Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Nagylajos_1


Nagylajos_1
tag

Sziasztok!

Egyik barátom vásárolt egy 4k tv-t ( PHILIPS 55 PUS7809/12 UltraHD 3D Smart Ambilight LED ) , és amikor rákötött egy erős asztali pc-t, hogy kipróbálja a 4k-t akkor szembesült vele, hogy a tv csak 30 hz en tudja... amint kiderült a csatolóval van a probléma. A lényeg , hogy visszaviszi a tv-t... Jóvá fogják írni neki... Mivel a media marktban vásárolta, ezért csak ott lehet majd levásárolni... A kérdés pedig annyi lenne , hogy ezek közül a típusok közül, melyik az , amelyikkel nem lesz ilyen gond, és rendesen tudja élvezni akár 4k felbontáson is a játékokat, ha ő monitorként használja...?

- SONY KD55X8505BBAEP UltraHD 4K

- SAMSUNG UE 55 HU6900 4K UltraHD

- SONY KD55X8505BBAEP UltraHD 4K

Előre is köszönöm

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#22002) adodaniel válasza Mr X (#21998) üzenetére


adodaniel
őstag

Egy jobb képminőségű nagy tv-t vegyél. Smart a youtube-on kívül tényleg nem ér egy garast se.

(#22003) DVB-T válasza xcvbxcvb (#21966) üzenetére


DVB-T
tag

az elsőre: Panasonic TX40AS640E, 5 év gari, aktív 3D, VA-panel, gyönyörű kép, jó hang, jó felszerelhetőség

(#22004) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Segítsetek a választásban!
Samsung 40H5500
LG 42LB620V

(#22005) lorinser válasza Nagylajos_1 (#22001) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

A 7809-en nincsen HDMI 2.0 csatlakozó ezért nem tudja a 4K 60 HZ-et. Ami tudja pl.:
- Philips 55PUS7909
- Philips 55PUS8809

A lényeg, hogy a TV-n és a lejátszón is HDMI 2.0-nak kell lennie. Szerintem mind a két Philips jobb választásnak tűnik az általad említett három típusnál (a Samsung-nál ráadásul a felhasználók pixelhibákról beszélnek).

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22006) lorinser válasza xcvbxcvb (#21966) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

A egyes Philips TV-re is most 5 év gari van.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22007) HagaNRG válasza #91166208 (#21985) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nehogy félreérts, mindenki a saját igényeinek megfelelően választ TV-t, de én az ilyen, nekem ez is bőven nagy hozzáállásokkal nem tudok azonosulni.
Múlt héten cseréltem ki a 42"-es plazmát, ami a hálóban volt. Igaz, ott messzebbről nézem,mint a nappaliban, saccra 4m.
Nosza, a nappaliban lévő 50"-est nyugdíjazom éppen, felment a 42"-es helyére a hálóba.
Vártam, hogy majd első este, ha lefekszem és bekapcsolom, jön, a húú, na, ez az igazi méret ide feeling.

Nem volt meg. Sőt. Tegnap este rájöttem, hogy valamit ki kell találnom, az állvánnyal valamit variálni, mert ez rohadt kicsi lesz. Filmre még elmegy, de tavaly pl. 4m-ről az Xboxon a Battlefieldet már nem tudtam élvezni olyan messziről.

Mit gondoltok egyébként, ha magasabban van a tv a nézési magassághoz képest, az javít a kényelmen/élményen, vagy ront?
Mert a régi tv-m elvitték állványostul, így most jobb híján egy kb. 120cm magas komódra tettem az 50"-est.
Ágyban fekve lehet, hogy kényelmesebb magasra nézni, de hogy így érzésre tuti sokkal messzebb van az biztos.
Tehát a nappaliban csak egy 50cm magas állványon van a tv és az nagyon ideális nekem a kanapén ülve-fekve.

(#22008) DonMenyet válasza #94529552 (#21995) üzenetére


DonMenyet
tag

Köszi, akkor szerintem a 670 lesz. Ha megunom a talpát max felteszem a falra. :)

(#22009) Nagylajos_1 válasza lorinser (#22005) üzenetére


Nagylajos_1
tag

Szia!

PHILIPS 55 PUS 8809 4K UltraHD 3D LED televízió Android rendszerrel - ez van a media, ban tehát akkor sztem ez lesz...

Viszont még egy kérdés akkor.... A sony tv-kel mi a probléma? Vagy miben jobb ez a philips? Igazából a smart része nem annyira érdekes, gyors legyen, és szép képet adjon ... Pl ennél a philipsnél volt olyan, amit vett a tag, hogy játszott a gta 5 tel, a víz alatt búvárkodott sötétben, kicsit megállította a játékot, beugrott a map ugye... majd fél órára rá amikor visszalépett a játékba, mint anno a plazmáknál x év használat után, beleégett a map, meg a gta logó a képernyőbe... igaz h rá 10 percre kb eltűnik, de ez eléggé gáz sztem, és tart a philipstől....

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#22010) adodaniel válasza HagaNRG (#22007) üzenetére


adodaniel
őstag

A tv középvonalának kell szemmagasságban lennie. A 120 cm-es komódon az 50"-es tv középvonala kb. 155 cm magasan van...
A másik, hogy 4m-ről az 50"-es is még roppant kicsi ezért megértem, hogy elmaradt a húú, na, ez az igazi méret ide feeling. Az 50"-es ideális nézési távja szinte a tied fele.

(#22011) tylerddd válasza #94529552 (#21999) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezért szívás ez az egész. Nekem se 3D, se smart funkciók nem kellenének, ellenben a 4 HDMi, optikai kimenet, DVB-S tuner, USB rögzítési funkció stb. meg igen. A Sony W829B-ből ha kiszednék a smartot meg a 3D-t, gondolom lehetne olcsóbb is és az tökéletes lenne úgy nekem. Néztem a 705-öt, de abból az 50"-os verzió 10k-val olcsóbb, mint a W829B és ugye ez utóbbi megjelenítési minőségét nagyon dicsérik, volt ahol a W9-es sorozaténál is jobbnak írták, mondták.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#22012) lorinser válasza Nagylajos_1 (#22009) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

Hát ha neki játékra kell akkor passz, ebben valaki más fog tudni segíteni neked. Az imput lagokat sajnos nem ismerem de ha jól tudom, akkor a Sony-k jók ezen a téren. Ha játszani szeretne akkor ebben gondolkodni. Bár az UHD-nál nem tudom mi a helyzet.

Én azért mondtam, hogy szerintem ezek a Philipsek jobbak, mert a 7000-es sorozat képminőségben már nagyon jó, a 8000-es pedig méginkább. A Philips TV-kben nagyon jó képfeldolgozó rendszerek vannak és ott van az Ambilight is. De ezt mondom úgy, hogy játszani nem szoktam.

Az, hogy ott maradt a logó nem tudom mi lehet, nem hallottam még ilyet LCD-nél. Ez annál a készüléknél valami egyedi probléma lehet.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22013) Nagylajos_1 válasza lorinser (#22012) üzenetére


Nagylajos_1
tag

Hát igen, ahogy nézem én is, a philips 6 magos és " 1000 hz es" ... Hogy abból mi a valós az más tészta ugye... a sony pedig 200 hz es, és az nincs is készleten ott ahol le lehet vásárolni, szal kizárásos alapon csak a
PHILIPS 55 PUS 8809 maradt...

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#22014) Tegla80 válasza tylerddd (#22011) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne nyuglodj hanem keress akkor reszletre egy 828/9 et amig van!!!!
Sony forumon a minap panaszkodtak tobben is,h nem igen talani mar keszleten.... tavaly nezegettem a w65x szeriat amit vettem volna akkor(igy utolag mar nem banom),de mar nem volt ilyenkor a normalis helyeken,mashonnan meg En spec sosem vennek.
En azt mondom,h ne tokolj mert elfogy es ettol jobbat iden sztem nem kapsz ebben a kategoriaban. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#22015) tylerddd válasza Tegla80 (#22014) üzenetére


tylerddd
veterán

Központi szalonban még elvileg van, ott akarom megvenni extra garanciával.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#22016) gyeniko válasza adodaniel (#22002) üzenetére


gyeniko
őstag

Neked.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#22017) senki11


senki11
aktív tag

Erre néhány tipp esetleg? Nagyon jól jönne a segítség...

(#22018) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Ha veszek egy Sat tuneres tv-t az azt jelenti, hogy veszek egy parabola antennát és nézhetem a szabadon fogható műholdas adásokat.
Van ezek között értelmes is, vagy 99%-ban TV shopokról van szó mindenhonnan?
Pl. Spektrum, NatGeo, Discovery, stb. bármi ehhez hasonló, akár HD-ben megoldható valahogy? Bárhogy? HBO HD? ;) Biztos van rá mód, nem?...

(#22019) DVB-T válasza HagaNRG (#22018) üzenetére


DVB-T
tag

TV-be sat tunert venni értelmetlen, egyrészt nagyon "buta" másrészt körülményes bármit is csinálni vele, szabadon fogható (FTA) adást értelmeset nem sokat találsz, max, ami ideiglenesen az a kódoló hibája miatt...

szolgáltató függvényében tudsz esetleg modult venni a tv-be, és abba a kártyát...
másrészt nem csak parabolaantenna kell, hanem fej is és koax kábel, de mindenekelőtt jó kilátás DÉl-felé és környékére, ekkor 1 pozíciód van, ezt felturbózhatod egy Diseq motorral vagy többfejes rendszerrel,ekkor már kicsit tudsz válogatni...

[ Szerkesztve ]

(#22020) DerDer válasza Nagylajos_1 (#22001) üzenetére


DerDer
tag

Pont erről beszéltünk itt tegnap, olvass vissza.
Az én álláspontom továbbra is ugyanaz mint tegnap. Szerintem csak akkor lesz 60hz ha display port- display port-tal van összekötve.

Szerk:
Én direkt a dp port miatt vettem a pana ax800-at. jah és az alacsony input lag miatt.

[ Szerkesztve ]

(#22021) Osynho válasza Nagylajos_1 (#22013) üzenetére


Osynho
addikt

Az input lag ismerete nélkül játékra tv-t venni szerintem nem jó ötlet. Hiába lesz 4K felbontás (milyen konfig az, ami a mai játékokat élvezhetően futtatja ezen a felbontáson? :U ), ha késve reagál a megjelenítő.

(#22022) Tegla80 válasza HagaNRG (#22018) üzenetére


Tegla80
addikt

En most nezelodok az ugyben es arra jutottam,h rakoltom azt a 8-15e Ft ot amibol elerem az egi szolgaltatast. Ezen osszegert kapsz uj tanyert ,fejet,kabelt kompletten(8e az alja es kb15e ami mar boven jo kategoria)
Aki hasznalja 50"82x el azok nagyon elegedetten irnak rola.(tunerre sincs panasz!!)
Boven sok jo tartalom is van fennt ingyen es ennyibol el is erheto.
(Fizukor,ha engedi a buksztarca tartalma akkor esetleg be is ruhazok ra ...ha nem akkor januari fizu,de En a vetel mellett vagyok es belevagok.... ;) )

Sony® & PlayStation®

(#22023) DVB-T válasza Tegla80 (#22022) üzenetére


DVB-T
tag

"Boven sok jo tartalom is van fennt ingyen es ennyibol el is erheto."

Homályosítsál már fel, mert 10 év és 5 napja műholdazok....tök kiváncsivá tettél..persze, ha tudsz törökül és arabul, akkor igazad van..én nem..

80-90cm alatti antennával kár vesződni, már az időjárás-tartalék miatt is..
Ha FTA adókra mész, akkor bizony kelleni fog egy forgatómotor is, egy holdon nem sok minden lesz, főleg HD..

[ Szerkesztve ]

(#22024) Tegla80 válasza DVB-T (#22023) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem mondtam,h magyar musort keresek,igy sztem helytallo amit irtam.
Csati van fent boven,max nem erted.... ;)
(spec arabul/torokul nemtok,de nemet,angol is van ami azert kozelebb all hozzam .Nameg az auto/motorsport eseten spec nem is erdekelne,ki mirol milyen nyelven makog...... es igen ,pont deli ralatasom van ami jo lesz nekem.)

Sony® & PlayStation®

(#22025) DougButabi válasza DVB-T (#22019) üzenetére


DougButabi
tag

Kifejtenéd, miben rosszabb egy sat tuneres TV. Általában dicsérik a box elhagyása illetve a jobb minősége miatt.

Vagy a gyári (pl. UPC) box-hoz képest jobb, csak egy komolyabb-hoz képest visszalépés?

(#22026) DVB-T válasza DougButabi (#22025) üzenetére


DVB-T
tag

A támogatottságában, pl ha van egy spéci linuxos boxod és pl valamelyik szolgáltató hangnormát vált, kidobhatod a beépítettett..míg a linuxoson szoftot cserélsz 2 perc alatt, illetve rengeteg plussz tudása van, ami nem csak abban nyilvánul meg, hogy egy belehelyezett vagy USB1s HDD-re időzítve veszel fel bármit, akár párhuzamosan 10 műsort is, hanem pl ahogy constans word-öt használó kódolt adók vannak, bevitted a kulcsot és nézed, vagy ha megtörik vmelyik szolgáltatót, akkor a publikus kulcsot beviszed és hajrá, egy beépítettel ez sosem lesz elérhető..és van még pár dolog...

Tégla80: sok sikert hozzá, nem feladatom , hogy meggyőzzelek..nem is akarlak.. :D
P.S.: arra ne nagyon számíts, hogy hbo vagy natgeo, vagy spektrum, eurosport, cinemax, sport1,2 (általánosságban, sport, mozi, zenei ) csatorna lesz fent szabadonvehető..német adók max SD-ben még egy ideig, HD-ben már felejtős

[ Szerkesztve ]

(#22027) charlie1975


charlie1975
aktív tag

Sziasztok találkoztatok már ilyennel vagy tudjátok mitől lehet hogy samsung tv n kikapcsolt állapotban világít egy piros led de pársxor mikor ránézek a kikapcsolt tv re látom hogy nem világít később pedig megint világít

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#22028) HagaNRG válasza BBéci (#21994) üzenetére


HagaNRG
őstag

7 GB-s Gravity-vel próbálkoztam. 1080-as MKV, és WD TV a médialejátszó, 1080p 60hz beállítással. A tv max. 2-5-3m nézési távolsággal megy.

(#22029) adodaniel válasza HagaNRG (#22028) üzenetére


adodaniel
őstag

Egyrészt a 7 GB-s Gravity tömörített, másrészt miért 1080p60? Nem tud a TV 24p-t?

(#22030) Vhiktor Nyilván, viszont a 720p-s nézési szokásait nem ismerem. A 2,5 m már túl messze van ahhoz, hogy meg lehessen különböztetni a fullHD-t.

[ Szerkesztve ]

(#22030) Vhiktor válasza adodaniel (#22029) üzenetére


Vhiktor
veterán

Azért egy tömörített 720 és 1080p között is marha nagy különbség van.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#22031) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Hello,

Anyàméknak keresek uj tévét. én plazmàt hasznàlok, és semmit sem tudok az LCD csodakrol:

2 kinezett tipus:

- Panasonic TX-L65WT600E
- SAMSUNG UE55HU7100

Esetleg tudnatok tanacsot adni hogy melyik legyen (tudom nem egy kategoria) illetve ha nem ezek akkor melyik? Koszonom!

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#22032) #94529552 válasza jimmy74 (#22000) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez a tv tudja a dual play-t. LG 55LB730V
senki11 Samsung UE32H5000
zerge861 Az egyik egy smart tv, a másik 3D-s smart nélkül. Melyik funkció a fontosabb, és melyik márka preferáltabb?

(#22033) BBéci válasza HagaNRG (#22028) üzenetére


BBéci
titán

Úgy történt, ahogy gondoltam. :((( Annak a tesztelgetésnek az ég világon semmi értelme nem volt. :(
7 GB-os 1080p? :Y 60 Hz? :Y

(#22030) Vhiktor
Marha nagy különbség lehet! De - a szóhasználatodnál maradva - marhára nem mindegy a bitráta. Az említett filmből még 720p esetén is marhára silány minőség a 7 GB.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22034) BBéci válasza HagaNRG (#22028) üzenetére


BBéci
titán

És miféle változat volt a 720-as, amihez az említett 7 GB-os 1080-ast hasonlítottad? Mert feltételezem, hogy ugyanennek a filmnek a 720-asáról van szó.

(#22035) blakey
Igazad van, az még mindig jobb választás, de miért nézzen full HD tévén 720-as filmeket? Szerintem ott más beállítási anomália is lehet, nem csak a 60 Hz. Ennek ismeretében bármit el tudok képzelni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22035) blakey válasza HagaNRG (#22028) üzenetére


blakey
titán

Egy 7GB-os 1080p-s anyagot inkább ne nézz, jobb a 9GB-os 720p-s. :) Ne fix 60Hz-en nézd a filmeket hanem a megfelelő frekvenciákon, állítsd automatikusra a médialejátszón.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22036) Osynho válasza HagaNRG (#22028) üzenetére


Osynho
addikt

Nem bántásból, de ahhoz képest mennyi energiát fektetsz a számodra legjobb tv megkeresésére, alap dolgokat figyelmen kívül hagysz a forrást, lejátszást tekintve. Az új tv-den is így tervezel filmezni? Mert ez esetben kb teljesen mindegy, melyiket választod. :B Lehet ez most leegyszerűsíti a választást. ;]

(#22037) Vhiktor válasza BBéci (#22033) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem vitatom.

Arra gondoltam, hogy ha uyganazt a releaset nézi meg 720 ban és 1080ban azért ott kell lennie különbségnek.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#22038) S.Feri


S.Feri
őstag

Köszi a jótanácsokat, és a segítő szavakat. :DDD

Végül egy Panasonic TX-47AS650E készüléket vásároltam az 5 év kiterjesztett garancia miatt.
Az ára is "csak 175.000" volt egy hétvégi akcióban.
Amire vásároltam tökéletesen megfelel, alig várom, hogy végleges helyére, a falra akaszthassam. :)
Akinek kérdése van a tv-vel kapcsolatban az nyugodtan menjen be egy expert áruházba, és nézze meg mit is tud valójában a tv, majd rendelje meg egy webshopból. És igen nagyban 50 felett Samsung, 50 alatt meg LG. :) Egyébként meg ami nektek tetszik! Nekem az 5 év gari nagyon bejön!

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#22039) littledon


littledon
tag

Sziasztok!

Nem olyan régen érdeklődtem a 32"-os Tv-k iránt és a Sony W7 szériát mondtátok. Nagyon színpatikus ez a tv tehát erre is esett a választásom. (várom a nagy karácsonyi leárazásokat... :D ) Na most egyre sürgetőbb lenne így ránéztem a tv árakra és a Toshiba 40L7335 ára igencsak lement, jóformán egy áron van a 32w7-el és ez 40" ( azt most, hogy 3D, smart egyéb dolgok hagyjuk).

Picit a 32-est amúgy is kicsinek találom a 42- viszont már biztosan nagy lesz ebbe a pici szobába így a 40" méret jó is lenne.

Na de a kérdés. Ti melyiket választanátok Sony 32W7 (esetleg 42W7 ha lemegy az ára max 130-ra amit kétlek) vagy Toshiba 40L7335. Mind a kettő 2014-es modell, mind a kettő tetszik. De a végső döntés nállam a képminőség. (mind a kettőt dícsérik) Szerintetek melyiknek szebb a képe? Melyiket válasszam? :R

Azért rágom meg ennyire mert hosszú távra lenne tehát nem szeretnék csalódni. Picit számít az anyagminőség is de mind a kettő elég szép modell képről tehát foggalmam sincs mit tegyek...

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#22040) jimmy74 válasza #94529552 (#22032) üzenetére


jimmy74
őstag

nem a dual play a legfontosabb de tudja azt is.
A többi felsorolt a lényeg.akkor te erre a lg-re mondod hogy a felsorolt köv.-nek te ajánlod?

WoT:jimmbo

(#22041) Adams15


Adams15
aktív tag

Sziasztok!

A múltkor ajánlottátok a samsung ue40h5000-et (kb 2,7-3,2 m távra ülünk a tv-től, gépre lenne kötve, néha játszanék így vele, filmeket néznénk szintén a gépről, emellett átlagos tv-zésre volna használva). Akkor kicsit sokalltam érte a 95k-t, most kb 100-ra módosult a limit, ez teljesen fix. Így akkor az ue40h5000 jó választás szerintetek?

(#22042) #48967168


#48967168
törölt tag

Sziasztok,

Elsősorban játékra (PC, PS3, XOne) keresek 50-55 collos TV-t 300k környékéig. Fontos, hogy legalább 3HDMI legyen rajta, de jobb lenne a 4db.. :)

LCD-m eddig még sosem volt, úgyhogy tanácstalan vagyok mint egy kisközség...

Márkában a Sony-t és a Pana-t preferálom, de mindenre nyitott vagyok...

Ez nagyon kívánatos, nem tudom szól-e valami ellene (tudom, hogy nagyobb, de remek árban adják most a márkaboltban):

http://www.soncity.hu/termekek/televizio/bravia-lcd-televizio/sony-kdl-60w605b#termekek

Vagy inkább Panaból ez:

http://panashop.hu/items/details/41379/category/328/tx-55as650e/panasonic/140cm-es_3d_full_hd_led_cinema_3d_smart_televizio/

Előre is köszi!

(#22043) jimmy74


jimmy74
őstag

annyit még hogy érdemes most 4k-s tv-t venni? mert ugyebár ilyen tartalmak nem nagyon vannak.....

WoT:jimmbo

(#22044) lorinser válasza Adams15 (#22041) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

2,7-3 méterre szerintem nagyon kevés és kicsi lesz a 40': [link]

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22045) n000rbi válasza #48967168 (#22042) üzenetére


n000rbi
senior tag

Játékra 50w828 / 829b, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#22046) Tegla80 válasza n000rbi (#22045) üzenetére


Tegla80
addikt

+1

Sony® & PlayStation®

(#22047) ada19 válasza #48967168 (#22042) üzenetére


ada19
senior tag

Panáknak elég magas az input laggje így játékra mindenképp kerülendő. Samsungok 40ms körül vannak (kivéve 5000-es széria, ami 16ms), Sonyknak a legalacsonyabb. Nekem Samsung van és bőven játszható, 16ms és 40ms között én nem vettem észre semmilyen különbséget (X360).

Mégsenem

(#22048) ada19 válasza jimmy74 (#22043) üzenetére


ada19
senior tag

Nem, és nem csak a tartalom hiánya miatt.

Mégsenem

(#22049) #94529552 válasza jimmy74 (#22040) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azt ajánlom rá, további infókat a topicban találsz. [link]
4K-val még nyugodtan várhatsz 1-2 évig.

(#22050) Tegla80 válasza ada19 (#22047) üzenetére


Tegla80
addikt

Hogy is szemleltessem veled,h megertsd ....megvan.
Nekem pl akkora elmeny lenne egy ~40ms os input lag-al rendelkezo tv-n jatszani,mint BBeci szamara egy 32"H5000 en mkv-t nezni. ;)

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.