Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11351) CptMisi válasza Giot (#11349) üzenetére


CptMisi
őstag

nah erre kíváncsi vagyok...és ha mondjuk megveszem a T-Rad2-t vagy az MK-13at, akkor kell VRM hűtő is? :F az már úgy húzósabb...

Gerisz: nem rossz...gondolom hangja nincs, ha ilyen alacsony fordulaton mennek a ventik +a többi venti elnyomja :))
kicsit már kezd zavarni, amikor kihallatszik a hangja játékok alatt :(((

ahelyett, hogy néznénk a zalaegerszeg-pápa rangadót, itt beszélgetünk...ilyen meccset nem szabadna kihagyni :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11352) Gerisz válasza CptMisi (#11351) üzenetére


Gerisz
addikt

Kell a VRM hűtő mert nélküle 82°C volt játékok alatt a VRM, a T-rad 2 alá nem fér el a gyári hátlap sajnos. Még míg 1000-en mennek addig nincs hang addig csend van. Mondjuk most felvettem 1000-re a ventit azon is.

[ Szerkesztve ]

(#11353) CptMisi válasza CptMisi (#11351) üzenetére


CptMisi
őstag

Gerisz: gondolom, MK-13 alatt sem :U tudsz erről valamit? :R gyári beállításoknál nem próbáltad? :B

basszus, ez nem is rossz meccs :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11354) Robi BALBOA válasza Gerisz (#11350) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

1,25v és 62fokos a gpu és a vrm-ek nem érik el a 60 fokot!? :Y
Gyári hűtővel, hogy a gpu 62fokos legyen 1,25v-on 100%-on kellene járatni a gyári (jóféle) ventit :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11355) Giot válasza Gerisz (#11350) üzenetére


Giot
addikt

Köszönöm! Ez szép. Lehet ő lesz ezek alapján.

(#11351) CptMisi: Kapsz mindkettőhöz VRM hűtőt mellékelve. igaz biztos nincs olyan hatékony mintha veszel rá ilyet Nekem a Toxic-on van külön igaz az sem valami hatalmas :DDD . Az Mk-13 nem annyira slim mint a T-rad. Nézd meg az accessories-t az MK-13-nál ott van az 58XX-hez VRM hűtő!

[ Szerkesztve ]

(#11356) CptMisi válasza Giot (#11355) üzenetére


CptMisi
őstag

jaja, számomra azok nem túl bizalomgerjesztőek :U :DDD
azt láttam, azok végül is nem ilyen kis sz@rok, legalább is nem úgy néznek ki :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11357) Sárpac válasza Giot (#11355) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A toxikod nem egyedi nyákos? Azért arra figyelj!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11358) Giot válasza Sárpac (#11357) üzenetére


Giot
addikt

Jaja az! Hopsz remélem befér! Mert nem szeretnék levágni a szilárd elektrolitos kondikból! :DDD Na ezt meg hogy derítsem ki :F Azt tudom hogy hátrébb van a GPU memó együttes mint a refnél. Ez látszik de inkább az alkatrészek magasságától tartok. Az MK-13-alatt biztos elférnének.

A Xigmatek ventikről van valami infótok?

[ Szerkesztve ]

(#11359) CptMisi válasza Giot (#11358) üzenetére


CptMisi
őstag

xigmatek jó hűtőket csinál általában :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11360) Giot válasza CptMisi (#11359) üzenetére


Giot
addikt

Mert nézegettem Xigmatek ventiket és ez egész jó árban vannak. a CM-hez képest is.

(#11361) CptMisi


CptMisi
őstag

rákérdeztem pár dologra engusznál, benne megbízom, míg ezek a külföldi fórumokat nem veszem mérvadónak, ha nincs rá bizonyíték :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11362) BeLucZ


BeLucZ
addikt

sziasztok más 5850 tulajoknál is van venti felpörgés win indulásakor meg kikapcsolásakor?
5850 toxicnál tapasztaltam ezt, régi ref 4870emnél is ez volt, ezt mi a rossebbért csinálja és bajt jelent e?

(#11363) Giot válasza CptMisi (#11361) üzenetére


Giot
addikt

És mi az nfo? :D

(#11364) Sárpac válasza BeLucZ (#11362) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szia!
Én is észrevettem, de erősen driver függő mert valamelyiknél nem csinálja másiknál igen.:)

Hétvégén meg moddolom a lightningot hűtés terén kivi vagyok a 2db 9cm-es venti mit hoz, de lehet csak egyet teszek pluszba középre.:)
Most leszabályozott ventivel 68-70C játékok alatt a maghő max.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11365) Gerisz válasza BeLucZ (#11362) üzenetére


Gerisz
addikt

Nem jelent bajt, nagyon sok kártya csinálja.

Giot: Amit a Prolima VRM hűtőnek nevez az 5800-hoz az semmi. Olyan van a T-rad2-höz is, de arra jó, hogy alapon csendben tartja.

A Xigmatek meg ventikből "sz*rt" csinál. Vagyis hogy mondjam, az igazság nem jobb mint a CM. Van olyan rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#11366) CptMisi válasza Giot (#11363) üzenetére


CptMisi
őstag

Még nem válaszolt, kb 15perce írtam, szóval nem is csoda :)

BeLucZ: nálam is van, de szerintem semmit sem jelent, de volt már róla szó, és azt mondták, hogy nem gáz ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11367) #01913600


#01913600
törölt tag

hi

5870 vásárlás előtt állok. szerintetek melyiket vegyem meg? Sima alap Sapphire HD5870 vagy Asus féle voltage tweakeset amihez jár Dirt2?

6 éve ATi-m van 6 éve Sapphire Asus sose volt azért kérdem.

az ár nem számít

[ Szerkesztve ]

(#11368) Giot válasza #01913600 (#11367) üzenetére


Giot
addikt

Nézz körül a Sapphire-nál. Link .
Én a Sapphire-t pártolom de persze az Asus is nagyon jó.

: Annyi az alap feszültsége mint a referencia 5870-nek?

[ Szerkesztve ]

(#11369) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nem akarom elszólni magam, de úgy fest a kari bírja az 1Ghz-es frekit alapfeszen mennyire számít jónak?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11370) amper zoli válasza #01913600 (#11367) üzenetére


amper zoli
tag

Asus 3 év gar az sem egy utolsó szempont :K szemben a Sapphire 2év

[ Szerkesztve ]

Most nincs aláírásom!........Illetve.....Van??

(#11371) Sárpac válasza Giot (#11368) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az afterburner 1.164Voltnak lövi be.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#11372) Giot válasza Sárpac (#11371) üzenetére


Giot
addikt

És ez a referencia fesz is az 5870-nél :F Mert ha igen akkor respekt!

[ Szerkesztve ]

(#11373) BeLucZ válasza Sárpac (#11364) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát nálam eddig csak a 10.4es catalyst volt fenn és eddig nem csinálta de most igen:S

(#11374) CptMisi válasza Giot (#11368) üzenetére


CptMisi
őstag

na, most már te is mesterien bánsz az avatarokkal :DDD

amúgy annyi a gyári fesz :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11375) Robi BALBOA válasza Sárpac (#11369) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát erre mit lehet mondani, ja azt, hogy Kib@szott jó! ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11376) CptMisi válasza Robi BALBOA (#11375) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem ne hangoztassa, mert szar az a kártya...akkor járna a legjobban, ha szépen, INGYEN odaadná nekem, hogy megsemmisítsem... ;] :DD jaja, elég jó eredmény :C

téged meg mióta nem láttalak? :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11377) Perillustris válasza kasa85 (#11328) üzenetére


Perillustris
senior tag

Az alap, mert télen-nyáron bicajjal járok dolgozni. Futni indulok nehezebben, mióta fenn van a BC2. :Y

(#11362) BeLucZ: Az 5770 Vapor-X-em is csinálta, az 5850 is ezt teszi egy pillanatra. Nyilván 100%-on indul, de a VGA BIOS-a szinte azonnal vissza is veszi a kakaót. :K

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#11378) Robi BALBOA válasza CptMisi (#11376) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát tudod ez a fránya szakdolgozatot meg kellett írnom (nem is akárhogyan) és nincsen olyan mákom mint havernak, hogy a csaja(csicskája) megírta helyette :W

És a tételek tanulása még csak most jön ;]

A karim amúgy remekül üzemel és leteszteltem a Diablo1-el és ha hiszitek ha nem VISZI, nem szaggat nem dadog! :DDD

(Ez nem teljesen ide tartozik, de hátha valaki tud valamit mondani, a helyzet az, hogy a Dio1 egy viszi "szép a kép" semmi képhiba, a Dio1 kiegészítőjét (hellfire-t) is viszi viszint a kép nem szép mintha néhány textúra natívban jelenne meg, én a win7-re gyanakszom, ja és mind a két game eredeti)

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11379) Giot válasza CptMisi (#11374) üzenetére


Giot
addikt

Fejlődőképes vagyok! :DDD
Belucz-nak a win betöltésénél csinálja ezt a felpöröX dolgot. Nálam a 4870-nél csak a gép bekapcsolásakor csinálta. De biztos driveres dolog.

(#11380) CptMisi válasza Robi BALBOA (#11378) üzenetére


CptMisi
őstag

Nekem a D-Day nevű játék nem indul el...már vistán sem ment sajnos...megoldást még nem találtam...pedig eredeti :O

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11381) Axion1


Axion1
csendes tag

Sziasztok.Tudnátok mondani egy elfogadhato árat hogy mostkörülbelül mennyiért lehet kapni ujj 5850-est és melyik gyártotol érdemes venni???.Elöre is köszi a válaszokat

(#11382) Robi BALBOA válasza Axion1 (#11381) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Legolcsóbban kb 64k körük tudsz szerezni újonnan ref hűtőset, a tuning hűtővel szereltek értelem szerűen "jóval" drágábbak. Ha ref hűtésű kariban gondolkodsz akkor a márka mondhatni mindegy(ízlés dolga).

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11383) Televan74


Televan74
nagyúr

Gigabyte kiadta az 5850OC -hez a F5 -s biost. Most már a memória órajelét is vissza veszi 2D -ben. 1000Mhz helyett csak 300Mhz -n megy. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11384) Razermazer


Razermazer
őstag

Hát látom srácok van itt gond bőven, megmondom őszintén nekem is eddig a 9.12-es driver volt a legjobb mindig ahhoz térek vissza. Volt crossfire kiépítésem, most van egy 5970-em ,de az is gyermekbetegségekben szenved driverhiba egyértelmű. Átlósan kockás csíkos képernyő volt eddig, de most a 10.4-el ez megszűnt. Így most elvagyok mint a befőtt. Meg ami nem ment atival, most megy nvidiával beszereztem egy gtx285-t, és szépen megy minden. Én türelmes ember vagyok, de néha már én is a hajamat tépem, olyan kis nüansznyi hibákon buknak el a driverírók hogy csuda. Nagyon jó kártyák ezek, csak a gyorsaság miatt elég betegre sikerültek, és ez jellemzi a driveket is azokat inkább. Hát reméljük, hogy mire kijön a 6000 széria, addigra minden jó lesz. De addig is hosszú és eredményes életet, hol atival hol a sötét oldallal :DDD .

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#11385) Giot válasza Razermazer (#11384) üzenetére


Giot
addikt

"Nagyon jó kártyák ezek, csak a gyorsaság miatt elég betegre sikerültek, és ez jellemzi a driveket is azokat inkább."
Inkább csak a driverek a kártyák jók. :K

(#11386) CptMisi válasza Giot (#11363) üzenetére


CptMisi
őstag

nincs info, még ő sem tud semmi pontosat róla :O

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11387) CptMisi válasza CptMisi (#11386) üzenetére


CptMisi
őstag

megnéztem a Fan install flash videót prolimatech oldalán-> jól értem, hogy akkor a ventilátorok nem a bordára kerülnek, hanem a borda elé?

találtam tesztet igaz 5870nel :U

Ez a Spitfire VRM-R X páros sem tűnik rossznak :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11388) zuchy válasza CptMisi (#11387) üzenetére


zuchy
őstag

Jól.

PC-STYLE.hu

(#11389) Gerisz válasza CptMisi (#11387) üzenetére


Gerisz
addikt

Én ilyen VRM hőfokokat nem igen láttam a gyári hűtővel mint amit itt is írnak. Kíváncsi lennék egy "házi" tesztre. A prolima VRM hőfokokra meg számítottam miután láttam tegnap a bordát. Én is úgy használtam míg meg nem érkezett a VRM-R4

[ Szerkesztve ]

(#11390) CptMisi válasza Gerisz (#11389) üzenetére


CptMisi
őstag

én is kíváncsi lennék, de ezt is alig találtam meg :U engem meglep, hogy hűvösebb a GPU egy 1ventivel szerelt spitfire-rel, mint a dupla ventis mk-13al... :U ebben szerepet játszhat a VRM hűtés? szerintem nem befolyásolja, főleg nem ennyire... :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11391) BeLucZ


BeLucZ
addikt

sziasztok!

ATI videokártyán hogy lehet előcsalni olyan szép telített színeket mint nvidiánál a digital vibrance segítségével?5850hez kéne, nagyon fakónak találom az ati kártyák színeit!

(#11392) kasa85 válasza Perillustris (#11377) üzenetére


kasa85
őstag

Én is azzal szoktam menni melózni,de a szemét kerék agy kiesett hátulról azt a golyók elgurultak :O Most BKV-zok.Gondoltam havi 10ezret félre tolok a bérlet árából azt megveszem nyáron a HD6xxx szériát,de lehet hitel lesz belőle vagy kölcsön mutertól. BC2 mióta nekem is fent van izom stimuláló elektródákat teszek magamra mert mikor abba hagyom és felállok nélküle végelgyengülésben szenvedek :DDD Sajnos a csoda nem sokáig tartott a 9.12 driver- al mert a monitoromat 85hz nél feljebb az istenért sem akarta feltornászni 100hz re a 10.4 megoldotta,és még jól is megy :DD Egyszer volt kékhalál ez a Blu.... ami már volt szerintem a proci tuning okozza a helytelen referencia beállítások miatt.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11393) Giot válasza BeLucZ (#11391) üzenetére


Giot
addikt

A Catalystban a grafikánál, asztal tulajdonságok és azon belül szín. Hátha itt tudsz számodra megfelelőbb beállításokat eszközölni.

Egyébként nézegettem itt a képeket de nekem nem tűnik fel az általad leírt különbség. Nem lehet hogy a monitorodon lett visszább fogva a színmélység? :DDD

(#11387) CptMisi: Nekem ez a Spitfire nem tetszik :DDD ! Vagy a T-rad2 lesz vagy az MK-13.

[ Szerkesztve ]

(#11394) Giot válasza kasa85 (#11392) üzenetére


Giot
addikt

Én is bringázok! Tavaly sokat jártunk haverokkal, teljesen kikapcsolt a PC-és világbol, de most a PC győzött és inkább azt építgettem. Kiestek a golyók a hátsó agyból? Hát vidd el szerelőhöz.

(#11395) BeLucZ válasza Giot (#11393) üzenetére


BeLucZ
addikt

Biztos hogy nem a monitor a ludas, eddig minden radeon kártyámon fakó szinek voltak, nvidia nál nézz meg eccer egy digital vibrancet felhuzva 75% ra látni fogod a difi gyönyörü telt szinek jobb érzés volt ránézni a képre

(#11396) CptMisi válasza Giot (#11393) üzenetére


CptMisi
őstag

nem tudom, én nem igazán hiszem el, hogy az így teljesít...legalább is eléggé meglepett :U

amúgy most jut eszembe BeLucZ hsz-áról, hogy ez az nv ati képminőség dolog mennyire érdekes...PH-s tesztben a Metro2033 résznél a különbség annyira feltűnő volt...nem csoda, hogy több az FPS nV-vel, ha egy olyan plafont, ahol jégcsapok lógnak le, repedéseket, és egyéb ilyen "erőforrás igényes" effekteket nem rajzolja ki igazán, hanem egy elmosódott textúra lesz belőle...most lehet, hogy én értettem félre, de heaven alapján a tesszallálás gyakorlati haszna az, hogy sokkal szebbek a térbeli effektek...nah most nem nehéz úgy sok fsp-nek lenni tessz.-val, ha így elcsalja a dolgot :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#11397) kasa85 válasza Giot (#11394) üzenetére


kasa85
őstag

Gondolkodom még rajta mert jelenleg garis a canga talán megcsinálják alig 4 hónapos+ nem egy Tescoo-s minőségben amolyan közepes kiszerelés + minőség, árban a HD5850 hez közelít.Néha nemártana nekem is egy kis kikapcsolódás talán a gép is értékelné :D Majd a Balcsira veszek egy Ati logós úszó matracot,hogy ott se unatkozzak gondolatban,elvonó kúrának jó lesz :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#11398) Gerisz válasza CptMisi (#11390) üzenetére


Gerisz
addikt

Ebben nem játszhat szerepet, mert mint írtam én használtam ilyen "kis" bordával is és volt 100°C a VRM a GPU meg 50°C. Az mk13-nak nagy légszállításra van szüksége, hogy megmutassa mit is tud mert sűrűek a lamellák a T-rad ritkább ezért nincs jelentős különbség.
A Splitfire-t meg direkt ezekre a karikra adta ki, nem tudom mennyire lehet valós, elég nagy az a borda. De szerintem az már nagyon befűt a procinak, hogy minden meleg a vidkartiól oda megy és nem is tudsz csak párhuzamosan fújót oda is tenni

[ Szerkesztve ]

(#11399) Giot válasza CptMisi (#11396) üzenetére


Giot
addikt

Azt én is láttam kis csalás! Nem kellett leképezni bizonyos dolgokat a kártyának, így megkönnyítették a dolgát. Érdekes :U . (És ha most itt elkezdeném azt hogy ha az Ati is ilyet csinált volna bizonyos esetekben abból milyen nagy felháborodás lenne...... de nem kezdem mert próbálok kiegyensúlyozott lenni és kimaradni ebből a nagy sárdobálásból ami egyébként már nagyon bosszant. Sok fórumon mást sem lehet látni mint hogy a Vörösök meg a Zöldek hát kinek kell ez a nagy flame :( )
Hát a tesszeláció fura dolog mert vannak vele gondok Abu cikkében olvastam hogy a tesszelálással létrehozott terület fizikailag nem jelenik meg a játékban tehát ha egy oszlop tesszeleálással lett létrehozva hiába bújsz mögé a adok kapok közben azon simán átmegy a lövedék és tadam game over. Vagy a másik probléma hogy soxor erőforrás zabáló a tessz. (de hosszú szó) mert ahol pld síkabb a terület ami le van képezve ott elég lenne kevesebb háromszögből is felépíteni. Szóval a van mit csiszolni ezen a dolgon.
De itt van pontosan leírva.

(#11395) BeLucZ: Nem ismerem ezt a digital vibrance képjavító effektet. Így ez ügyben nem tudok nyilatkozni. :B

(#11397) kasa85: :DDD de inkább tedd off-ba. Peace.

[ Szerkesztve ]

(#11400) CptMisi válasza Gerisz (#11398) üzenetére


CptMisi
őstag

az oké, de 2*12cm-es ventivel (1500as fordulaton) ennyire képes?
az nem túl meggyőző....Spitfire hülyén áll(azért, amit te is mondtál), az nem tetszik... :U

kasa85: egy olyan matrac, mint Dirt2-ben az AMD-ATI-s EVO X :DD alig kocka cucc :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.