Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) tusi_


tusi_
addikt

Woow

Irtam nekik tegnap es az altalad is linkelt oldalra hivatkoztam.
Kijavitottak. Tegnap meg 2024 volt

eat, sleep, play, replay

(#1702) tusi_ válasza arnoldito (#1700) üzenetére


tusi_
addikt

Sajnos ebben is van igazsag. Nemet boltok 2 evet adnak, neha meg az Asusra is.
Altalaban az elso 2 evben a bolt bonyolitja le a garanciakat es a 3. tol a gyartoval kell bunyoznod. Ha csak 2 ev a gari, a nemet trovenyek szerint akkor is van meg egy ev "Gewährleistung", azaz jotallas. Na ennek van 1000 modja, hogy kerulik ki. Sajnos autovasarlas kapcsan megtapasztaltam, milyen a nemet jotallas.

eat, sleep, play, replay

(#1703) tusi_ válasza tusi_ (#1701) üzenetére


tusi_
addikt

eat, sleep, play, replay

(#1704) Pug válasza tusi_ (#1703) üzenetére


Pug
veterán

Na akkor szerencsere csak megvan az a 3 ev gar. :K

(#1705) pandagabor válasza gaben88 (#1697) üzenetére


pandagabor
csendes tag

Szia, 2 napja vettem meg a játékot, ott is és más game alatt is az 1100mV a stabil, az MSFS kicsit más tészta tudom de pl ott 1090-nél is már kifagyott a cumó. Nálam. Lehet más alá tud lőni stabilra de nem látom sok értelmét.

(#1706) turistakolbi válasza pandagabor (#1705) üzenetére


turistakolbi
aktív tag

Sapphire Pulse 7900xt 1075mV. 2 hete van nálam, eddig nem volt fagyás. Majd még megyek lejjebb.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/muerte188

(#1707) pandagabor válasza gaben88 (#1692) üzenetére


pandagabor
csendes tag

Nálam az egyik EVGA végleg kicincogta magát, a másiknál nem vártam meg. :D

(#1708) trek81 válasza arnoldito (#1700) üzenetére


trek81
senior tag

igy van ez :)

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#1709) mvkly válasza tusi_ (#1690) üzenetére


mvkly
senior tag

Úgy tudom, hogy 110°C-nál kezd throttlingolni. Nem mintha a 105°C olyan mesés lenne :)
Viszont akkor ez már téged nem fog érinteni, cserebere, csak cw ne legyen az újon.

(#1710) tusi_ válasza pandagabor (#1705) üzenetére


tusi_
addikt

Nagy altalanossagban mondhato, hogy RDNA3 nem sokat enged UV-zni.
Nalam minden jatek ment hibatlanul akar meg 1030mv-n - ez egy XT, gyari fesz 1100 - de pl az AC/ACC kifagy 1080 alatt.

Nekem az jott be, hogy az adrenalinnal lekerdeztettem a kartyat, hogy mi a max UV, OC es Mem OC.
Amit kilokott eredmenynek, az fole/ala mentem picivel

Fesz: 1075 --> 1080
Mem: 2650 --> 2600
Mhz: ??
ezt nem teszteltem, mert fix 2500-ra lottem be, effole nem megy ugysem sima BIOS-sal es felette extrem sok energiat huz be minimalis plusz fps-ert cserebe.

Azota stabil nalam es nem volt fagyas, artifact ...

TS eredmenyekben hoz vmit az UV, jatekok alatt szinte semmit en nem szenvedek vele.

eat, sleep, play, replay

(#1711) tusi_ válasza mvkly (#1709) üzenetére


tusi_
addikt

Nem, mar korabban elkezd.
Csodalkoztam, hogy miert kapok egyre kevesebb pontszamot TS alatt.
Ugyanazokkal a beallitasokkal, amivel teszteltem az elso napokban, 1000 ponttal kevesebbet kapok mostanaban.
Akkor vettem eszre, hogy amint atmegy 90 fok fole, elkezd beesni az orajel es a fogyasztas is.
Foleg a TS masodik tesztje arulkodo erre, az elso mondjuk 30 sec.

eat, sleep, play, replay

(#1712) koxminator válasza gaben88 (#1697) üzenetére


koxminator
senior tag

Nekem BQ Pure Power 12M 1000W tápom van, ehhez is 2db dupla ágú PCIE kábel van, én az XTX-emre úgy kötöttem be, hogy az egyiknek mindkét ágát bedugtamés a másiknak a fő ágát csak (nem tudom, ez így érthető-e). Másképp nem is tudtam volna, hiszen kell neki a 3x8 PINes tápellátás).

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#1713) gaben88 válasza koxminator (#1712) üzenetére


gaben88
őstag

Koszi, erre voltam kivancsi! :-)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1714) mvkly


mvkly
senior tag

Volt most időm játszani a TS-sel is, hátha tudom faragni egy kis UV-val a hőmérsékletet.
(7900XT Pulse)

Hát, nem vagyok lenyűgözve. Volt még ezeken kívül pár félbehagyott próbálkozásom, de amíg a power limithez nem nyúltam hozzá, semmit sem mozdult a hőmérő. Emlékeim szerint a 6700xt-nél már egy szolid alufesz is nyomta lefelé a meleget, +15% power limittel nyakon öntve. Dehát én még kisfiú vagyok ahhoz, hogy ezt megértsem.

A -50mV, -10% power limit az a szint, ami hozza a VGA stock teljesítményét. VRAM állítgatásainak semmi hasznát nem láttam. Egyelőre stabil, böngésző, sok-sok órányi CP2077, Horizon zero stb. után.
CyberPunk-nál a GPU 50-55, hotspot 71°C max, 2-3 óra folyamatos játékkal. A venti hangja így kutyafüle. Mondjuk RT nélkül, az nem ez a kártya 1440p-n :N
Benchmark csak Metro Ex-ben ment: [stock] - [-50mV -10PL]
Superposition QHD-n még hozott is valamennyit: stock-8.841 vs. UV-9.030

Tök laikusként úgy tűnik, az új chiplet megoldást, hogy a cache-t bepakolták a mag köré, a Pulse-ben nem tudják jól hűteni. Legalábbis ha feltételezem, hogy nem hibás gyárilag semmi, a HWInfo adatai nem részlegesek és helytelenek, valamint a 6000-es szériánál ilyen gondok nem voltak. Minden érték megáll 80, de inkább 70°C alatt, a VRAM hője meg olyan, amilyen. De még az sem vészes. Egyedül a GPU GCD, ami mindig elszáll. (pl: TS stock). Ez meg húzza magával a ventiket.
Még DroiDMesternek is volt 92°C GCD-s tesztje :D

Egy kicsit csalódás. Szintetikusban. De játékokban...

(#1715) proci985 válasza mvkly (#1714) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

cyberpunk siman 60 fps korul van 1440p psycho + fsr qualityn. birja az szepen

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1716) mvkly válasza proci985 (#1715) üzenetére


mvkly
senior tag

Felskálázást még sosem próbáltam. De igazad van, bírja. Nem esett be 60FPS-ről, 65-70°C max hotspot.
Az az én gyökérségem, ha nem natív, akkor nem köll :B Bár szerintem nem venném észre a különbséget, úgyhogy asszem CP-n rajta hagyom az FSR-t.

[ Szerkesztve ]

(#1717) proci985 válasza mvkly (#1716) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

RT ultra egyebkent FSR nelkul is megvan 60 fpsen, de szerintem a psycho + FSR jobban nez ki. igazabol ugyanaz a vegeredmeny. mondjuk RT nelkul FSRrel meg megvan a 120 fps.

nagyon benne van egyebkent mindenkiben, hogy AMD kartyan nem fut jol az RT, de ez nem igaz. ahogy nezem teszteket, a 7900XT siman gyorsabb a 3090TInel is.

path tracing necces, de az kb a 4090 kivetelevel mindenen az.

FSR quality nagyon kozel van a nativhoz. egyebkent en is igy voltam vele, de az 5700XTnel tenyleg kellett az a 20% amit hozott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1718) gaben88


gaben88
őstag

Ma variáltam egy picit a kártya körül. A gyári alátámasztást kicsit arrébb toltam, illetve a három kábeles bekötés helyett most bekötöttem a kártyát két kábellel az alábbi módon indulva a tápból:

Aztán a kártyánál balra raktam az egyik kábel fő ágát, középre a másik kábel fő ágát és jobbra pedig a baloldali kábel mellék ágát. Egyrészt így egész esztétikus lett a kábelezés másrészt gyakorlatilag megszűnt vagy baromira elhalkult a CW, még TS alatt is. Most vagy kicincogta magát vagy jót tett neki az újra dugás vaaagy ez a kábelezés a tuti a tápnak, már csak azért is, mert így nincs felhasználva mind az 5db ATX 12V/PCI-E csatlakozó és talán nem szivárognak annyira át (az alaplapra is kell 2x8).

Gondoltam megosztom veletek ezt a tapasztalatom, így egyenlőre(!) marad a mostani tápom úgy néz ki, aminek örülök, mert eddig nem volt vele gond! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1719) mvkly válasza proci985 (#1717) üzenetére


mvkly
senior tag

A psycho RT-t is kipréseli magából átlag 50-60fps-sel FSR nélkül, de ott már sokat bekér a Pulse-tól. Ez mondjuk "érdekes", mert benchmark-ban anno ezt dobta: [kép] [kép], most gameplay-ben meg nem volt röccenés 50fps alá.
Szintén benchmark, RT és FSR nélkül átlag 123fps: [kép]

Sajna a kettővel ezelőtti Sapphire 570 4GB-tal nem csináltam képmentést. Pedig a low graf + psycho RT elég pszichedelikus élményt nyújtott :DDD

De amúgy kösz az FSR tippet, tényleg eszembe se volt.

[ Szerkesztve ]

(#1720) proci985 válasza mvkly (#1719) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

teljesen jol fut, viszont 99%on terhel. mondjuk nalam a ref hotspoton is 80 fok alatt marad, igaz dol is belole a meleg ahogy kell.

neztem path tracingot is, de az 1440p ultran kb csak performance presettel elvezheto, de ugy meg nem nez ki jol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1721) gaben88 válasza gaben88 (#1718) üzenetére


gaben88
őstag

Sztorno, halkult, de esti TLOU alatt azert hallani meg boven… marad az ido, aztan max jovo honapban megprobalom masik tappal! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1722) tusi_ válasza mvkly (#1714) üzenetére


tusi_
addikt

Nalam 111 fok volt a max, holott elmeletben 110 a plafon, ott mar throttlingol.
Sajnos nem csinaltam kepet rola.

Nalam sajnos jatekok alatt is felmet 100 korulire.. :(

eat, sleep, play, replay

(#1723) tusi_ válasza mvkly (#1716) üzenetére


tusi_
addikt

En mindent FSR-el tolok. Semmi kulonbseget nem veszek eszre, kiveve a flickert, de engem nem zavar. Viszont ami zavar, az a TAA es azt szepen helyettesiti, elmossa, akarmi is tortenik.
Ilyen szinten nalam nyerobb, mint a DLSS, attol tul puha, mosott lesz a kep.

eat, sleep, play, replay

(#1724) mvkly válasza tusi_ (#1722) üzenetére


mvkly
senior tag

Belegondolni is meleg, milyen lehet ezzel találkozni. Főleg ha nem azonnal ugye és kifutsz a 14 napból. De te túl vagy rajta, már csak választani kell a polcról egy újat :) (azért csak nem fognak szívózni).
Bennem meg mocorog valami, szívesen belenéznék a Pulse lelkébe. Zéró tapasztalattal biztos jó ötlet lenne padozni egy zárjegyes VGA-t.

Az FSR-re és a játékok alatti hőmérsékletre a legjobb ellenszerem a 60Hz-es monitor. 60fps minimumot eddig minden game hozott 1440p ultrán. A legújabb VGA fingatós játékokat még nem tologattam. De jó tudni, hogy az FSR képes kitolni a határokat.

(#1725) tusi_ válasza mvkly (#1724) üzenetére


tusi_
addikt

Ez van. Annyira egyszeru nem lesz. Nemet srac - ugyanez a kartya es ugyanez a tunet - 2 hete varja a valaszt, hogy most mi is van a kartyaval. :Y (ertsd, bevizsgalas alatt van)
Ha el is fogadjak, hogy hibas, akkor sem lesz masik kartya, allitolag nem engedi mindfactory, max ugyanebbol kapok egy ujat. Az sem gond, mert en megszerttem, de az ne legyen hotspotos.

Hozza ne nyulj! Ha kemeny jatekok alatt low 80-ban van a hotspot az meg okes. Tapasztalatom alapjan 90 felett mar el kezd kicsit throtlingolni, nem tartja a 2500 mhz-t, kezdi ejteni.

Uj jatekok. Nem tudom, milyen lesz a TLOU ha rendberakjak, de meglepo volt, hogy kikapcsoltam a vsyncet es a 60fps capot a jatekban - csak ugy elviselheto az egermozgas - es 60fps-rol "felugrott" 62 re :D
Mosthogy a kozel 100 fokos hotspot miatt nemtudott tobbet, vagy ennyi van benne azt nemtudom. :)

Ha lehet valasztani masikat, akkor a Pulseot valasztom. 6800-m is Pulse volt es imadtam, mar banom, hogy eladtam..

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#1726) mmdms válasza tusi_ (#1723) üzenetére


mmdms
addikt

Detto ugyanigy latom. Acct meg nvidiaval is fsr-el hasznalom, szebb.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#1727) mvkly válasza tusi_ (#1725) üzenetére


mvkly
senior tag

Több hetes vizsgálgatás, plusz "nem engedi" a váltást a MF? Na, az szép.

Nem indokolják a játékok, hogy piszkáljam a VGA-t, meg pl. Overclock-on volt nem egy tapasztalat, hogy vizezés után sem esett komolyabban a hotspot. Nyilván kártyafüggő, lehet user error is, meg persze bőven akad pozitív kimenetel a padozásból, vizes blokkból.
Ahogy írod, amíg 80°C alatt a HS, addig minek bontsam? Főleg, ha user error, akkor a szűz kezemmel kb. ez a kategória lennék.

Mindig a CP-vel jövök, beakadt ez a game, nagyon. Ma reggeli ~40perces run, RT/FSR nélkül. 1440p 60Hz ultra.

[ Szerkesztve ]

(#1728) proci985 válasza mvkly (#1727) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ott vegyeslimited van.

nyugodtan told ra az RT / FSRt. szebb, es azert vetted ezt a kartyat, hogy hasznald, 1440pre erre a beallitasra egy 6700XT / 3070 is kb eleg lett volna fele ennyiert.

hotspot sok mindentol fugg, vizesblokkot meg esszel kell felrakni, mert ha nem fekszik fel rendesen (ket kilos reztombrol beszelunk), akkor az merheto lesz.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1729) tusi_ válasza mvkly (#1727) üzenetére


tusi_
addikt

Konnyezik a szemem, amikor ilyen gyonyoru HS tempet latok :O

eat, sleep, play, replay

(#1730) mvkly válasza proci985 (#1728) üzenetére


mvkly
senior tag

Rá lesz tolva, csak kiment a fejemből. Ha lesz 1-2 szabad órám, azzal is megnézem a hőfokokat.
A szétszedést elengedtem. Alsó polcos kártya, ezt tudtam, mikor megvettem.

szerk.: vegyes limitnél a CPU-t fogná vissza? Egy sima 5600x-et? Fordítva még érteném, de ez nem egészen világos. Utána olvasva sem esik le a tantusz.

#1729

Hidd el, megértem. Kicsiben, de nekem is párásodik, ha mondjuk @Aljasvip TS mérésén a hotspot 80°C 1.300RPM mellett.
Ami minden hibáját felülírja, hogy az égvilágon semmi cw. Nagyrészt ezért sem akarom kockáztatni a garvesztést v. tönkretételt.

[ Szerkesztve ]

(#1731) proci985 válasza mvkly (#1730) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vegyes limit az, hogy nem csak a GPU limital. lehet CPU, lehet disc, lehet egyeb pl engine.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1732) tusi_ válasza mvkly (#1727) üzenetére


tusi_
addikt

Es ez most melyik beallitason ilyen?

Lattam a tesztjeidet -gratula, en is csinaltam ilyeneket, de csak az pontszamokat mentettem el fenykeppel - es erdekelne, hogy maradtal e a -10PL 1050-nel?

Ezek a hofokok abbol a setupbol vannak?

eat, sleep, play, replay

(#1733) mvkly válasza tusi_ (#1732) üzenetére


mvkly
senior tag

Köszi!
Igen, maradtam -10PL 1050-en.

(#1734) mvkly


mvkly
senior tag

Egy utolsó CP2077. Kb 1 órányi gameplay.
7900xt Pulse, -50mV -10%PL, RT Ultra + FSR Quality, 1440p/60Hz

Az elején menüzés, a végén RT on/off közt váltogattam. Az arra hivatott részeken kiveri a szemem a különbség, de összességében nem látok akkora minőségbeli eltérést. Bár a játékstílusom se kedvez a vizuális ficsőröknek.
Valszeg nincs sok haszna 60fps lock-on méricskélni, de aki ennyin tervez, legalább lát valamit a Pulse-ból.

(#1735) proci985 válasza mvkly (#1734) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

valtozo egyebkent, annyira az RT nem latvanyos egy pontig.

aztan beulsz a Rayfieldbe ejszaka es kb minden is tukrozodik rajta.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1736) mvkly válasza proci985 (#1735) üzenetére


mvkly
senior tag

Adom, ahol kell ott topon van. Talán a nagy, mély térben összezsúfolt, rengeteg apró részlettel felépített város miatt nem annyira átütő. Engem ez már RT nélkül is, önmagában odaszögez.
Egy erdős tech demonál más, ott az RT lenyűgöző, el nem tudnám képzelni nélküle. [link]

(#1737) Kvg válasza proci985 (#1731) üzenetére


Kvg
senior tag

Érdesek ez az 5000 CPU széria 2 maggal kevesebb és jól gyengébbnek tűnik a mint a 8 magos 3700X.
A vegyes limit egyébként nem olyan nagy probléma, ha a user nem CS GO-t streamel egy géppel. Kvázi kiegyensúlyozott a rendszer. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1738) Pug


Pug
veterán

A "zöldmanós" boltban 335K a ref 7900XT (Last of Us kuponnal), eléggé jó vétel. :K

(#1739) Bib válasza Pug (#1738) üzenetére


Bib
őstag

A PowerColorra gondolsz? Azt látom 335-ért. Azt érdemes megvenni? Ezekkel nincs hőmérséklet anomália? Sima 5800x mennyire lehet jó hozzá, 1440p lenne a cél, meg corsair 650-es tápom van.

(#1740) xtremist válasza Bib (#1739) üzenetére


xtremist
senior tag

Az xt-kkel nincs gond és igen, érdemes mert nagyon jók.

(#1741) Pug válasza Bib (#1739) üzenetére


Pug
veterán

Ref kartya az osszes "gyartoe" azonos, az XT-nel nincs hofok gond, kifejezetten jol es halkan teszi a dolgat a ref hutes, tapod is eleg hozza, 1440p-re boven jo a CPU-d, en eg 4,65GHZ-en jaratott 5600-tal hajtom az enyemet, jol elvannak. :K

[ Szerkesztve ]

(#1742) proci985 válasza Bib (#1739) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

topikban van par ref 7900XT, teljesen jo a hutes.

van amire viz jon, de ott felig-meddig megszokasrol beszelunk

nalam 3900X mellett van. ahol szamit, ott boven eleg hozza 1440pre.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1743) xtremist válasza Pug (#1738) üzenetére


xtremist
senior tag

Amikor látom ezeket az árakat, felgyújtanám magamat hogy nem voltam türelmesebb a vásárlással, de ha meg kivártam volna, akkor azzal pillangóeffektust indítva előidéztem volna az árak emelkedését.

(#1744) Shkiz0 válasza xtremist (#1743) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ezen kár agyalni. Ilyen alapon meg akkor mondhatnád azt, hogy na most megakciózták, akkor várok még mert még ettől is olcsóbb lesz, aztán így mindig csak vársz meg vársz mindig lesz valami indok ami miatt elhalasztod a vásárlást.
Ettől még persze szar érzés, én is pár napja még örültem amikor vettem a 4090-et, hogy de jó, hogy 1 nappal később hoztam el mert így 10k-val olcsóbb lett, aztán jött az Aqua-s Zotac akció amikor meg szar volt azt látni, hogy kiskerből (mivel aqua az) olcsóbb 30K-val ugyanaz a kártya, mint amit én nagykerből vettem kisker haszon nélkül.
De ez ilyen sajna :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#1745) proci985 válasza Shkiz0 (#1744) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ilyen 850 euro ala nagyon nem fog menni, ez most olyan 330-350k huf lesz. a huf tobb, mint 10%ot erosodott december ota.

USA MSRP 900USD, erre EUban rajon az afa, szoval 850 az igy par honaposan -20%, ami ala nem szokas menni ilyen hamar. foleg, mert 700-750 korul a 6950XT meg jo vasarnak szamit.

4070 itt nagyon sok vizet nem fog zavarni, a 7800XT meg szepen lassan atveszi a 6800-6950XT jelenlegi helyet.

ennel sokkal olcsobb nem hinnem, hogy lesz a 7900XT iden: nagyon max mondjuk legyen 100-150 euro ev vege korul, de itt bejon az, hogy addig is hasznalja az ember. XTX jo kerdes, de nagyon szvsz az se fog iden 1000 euro ala esni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1746) Bib válasza proci985 (#1745) üzenetére


Bib
őstag

Akkor ez most tényleg megérős lehet. 6700xt-ről váltanék, amivel igazából elvagyok. Csak hát elindult a vezérhangya. :B

(#1747) proci985 válasza Bib (#1746) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

5700XTrol nekem kb 2-2.5szer gyorsabb raszterben a 7900XT. 6800 es 6950XTt nezegettem meg, aztan becsuszott a 840 euros 7900XT. ha szansz ennyit VGAra akkor ez ennyiert nem rossz.

7800XT kb valahol 7900XT 80% / 7900 XTX 66 % lesz teljesitmenyben, ami inkabb a 6800XT - 6900XT territoriuma, szoval kerdes, hogy megerne e valtani.

ha XTXet nezed az arban elegge hullamzik, powercolor van 1100 euroert amazonon, 1000 euroert meg Mindfactoryn (ha tudsz nemet cimrol tovabbkuldetni). szoval alakul ez.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1748) mmdms válasza proci985 (#1747) üzenetére


mmdms
addikt

Sok őrlődés után rendeltem én is egy Powercolort az alzán 848 € épp, remélem nem bánom meg. Ehhez van vmi kártyatámasz?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#1749) Pug válasza mmdms (#1748) üzenetére


Pug
veterán

A csomagban nincs kartytamasz.

(#1750) watador600 válasza mmdms (#1748) üzenetére


watador600
senior tag

Hali. Igaz nekem Saphhire van (bár ha jól sejtem, ref kártyáknál mindegy?), de nem igényel támaszt. Egyáltalán nem is mozog, szépen a helyén van, vízszintben. Én is féltem ettől, de kellemes csalódás volt :K

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.