Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28368) zsiz válasza interstate76 (#28367) üzenetére


zsiz
őstag

ezt én is csak megerősíteni tudom :) 2 db mini pc-t használtam itthon, abból sajnos az egyik elhalálozott már, de amíg működött, jó szolgálatot tett. a másik a mai napig használatban van, 0-24-ben megy, így ha valami kell csak egy hdmi bemenetet kell váltani és már használható is. lehet kapni hozzájuk távirányítót/billentyűzetet is, hogy ne a telefonnal kelljen irányítani (ettől függetlenül azzal is lehet). ha új kell és ráér akkor mindenképp Kínából érdemes venni valami olyan típust amit sokan használnak, viszont ha használt is jó akkor itt hardverapro-n ki lehet fogni (az egyiket én is innen vettem, a másikat kintről rendeltem) jó árban.

más: közben ráírtam az edigitalra, hogy lehet-e tudni meddig lesz akciós náluk a kiszemelt tv.. de nincs konkrét időpont. amíg van készleten. szóval ha még akciós lesz 1-2 hétig (most még nincs a számlán a rávaló..), akkor lehet hogy náluk veszem meg. ja és a garanciára is rákérdeztem a biztonság kedvéért, és igen, a Samsungnál kell intézni, nem náluk.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.