Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1602) DroiDMester válasza trek81 (#1600) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

énis végig vittem már(meg a közbenső jelenetet is, de még így is nagyon rövid lett) a vége nem tetszett annyira, jöhetne már a Part 2 folytatása is, ha már PS4.re közel 3.éve kiadták :O

(#1603) trek81 válasza DroiDMester (#1602) üzenetére


trek81
senior tag

igen a part2 nagyon várom én is :)filmet is lehurrogták pedig nem volt rosz na :)
[kép]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#1604) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pls személyeskedést hagyjuk

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1605) tusi_ válasza mmdms (#1526) üzenetére


tusi_
addikt

Le halistennek. :)

eat, sleep, play, replay

(#1622) mvkly


mvkly
senior tag

Mennyire számít a ventik élettartama szempontjából, ha kilövöm a zero rpm-et? A gép elég sokat megy idle-ben, de a minimum 15%-os rpm mellett -15°C a kártya minden pontján, a hangja pedig nem hallható.

(#1623) Aljasvip válasza mvkly (#1622) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Objektíven, a csapágyazás (kenése) szempontjából jobb neki ha mindig megy, mintha ki-be kapcsolgatna.

Én is szeretem kilőni a zero RPM-et, mert bosszant ha ki-be kapcsolgat. (este a néma csendben hallom csak, pl kis 3D tervezés közben, amikor minimálisan melegedik a GPU, ezért nem tud full passzívan menni)

(#1626) mvkly válasza Aljasvip (#1623) üzenetére


mvkly
senior tag

Szóval elvileg még jót is tesz neki? Ez tetszik.
Amíg nem piszkáltam a házhűtést full némára, nem volt gond a zero RPM-el, azóta viszont 50°C fölött a VGA minden szenzora, a mem.junc. pedig 60+. Zero-t kilőve szépen bekúsznak 40°C alá, kivéve persze a VGA memóriát. Plusz a CPU hőfokok is profitálnak belőle.

(#1630) Aljasvip válasza gaben88 (#1557) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Felszívtam magam kicsit ezen a "25k+ Superposi" eredményen...
"Könnyen" lehet ilyet csinálni, csak játék alatt tuti nem lesz stabil:

Time Spy eredmény
Time Spy Extreme eredmény
Adrenalin beállítások (SAM nincs bekapcsolva)

Stock P-BIOS 23679 pontot hozott a kártya, szóval ez egy 10% tuning potenciál +15% TDP-ért cserébe. :))

Én is végül egy 2600FT és 1080mV UV párosra fogok berendezkedni szerintem, az órajelet és TDP-t nem piszkálva.
Bika erős egy kártya ez! Remélem 2+ évet leszolgál majd mellettem, a következő 40...50%+ teljesítmény ugrásig.

(#1631) trek81 válasza Aljasvip (#1630) üzenetére


trek81
senior tag

az szép :) :C :C

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#1649) gaben88


gaben88
őstag

Tegnap beszereltem a kartyat, brutal nagy egy dog (XTX Nitro+). Tudtok kepet kuldeni, hogy ki, hogy szerelte be, hogy tamasztotta ala (akar a gyari megoldassal) es a tapot, hogy kototte be? Ez az elso 3 csatis kartyam, tok sokat takarnak a kabelek az oldalso led csikbol…
Meg baratkozom vele, majd a napokban csinalok teszteket. Az mar most feltunt, hogy van CW, meg vizsgalodom, hogy mikor, mibol, stb.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#1650) xtremist válasza gaben88 (#1649) üzenetére


xtremist
senior tag

Most függőlegesen van beszerelve a kártyám, előtte jonsbo vc-1 tartót használtam, nagyon stabil, semleges a kinézete főleg ha fekete, lehet félmagassággal használni kis házban, nagy tartományban állítható, és fokozatmentesen. Nagyon nehéz kártyák ezek, még a méretükhöz képest is. Nekem ref van, elsőre kézbevéve mintha egy tégla lenne, biztos nem használ ha nincs megtámasztva. Még egy tapasztalat: vettem olyan tartót először (márkásat, drágán) ami a bővítőhelyek lezárólemezeinek a csavarja alá megy, és elcsavarta a kártya súlya. Szóval szerintem ez az alulról támasztás jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.