Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-10 10:14:27

LOGOUT.hu

A PlayStation-t a Sony 1994-ben mutatta be, és hatalmas sikert aratott a géppel, több mint 100 millió gépet adtak el. A fő ficsőr az a CD-k használata volt. Akkoriban a fő adathordozó a ROM-kazetta volt, amibe a Nintendo 64-nek bele is tört a foga. Sok modellfrissítésen esett át, az első gépeknek az FMV videókkal voltak bajai. Képkockakihagyással, és akadozva való lejátszása az olvasóegység kopása miatt. (amit később orvosoltak SCPH-5500-tól felfele). Emellett túlmelegedési bajai is voltak.amit később orvosoltak (SCPH-5500-tól felfele).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) L_YKing válasza Zigur (#2700) üzenetére


L_YKing
addikt

vagy csak olyantol kér segitséget ahol vissza is irnak....megbértelmesen leirják+van tudás mögöttük.....gyro adom!!:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2702) nissancoupe válasza L_YKing (#2701) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

Mondjuk az hogy beszélünk róla az nem feltétlenül jelenti azt , hogy használjuk is.

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#2703) L_YKing válasza nissancoupe (#2702) üzenetére


L_YKing
addikt

az lehet.....de van mögötte tapasztalat..;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2704) David93Pecs válasza Zigur (#2700) üzenetére


David93Pecs
tag

Ja..és ilyenkor még nekik áll feljebb. +tönkrevágják a pár órás gépüket. :DDD

(#2705) Zigur válasza L_YKing (#2703) üzenetére


Zigur
senior tag

Egyszerű google kereséssel kapásból találni már az első oldalon legalább 3-4 használható találatot, többféle szempontból is össze lehet nézni és lehet dönteni mit csinál az ember.
Személy szerint nem látom sok értelmét, hogy ugyanazt a kérdést, amit előttem már 100x-or feltettek mások, minek tegyem fel, ha simán rá tudok keresni a google-on. Ennek az a előnye is megvan hogy azonnal választ kapok, nem várok semmit.
A másik hogy írod van mögötte tapasztalat - szerinted a többi fórumon nem találni másokat akik értenek hozzá ? Másik, hogy te azt _hiszed_ hogy a másik ért hozzá, és simán elfogadod amit mond. Lehet csak azt mondja az ember ami egyszer bejött neki, és te simán belemész.

(#2706) L_YKing


L_YKing
addikt

a the warriors játékhoz mit szóltok? 2playerbe jó?:)meg emver játékokat tudtok?/fifa,verekedősökön kivül/

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2707) L_YKing válasza L_YKing (#2706) üzenetére


L_YKing
addikt

azaz "emver "nem kell oda:) csak jó kis 2playeres játékok kénének:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2708) rudymester válasza L_YKing (#2706) üzenetére


rudymester
senior tag

Autós játékok legtöbbjét lehet ketten játszani, de ha lehet egy verekedős tippem: The Bouncer. Jó grafika és a sztori is rendben van.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2709) L_YKing


L_YKing
addikt

PS2-re létezik horgászós játék?:D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2710) Sommi válasza L_YKing (#2709) üzenetére


Sommi
aktív tag

Szinte biztosan ... Írd be a keresőbe, hogy ps2 fishing vagy fisher vagy vmi fish XD ! Vmit csak találsz.

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#2711) Aramir válasza Sommi (#2710) üzenetére


Aramir
őstag

Vagy így: [link]

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#2712) L_YKing válasza Aramir (#2711) üzenetére


L_YKing
addikt

annyi kérdésem lenne ezt hol lehet letölteni?:) mert nincs oldal nekem...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2713) rudymester válasza L_YKing (#2712) üzenetére


rudymester
senior tag

Ezt a kérdést mi nem értjük a topik címéből kifolyólag. ;)

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2714) L_YKing válasza rudymester (#2713) üzenetére


L_YKing
addikt

Értem értem.. csak rosszul fogalmaztam.....mert ugyebár sehol sincs fenn...ebböl gondolom hogy kamu-e? Mert nem találom pedig a horgászós játékok bejönnek;):)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2715) Aramir válasza L_YKing (#2712) üzenetére


Aramir
őstag

A gamefaq csak egy játékokkal foglalkozó adatbázis, onnan nemigen fogsz játékokat letölteni :DDD

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#2716) L_YKing válasza Aramir (#2715) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem is onnan akartam....csak az a baj hogy sehonnan nem lehet letölteni :s

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2717) rudymester válasza L_YKing (#2716) üzenetére


rudymester
senior tag

Mivel ez nem egy elterjedt játék, inkább rendelned kellene. Nem túl drága.
Amazon keresés.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2718) Phvhun


Phvhun
őstag

Üdv néktek,

ha veszek egy ps3-at, akkor magyarországon működik a ps hálózata, szóval lehet multizni ? Hallottam régen volt ennek valami akadálya. Mennyire biztonságosak ebből a szempontból a használt cuccok? Lehet hogy le van tiltva pl?

(#2719) rudymester válasza Phvhun (#2718) üzenetére


rudymester
senior tag

Ez nem PS3 topik, de talán tudok válaszolni. Hivatalosan van hazai SEN (Sony Entertainment Network), szóval nyugodtan multizhatsz ingyen. A hazai online bolt részben kevesebb a megvásárolható játék, de kb ennyi a negatívum. Használt gépet próbáld ki nettel.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2720) Phvhun válasza rudymester (#2719) üzenetére


Phvhun
őstag

Tényleg eltévedtem, most látom csak, köszi a választ.

(#2721) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Sziasztok!

Ma vettem egy PS3-at (tudom, nem az a topik, azt nem is találtam meg). A kérdésem szerintem ettől amúgy is független. Lehet-e online vásárolni játékot és hogy? Magyar Mastercard bankkártyával próbáltam, de nem sikerült.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2722) leslieke válasza leslieke (#2721) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tárgyatlan, megtaláltam a megoldást.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2723) Phvhun válasza leslieke (#2722) üzenetére


Phvhun
őstag

Esetleg ha valaki megint ide tévedne PLÉLYSZTÉJSÖN HÁROM kérdéssel, akkor a topicot PS3 néven találja ( ki volt az az amatőr aki így nevezte el? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#2724) leslieke válasza Phvhun (#2723) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R Én se így kerestem. :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2725) L_YKing


L_YKing
addikt

Azt akarom kérdezni hogy négyem szeretnénk játszani ps2 -n de csk 2 csatlakozo van hogy lehet 4-et csinálni?:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2726) Phvhun válasza L_YKing (#2725) üzenetére


Phvhun
őstag

Van hozzá adapter, ha nem sürgős akkor tudok szerezni külföldről olcsón.

(#2727) L_YKing


L_YKing
addikt

Valaki tudna listát linkelni az összes lehetséges ps2-es 2játékos játkokrol?megköszönné..haverok jönnek holnap aztán töltögetnék:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2728) Phvhun válasza L_YKing (#2727) üzenetére


Phvhun
őstag

Azér egy kösz nem kell válasz beleférhetett volna privátban.

(#2729) blambun


blambun
tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben gondolkodva arra jutottam, hogy nem lenne rossz venni egy ps2-őt, elsősorban a platformra nagy számban kijött, engem legjobban érdeklő horror stílusú játékok miatt. :) Abban kérnék egy kis segítséget, hogy milyen csatlakozással érhető el a legjobb képminőség? Van nekem egy öregecske crt tévém, rajta két scart és srága, fehér piros rca bemenetek. Na, most egy scartot megeszik a upc mediabox, a másikat és az rca-t pedig a dvd lejátszó. Gondolom elosztókkal megoldható a dolog, de minőség szempontjából érdekelne, milyen csatlakoztatást érdemes választani, és akkor úgy vásárlok. :) Köszönöm a segítséget előre is!

(#2730) L_YKing


L_YKing
addikt

Annyit kérdeznék: hogy lehet ps2-es játékot pl: pes 12-őt megszerkeszteni? mert arra gondoltam hogy egy patchel be lehetne juttatni az OTP ligát a pes 12-be lehetséges ez?:D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2731) Viktor77 válasza L_YKing (#2730) üzenetére


Viktor77
titán

Hogyne. Kitanulod a programozást, megszerzed a kellő programokat, amivel bele tudsz nyúlni a programba, és átírod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2732) L_YKing válasza Viktor77 (#2731) üzenetére


L_YKing
addikt

a karib tenger kalózait lehet 2személyesen játszani ps2-n? :C :C

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2733) nissancoupe válasza blambun (#2729) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

Szia SCART csatlakozóval éred el a képcsöves tv-n a legjobb minőséget.

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#2739) Viktor77


Viktor77
titán

Szóltam a múltkor, nincs warez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2740) Rx


Rx
aktív tag

sziasztok!

valaki tudna segíteni abban hogy hol tudok még ps1 játékokat beszerezni?
pár helyen már szét néztem de sajnos elég karcsú a felhozatal...
lehet hogy már elavultnak számít a masina de nekem örök életű :) és jó lenne még pár játékot beszerezni...

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#2741) Aramir válasza Rx (#2740) üzenetére


Aramir
őstag

eBay, Vatera, esetleg Budapesten a Petőfi csarnokban hétvégenként a zsibvásárban, bár már évek óta nem voltam ott, nem tudom kapni-e még, de gondolom igen.

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#2742) Rx válasza Aramir (#2741) üzenetére


Rx
aktív tag

köszi, de ezeket végig néztem és sajnos az általam keresett játékokból csak néhány van meg, még ebayt kell alaposabban átnéznem csak az árak kicsit magasak

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#2743) Aramir válasza Rx (#2742) üzenetére


Aramir
őstag

Hát, máshol nem nagyon fogsz már találni, a konzolokkal foglalkozó boltok szerintem már rég kiszórták ezeket. A ritkább vagy keresettebb játékoknak meg megkérik az árát az eBayen meg a Vaterán is. Külföldről meg sajna a posta sokszor drágább, mint maga a játék :(

http://retrocovers.uw.hu http://aramir.uw.hu

(#2744) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok van egy fat ps2 gépem és az a gondom velle hogy 5x megpörgeti kicsit a lemezt és semmi nem történi bejön a browser menü ennyi.De ha hagyom a gépet bekapcsolva kb 1-2 percen belül elkezd pörögni a lemez mint a barom látom hogy olvas a fej de semm inem változik ugyanugy a browsermenü marad a képernyön.Esetleg van valakinek valami ötlete hogy milehet a hiba :F

0631 7710098

(#2745) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Probléma megoldva egy fejpucolás segitett rajta :K

0631 7710098

(#2746) nissancoupe válasza grrpowa (#2745) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

Remélhetőleg nem estél neki alkohollal .

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#2747) grrpowa válasza nissancoupe (#2746) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nem parfümmel szoktam :DDD fülpiszkálóra fújok kicsit és ugy tisztitom meg

0631 7710098

(#2748) nissancoupe válasza grrpowa (#2747) üzenetére


nissancoupe
aktív tag

Gratulálok hozzá!

Msn-Email :ami4@freemail.hu Tel::+36303014043

(#2749) grrpowa válasza nissancoupe (#2748) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Mert mivel kéne pucolni :F

0631 7710098

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 1 / 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.