Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1664) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A hétvégén a picur jól rámijesztett. Játszottunk egy játékkal, egyszer csak hangos, monoton fejkerregés, előbb hang, majd kép el, és a fej tovább kattog...

Aztán egy lemezt sem olvasott be. Egynél csak kattogott tovább, kettőt beolvasott, de kérte, hogy PlayStation lemezt tegyek be...

Nemá, gondoltam, ennyitől most nem adhatja be a kulcsot... Így csináltam rajta egy jó alapos, alkoholos fejtisztítást - hogy mi szmötyit szedtem le a lencse széleiről - aztán pikk pakk minden ment utána rendben. Elsőre olvasott ismét minden lemezt, gyötörtük szegényt utána hosszú órákon át, semmi gond. Kellett neki egy jó alapos fejtisztítás...

Jah, PS1 (9002)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.