Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) #94529552 válasza ione (#31999) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nincs legjobb vétel. Annak is örülni kell, hogy egyáltalán van ennyiből 40" körüli tévé[link]. Műholdas vételt is bíró tévé már drágább[link] lenne. A következő lépcső a műholdvevős, youtube-os, wifis tévé lenne[link].

(#32002) __Zs__ válasza Watt25 (#31986) üzenetére


__Zs__
tag

Szia!

Köszönöm szépen a választ, a tanácsot!

Az az igazság, hogy volt már "tányéros" előfizetésem (Digi TV), de nem jött be a kültéri antenna macerái miatt: ónos eső, hó, mehettem tányért / fejet pucolni; szomszéd diófája belenőtt a jel útjába lehetett egyezkedni a szomszáddal. Tudom, mindent meg lehet oldani, csak hozzáállás kérdése, de a MindigTV tetőantennája nekem bent van a padlástérben (teljesen gondozásmentes), és erősítő nélkül gyönyörűen veszi az összes multiplexet, amire előfizettem. Szóval ez tényleg jóval kevésbé macerás, mint a SAT-tányéros változat.

A műholdas esetben sem minden jön HD-ben, tehát ott is fennáll az eredeti kérdésem: SD jel felkonvertálásában, megjelenített kép minőségében van-e érdemi különbség az egyes gyártók, egyes termékei között?

CA modul témája: igen tudom, a MindigTV is adja ezt STB helyett, ha kérem, most is van egy ilyenünk egy 2. vételi helyen a lakásban, egy kis DVB/T-képes TV-ben.

Üdv': __Zs__

(#32003) ione válasza #94529552 (#32001) üzenetére


ione
csendes tag

köszi, nézelődök, ismerkedek a témával

(#32004) hitchins válasza __Zs__ (#32002) üzenetére


hitchins
őstag

Nem vagyok egy nagy tv guru de eddig családi ismerősi tapasztalatok alapján szerintem a Sony és Panasonic termékek talán erősebbek sima tv adások megjelenítésében.
Viszont szerintem érdemes lenne belőnöd egy méretet és árketegoriat mert igy elég nagy a szórás. Nem mindegy hogy 42 vagy 50col. Ahogy az sem mennyit szánsz rá.
Ha kicsit vissza olvasol akkor láthatod hogy meg mindig inkább a full HD ajánlják. Sztem 50 col alatt egyébként is tok felesleges UHDban gondolkodni ha csak nem ülsz nagyon nagyon közel. Viszont egy valóban jó UHD lényegesen drágább mint egy jó HD.

(#32005) __Zs__ válasza hitchins (#32004) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Köszönöm visszajelzésedet!

Az az igazság, hogy a méretet pont azért adtam meg tartományként, mert ahogy néztem ezek férnek el nálunk a nappaliban a nézési távolságokat is figyelembe véve: 50", SD adás -> 370 cm - ennél hátrébb nem tudok menni. :) És akkor már ne zárjunk semmit sem, ami szóba jöhet ebből a szempontból!

Árban az über plafon a 300E (de akkor már 0% THM-es hitelben :)). Természetesen szeretném minél lejjebb megúszni, de a minőségért (várhatóan hosszabb élettartamért) és tényleg hasznosnak ítélt jellemzőkért hajlandó vagyok fizetni is. Nos az 4K/UHD nem tartozik ezeke közé, de ahogy látom (Samsung, LG honlapjai), szinte már ezek vannak túlsúlyban. Hasonlóan nem fizetnék az OLED panelekért sem, bármennyire szépet és jót írnak róluk.

Üdv': __Zs__

(#32006) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Már régóta szenvedek tv vásárlással, de már most végképp dönteni szeretnék amiben segítségeteket kérném.

LG49UF85xv
SONY KDL55W805c

illetve még képben van

LG55UF85xv(de csak akkor ha valahol lenne 370k környékén. nem olyan régen volt 369-ért euronics-ben)

Bolti garival nem szeretnék vásárolni.

Főleg tv adások és filmek nézése(htpc-ről tehát a beépített lejátszó nem fontos), 3d néha lenne(bár ahogy olvasom halálán van). UPC digital gold csomaggal+ HD csatornákkal tehát ahol lehet ott HD csatornákkal lenne nézve, de az SD csatornák manapság elkerülhetetlenek. Mindenképpen médiacard-al szeretném használni. Nézési távolság kb.2,7m. Fontos, hogy a képminőség ilyen felhasználás mellett a lehetőségekhez képest a legjobb legyen. 3D-ben mivel még nem használtam aktívot, így tartok, hogy fejfájás lenne a vége. Van egy lg 42lf652v másik szobában.

A sony-val kapcsolatban nem tudom: 3d szemüveg jár-e hozzá illetve timeshift funkció van-e rajta?

Tudom, hogy még nem nagyon van UHD tartalom, de nem 1-2évre venném.

Ha esetleg valaki még be akar ezek helyett dobni versenyzőt azt is szívesen veszem ilyen árban max50-55"-ban.

(#32007) Planner555


Planner555
csendes tag

Sziasztok.

Szüleimnek kéne egy teljesen alap tv. Az Lg 43LF5400/540V (Edge Led) és a 42LF5600/561V (Direct Led) közül ti melyiket ajánljátok?
És ezek a Samsung 40j5100-hoz viszonyítva jobbak vagy rosszabbak?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#32008) tiempo


tiempo
tag

Üdv mindenki!

az alábbi tv-k közül melyiket ajánlanátok nekem? 40+ colos képátmérő és a 150 000 - 200 000 közötti kategóriából keresek tv-t.
[link]

válaszokat előre is köszönöm!

(#32009) asanotadanob válasza tiempo (#32008) üzenetére


asanotadanob
tag

Samsung UE48H6400, méret/ár/érték arányban ez a legjobb vagy az LG 50LF652V, bár az ennyiért sok. Lehet 180 eFt körül is kapni néha máshol.

[ Szerkesztve ]

(#32010) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok!

PC mellé keresnék elsődleges megjelenítőt egy 40-es TV személyében.

Játékra és filmezésre lenne használva FHD felbontással. 3D nem kell, földfelszínit azért tudjon. Mi az amit tudtok erre ajánlani, használt és új is érdekel.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#32011) tiempo válasza asanotadanob (#32009) üzenetére


tiempo
tag

full hd-nál nem jobb az ultra hd? csak mert van olcsóbb ultrahd is.

(#32012) Keni21


Keni21
tag

Sziasztok van egy Samsung le37b530 es most elkezdet kulon eletet elni, a taviranyitoval nem tudok mit kezdeni mert nem reagal ra. A visszajelzo led bekapcsolt allapotban folyamatosan villog. Mi lehet a baja? Elore is koszonom a segitseget.

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#32013) tiempo


tiempo
tag

Kicsit átfogalmaznám a kérdésem:

40+colos ledtv-t keresek 150-180 ezer forint között, olyan helyről rendelnénk ahol van 0% thm-ű hitel (pl euronics). Leginkább Samsung vagy LG-t.

Válaszokat előre köszönöm!

(#32014) junior11 válasza Keni21 (#32012) üzenetére


junior11
veterán

Itt próbálkozz, hátha tudnak segíteni [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#32015) #94529552 válasza bozsozso (#32006) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem adnak a W805-höz szemüveget, alul az opcióknál látod felsorolva, mint a One-Flick egyérintéses távvezérlőt is, tehát külön kell megvenni ezeket. Úgy tudom, hogy nem sikerült a Timeshift funkciót megoldani rajta, de a legjobb lenne kipróbálni valahol, mert hátha. USB HDD FELVÉTEL: Ez a funkció 2016. február 29-e előtt elérhetővé válik. Azonban a funkció technikai komplexitásából adódóan a támogatási honlapunkon meghatározott végső megjelenési dátum változhat. A PiP/PaP funkció böngésző/tuner, USB/tuner, tuner/tuner kombinációk nem érhetők el.[link]

(#32016) bozsozso válasza #94529552 (#32015) üzenetére


bozsozso
őstag

Hát a szemüveget láttam, hogy nem látom csak nem akartam hinni a szememnek. :Y A dátumot is láttam csak gondoltam hátha valaki már tudja itt.

(#32017) Tegla80 válasza bozsozso (#32016) üzenetére


Tegla80
addikt

Neked egy jo lg tv kell.....ahoz van szemcsi es muxik a timeshift. :K

Sony® & PlayStation®

(#32018) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok!

Milyen TV-t ajánlanátok a következőkhöz:
- Konzol XBOX vagy Ps4
- Laptopot rá kötni filmezéshez, netezéshez
- Nincs szükségem 3D-re
Méretben szerintem 43" körüli elegendő lenne. Valószínűleg részletre 0%THM lehetőséggel lenne véve.
Ezért pontos keretet nem írnék, de mindenképpen 200 ezer Ft alatt!
Előre is Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#32019) gyuribácsi88 válasza FullGas (#32018) üzenetére

Az edigitalnál asszem most akciós a sony 48" 705c, játékra a legjobb választás a kis input lag miatt. Az az 5 col gondolom nem gond :)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32020) FullGas válasza gyuribácsi88 (#32019) üzenetére


FullGas
aktív tag

Hmm szimpatikus darab. Már csak az a kérdés meg lehet-e venni valahol 0%thm részletre :)

[ Szerkesztve ]

(#32021) FullGas válasza gyuribácsi88 (#32019) üzenetére


FullGas
aktív tag

Esetleg tudnál alternatívát Samsung, LG oldalon is? Nem baj ha kisebb, picit olcsóbb :D

(#32022) charg


charg
tag

Sziasztok!

TV tisztítására mi a bevált módszer?
Milyen törlőkendőt érdemes használni ujjlenyomat eltávolítására?

(#32023) gyuribácsi88 válasza FullGas (#32021) üzenetére

Lg-t én kerülném a nemlétező feketéje miatt, samsung-ból a h6400-as nagyon jó széria, Sony-ból meg van 42-43 colos verzió is elég sok modellből, annyi hogy az androidos sony tévékkel óvatosan mert ott nem valami jó az input lag (elég magas).

Igazság szerint körbe kell nézelődni hogy mi merre mennyi, és ha találsz valami színpatikus készüléket akkor utána nézni hogy mennyi az input lag, ha nem vagy hardcore fps játékos akkor 40ms-ig még tűrhető az input lag.

Minden esetre én csak olyan tv-t vennék amiről találok tesztet a neten, nincs hibátlan tv, de a legtöbb tv hibája nem zavarja az átlag felhasználót. Rtings nevű oldalon találsz elég sok tesztet, elég sok tv-ről.

A sony-t azért ajánlottam mert nagyon kicsi az input lagja, nem felhősödik, nincs elmosódás gyors jeleneteknél, jók a színei, stb.stb.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32024) f4lcon válasza BBéci (#32000) üzenetére


f4lcon
őstag

az euronics 0% THM akcióban néztem ezt Samsung UE50JU6800W
nincs benne 3D amire amúgy sincs szükségem (mert gépre nem lesz kötve, a maradék eszközöm meg nem támogatja a 3D-t) minden másban viszont egészen meglepően jónak tűnik.
mivel a 3D úgy érzem csak akkor opció, ha lenne olyan lejátszóm (nem akarok rá költeni) vagy a gépem lenne rákötve (másik szobából kéne áthozni, macerás) aminél ráadásul járhatnék a torrentboltba filmekért, szóval nem látom azt, hogy az elkövetkező 3-5 évben hiányozna, ezt figyelembe véve van a juronicsnál esetleg ennél jobb tv ennyiért? 250k +/- 10 ezer az akciójuk még 29-ig megy.

szerk: állítólag az 50-esnek IPS panelja van ráadásul.

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#32025) #94529552 válasza FullGas (#32018) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az LG 42LF652V-t[link] is sokan használják konzolhoz. A Samsung UE40J6200 is jó lenne, de most nincs hivatalos forgalmazó, és csak webshop-okban lehet venni. Kicsivel drágább megoldásként pedig a
Sony Bravia KDL43W756C. Ezeknek alacsony input lagjuk, még az androidosnak is. A H6400-asnak már kicsit magasabb, de még tűrhető kategória. 0% THM-ről most nem hallottam, de majd figyelni kell edigital, MM, euronix, teszkó, stb üzletekben.
Rtings nevű oldalt túlzottan nem ajánlom, mert eltérő kivitelű usa modelleket tesztelnek. Némelyiknek még a külseje sem passzol, nem hogy a panel, vagy az elektronika.

f4lcon Tesztekben elég jól szerepel az a típus, próbálj itt, a topikjában olyanoktól érdeklődni, akik használnak is ilyen tévét, mert véleménye mindenkinek van, de közben meg kevesen ismerik.

(#32026) MZsoltee válasza MZsoltee (#32010) üzenetére


MZsoltee
veterán

:U

Eddig ezt találtam:[link]
Jobb ötlet?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#32027) gyuribácsi88 válasza #94529552 (#32025) üzenetére

Az Rtings oldalt csak példának hoztam fel, van még sok másik oldal, német, osztrák, stb.stb (meg itt a ph-n is van jó pár tesztelt készülék). Egyébként meg az a legegyszerűbb ha kinéz 1-2 neki tetsző (árban és dizájnban meg tudásban) tv-t, és a tévének megfelelő topicban itt a ph-n rákérdez. A lényeg hogy olyat ne vegyen amiről senki nem tud semmit, csak hogy ne legyen zsákbamacska. Azért ajánlottam a sony tv-t mert azzal nem nagyon lehet mellényúlni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32028) FullGas


FullGas
aktív tag

Hello!

Sikerült ezekre a modellekre leszűkítenem a kört:
SONY KDL40W705CBAEP 129.999Ft
SAMSUNG UE40H6400AWXXH 149.999Ft
LG 42LF652V 149.999Ft
SONY KDL48W705CBAEP 179.999Ft
Igazából az a kérdésem hogy a legolcsóbb Sony-hoz képest megéri-e valamelyik azt a plusz 20-50 ezer forintot? Részletre menni mint már említettem, tehát olyan nagy difi ebből a szempontból nincs. Mindegyik ajánlott ahogy írtátok, de ár érték arányban melyik lenne az ideális?

(#32029) blakey válasza FullGas (#32028) üzenetére


blakey
titán

Ezek közül a 2 Sony a "gyengébb", én nem a Sony-t válaszzanám.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32030) FullGas válasza blakey (#32029) üzenetére


FullGas
aktív tag

Fentebb pedig pont azt írták hogy Konzolokhoz az egyik legjobb a Sony. Most akkor megint kezdek elbizonytalanodni :U

(#32031) Dave567 válasza FullGas (#32030) üzenetére


Dave567
addikt

Konzolhoz lehet hogy jobb mert kevés az Input lagja, de képminőségben meg alul marad.

(#32032) Tegla80 válasza FullGas (#32030) üzenetére


Tegla80
addikt

A W75.c-t vagy W80. c-t rakd mellejuk es akkor partyban lesznek....
input lag database,h lasd melyik mit tud e szempontbol... ;)

Sony® & PlayStation®

(#32033) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok,

Hamarosan TV vásárlás előtt állok, viszont nagy a dilemma:
- hamarosan itt lesznek a 2016-os modellek,
- főleg PC játékra használnám (monitorként), így az 50 Hz vagy 100 Hz nem tudom mennyire fontos,
- Full HD vagy 4K? FHD esetén 55"-ben, 4K esetén 60"-ben gondolkozok. Az árkeret az előbbinél 300, az utóbbinál 4-450.

Mit javasoltok?

Coleen

(#32034) szdani100


szdani100
csendes tag

Sziasztok!

Samsung UE32ES6100WXXH televízióm egyik napról a másikra, nem érzékelte a vezeték nélküli internetet.
Több dologgal is próbálkoztam a hiba kiküszöbölése érdekében:
-Firmware udpate (USB-n keresztül)
-Service menu: Wifi régiót váltottam A-ra majd vissza E-re.
-SVC reset
-Tv reset
-UPC Modem reset

Egyre bizonytalanabb vagyok, lehet, hogy a belső lan panel hibásodott meg és cserére szorul? Esetleg tud még javasolni valaki nekem egyéb megoldást, ami megoldhatja a problémát szerviz nélkül? Egy belső lan panel csere szervizdíjjal körülbelül milyen költséggel jár?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#32035) Dave567 válasza szdani100 (#32034) üzenetére


Dave567
addikt

Szia

Ezt a Samsung topicba kérdezd meg, ott talán tudnak segíteni.

(#32036) bobojszan


bobojszan
tag

Sziasztok!
UHD TVt vennék a héten!
Ezt a típust néztem ki:
[LG 49UF850 SUHD]
Van benne 3D, 4K 60P minden finomság!
PS4 és filmnézésre használnám, eddig egy 10 éves 42" LG LCDt nyúztam, a feketén kívül tökéletes a képe!
Ha a fekete hiánya nem zavar akkor mit gondoltok?
Ennyiért szerintem ajándék!
Vélemény?

God of War Rank : Chaos

(#32037) #94529552 válasza bobojszan (#32036) üzenetére


#94529552
törölt tag

Valóban jó ára van, csakhogy az egy outlet amit találtál, ki tudja honnan származó tévével, és csak 1 év saját bolti garanciával. Inkább a drágább, de biztos hátérrel rendelkező és teljesen új készüléket választanám[link]

(#32038) sixpak válasza bobojszan (#32036) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem ilyen (852v) van 55 inches méretben.
Elégedett vagyok vele, kiváló tv.
Viszont ez a bolt valóban nem a legbiztosabb....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#32039) bobojszan válasza sixpak (#32038) üzenetére


bobojszan
tag

És ez a bolt?
[link]

God of War Rank : Chaos

(#32040) sixpak válasza bobojszan (#32039) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez nem outlet...viszont ez sem gyártói garit ad, hanem boltit.
Ha ez nem zavar, akkor hajrá.
Hivatalos LG garanciát csak a nagyobb boltok adnak...a piros a sárga/kék...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#32041) bobojszan válasza sixpak (#32040) üzenetére


bobojszan
tag

Köszi!
Azért bitang lehet az 55"od! :) :R

God of War Rank : Chaos

(#32042) #94529552 válasza bobojszan (#32039) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az Outletnél sokkal jobb, ez meg a biztosabb helyek egyike [link].

(#32043) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

50 (esetleg 55) colos tv-t vennék, kb. 2-3,5 méter távolságból nézném, úgy vannak a kanapék. 200, max 250 ezret tudnék rákölteni. Az eladó nagyon rá akart beszélni ebben a kategóriában, hogy 4K-s tv-t vegyek.
Szerintetek van értelme 50 col esetén a 4K-nak, ha azt leginkább 3 méterről nézem?

4K-s felbontású filmet nem fogok letölteni, az 100%. A full HD-s videó 4K-s tv-n a felskálázás miatt sztetek érezhetően jobb minőségű lenne, mint egy full HD-s tévén nézve? Vagy ebben az esetben teljesen felesleges 4K-s tv-t venni?

Nem szeretnék parasztvakítás áldozata lenni és jó minőségű, ár/érték arányú TV-t szeretnék venni. Köszönöm a segítségeteket!

(#32044) anonimus25


anonimus25
tag

Sziasztok nekem tanács kellene led/lcd tv vásárlás elött állunk,és sajnos nincsenek tapasztalatok nekem az ilyen dologban.hely hiány miatt 80 cm ami szóba jöhet és sajnos max 70000 amit tudunk rá száni.kérdésem az lenne ilyen árban mely gyártóknál érdemes keresgélni,illetve az ilyen tv-nél mire érdemes odafigyelni ha már vásárol az ember.köszönöm a válaszokat előre is

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#32045) Xero


Xero
nagyúr

Haho!

Sokszori nekifutásra végre eljutottam oda, hogy most már tényleg cserélem a nappaliban a TV-t.
Amire használjuk:
- SD-HD adások
- Plex-en keresztül SD-HD filmek-sorozatok
- Külső tárolóról SD-HD tartalmak

Tehát semmi játék és 3D-re, 4K-ra sincsen igazán igény.

A legfontosabb a képminőség, a Plex lehetőség és az értelmes built in player.

Az ársáv amit végül meghúztam a 180-230e.

A távolságunk a TV-től 2-3.5m, tehát jó lenne minél nagyobb, de ebben az ársávban maximum 50"-ig nyújtózhatok.

Le is szűkítettem a listámat két modellre:

- LG 50LF652V
- Sony 50W755C

Na itt nem tudok igazán dönteni. Mennyi gyerekbaja van az Android rendszernek a TV-n? Megéri a kb 20e-s felárat a Sony? Képminőség terén melyik a befutó?

Előre is köszi a válaszokat, tanácsokat, tapasztalatokat!

szerk: Az LG-ből az egyik üzletben külön választható VA és IPS paneles modell. Ezeknél is felmerül a kérdés, hogy melyik a befutó?

[ Szerkesztve ]

(#32046) bobojszan


bobojszan
tag

Na én is leszűkítettem a kört egy SONY és egy LG UHDre!

LG 49UF851V UHD 3D SMART LED és Sony KD49X8305CBAEP UHD ANDROID SMART LED
[LG]
[SONY]

PS4 és HD filmek csak, TV adást nem nézünk ha igen letöltve HDben!

Igazából LG fan vagyok de ha fényévekkel jobb a SONY inkább azt!
Vélemény?

God of War Rank : Chaos

(#32047) Coyot válasza Xero (#32045) üzenetére


Coyot
őstag

Pont ebben a helyzetben voltam én is. Sony lett a vége, VA panel nekem jobban bejött, LG ből akkor még készletet sem nagyon találtam nem hogy válogatási lehetőséget a panelek között :D

A droid utolsó verziói nálam jól működnek és mivel nem kerül rá több alkalmazás mint az a 2-3 darab lejátszó amit úgyis kipróbálsz, remélhetőleg gyors és stabil marad. Meg vagyok vele elégedve annak ellenére hogy volt egy kis szívás vele az elején, de így jár aki újracsomagolt terméket vesz :)

Má' nem

(#32048) Xero válasza Coyot (#32047) üzenetére


Xero
nagyúr

Régebbről eredeztethetően monitorokban én is jobban kedveltem a VA paneleket ameddig volt választási lehetőség és kínálat belőle, de LG-nél nem nagyon voltam képben, hogy melyik is lenne a jó.

Ha már Sony. Azt meg tudnád nekem mondani, hogy Plex app elérhető rá normális formában? Gyakorlatilag youtube-on kívül szerintem csak ez futna rajta mint app. :K

Akkor marad a kérdés, hogy LG VA panellel vagy a Sony? :)

[ Szerkesztve ]

(#32049) Coyot válasza Xero (#32048) üzenetére


Coyot
őstag

Ha erre gondolsz [link], igen elérhető fel is raktam, marha nagy ez a távoli telepítés droidnál :D

Én próbáltam a Kodi-t nekem ez jött be eddig lejobban az Archos is tényleg nagyon jónak tűnik, most még a plexet megnézem, bár nekem servioo szolgál dlna serverként perpill - nem tudom ez mennyire lesz gond neki.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#32050) blakey válasza Coyot (#32049) üzenetére


blakey
titán

A Plex app csak a Plex szerverrel kommunikál, nem fogja látni a másik szervert. Ez a lényege a Plex-nek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.