Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) gyeniko válasza nightshadow (#28350) üzenetére


gyeniko
őstag

Hajaj, nem dícsérték meg...

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#28352) csaba12242


csaba12242
tag

Üdv.
Valaki?
Az LG 3D szemüvegei jók a CINEMA CITY vetítéseihez?

(#28353) #94529552 válasza csaba12242 (#28352) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igen.

(#28354) csaba12242 válasza #94529552 (#28353) üzenetére


csaba12242
tag

Kösz akkor szemüveg nélküli jegyet foglalok.

(#28355) deere


deere
csendes tag

Hello mindenki!
Ma délután szeretnék rendelni egy fullHD TV-t.
Melyik legyen az?
Philips 32PFH4309/88
Samsung 32H5000
Samsung 32H5003
LED LG 32LB5610
Vagy inkább valami más?

(#28356) PHenis válasza deere (#28355) üzenetére


PHenis
senior tag

Szia,
En a Philipset hanyagolnám, inkább az lg.

(#28357) interstate76 válasza zsiz (#28312) üzenetére


interstate76
addikt

Ha kell a dual tuner, akkor esetleg gondold meg kb. +10e Ft-ért a H6500-ast. Jól tud jönni, ha pl. szeretnél LAN-on streamelni a laptopodra egy focimeccset/F1-et/WTCC-t/akármit, miközben a család többi része teljesen mást néz a TV-n.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28358) zsiz válasza interstate76 (#28357) üzenetére


zsiz
őstag

nem hiszem, hogy kellene nekem.. a saját szobámba kell a tv, ott meg csak egyedül használom. nekem meg elég 1 adás egyszerre (néha még sok is..) :) mást sem nagyon találtam műszaki adatok alapján, ami miatt megérné nekem +10k-ért. úgyhogy nagy valószínűséggel maradok a H6400-nál. A másik kiszemeltem egyébként az LG LB650 volt.

más: Honnan érdemes megrendelni a tv-t? 2 bolttal szemezek. az egyik az Aqua Electromax (nagyobb, ismertebb) a másik pedig az AtomTV (kisebb bolt, de szimpatikusnak, közvetlennek tűnik). Mindkettőt az ár, valamint a Facebook-on illetve Arukereso.hu-n olvasható vélemények, hozzászólások alapján néztem ki. Esetleg valami más? Személyes átvétel nem játszik. (Szerintem az Aqua lesz, ha nem beszél le róluk valaki.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28359) Flashget válasza zsiz (#28358) üzenetére


Flashget
félisten

Téma összefoglalót olvasd el.

Realme GT Master Edition

(#28360) zsiz válasza Flashget (#28359) üzenetére


zsiz
őstag

köszi. akkor ezek szerint érdemesebb lenne edigital-tól rendelnem a garancia miatt? ott is 130k (a másik két boltban 127k, ahol kinéztem), MM-ban 160k-ért láttam, Tesco-ban meg 174k-ért... annyit már nem tudok adni érte, 130k a keret. bár olvastam mostanában pár véleményt edigital-ról miszerint elkutyultak.. főleg ha gariztatni kell. mondjuk lehet nem tart ki addig az ár, mert most elvileg akciós, én meg 1-2 hét múlva veszem csak meg

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28361) azigazimoris válasza zsiz (#28360) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Inkább ED, mint az általad említett másik kettő izé.
Legalábbis ha nekem kellene vásárolnom...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#28362) Flashget válasza zsiz (#28360) üzenetére


Flashget
félisten

Mindennek van előnye és hátránya.
Nem tudom miket olvastál róluk, de a tévét házhoz viszik közvetlen samsung raktárból futár szolgálattal.
Ha ne adj isten elromlik a tv és már kifutottál a 14 napból gariztatni közvetlen a samsunggal kell. Ezért van a gyári garancia. kimennek házhoz és cserélik az elromlott alaplapot, kijelzőt stb. 15-60 perc alatt attól függően mi a hiba.

Realme GT Master Edition

(#28363) bostone


bostone
addikt

Sikerült beszerezni egy h6400-at.

Egész nap gyűrte a gazdája, azt hiszem tetszik neki. Nekem is.

De...

A smart funkciókat smartabbnak gondoltam. Bővíthető? Letölthetők valahonnan egyéb okosságok?

Wayteq box csatlakozik rá hdmi kapcsolaton keresztül. Modullal jobb minőség érhető el? Érdemes rááldozni?

Nem ástam magam mélyen a témában, ezt a típust ajánlották a legtöbben, bementem a boltba megnéztem, megvettem. Mindent egybevetve jó választásnak tűnik.

(#28364) kerekfej válasza bostone (#28363) üzenetére


kerekfej
addikt

Inkább érdemesebb venni egy Android-os TV Box-ot.

(#28365) interstate76 válasza bostone (#28363) üzenetére


interstate76
addikt

A Samu menürendszere, EPG-megjelenítése szerintem sokkal jobb. Először wayteq-em volt nekem is, aztán gyorsan eladtam és egy CI foglalatos Samu BD Playerre cseréltem, ami hálózati médiaplayerként is jól teljesít. A TV-d mint médiaplayer biztosan nem lesz hibátlan, de TV nézésre én biztos nem használnám a wayteqet.

Okosításra pedig - ahogy írták is előttem - droidos mini PC-t kell venni. 10-15e Ft-ért olyanokat lehet kapni, amik okosabbak a legsmartabb TV-nél is.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28366) #94529552 válasza bostone (#28363) üzenetére


#94529552
törölt tag

Érdemes inkább modullal használni a tévét. A smart-hoz meg ezt nézd át, ha okosabb tévét szeretnél: [link] [link], de máshol lehet hogy olcsóbban is meg tudod rendelni.

(#28367) interstate76 válasza #94529552 (#28366) üzenetére


interstate76
addikt

Ezeknél jobb vételek is vannak (a kütyübazáros cucc 10e Ft-ért egyenesen rablás, ráadásul ahol azt írják a termékleírásban, hogy "fullHD minőségbe", onnan engem azonnal elriaszt az igénytelenség).

Teljes értékű mini PC-t lehet kapni itthon, üzletben 13,5e Ft-ért (igaz, abban csak 1 GB RAM van, de még így is sokkal jobb, mint a TV-k beépített okosságai), de aprón is árulnak páran (köztük én is :K).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28368) zsiz válasza interstate76 (#28367) üzenetére


zsiz
őstag

ezt én is csak megerősíteni tudom :) 2 db mini pc-t használtam itthon, abból sajnos az egyik elhalálozott már, de amíg működött, jó szolgálatot tett. a másik a mai napig használatban van, 0-24-ben megy, így ha valami kell csak egy hdmi bemenetet kell váltani és már használható is. lehet kapni hozzájuk távirányítót/billentyűzetet is, hogy ne a telefonnal kelljen irányítani (ettől függetlenül azzal is lehet). ha új kell és ráér akkor mindenképp Kínából érdemes venni valami olyan típust amit sokan használnak, viszont ha használt is jó akkor itt hardverapro-n ki lehet fogni (az egyiket én is innen vettem, a másikat kintről rendeltem) jó árban.

más: közben ráírtam az edigitalra, hogy lehet-e tudni meddig lesz akciós náluk a kiszemelt tv.. de nincs konkrét időpont. amíg van készleten. szóval ha még akciós lesz 1-2 hétig (most még nincs a számlán a rávaló..), akkor lehet hogy náluk veszem meg. ja és a garanciára is rákérdeztem a biztonság kedvéért, és igen, a Samsungnál kell intézni, nem náluk.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28369) kerekfej válasza #94529552 (#28366) üzenetére


kerekfej
addikt

(#28370) interstate76 válasza kerekfej (#28369) üzenetére


interstate76
addikt

Ekkora képet OFF-témában? Nagyobbat nem találtál? :U

A mini pécéknek vannak saját topikjaik.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28371) AmunRa válasza interstate76 (#28370) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Belefér simán! A mi 2 OFF-on máris több helyet foglal. Látod? :D

(#28372) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok, és szeretném kérni a tanácsotokat.

Méret: 50-55"
Használat: filmnézés illetve játék is.
Keret: 300-400e

Átnyálaztam jó néhány tesztet és találtam egyet ami nagyon tetszik
Ez lenne az: Sony KDL-55W829B

Mi a véleményetek?

Előre is köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28373) Butcher82


Butcher82
senior tag

Sziasztok!

Olvastam már, hogy a LED tv-k "felhősödnek" "foltosodnak". Aki jobban ért hozzá, szakértse már meg a lenti képet, mi lehet, Tv nézés közben egyáltalán nem zavaró, egy fehér háttérnél vettem észre először. Előre is köszi a segítséget. :)

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#28374) BÜDÖSLÁB


BÜDÖSLÁB
tag

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy kiszemeltem, és ha van valakinek ideje egy pro-kontra irományhoz annak örülnék.
LG 47LB561V Nos, tudom hogy nem 3D-s. Kell az nekem? Nem.
Tudom, hogy nem Smart. Kell az nekem? Nem.
Szóval ezeket szemelőt tartva, szerintem a képméret magáért beszél ennyi pénzért. De ha más véleményen vagytok, szívesen meghallgatom :)

[ Szerkesztve ]

A kevesebb több- Ludwig Mies Van Der Rohe

(#28375) interstate76 válasza AmunRa (#28371) üzenetére


interstate76
addikt

Én mindent látok, csak azt nem, hogy miért kell droidos mini PC-ket semmitmondó óriásképekkel reklámozni. Ráadásul olyannal, amin olyan típus szerepel, amit hozzáértő ember 2015 júliusában még véletlenül sem ajánlana.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28376) superg válasza Butcher82 (#28373) üzenetére


superg
senior tag

Mi az begyűrődött a panel? :) Az a izé a jobb oldalon nagyon nem oké,a négy sarkos sötétedés az ilyen,de ami a jobb oldalon van az fos.Egy focimeccsnél szerintem engem már biztos zavarna bármennyire is a szélén van baromi ronda,én gariztatnám.

(#28377) Butcher82 válasza superg (#28376) üzenetére


Butcher82
senior tag

Nem gyűrődés, az biztos :) sajna a kép nem sikerült valami jól , rátesz egy nagy lapáttal, élőben nem ennyire rossz.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#28378) Flashget válasza BÜDÖSLÁB (#28374) üzenetére


Flashget
félisten

kell a fekete? igen
akkor nem LG-t veszel. :)

Realme GT Master Edition

(#28379) Flashget válasza Butcher82 (#28377) üzenetére


Flashget
félisten

lazíts egy kicsit a hátlapi csavaron próbából..

Realme GT Master Edition

(#28380) dh66e válasza CHaooSS (#28372) üzenetére


dh66e
veterán

A legjobbak egyike ebben a kategóriában szigorúan a képminőségét figyelembe véve.
Ami gyengéje smart rész illetve a 3D gyengébb pár vetélytársánál.
Nagyon kifutó modell vigyázz nehogy viszzavitt darabot sózzanak rád.

(#28381) Butcher82


Butcher82
senior tag

:), köszi, megpróbálom.

(Flashget-nek címezve :B )

[ Szerkesztve ]

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#28382) #94529552 válasza BÜDÖSLÁB (#28374) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem jó választás és kiváló ár/érték,ha alap tévét keresel. Később persze bármikor felokosíthatod egy android-os kütyüvel. 2 év gyári jótállással van, és még ráadásul műholdvevő is van beleépítve.

(#28383) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Kezdenek kifutni a jó kis Samu h6400 6200 6500, és a Pana as640 is. Szinte csak késdobáló cégeknél van.

(#28384) CHaooSS válasza dh66e (#28380) üzenetére


CHaooSS
őstag

Olvastam, hogy a Smart és a 3D nem az erőssége, de hál Isten ezek engem nem érdekelnek.
és köszi az infót, figyelni fogok. :R

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28385) dh66e válasza CHaooSS (#28384) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor sok sikert egy nagyon jó tévé vásárlásához. :K

(#28386) bayarena


bayarena
aktív tag

Sajnos nem követem egy ideje a TV-ket. Szeretnék venni egyet, és a segítségeteket kérem.
Az elvárásom csak annyi, hogy a kép és hangminősége(főleg a kép) magas legyen.
Nem kell sem 3d sem smart.
Viszont legyen minél nagyobb, 49 vagy annál nagyobb.
Amit kinéztem eddig az egy LG 49LF540V 148ezerért.
Ilyen árkategóriában tudtok jobbat,nagyobbat?
Előre is köszi.

(#28387) bostone válasza interstate76 (#28365) üzenetére


bostone
addikt

Egy régebbi samu tv nehezebben dolgozta fel a jelet, új antennát kellett a padlásra szerelni, a wayteq a régi antennával is megoldotta.

Mediaboxokban nem gondolkodtam még. Amiket láttam, drágán tudtak keveset. Lehet, modul lesz a megoldás, csak még nem tudom honnan és azt sem, hogy milyet. Igazából a lényeg, hogy a tv adásokat jó minőségben lehessen élvzni.

Az, hogy némileg csalódott vagyok a smart funkciókat illetően a saját hibám. Tényleg több utánajárást igényelt volna, hogy mit is jelent ez valójában. Még sosem találkoztunk azelőtt.
Az alkalmazások 90%-a borzalom. :) Használhatatlan, fölösleges, közelről sem felhasználóbarát (mint google play-en, például).
Az HBOgo egész korrektnek tűnik, bár nem tudom megéri-e az előfizetést, valójában a jövőt ebben látom.
A gotv kinézete is halálos bűn, nem is beszélve a túlárazott szolgáltatásról.
Fimbox, hát nem tudom. A csatornáért sem rajongok igazán.
A youtube, hah. Bejelentkezés is bonyodalmas. (mindenesetre édesanyám non-stop végignézte a Küzey-Güney, tűz és víz törökül beszélő magyar felirattal ellátott második évadát. Kár, hogy nem HD, picit kockásodott)
A netflix betörhetne a magyar piacra igazán.

Az okos távszabályzó tök jó ötlet, működik is, nekem bejött, a szövegbevitelre is kitalálhattak volna valami hasonlót.

Android a tv-n? Nekem lehet, hogy működne, idősebbeknek biztos problémát okozna. Egy jó felület, kinézet, ahol egyértelműek a funkciók, kézre állnak a lehetőségek, egyúttal személyreszabható, biztos sok pénzt hozna egy fejlesző konyhájára.

Felötlött bennem, hogy magamnak is veszek egy mérettel nagyobbat, talán butábbat, de már hozzászoktam, hogy laptopon, tableten, telefonon "mozizok".

Ennek a típusnak a képe nagyon bejön (ha saját tartalmakról van szó,) de nem tudom mihez hasonlítani a jelenleg kaphatók közül. 10 évente váltok tv-t.

A duna a 8 és 1/2-et játszotta éppen. Gyönyörű fekete-fehér fim. Igazi moziélmény ezen a masinán.

(#28388) #94529552 válasza bayarena (#28386) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az LF540V-nél sokkal jobb kép és hang, és +Magic Remote, stb. [link], viszont 2"-al kisebb: 47LB670V Emez csak 1"-al kisebb, de ez is sokkal jobb: 48H6200 Jó áron is adják, de itt nem kapsz 2 év gyári jótállást hozzá, mert nem hivatalos viszonteladók.

(#28389) Azurooandrew


Azurooandrew
tag

Kicsit OFF: Tudom, hogy bolti 2 éves garit adnak ezek a webshop-ok, de ezen felül mennyire vevőbarát/együttműködő garancia érvényesítés esetében a muszakishop webáruház? Ők és a pcdream, led tv pláza, klímastore és a tv store ha jól gondolom egy "csapat". Elég jó áron vannak a 55-ös tv-k itt, így felmerült, hogy az Aqua vagy a 220volt helyett itt vennék ha megbízhatóak és problémamentesek kiszállítás és garancia kapcsán. Köszönöm a véleményeket!

(#28390) deere


deere
csendes tag

Szép napot!

Romániában, élek és most olvastam hogy az analóg sugárzás nemsokára átáll digitálisra, pontosabban DVB-T2 re. TV vásárlás előtt állok, mennyire fontos hogy ezt a kódolást is ismerje, ha Digi kábel (van digitális csatorna is a listán) van, nem antenna?
Eddig, az LG LB 5610-et és Samsung H5000-es néztem, viszont egyikben sincs DVB-T2...

(#28391) interstate76 válasza bostone (#28387) üzenetére


interstate76
addikt

"Egy régebbi samu tv nehezebben dolgozta fel a jelet, új antennát kellett a padlásra szerelni, a wayteq a régi antennával is megoldotta."

Értelek, a wayteq e téren célhardver, egy régebbi TV-be pedig nem tudom, milyen tunereket szereltek. Én egyébként egy 2-3 éves Samu BD Playert használok, amivel egy darabig antenna nélkül fogtam az adásokat úgy, hogy a koax kábelek fel voltak vezetve a padlásra és ott kalimpáltak a levegőben, de rossz idő esetén előfordultak képhibák, ezért vettem a tető alá egy olcsó lepkét - hibátlan a vétel, logikus és szép a menü és az epg, emellett pedig nagyon jó kis hálózati médiaplayer (reccenés nélkül viszi a 30-40 GB-os anyagokat is) és a lemezeimet is szépen lejátssza. Ergo agyon-vissza veri a wayteqet, legalábbis az én felhasználási szokásaim alapján értékelve.

Az okos funkciók nekem nem igazán hiányoznának, egyedül az online rádióhallgatás, ami gyakran pörög nálunk a nappaliban, és nagyritkán egy kis youtube (pár hetente egyszer). Régebben a menyecském használt valami online fitneszoldalt, ahhoz nagyon hasznos volt a droidos mini PC, de egy idő után már csak a letöltés és megosztás maradt a kis ketyerére - át is került a monitoromba, a nappaliban meg maradt a buta TV és az állítólag okos, de szerintem is szinte használhatatlan smart funkciókkal rendelkező Samu BD Player, plusz egy mini PC OpenELEC rendszerrel, a Kodi miatt (na ezen aztán tudna anyukád sorozatokat nézni :K - a movieshark nevű kiegészítővel a valaha szinkronizált talán összes sorozathoz hozzáférne, ha pedig a feliratokkal sincs baja, ahogy írtad is, akkor végleg mindent megnézhetne).

"Felötlött bennem, hogy magamnak is veszek egy mérettel nagyobbat, talán butábbat, de már hozzászoktam, hogy laptopon, tableten, telefonon "mozizok"."

Erről biztosan könnyen le tudnál szokni. :)
Ha most új TV-t vennék, akkor nekem is a H6400-asra (vagy a H6500-asra) esne a választásom.

Jó az aláírásod! :D A Csoki a legnagyobb. Meg Gaben. :D

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28392) dh66e válasza deere (#28390) üzenetére


dh66e
veterán

Nos digikábelre DVB-C szükséges azt meg tudják már az alap tévék is.A T2 az ottani földi digitális műsorszoráshoz kell amire neked ezek szerint semmi szükséged.

(#28393) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
megkértek, hogy nézzek utána egy monitornak, főleg netezni és filmet nézni kell, tehát semmi komoly célra, így használt is megteszi, 21-24" közötti legyen, jelenleg egy 15-ös méretű, 1024*768-as max felbontású monitor-tv-t használ az illető, tehát ennek a cseréje lenne csak egy nagyobb méretben

használt kellene, nincs szükség újra, 20k körüli kategóriában, igazából nem kell tv tuner sem, tehát ha esetleg sima monitorban is lenne ilyen, az is megfelel

bármi tippet szívesen veszünk
köszi

One Ring to rule them all

(#28394) CHaooSS válasza LOTR (#28393) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szia

22" LG Flatron L227wtp Lcd monitor 2ms 3hó garancia ingyen posta
22" LG Flatron W2242T HD 56cm LCD monitor 3hó garancia
Samsung 2493HM /24" FullHD AKCIÓÓ!!!!
Benq 24" 1980*1200 lcd monitor

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28395) LOTR válasza CHaooSS (#28394) üzenetére


LOTR
addikt

köszi, ez gyors volt :)

One Ring to rule them all

(#28396) bostone válasza interstate76 (#28391) üzenetére


bostone
addikt

Pár éve szerettem volna beszerezni valamilyen playert, viszont az androidos boxok, minipc-k nem voltak a helyzet magaslatán, a hagyományos asztali lejátszók vagy ezt, vagy azt a formátumot nem kezelték így inkább hagytam is a fenébe.

Ebben a hozzászólásodban csupán három kifejezésre kellett rákeresnem:
OpenELEC
Kodi
movieshark
Van itt egységes fóruma a témának?

(közben kiderült, hogy döglődik itthon a router vagy a modem)

Ízirájder öcsém!
:)

(#28397) interstate76 válasza bostone (#28396) üzenetére


interstate76
addikt

Inkább írok privátot, ha lesz időm.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#28398) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok,

Melyik TV ajánlott vétel mostanában?

106 cm körüli méret
Full HD
3D
Wifi
Smart

Olyan 150-155 ezer Ft-ig

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#28399) CHaooSS válasza Killerlaca (#28398) üzenetére


CHaooSS
őstag

Szia

Ez ebben a kategóriában egy jó vétel: Panasonic TX-40AS640E

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#28400) deere válasza dh66e (#28392) üzenetére


deere
csendes tag

Értem, akkor semmi értelme többet adni egy újabb modellért...

A kettő közül melyiket vegyem, és miért? (minden szempontot figyelembe véve)

Lg 32LB5610
Samsung 32H5000

Amire használnám:

Sima Tv nézés.
Laptop-HDMI párossal film nézés.
Külső HDD/ USB stick-ről film nézés.

Ami még fontos, könnyen és gyorsan lehessen a csatornák között váltani.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.