikkal akkor meg ahhoz szar a friss akkor jöhet uninstall azt jöhet vissza a régi.Sajnos jelen pillanatban nem tudok olyan drivert ami tökéletesen menne a legújabb játékokkal lásd a Battlefield Bad Company 2 töltése ,szaggatása+ multi alatt a kilépkedése a stabilnak vélt 10.3 al vagy a frissel a 10.4 Tom Clancys Splinter Cell Conviction kilépkedése képhibái sorolhatám ide a GTA 4 + a kieg, stb,stb.Ha lenne arany középút akkor azzal is meg elégednék míg nincs jobb,de sajnos nincs.Ja igen ha már egy frissebb driver amit kiadnak régebbi játékokhoz felmutathatna némi pozitív változást ezt elvárja az ember,és nem a vissza fejlődést, vagy ne legen friss legyen minden béta mert az köztes nem biztos ,hogy megy velük.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11256) kasa85 válasza CptMisi (#11243) üzenetére


kasa85
őstag

Hát nem tudom a GTX 460 elég vissza fejlődés lenne fps terén mert úgy tudom a GTX470 kiherélt változata lesz ami nagyjából a 5830 at hivatott lekörözni.Majd bevárom a GTX480 nem ref hűtős változatát azt meglátjuk mit változik.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11257) Sárpac válasza kasa85 (#11255) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én tegnap 10.4-el 2órát toltam a Battlefield Bad Company 2-őt egyszer sem lépett ki vagy szállt el a betöltés meg néhány másodperc max!:F

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11258) kasa85 válasza amper zoli (#11249) üzenetére


kasa85
őstag

Egyetértek jelen állás pontom szerint gáz némelyik játékkal.Most a 10.5 öt tesztelem remélem jó lesz.Már pozitív,mintha gyorsabban töltene be a Windows 7em.No mentem Battlefield Bad Company 2 Multizni remélem még tudok :DDD Majd benézek később.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11259) CptMisi válasza Giot (#11254) üzenetére


CptMisi
őstag

én ezt a simán futás dolgot sem értem....nem tudom elképzelni, hogy hogyan futhat simábban a dirt2, mint nálam :U

lement a MemTest-em 100% all unused Ram-nál 0 hiba...eladom azt csá :D

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11260) Giot válasza kasa85 (#11255) üzenetére


Giot
addikt

Amikor a 3850-em (ennek kb 2 éve) volt meg előferdült hogy a Lost Planet-ben a textúrák szétestek, nem tudtam mire véljem a dolgot jött egy újabb driver és a probléma megszűnt. Tehát igen előfordul az ilyen de ez az 5 éves Radeonos pályafutásom során 1x történt meg. És miért mert nem cserélgetek állandóan drivert. Ha nálad folyamatosan hibára szalad a dolog akkor csak az általános kérdések jöhetnek amit te is ismersz: szűz e az oprendszer vagy driver frissítés előtt driver sweeper-el eltávolítottad e az előző szemétjét a registry-ből? Nincs e valami hardveres vagy szoftveres inkompatibilitás? De ezeket az unalomig ismered Így ha nem tetszik valóban nincs más lehetőség mint hogy nVidiát veszel. De nekem azt ne mondja senki hogy az nV driverei hibátlanok. Tudnék onnan is negatív példát hozni. Meg arra nem gondol senki hogy mindig csak az elégedetlen emberek írnak be akinél hiba mentesen dolgozik a cucc azok általában csendben vannak. Én is látom hogy az ATi driverei harmatgyengék néha. De azokat jó nagy ívben elkerülöm.
Peace!

(#11261) CptMisi válasza Giot (#11260) üzenetére


CptMisi
őstag

szemétjét :DDD :N szemetét :K sokkal szebben hangzik ;)

amúgy 10.3a-val minden fut, nem? mire kijön valami olyan játék, amivel problémás lesz, csak lesz újabb, jó driver :U :B

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11262) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nekem a sapphire 5870 vapor-x dobott csíkos képernyőt villogó textúrákat random fagyást visszavittem garba helyette lett MSI 5850 twin frozr II amiben ilyen hibák egyszer sem fordultak elő. Itt van a lightning kopp kopp eddig ezzel sincsenek olyan bajok mint a vaporral voltak.
Ja és mellékesen nem raktam újra a rendszer azóta is ua fél éve pedig nv kari volt benne.:)
Szal akinek gyakran elszáll a karija az gariztassa le a kártyáját mert nagyobb eséllyel szar mint sem xy db driver miatt kínlódik.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11263) kasa85 válasza Giot (#11260) üzenetére


kasa85
őstag

Némely pontban egyet értek veled ,de nem olvastad el a hsz eket amit írtam figyelmesen.Első az Nvidiára írtam azok sem tökéletesek ,de kevesebb a szemét mint az Ati náll.Amúgy kompatibilis a gép + úgy kitakarítom hogy még enni is lehet róla :DDD Ccleaner+Windows 7 Manager+Driver Sweeper csökkentet módban+ vissza törlöm az összes megmaradt Ati szutykot kézzel könyvtárak ilyesmi.Amúgy most akartam tolni a 10.5 el a Battlefield Bad Company 2 de az istenért sem akkar 3d be váltani szaggat mint az atom :O :O :O :O :W Ki próbálom a 10.3a azt meglátjuk.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11264) Sárpac válasza kasa85 (#11263) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én 8db 8800gt/gts-st teszteltem ki mire megtaláltam az igazit, szal ati vagy nv egykutya viszont game alatt az 5870 meg i7-el meg amit még a konfigomnál látsz eszik 300W-ott konnektorból játék alatt összesen. Nah most egy gtx480 egymaga megeszik.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11265) CptMisi válasza Sárpac (#11262) üzenetére


CptMisi
őstag

ok, de most én hogyha azt mondom, hogy gyakran van kékhalál, akkor szerinted kicserélik? :B szerintem nem...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11266) Giot válasza CptMisi (#11261) üzenetére


Giot
addikt

Hogy tudtad beilleszteni az arcképem? Nekem nem sikerült!
Szemétjét vagy szemetét mindkettő helyes! Megkérdeztem van egy magyar szakon végzett hölgyemény a családban :P
A 10.3a-val nekem nincs gondom! :N

(#11267) Sárpac: Te csináltál fényképet a hibáról nem?

[ Szerkesztve ]

(#11267) Sárpac válasza CptMisi (#11265) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én egyoldalas hibalistát írtam miket tapasztaltam.:)
Eladó függvénye a dolog mondjuk rendes volt a srác akitől vettem mert a nagyker neki visszadobta, hogy jó azóta nem tom mi van vele utóbb otthon tesztelte, de szerintem szar mert a vas nem változott az új karival meg semmi baj sincs az az volt. Sajnos, hogy lemegy a vantage az még nem=jó-val épp néztem vantage alatt csak 270W volt a fogyi furmark alatt meg 320-330W.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11268) CptMisi válasza Giot (#11266) üzenetére


CptMisi
őstag

Jobb katt a képre, kép címének másolása->kép beillesztése...
Nana, nem azt mondtam, hogy helytelen, hanem azt, hogy sokkal szebben hangzik...

Sárpac: majd, ha kizártam a ramot(magyarul kicseréltem), és továbbra is fennáll a hiba, akkor írok az arcnak, itt PH-n vettem, és ő érvényesíti a garanciát a nagykernél :U :K én is inkább attól tartok, hogy a nagyker rámondja, hogy ez bizony jó :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11269) Giot válasza CptMisi (#11268) üzenetére


Giot
addikt

http://prohardver.hu/dl/faces/m27.gif
Nekem ez nem működik vagy te a saját arcképed látod? :D Mert én csak az elérési utat.
A szépség bizonyos kereteken belül relatív fogalom! Így van ez a magyar nyelvel is, területenként változó lehet mihez van hozzászokva az ember füle. A szemetét nekem pld furán hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#11270) Shkiz0 válasza CptMisi (#11229) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#11271) CptMisi válasza Giot (#11269) üzenetére


CptMisi
őstag

ok, csak gondoltam kihívlak egy netkötekedésre...nem baj: "magyar nyelvel" :DDD viccet félre téve, nem ctrl+v, hanem itt a smile-ok felett van egy ilyen: Kép, és ide bemásolod a kép címét ;)

Shkiz0: saját bénázásom és kasa kolléga problémája révén már olvastam erről: [megoldás(talán)] fórum(pár ötlettel, lehetséges megoldással) -> ezek a 0x124es crashre vonatkoznak

a 0x9c-ről semmit nem találok (megoldásként), még windowsnál sem...remélhetőleg sikerül valahogy megoldani a 0x124est és elmúlik ez is.... viszont nálad is hasonló a helyzet, mint nálam, az ntoskrnl.exe többször is szerepel a Caused by résznél, csak nálad még a Hail.dll is, amiről megint csak olvastam valamit, és mindjárt be is linkelem

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11272) Sárpac válasza Shkiz0 (#11270) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez proci vagy ram semmi köze a vgahoz attól függetlenül, hogy épp annál jön ki.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11273) Shkiz0 válasza Sárpac (#11272) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ma több mint 5 órán át futott a prime95 blend módban, valamint ment jó pár kör linx is, és winrar is. Nem volt sehol semmi hiba, és máshol se nagyon jelentkezik... :U

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#11274) Sárpac válasza Shkiz0 (#11273) üzenetére


Sárpac
nagyúr

7szálas linx meg furmakkal is nézted párhuzamosan?
OCCT 3.1 tápegységteszt-tel?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11275) CptMisi válasza Shkiz0 (#11273) üzenetére


CptMisi
őstag

az a baj, hogy teljesen máshogy viselkedik a gép egyes szituációkban, például Memtest nekem lemegy, Crysis-szal sincs gond, sőt mindegyik szintetikus teszt lemegy hiba nélkül, de például CoD2, meg Batman alatt is többször volt már BSOD(ahogy ez van másoknál is, fórumon is írták, hogy teszteljenek ezzel meg azzal, hogy kiderüljön, mi a baj, de hiába...persze sokszor van olyan is, hogy kiderül)....az ntoskrnl.exére rákérdeztem, nekem azt mondták, hogy ram probléma :U szerintem meg nem ilyen egyszerűen eldönthető egy fájlból...

igaz xp, de talán ahogy tzsolesz mondta, a winfos néha beavatkozás nélkül is összehányja magát

én például megpróbáltam már mindent, de még mindig sz@r :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11276) Shkiz0 válasza Sárpac (#11274) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

OCCT-t több okból sem használok. Volt már itt is róla szó, meg máshol is, sokan vannak úgy vele hogy inkább kerülendő.
Este kipróbálom a Linx+ Furmark kombót.
Mellesleg a Linx eddig is 8 szálon ment.

CptMisi
Mondom akármilyen tesztprogival nézem vagy játlék alatt sem jött elő 1db hiba sem. Mindig akkor kapok szinte 99%-ban BSOD-ot amikor flashes dolgok futnak.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#11277) CptMisi válasza Shkiz0 (#11276) üzenetére


CptMisi
őstag

amúgy nálad sem terhelésfüggő, így nem biztos, hogy lesz BSOD tesztek alatt....azért akkor nem farmville alatt esne össze a cucc :U :B persze lehet, hogy terhelés is kiváltja.... :DDD igen, tudom, hogy semmit konkrétat nem mondtam 3 hsz alatt, de hiba lenne bármit is biztosra mondani ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11278) Giot válasza CptMisi (#11271) üzenetére


Giot
addikt

JÁÁJ sikerült! :C
Netkötekedés :DDD Ami nÉkem természetes az neked fura lehet. És ami neked természetes az nekem lehet kissé érdekes. Viszont abban szerintem megegyezhetünk hogy a magyar nyelv gyönyörű a változatosságával együtt.

(#11279) Shkiz0 válasza CptMisi (#11277) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nálam azóta vannak BSOD-ok amióta belekerölt az ATI kari.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#11280) kasa85 válasza CptMisi (#11275) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi az infót,lekopogom mióta kitakarítottam a tápot, frissebb drivert toltam fel nem volt azóta kék halálom:)Most jól becumiztam feltoltam a 10.5 bétát és észleltem,hogy mozgatom az egeret szaggat mint az atom a gép is mintha dia vetítés lenne időnként,mikor játékot tolok neki elkezd gondolkodni vagy fél órát bejön a logó meg minden 1fps el.Letöröltem az egészet minden takarító progival amit az előző hsz ben leírtam azt feltoltam a 10.3b és jelenleg ugyan azt csinálja.Úgy látszik valamit Windows szinten szart be valami hát ez k.. jó:O

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11281) Giot válasza kasa85 (#11280) üzenetére


Giot
addikt

Lehet nem tűnik nagy különbségnek de nálam a 10.3a van fent. Tégy egy próbát ezzel és utána nem szólok semmit ha nem jó. :N

[ Szerkesztve ]

(#11282) kasa85 válasza Sárpac (#11264) üzenetére


kasa85
őstag

Igen ez is igaz ,de hozzá teszem ha ténylegesen nem változik pozitívan semmi 1-2hónap alatt ahogy te is az állás pontodat írtad akkor én is arra a döntésre jutok,hogy inkább váltok a kisebbik rosszra a havi +1000ft meg nem vág a földhöz villanyszámlában a tápban meg van 850W szerintem értékelné egy darabig,feltéve ha nem tolok mellé egy sli-t mert oda még Paks is kevés lenne :DDD + a házam is elég jó hűvös úgyhogy majd meglátjuk bízok még az Ati ban remélem nem feleslegesen talán lesz megoldás már régóta várom(várjuk).

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11283) kasa85 válasza Giot (#11281) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi akkor jöhet a próba szigorúan csak holnap mert a Win7 megadta magát hála a driver cserélgetéseimnek :W :W

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11284) Giot válasza kasa85 (#11283) üzenetére


Giot
addikt

Na remélem pozitív lesz és nem kell küzdened tovább ezzel az egész driver-es dologgal. Biztos nem gyengén frusztrálja a delikvenst ha ennyit kiadott egy VGA-ért és csak a gond van vele, illetve a hozzá írt illesztőprogrammal. Megmakkant a Win7? Akkor abból is felkerül egy új?

(#11285) kasa85 válasza Giot (#11284) üzenetére


kasa85
őstag

Bízom benne ,hogy jobb lesz mert a mai nap tiszta szívás volt.A 10.4 számomra nem volt a legjobb mert a Battlefield Bad Company 2 vel szarakodott.Letöröltem feltoltam rá a 10.5bétát.A Windows 7 be gyorsult boot oláskór,de mikor az asztal betöltött időnként szaggatott az egér alig ment odébb mintha lassított felvételt néztem volna.A játékok is 1fps el mentek fél órát az indításukat nézve.Erre feltoltam persze kipucolva minden a 10.3b drivert.A problémák megmaradtak.A gamestar honlapot nézve mintha a képek lent az alsó sarokban szemetelnének vagy mi a csuda.Nagyon remélem nem a kari adja meg magát.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11286) kasa85 válasza kasa85 (#11285) üzenetére


kasa85
őstag

(Bízom benne ,hogy jobb lesz mert a mai nap tiszta szívás volt.)
A tegnapi:)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11287) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Érdemes 5770 CF-t venni például? Mint 5850-t? Jobb a tesztekben és még olcsóbb is.
Mindegyik játék kihajtja a dupla kártyát?

(#11288) Gerisz válasza torma1981 (#11287) üzenetére


Gerisz
addikt

Elég jól skálázódik a CF, ha bírod a hangot akkor simán azt vedd meg.
Sok játékban látványosan jobban teljesít mint az 5850.

(#11289) Bluegene válasza torma1981 (#11287) üzenetére


Bluegene
addikt

milyen alaplapod van?

sztem az 5770CF olyasmi lehet mint a 4870X2 erőben

a 4870X2 pedig még az 5870-est is lenyomja tudtommal

viszont ha 5850est veszel stabilabb teljesítményre számíthatsz

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#11290) Gerisz válasza torma1981 (#11287) üzenetére


Gerisz
addikt

A Guru3D-n van egy csomó más kártyával is van egy táblázatban.
Azt kell venni!

(#11291) Silcsi


Silcsi
csendes tag

Sziasztok! AMD-s rendszerem van HD5870-es kártyával, és mióta feltettem a 10.4-es drivert egy friss win7-es telepítés után azt veszem észre, hogy a COD4-ben leesik az fps egy-egy pillanatra. Ez hálóban elég idegesítő.. Valakinek hasonló problem?

Te mond hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb..

(#11292) CptMisi válasza kasa85 (#11285) üzenetére


CptMisi
őstag

én úgy vettem észre, hogy a win7 nem szereti a drivercseréket, nekem legalábbis mindig (nem minden) drivercsere után bolondul meg...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11293) Gerisz válasza CptMisi (#11292) üzenetére


Gerisz
addikt

Én már 28x cserélte drivert mióta fent van ez a rendszer.
nvidia le, ati fel. ati-ati-ati-ati-ati-ati
Volt olyan, hogy egy nap többször is cseréltem drivert. Feltettem a 10,3 javítást mert mondták, hogy mekkora király a hibákat javítja, (mondjuk nekem nem volt hibám a 10.3-al sem) majd feltettem a 10,5 Betat tök jó nem szaggat a furmark :) , majd pont a Csataliszt topikját olvastam mikor bedöbták a 10.4 megérkezett, jah előtte feltettem a 10.4betat, mert mondta valaki, hogy nem jó, nekem nem volt vele gondom.
Egyedül eddig a Setlers7 amiben láttam bug-ot. kopp-kopp-kopp
Win7 64bit prof eredeti :) (ez nem azt feltételezi, hogy a tiétek nem az, mert ugye itt nincs warez ;]

(#11294) Sefi84 válasza Gerisz (#11293) üzenetére


Sefi84
senior tag

Ha nem szedik le rendesen hanem csak uninstall és nem indít újra akkor lehet nekik bameg!
Ha újraindít és úgy teszik az újjat akkor nem szokott gebasz lenni!

Házi-mozi mindenek felett!!! :)

(#11295) CptMisi válasza Gerisz (#11293) üzenetére


CptMisi
őstag

jól esett? :B

Sefi84: ha vennéd a fáradságot, és elolvasnád, hogy mit írtunk, akkor láthatnád, hogy én is, és kasa is írtuk, hogy letöröltük, újraindítottuk, feltettük, újraindítottuk...de köszönjük meglehetősen színvonalas hozzászólásodat :R

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11296) amper zoli válasza Silcsi (#11291) üzenetére


amper zoli
tag

Olvas vissza, gáz a 10.4!

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#11297) amper zoli


amper zoli
tag

Mondjuk én a 10.4-ig nem is töröltem, de még újrasem indítottam a gépemet win7 alatt és tutin működtek a ccc-ek. :) A 10.4-el DS és társai nagyküzdelem!Mondjuk most fent van,de :F

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#11298) kasa85 válasza CptMisi (#11292) üzenetére


kasa85
őstag

Szia.Hát igen van benne valami a driver cseréről törlésről mert volt nem egyszer példa ,hogy törölni akartam én h.. meg csak a Ati menegger töröltem ki a programok telepítése törlése vezérlőpult funkciójából köszönhető a kapkodásomnak.Utána töröltem az erre szakosodott tisztító programokkal,és láss csodát ami már majdnem minden napos nem ment fel egyetlen Ati driver sem utána.Valami inkompatibilitás meg netten való megoldások keresése a szokásos aminek eddig értelme hatalmas nagy 0 la volt a végeredménye.Valahogyan benne maradt a szutyok hiába van pl:Driver Sweeper erre semmit nem segített mert akárhányszor töröltem újra indúlt talált valami Ati szutykot.Végeredmény az volt hogy Format C:

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11299) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem a driver cserétől bolondul az meg, hanem a registry pucolóktól... ugynézki erre még sokan nem jöttek rá.

Tökéletesen elég az ATI Express Uninstall opció a CP-ből indítva + restart amit kér utána...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11300) kasa85 válasza CptMisi (#11295) üzenetére


kasa85
őstag

Egyetértek :K
Sefi84:Nem felvágás képen írom,de van annyi tapasztalatom( tapasztalatunk),hogy ne kúrjam el lehetőleg ekkora nagy f... al a driver cseréket.Én azt írom erre hogy a számítás technikával tartani a lépést minden naposan lehetetlen mert minden nap van valami új igaz erre a driverek re is.Ha van amit egyszer sikerült tökéletesen leszedni másodjára egy frissebbel nem biztos hogy ugyanúgy sikerülni fog.Ezért frissítik az erre kitalált progikat is ami a maradékot utána felmossa ne keljen szegény lúzernek a Windows át széttörölnie mert a dll+könyvtárakat meg egyéb szemetet mindenfelé szétdobált mikor telepítette a C meghajtón mert nekem az van.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.