Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) kmarci25 válasza Jovanny2 (#1997) üzenetére


kmarci25
veterán

kmarci25: Többek között azért is vettem annak idején egy új mediaplayert (a régi helyett, mikor még crt tv-m volt)

Jovanny2: Én használok ilyet (WD TV Live!) egy másik TV-hez, és nagyon jó egy régebbi Samuhoz.
Ja, és hogy heti egy ISO-hoz tényleg jobban megéri megvenni egy 15k+os Mplayert, mint 5 perc alatt kibontani, az megint nézőpont kérdése.

Tényleg nézőpont kérdése. :P Ahogy írtam is, tulajdonképpen ugyanazért van mediaplayerem, mint Neked. Ettől függetlenül örülök, hogy van, kényelmesebb, mint a tv beépítettje.

már párszor megbeszéltük, nem vagyok oda a Samsungért
Na, ez így még sosem hangzott el. Korábban azt beszéltük meg, hogy szted részrehajló vagyok az LG irányába, közben leírtam másutt, hogy néhány dologban jobb a Samsung. Viszont olyat még nem olvastam Tőled, hogy ebben-és-abban a Samu gyengébb, de javíts ki ha tévednék.

Az eredeti kérdésben mintha DVD formátumról illetve 576p-ről volt szó.
És az eredeti kérdéstől eltértünk, amikor arra kérted a kollégát, ha említsen olyan formátumokat, amiket a beépített lejátszó nem visz.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2002) Warter válasza kolosszus87 (#1999) üzenetére


Warter
őstag

Köszi, ez a Sony tényleg ütős darabnak tűnik, nézek hozzá teszteket. Egyébként 540 körül már kapható. Lehet mire vásárlásra kerül sor becsúszik 5 alá.

(#2003) kolosszus87 válasza Warter (#2002) üzenetére


kolosszus87
senior tag

Nem hinném h nagyon esne már az ára, mivel ezek kifutó modellek, szép lassan eltűnnek majd és március-áprilisban jönnek a 2013-as modellek, amik megint jóval magasabb áron lesznek kaphatóak.

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#2004) SleepingSun válasza Jovanny2 (#1997) üzenetére


SleepingSun
csendes tag

Van külön médialejátszóm, így a tv lejátszó képességei annyira nem számítanak.
(Amúgy viszi a DTS és a dolby TrueHD hangot is, bár sajnos még nem találkoztam ilyennel :( )
Igen, a kérdés arra irányult, hogy 576p anyag dvd-ről nem lesz-e túl pixeles ilyen közelről.
Mennyire lehet bízni a feljavító algoritmusokban?

A Philips 5000 sorozat felett valódi 100hz (2012-es modelleknél)
A Phili fórum szerint a 6000 felett érdemes venni, abban senki sem fog csalódni.
De pl. a 37pfl6007 220k alatt nem találtam. Csak a képminőség indokolja a kb. 60k felárat az Lg-hez képest??
Amúgy ez passzív 3d-s, szinte biztos Lg panel van benne...
A "jobb képe volt" elég szubjektív, nem volt túl nagy különbség, és mintha a fényerő/kontraszt le lett volna tekerve, lehet csak azért tűnt kevésbé pixelesenek...

(#2005) Jovanny2 válasza kmarci25 (#2001) üzenetére


Jovanny2
őstag

Kezd már pattalan lenni ez, azt írtam már le sokszor, hogy semmi bajom az LG-vel, sőt vannak olyan funkciói, amik felé is billenthették volna a mérleg nyelvét (pl. DualPlay, azt használtad már? Van ilyen szemüveged?), viszont a Samunak több ilyen volt, ezért az lett és nem bántam meg cseppet sem. Erre írtam, hogy már párszor téma volt, hogy nem vagyok részrehajló (nem vagyok oda) a Samsung iránt, mert elismerem az LG előnyeit is, mert vannak. Az, hogy tapasztalatom csak a Samsunggal van (régről is, és most az E szériával is), abból adódik, hogy az életben nem volt LG-m. Viszont az az általános vélemény (nem az enyém, de pl. ebben a fórumban is), hogy a Samsung médialejátszója jelenleg a legjobb. Ha ez sem bírkózik meg bizonyos formátumokkal, akkor valószínűleg tényleg médialejátszó kell. Tényleg jó dolog az, szó se róla, de az E szériához már felesleges nekem, a régebbi TV-hez használom kizárólag, amiben nincs egyáltalán lejátszó.
Ha valamit nem akarsz megérteni, azt feleslegesen is próbálom megmagyarázni...továbbra is fenntartom, ha valaki konkrét tesztre kíváncsi, és azt én is el tudom végezni otthon, csak szóljon.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2006) solarix45


solarix45
senior tag

Tudom, hogy nem nekem válaszoltatok, de jól értem, a Philipset inkább hanyagolja az ember?

(#2007) lorinser válasza solarix45 (#2006) üzenetére


lorinser
senior tag

Miért is?

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2008) solarix45 válasza lorinser (#2007) üzenetére


solarix45
senior tag

Csak hogy a 100hz nem valós, illetve a Sharp jobb.

(#2009) Anthony001


Anthony001
senior tag

Sziasztok!

LED TV-t szeretnék venni, kb. 100e Ft lenne a plafon. 82 cm-es képátlójú kéne. Tudnátok ajánlani egyet? :)
Köszi

(#2010) Jocozolg


Jocozolg
tag

Üdv

Boltokban árúkisőprés végett akciózás van, két tipust néztem:
Sharp Aquos LC-40LE542E ára 160 eFt,
Sharp Aquos LC-40LE540E ára 150 eFt.
Az eladó szerint japán paneles és 3 év garanciával adják.
Az eladó szerint mindkettő baromi jó vétel.

Véleményeteket kérem az ügyben.
A Sharp honlapot nézegetve nem nagyon láttam különbséget.

Köszi
Jocó

[ Szerkesztve ]

(#2011) Jovanny2 válasza Jocozolg (#2010) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hát, ha a számozás úgy van, ahogy gondolom, akkor ez jobb ajánlat. Mondjuk egyszer sem biztos, hogy van is nekik. Hogy mennyire jó vétel, azt majd megmondja egy tulaj, ha van itt olyan.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2012) gézu


gézu
őstag

Hali!

32"-ban mit ajánlotok, ami monitornak is jól használható (CAD, játék) és TV-nek is kiváló? Úgy 150k-ig.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#2013) Jovanny2 válasza Jocozolg (#2010) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nézegetem a neten, miket írnak róla, ilyenek vannak:

Positives: High contrast, good moving image optimization, DVB-S tuner.
Negatives: bluish image presets, long switching times, high viewing angle, at least four milliseconds latency, customizable presets bad and can not be calibrated, colors fade much on the side

A DVB-S tuner szerintem nem lényeges, jó kontraszt és mozgásoptimizáció az nem baj. Cserébe az előre beállított képek kékesek, sokáig kell várni csatornaváltáskor, az a nagy látószög nem tudom miért negatív..., 4 ms feletti késleltetés (bár szerintem ez átlagos), nem kalibrálható és rosszul testreszabható képbeállítások, halvány színek a széleken.

Ahogy olvasom, 4 HDMI csati van rajta, BackLight technológiás, tudja a DLNA szabványt, PVR funkió van benne, van VGA csatija és LAN csatlakoztatási lehetőség, és elvileg wifi adaptereket is kezel, bár gyanítom csak a sajátját. Ezek nem rossz dolgok, de nem olyanok, amit mások nem tudnának.

Itt van leírás, de nem tudom eldönteni, hogy okosTV-e, vagy sem. 3D-t sem látok, úgy általában nekem nem tűnik egy nagy tudású készüléknek. Ebben/hasonló árban szerintem sokkal jobb ár/érték arányú Samsungok és LG-k vannak, a Samuk 3 év, némelyik LG pedig akár 5 év garival (ha ez még áll a CinemaScreenekre).

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2014) ZSUPESZ


ZSUPESZ
csendes tag

Sziasztok.
Tv vásárlás előtt állok.Egy idő óta olvasgatom már a különböző teszteket, és véleményeket azonban egyre jobban összezavarodom.
Amire használnám az főként tv nézés. Mivel ablak előtt lesz a tv fontos, hogy ne tükröződjön a panel. Az egész család szeretné nézni ezért fontos a betekintési szög is.Legfőbb szempont a tv képminősége. Szeretném ha tűéles képe lenne. Talán ez a legfotosabb követelmény!Jelenleg Upc digit. csomag van.A vastagság is fontos mivel falra lesz felszerelve.Méretét tekintve 32" jöhet csak szóba.Okostv 3-D funkció csak másodlagos szempont nálam.
Sajnos vidéki kisvárosban élek ,ezért nem nagyon van lehetőségem összehasonlítani a különböző gyártók termékeit. Ezért is kérek segítséget tőletek. Ha tudnátok néhány ötletet adni ( márkanév, típus) nagyon megköszönném.

(#2015) AstraCDX válasza nightshadow (#1976) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Köszönöm szépen a tippet ! :R

Én is e körül nézegettem .

Az még a kérdésem, ha egy ilyen SAMSUNG UE22ES5000 új TV-t veszek, mennyi garanciát kell, hogy kapjak hozzá ?

Üdv.

Astra

(#2016) Jovanny2 válasza AstraCDX (#2015) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én 2+1-et kaptam.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2017) nightshadow válasza AstraCDX (#2015) üzenetére


nightshadow
veterán

24 hónap: [link]

(#2018) #49155328


#49155328
törölt tag

LG 55LM620-ről van tapasztalat ?
Konzolhoz jó?

(#2019) lajxko


lajxko
tag

Üdv!

Korábban írtátok hogy Auchanban volt akció
Samsung UE40ES6100-ra
- 3 év gyártói garival
- 4 szemüveggel
- egy Samsung Smart vezetéknélküli billentyűzettel
170 ropi körül.

Tudtok esetleg hasonló akcióról valahol? Fontos, hogy hitelre lenne.

(#2020) Jovanny2 válasza nightshadow (#2017) üzenetére


Jovanny2
őstag

Alapból igen, de a termékregisztrációért kaptam +1 évet. Szerintem az most is van. :K

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2021) nightshadow válasza Jovanny2 (#2020) üzenetére


nightshadow
veterán

Szerintem a +1 év az időszakos akció keretében van, s nem alapból, de biztosra én se tudom. Az e-digital az hivatalos garanciát ad, s csak 2 évet ír [link], de mintha karácsony előtt lett volna 2+1 éves akció, de nem esküdnék meg rá.

[ Szerkesztve ]

(#2022) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Írtam ma, hogy ritkán van szükség a feliratok bizergálására. Amúgy tényleg így van, de pont ma jártam úgy az egyik résszel az aktuális sorozatomnál, hogy elcsúszott a felirat 5, aztán 10 másodperccel. Gondoltam szétnézek, és ezt találtam:

Nincs rá sűrűn szükség, de azért örülök, hogy beletették.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2023) pohicop


pohicop
tag

Én nem tudok kibékülni az Allshare-al....... a tv-m feszt a régi filmeket mutatja, ami már nincs is a laptopon. Ami meg rajta van azt nem. Valaki tud megoldást a problémára? Igen, frissítést nyomtam a programban, de fittyet hány rá ...
Sima dlna-val eddig nem volt gondom a samu tv-men, de ez az allshare.......

Üdv: Pohi

(#2024) Jocozolg válasza Jovanny2 (#2013) üzenetére


Jocozolg
tag

Köszi, hogy utánanéztél a dolgoknak.
Közben én is kiolvastam róluk az internetet.
Nekem is úgy tűnik, hogy csak az eladónak lett volna marha jó biznisz. :))

Esetleg mondanál LG/Samu alternatívát ebben az árkategóriában és méretben?

Köszi
Jocó

(#2025) zsozsi 78


zsozsi 78
tag

Sziasztok!

130-ezerért mit ajánlotok? 40colos legyen 3d-nem annyira lényeg film és xboxra kellene.

Köszi

(#2026) Jovanny2 válasza Jocozolg (#2024) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hogyne, LG-ből ez, Samsungból pedig ez. Mindkettő jó választás szerintem, egyik ezért, másik azért. Nekem egy UE40ES6100-as van, a kicsit rossz elrendezésű távirányítón kívül nem nagyon van ellenérvem rá. Olvass vissza, sokat volt szó itt ezekről. Ajánlom figyelmedbe JoeYi kolléga E szériás cikkét.

@zsozsi78: Ebben az árban talán ezt, vagy ezt. Azért az 5500-at, mert annak jó az input lagja. Ha nem kellene játékra, akkor inkább az EH6030, mert az már valódi 100Hz, de annak játékhoz túl magas az input lagja (70-100ms).

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2027) zed juron válasza Jovanny2 (#2026) üzenetére


zed juron
aktív tag

Nagyon jókat írtok nekem is segítség. :R

(#2028) zed juron válasza Jovanny2 (#2026) üzenetére


zed juron
aktív tag

Kérdés: az eh 6030-nak nincsenek összekötési gondjai nvdidiás kártyával hdmi-n keresztül? Vagy csak 1.4-es kábel kell és nincs semmi ilyen gond?

Gond alatt azt értem hogy, lelóg a kép széle 1080p felbontásnál minden oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#2029) Jovanny2 válasza zed juron (#2028) üzenetére


Jovanny2
őstag

Az csak a videokártyád beállításától függ, nem a TV HDMI bemenetétől. Nincs érdemi különbség az 1.3 és 1.4 HDMI közt, talán csak 1 Ethernet szállal több az 1.4, de nem túl releváns. Ha rossz a kép a TV-n, az a kimenet miatt van, szerintem, tehát a gépen kell belőni, a HDMI kábel nem fog rajta változtatni.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2030) lorinser válasza Jovanny2 (#2029) üzenetére


lorinser
senior tag

Azért egy nagy lényegi különbség van. Az 1.4 HDMI-nek jóval nagyobb az adatátviteli sebessége (6.75 GB/s - 2.5 GB/s) mint az 1.3-nak. Az 1.4 már hivatalosan támogatja a 3D-t.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2031) Anthony001


Anthony001
senior tag

Helló!

Erről a TV-ről van valakinek véleménye/tapasztalata? Fontos lenne.
Samsung UE32EH5000

Köszönöm

(#2032) Jovanny2 válasza lorinser (#2030) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igen, jól írtad, ez már hivatalosan támogatja a 3D-t. A nagy magyar valóság pedig az, hogy a 990 forintos HDMI kábel (nem hinném, hogy 1.4 certified) meg nem hivatalosan röhögve átviszi az Avatart 3D-ben a maga kis 46 gigás méretével. :) Nem tudom a bitsűrűségét, majd megnézem, ha érdekel. Szerinted mi a különbség köztük (azon az Ethernet szálon kívül, amit írtam)? Ez nem analóg kábel, nincs jelveszteség, ami bemegy, nem torzul, ki is jön. 1-es vagy 0. :U
Közben olvasgattam, kicsit fekete folt ez a HDMI téma...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2033) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Hdmi verziók.
Azért van némi különbség ugyanazon kategórián belül is. Én ezt használom az asztali 3d lejátszóhoz. A régebbi 3k high-speed kábellel "zajosabb" volt a kép.

(#2034) lorinser válasza Jovanny2 (#2032) üzenetére


lorinser
senior tag

A 3D-n kívül állítólag az még a különbség, hogy az 1.3 3D és pl. DTS-HD alatt meghal.

"Jelveszteség" pedig itt is lehet, mert hiába 1-esek meg 0-ák szaladgálnak a kimenti ponton nem biztos, hogy ugyan az lesz. Nem véletlenül vannak a kábelek között árkülönbségek.
Pl. ugyan olyan árú optikai audio és analóg kábel között is hallani a különbséget. A réz vagy ezüst kábel szebben szól mint ha optikaival küldöd az erősítőbe a hangot. Anno kipróbáltam.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2035) lorinser válasza GLOCK34 (#2033) üzenetére


lorinser
senior tag

:K Én is náluk szoktam kábeleket venni.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2036) Jovanny2 válasza GLOCK34 (#2033) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ok, ahogy gondoljátok. Én informatikusként inkább ezzel értek egyet. Persze, előfordulhat jelátviteli hiba (0 helyett 1, vagy fordítva), de ezt a TV javítja, a szabványban leírt hibajavító algoritmusokkal. Még egyszer: ez nem analóg jel, miért hasonlítjátok analóg hangátvitelhez, és mitől lenne "zajos"? Digitális TV adásnál sincs szellemkép...SCARTnál és RCA-nál persze, hogy számít, de itt nem. Örülök, hogy szebbnek látod a képet egy 20-22.000 forintos kábellel, és Isten ments, hogy kizökkentselek ebből az idillből, gondolom nehéz is lenne beismerni, hogy abszolút semmi jelentősége sincs, de azért ajánlom figyelmedbe a linkelt cikkrészletet, és a benne lévő teszteket, rólatok is van szó, az első bekezdésben. ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2037) zed juron válasza Jovanny2 (#2029) üzenetére


zed juron
aktív tag

6100-ast próbáltam, de annál is lelóg a kép széle. A régebbi edge led Samsung tv-n pedig nem. A kábel maradt az utsó tippnek, mert más nem maradt. Mindegy, majd kiderül, de azért kösz a válaszokat.

(#2038) Jovanny2 válasza lorinser (#2035) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ja, és még annyit szeretnék kérdezni, hogy erről mi a véleményetek? :F
Az adatátviteli sebességről egy táblázat (hogy lényegesen nagyobb lenne az 1.4-é, azt nem mondanám). Mindegyiknél az utolsó két adatot nézd:

HDMI version

1.0–1.2a

1.3

1.4

Date initially released

December 29, 2002

June 22, 2006

May 28, 2009

Maximum clock rate (MHz)

165

340

340[106]

Maximum TMDS throughput per channel (Gbit/s) including 8b/10b overhead

1.65

3.40

3.40

Maximum total TMDS throughput (Gbit/s) including 8b/10b overhead

4.95

10.2

10.2

Maximum throughput (Gbit/s) with 8b/10b overhead removed

3.96

8.16

8.16

Maximum audio throughput (Mbit/s)

36.86

36.86

36.86

Maximum color depth (bit/px.)

24

48[A]

48

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2039) GLOCK34 válasza Jovanny2 (#2036) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Biztos rosszul fejeztem ki magam a zajos szóval,nem is akarok másikat keresni helyette mert az is egy újabb vitaalap lenne.
Nekem spec. közöm nincs a szórakoztató elektronikához,informatikához de ettől függetlenül vak sem vagyok.
Nincs szükségem arra sem,hogy 20k miatt a saját igazamat bizonygassam.
Azt viszont nem tudom látatlanba miért kérdőjelezed meg azt amit leírtam. Valószínű egy belépő kategóriás tévéhez és egy alap médialejátszóhoz én sem vennék ilyen kábelt,főleg nem 3db.
Ha Debrecenben jársz szívesen látlak,megmutatom élőben miről beszélek. De ha módod van rá egy lx55 lejátszót köss rá egy d7000 vagy egy vt 50 plazmára különböző kábelekkel.. Ezeknél tapasztaltam amit leírtam.

(#2040) lorinser válasza Jovanny2 (#2036) üzenetére


lorinser
senior tag

Egy digitális jelfolyamban a hiba nyilván másként jelentkezik de Te is leírtad a lényeget 0 helyett 1 vagy fordítva. Szerintem azért ez egyáltalán mindegy és ahogyan az által említett cikkben is szerepel, a fogadó oldalon hibát eredményez. A digitális jelátvitelben pontosan az a lényeg, hogy kevésbé érzékeny a kábel minőségére, a külső zavarokra ezért olcsóbban gyártható mert pl. gyengébb szigetelés is megfelelő lesz. De hibák akkor is előfordulnak még ha szerinted nem is létezik (pedig igen) látható formában.

Egy másik cikkben pedig ezt írják: "A színek akkor se fakulnak ki, ellenben durva képhibákat fog produkálni a TV (villodzó kis „szikrák”, képremegés, extrém esetben egyáltalán semmilyen kép). Ha rossz a kábel, azt észreveszed. Ha viszont nem rossz, akkor a maximális képminőséget nyújtja."

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2041) Jovanny2 válasza GLOCK34 (#2039) üzenetére


Jovanny2
őstag

Részemről is feleslegesnek tartom a vitát. Tényleg az a véleményem, ha szebbnek látod a képét, akkor mindenképp használd azt a kábelt. Nem is próbálom tovább magyarázni a digitális adatátvitel és a hibajavító algoritmusok működését, ott vannak a tesztek, amikről beszéltem. Igaz, a te kábeledről csak elméletben tudok beszélni, mert nekem sajnos nincs ilyen drága kábelem, de nem is hinném, hogy pl. a T-home IPTV set-top box igényelné, a Blu-ray lejátszónál lehet, hogy észre lehetne venni, de sajnos kipróbálni kábel hiányában nem tudom. Téma részemről lezárva.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#2042) lorinser válasza Jovanny2 (#2038) üzenetére


lorinser
senior tag

Mi lenne? Vedd - használd - örülj neki, hogy milyen olcsón megúsztad.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#2043) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Vennék tv-t már 3 hete de nem tom milyet.
Most ez le van árazva.
http://euronics.vko.hu/szorakoztatas/lcd_televizio/lg_32cs460aee-p19194.html
Megéri 70 ezerért amennyi most leárazás után?
Milyen évjáratú ez?
Van valakinek ilyen tv-je?
Tapasztalat?

(#2044) skristof


skristof
tag

sziasztok!

megtörném a nagy HDMI vitát egy kérdéssel.
LED TV-ből mi a jelenlegi best buy az alábbi opciókkal:

-nem smart
-nem 3D

(létezik még ilyen? ;] )

laptop lenne rákötve, amiről hd filmet néznénk. emellett a későbbiekben lehet, hogy konzol is jön mellé, vagy gépről, de lényeg, hogy esetlegesen játékra is lenne használva

méret: én kezdetben 83 centiset néztem, de arról ismerősök (nem az eladók) lebeszéltek, mondván eléggé kicsi. panelba lesz, kicsi a szoba is, 3-4 méter távolságból nézzük, de erre is azt mondták, hogy inkább 102-107 centi. szóval inkább utóbbi méret, ha csak nem tudtok érveket ellene (az anyagiakon kívül :DD )

előre is köszönet.

(#2045) lecterdoctor


lecterdoctor
tag

Sziasztok!

Előttem szóló fórumtárs kérdésére én is várom a választ, véleményt. Ill. az én kérdésem a következő lenne:

A következő tv-k közül melyik a legjobb, vagy esetleg ilyen árkategóriában van más, ami jobb ezeknél?

http://www.edigital.hu/LED_televizio/Sony_KDL42EX440_LED_Televizio-p329904.html

http://www.edigital.hu/LED_televizio/LG_42LM3450_3D_LED_Televizio_4db_3D_szemuveggel-p344921.html

http://www.edigital.hu/LED_televizio/LG_42LS5600_LED_televizio-p324117.html

Előre is köszi a segítséget!

(#2046) szab13 válasza skristof (#2044) üzenetére


szab13
aktív tag

Sziasztok!
Ez engem is érdekelne...

(#2047) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

A SAMSUNG UE22ES5000 modell, miért nem található a SMSUNG honlapon ?

Üdv.

Astra

(#2048) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Azt szeretném kérdezni,hogy a Samsung UE46ES6100 -nek mekkora az input lag-je?
Xbox360al is lenne használva!
Ebben a tekintetben ajánlható megvételre??

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#2049) kmarci25 válasza Jackie_Chan (#2048) üzenetére


kmarci25
veterán

Kereső, kereső, kereső...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2050) vlagyi


vlagyi
csendes tag

Helló!
LG 42ls570s led smart tv szeretnék venni? Van egy jó pár filmem ami nem a HD korszakból való (DVD-k, divx filmek). Az LG oldalán az ls570s nél legalul a felbontás javitó tecnológiárol lenne szó.Javitana valamit a régi filmjeim minöségén? Ha igen akkor mennyit??
[link]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.