Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#862) Emcski válasza M.T. (#859) üzenetére


Emcski
lelkes újonc

Nem ajánlom senkinek sem a ref xtx-et! Itt jóval nagyobb lehet a meghibásodás aránya ebben a fórumban is még velem együtt másnak is volt baja a vchamberrel! Ne ringassátok magatokat illúziókba. A gyártó sz@rik a fejére az embernek, felvettem velük a kontaktot. Totál nem érdekli őket hogy mi kerül ki a piacra, ha az iqc tech részlegük rendben lenne ilyen gázos termék sosem kerül ki a piacra! Azt se tudják melyik batch a hibás megadtam minden széria számot, de olyat kérnek ami nincs is a kártyán. :C Totális zürzavar fejetlenség uralkodik náluk! Nyilván nem kockáztattam meg hogy akár ne legyen gariztatva a kártya, ismerjük a magyar kereskedőket ugye. Akinek gázos a kártya szerintem éljen a 14 nappal! A nagyobb gond nem kötelező megmondani a miértet, miért lett visszaküldve a kártya! EZEK nem fognak kikopni csak nagy nehezen mert a bolt újra fogja értékesiteni a HIBÁS kártyát! A red devil hibátlan teszi a dolgát, 3 ghz fölé boostol a kedvenc autós játékomban stabilan. Mindezt a gyári bios kapcsolós állással és nem fullra elengedett power limites biossal. :C Driverben 3045 mhz van max gpu frekinek adva, a vram alapon van de fast timingel, plusz 15% power limit és jóval az xfx merc 7900 xtx felett teljesit alulfesszel ami 1,100 mv.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.