Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Vismajor01 válasza Boost3er (#40999) üzenetére


Vismajor01
addikt

Milyen Tv-t vegyek topik

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#41002) Boost3er válasza Vismajor01 (#41001) üzenetére


Boost3er
tag

Elnézést, köszönöm!

(#41003) ezso válasza Boost3er (#40999) üzenetére


ezso
tag

A három közzül a Samsung QLED-et választanám.
Volt már jó néhány Qledem és kimagaslóan jó képük van.
Philipseim is voltak és típustól meg gyártótól függően itt nagyobb volt a szórás, de mindenképpen a Qled alatt vannak.
A Hisense-t nem ismerem mélyebben....

Mellesleg, ha nem titok hol lehet ilyen jó árban beszerezni?

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#41004) Boost3er válasza ezso (#41003) üzenetére


Boost3er
tag

Köszönöm! Kicsit félek, hogy nagy a bevilágítás és ezáltal csúnya a fekete.
Telekomnál kedvezménnyel.

(#41005) ezso válasza Boost3er (#41004) üzenetére


ezso
tag

Köszi a választ.
Én nem tapasztaltam bevilágítást a Qleden (pedig volt vagy 20 darab), de gondolom kipróbálható ez is a vételnél.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#41006) jackal79


jackal79
aktív tag

Sziasztok,
nagy dilemma előtt álok, az alábbi 2 TV közül nem tudok választani:
[link]
Megmondom őszintén, hogy a képminőség között nagy különbséget nem tapasztaltam, de én elég botszemű vagyok. Az eladó nagyon a sima IPS panelest preferálta.
Leírnátok pár pro és kontra érvet a TV-k mellett!
Köszönöm!

(#41007) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Sógornőmnek van egy Dell Optiplex számítógépe I5-2400 procival és abba integrált Intel HD graphics videokártyával. Az alaplapon van DP kimenet, erre van dugva egy DP-> HDMI átalakító majd egy HDMI kébelen a TV.
Eddig egy kb 10 éves 42"-os Sharp TV volt, és tökéletesen működött.
Most le lett cserélve egy nagyobb LG 55NANO763QA tévére és nincs hang a HDMI-n, nem látszik a TV mint hanglejátszóeszköz a számítógépen egyáltalán.
Kipróbáltuk egy harmadik régi 32" LG tévével is, azzal is van hang, meg az előző Sharppal is, csak az új tévével nincs.
Van valami újabb hdmi szabvány az új tévéknél amit nem ismer a régebbi intel vga vagy az átalakító?
Vagy hibás a tévé? Bőven elállási időn belül van.
Mi lehet a gond? Mi változott?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#41008) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Tudja esetleg vki,hogy tcl 50dp600-as tv-re hogyan lehet disney+ -t telepíteni?
Lehet e egyáltalán?

(#41009) universum73


universum73
újonc

Sziasztok. Van egy Orion LCD T 22 DVDC tipusú tv-m a héten kaptam. Olyan probléma van vele,hogy elég sötétes nem kontrasztos a kép pedig majdnem teljesen ár van adva. Nem valami jó nézni,mert homályos.Mi lehet a problémája? Ez már LED-es tv vagy még csövek vannak benne? Van valakinek ötlete mi lehet a megoldás?

(#41010) Neked Az


Neked Az
csendes újonc

Sziasztok!

Nagyszuleimnek keresnek olyan internet kompatibilis TV-et amivel tudnak Netflixezni.
A legfontosabb parameter a TV asztal merete, ami 77cm x 33cm.
Mit tudnatok ajanlani ar / ertek aranyban ami erre az asztalra felfer?
Koszonom elore is a segtisget.
G.

(#41011) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv
Valami tipp hogy vegyem ki a csak forgó csavart ,ez az egy bennemaradt tv és a konzol tartó

(#41012) Pokolika


Pokolika
tag

Sziasztok!

Leírnám a problémám hátha tudtok segíteni.
Adott Tcl C825 tv.
Kártya 3060 vision
Pc-re kötve 4k 120hz-en random elmegy 5-10-15 percenként majd vissza a kép bevillan megtörik lyenkor kiírja a felbontást is mintha állítani akarná magát. 60hz-en semmi ilyen jelenség.
1440p 120hz megy simán.
Ez már cserélt kábel.
Előzővel is ez a jelenség. Sokmindent próbáltam már el is vesztettem a fonalat :))
Szóval ha valakinek bármi ötlete van tárt karokkal!
Ja és van hogy akár órákat is megy hiba nélkül!
Ezer hálám!

(#41013) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok!

Errol a tvrol mi a velemeny:
55" TCL 55C835??? :F

(#41014) Pokolika válasza S@c@ (#41013) üzenetére


Pokolika
tag

Itt kérdezz rá mik a tapasztalatok vele, nagyon sokan vettek most hetekben mert akciós volt!
Egy biztos messze jobb mint ami árban egy kategóriában van!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#41015) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Van itt esetleg valaki, aki tudna egy tv szervizt ajánlani pesten?
Van egy samsung ue40ju6400w típusú tv, aminek a bal oldalán van egy függőleges lila csík. Mennyire érheti meg ezt javítani? Lehet egyáltalán? :F

(#41016) junior11 válasza z0d1@Ku$ (#41015) üzenetére


junior11
veterán

Itt kérdezz rá: [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#41017) nesh20


nesh20
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Adott egy elég régi Sony tv. Eddig hiba nélkül üzemelt, a napokban viszont észrevettem a képernyő alján megjelent három ferde világosabb rész, olyan mintha valami belevilágítana, vagy meg lenne nyomva. Ezek közül semmi sem történt vele. Nem tudom, hogy lehetne ezt pontosan leírni, próbáltam róla képet csinálni, remélem valaki megtudja mondani nekem, mi a pontos megfogalmazás a hibára és, hogy mennyire komoly a baj!? Sajnos nem értek hozzá, próbáltam keresni a hibát de nem láttam ehhez hasonlót. Csak világos részeknél látható, fekete résznél nem is lehet észrevenni. Most is a gyerkőc játékánál tűnt fel komolyabban.

[kép] [kép]

Köszönöm a segítséget előre is!

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#41018) coppola válasza nesh20 (#41017) üzenetére


coppola
tag

Nemtudom azóta megoldódott-e a probléma,de ha hozzáférsz a hátlapi csavarokhoz, esetleg megpróbálhatsz lazítani, majd húzni rajtuk, általában érdemes nem csak az érintett helyen, hanem körbe meglazítani őket, és eligazgatni a kijelzőt, deformáció tud ilyen hibát okozni

(#41019) zenészke


zenészke
tag

Kérlek segítsetek! UE32C5000-es Samsung tv-n már egy közepes hangerőnél is kezd torzítani a hang. A márkaszervíz írta, hogy nincs hozzá alkatrész, nem javítható. Egyébként teljesen meg vagyok vele elégedve, és nincs nagyobb helyem, csak 32-es tv fér el. Tudtok valami megoldást a hangra, vagy cserélni kell? Ahogy néztem, nemigen léteznek ilyen méretben ennyi bemenettel rendelkező mostani tv-k.... Van egy Kenwood erősítőm, bekötve asztali DVD író, meg külön DVD lejátszó, de nem lenne célszerű egyszerre 3 készülékkel tévét nézni... (tv, erősítő, DVD író) szóval mit tanácsoltok?

(#41020) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot !

Volna egy LG 43LK5000PLA sorszámú tv ami egyik napról a másikra meghibásodott , hátuljából sercegő hangot lehet hallani illetve a megjelenítő változóan csíkozodik. Javítható szerintetek,értelmes $ keretek között ? Vagy mehet a e hulladékba.

(#41021) attiati


attiati
veterán

van egy pár éves 4k LG tv-m. Néhány 4k-s filmformátumot nem eszik meg.
Szerintetek melyik az a paraméter, amit nem tetszik neki?

2160p.UHD.BluRay.TrueHD.Atmos.7.1.DoVi-HDR10+.x265

ViDEO.CODEC...: HEVC [HDR10] + [Dolby Vision RPU]
FRAMERATE.....: 23.976
BiTRATE.......: 28.1 Mbps
RESOLUTiON....: 3840x1608
AUDiO.........: Hungarian DD 5.1 @ 448 kbps / #1 /
English TrueHD.Atmos 7.1 @ 5013 kbps
English DD 5.1 @ 640 kbps
SUBTiTLES.....: Hungarian (SRT) / #1 / + (PGS), English (PGS)

(#41022) attiati válasza attiati (#41021) üzenetére


attiati
veterán

Jah még annyi infó, hogy ezt viszont simán lejátsza:
Nem látom, hogy mi a különbség.
Egyiket miért játsza le, a másikat miért nem?

tv típusa: LG UH7707

2160p.UHD.BluRay.TrueHD.7.1.HDR.x265

ViDEO.CODEC...: x265 [HDR10]
FRAMERATE.....: 23.976
BiTRATE.......: 18.4 Mbps
RESOLUTiON....: 3840x160
AUDiO.........: Hungarian DD 5.1 @ 640 kbps
English TrueHD Atmos 7.1 @ 4597 kbps
English DD 5.1 @ 640 kbps
SUBTiTLES.....: Hungarian Full + Forced, English Full + Forced
AUDiO.SOURCE..: UHD Bluray

[ Szerkesztve ]

(#41023) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok,

Egy 55"-os 18kg-os VESA 200x200-as TVhez szeretnék fali konzolt venni. A fő szempont, hogy a készülék minél jobban rásimuljon a falra, de azért a kábelek csatlakoztatása is megoldható legyen szükség esetén. A tv egy QE55QN91A.
Tudnátok ajánlani ilyet? Köszönöm. :R

(#41024) Osiris válasza Osiris (#41023) üzenetére


Osiris
őstag

Végül erre az IKEÁs Uppleva nevű konzolra esett a választás. Szorosan felfejszik a falra, jól szerelhető és alul van két gyorskötöző szerű cucc amivel a TV rögzítését ki lehet oldani, ilyenkor el lehet emelni a TV alját a faltól és így megoldott a kábelekhez a hozzáférés.

(#41025) nanorambo


nanorambo
őstag

Helló!
2 éve vásárolt Samsung tv nél (sajnos a modellt nem tudom, rokonoké a tv) néha rosszalkodik a kép. Olyan, mintha negatív lenne a kép. Nagyon furcsák lesznek a színek. Csak restart segít ilyenkor. Találkozott már valaki ilyennel?

(#41026) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, anyóséknak van egy Philips tv-je, ami ezt produkálja egyik napról a másikra.

https://youtu.be/Sxtnp4fOv1o

Valakinek esetleg ötlete, hogy mennyire komoly a probléma, javítható-e gazdaságosan vagy kuka? :R

(#41027) ilyenezalaci


ilyenezalaci
tag

Sziasztok!

Bocs az offtopikért, de megosztanám kalandjaimat, hátha járt már így más is. Kisfiam Youtube nézésre használt alap Hisense okos tv-jén egyik napról a másikra vízszintesen, halványan csíkos lett a teljes kijelző. Nézhető volt, de azért mégsem az igazi. Vissza vittem a múlt héten a helyi Media Marktba, ahol vettem. Bekapcsoltuk, megnézték, tényleg halványan csíkos, gariidőben van, megy a szervízbe, azt mondták 2 hét. Jött ma sms, hogy mehetek a tv-ért. Az ügyfélszolgálatos hozza, olvassa a szakvéleményt (Oktogon-Szervíz Kft.): "a készülék bevizsgálása során megállapítottuk, hogy törött a kijelző, a javítást elutasítottuk mivel a garancia törésre nem vonatkozik. Elhoztam a tv-t, nem üzemeltük be, mint leadáskor, mert azt gondoltam, hogy lcd sérülésre gondoltak, nem fizikális törésre. Mikor itthon bekapcsoltam, alig hittem a szememnek, olyan, mintha valaki beb....ta volna kalapáccsal. Nem az a 75.000 HUF fog földhöz vágni, de nem fogom annyiban hagyni. Mi ez már azért?

[ Szerkesztve ]

(#41028) Erwinke


Erwinke
aktív tag

Sziasztok!
Vasaroltam egy TCL 835t 3 honapja. Es most elkezdett reklamot kirakni a google tv rol savban. Ezt, h tudom torolni v bezarni v akarmi?
Negyed kepernyot kitakarja. Lehetetlen barmit is nezni igy.
Koszono!

(#41029) Erwinke válasza Erwinke (#41028) üzenetére


Erwinke
aktív tag

Sry. Megvan. Torolhetitek.
:R

(#41030) mulatosdj


mulatosdj
tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Adott egy Samsung qe50q60tauxxh ( [link] ). A kijelzőn hibát véltem felfedezni. A tévé közepén, bal oldalról kezdődve körülbelül a közepéig több kis csík jelent meg egyik napról a másikra, többnyire halványul, felerősödik. Mi lehet a probléma, orvosolható - e ez? Decemberbe lesz 3 éves a készülék, hetente kb 15-20 órát ment. Köszönöm a segítséget. :)

(#41031) flash-


flash-
veterán

tud valaki abban segíteni hogy androd tv alól miért nem tudom smb- megosztással elérni a tv-ről a pc-t amin vannak s megosztott tartalmak?

Vimu val működik.ott ez van beirva:
smb://192.168.1.73/Filmek/

de se a vlc, se az mxplayer,stb nem hozza ki az smb tartalmat pedig ugyanezt irom be.. próbáltam mar smb:// beirasa nelkul, /Filmek/ beirasa nelkul is de sehogyse jó csak a vimuval.de miért?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#41032) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

TV kijelző karcokra mit ajánlotok? Azt hiszem tükröződésmentes a kijelzője az enyémnek és hát olvastam hogy az ilyet nem szép csak az adott ponton polírozni. Nagyon szakemberhez nem akarom vinni, olvastam UV reagens fóliáról. Ezzel érdemes próbálkozni?

Ilyen: [link] Philips 43pus6504/12, nem sokat ment még

Szeretném Édesanyámnak adni, de nem így...

[ Szerkesztve ]

IT Phone :) Gábor

(#41033) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Sziasztok!
Faterék TV-je... Jól gondolom, hogy háttérvilágítás hiba miatt kékült be?

[link]

Üdv: Rottweiler89

(#41034) B.Gábor 76


B.Gábor 76
kezdő

Üdv.tv szeretnék venni 75col.jelenleg egy 3 éves LG 65UN74003LB van sötétben fekete képernyőnél a szélein a háttér fény be világít.elég zavaró.ez normális 3éves tv nél?LG, Samsung, Sony, Panasonic,tv szeretnék venni ,de sajnos csak 350 ezrem van rá.igy csak az LG , Samsung maradt LG 75 nanocell,vagy a sima LG 75.most köbö egy árban vannak.340ezer.környékünkön persze egyik sincs hogy össz tudjam hasonlítani.vakon meg nem merem be vállalni.valaki tudna segíteni hogy melyik a jobb ,vagy szebb a kép és a háttér fény sem világít ki,át.valaki aki már látott ilyet vagy szerelt vagy csak ért hozzá.hosszabb távra szeretnék venni.nagyon szép köszönöm előre is a válaszokat!!!!

(#41035) Szállító76


Szállító76
tag

Sziasztok.
Valakinek tapasztalata erről a tv-ről?
[LG 60UQ81003LB ]

(#41036) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Samsung ue32h4000awxxh-böl optikán ki lehet valahogy hozni 5.1-et?
Sajnos az erősítőm nem tudja leszedni a hangot a HDMI-röl u-h ez az egy megoldás van, vagy szerzek egy külső hangkártyát a laptopomhoz.
Se chromecast-en, se közvetlenül HDMI-n keresztül, a Disneyplus és az +HBO os filmek hangja nem jön ki csak sztereóban.

Minden segítséget előre köszönök.

(#41037) Kátai


Kátai
senior tag

A tv képernyőjét portalanítottam mikroszálas kendővel, de utána sötét jeleneteknél, vagy csatornaváltáskor halványan látszanak a törölgetés nyomai, ahogyan és amilyen irányban törölgettem a képernyőt. Nem nyomtam rá, csak enyhén leheletszerűen szedtem le a finom szöszöket. Mit lehetne tenni, hogy ezeket a nyomokat ne lássam? Van valakinek tuti tippje?

(#41038) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Star-Light 40DM5500 LED Televízió, 102 cm, Full HD 54.999 Ft Müholdas adásokhoz lenne csak,meg néha 1-2 film

Erről a tvrol mi a velemény:

(#41039) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van egy 55CX3LA OLED tv-m ami kb. 2.5 éves, megjelent egy függőleges csík a képenyőn. Panelhiba. Lefotóztam, másnap még a szériaszámot is lefotóztam a beállításoknál szintén látszódott, bejelentettem, a szerviz elkezdte intézni. Ez volt hét közepén. Most ránézek és nincs ott a hiba.

Ilyet még nem láttam...

Ilyenkor mi van? :F

Úgy gondolnám ha ott volt, meg előjött most ha meg is javult jó eséllyel megint elő fog jönni. Szervizest nem tudtam megkérdezni mert kedden lesznek újra. Van ilyennel valakinek tapasztalata?

(#41040) bolic válasza BaLee (#41039) üzenetére


bolic
őstag

Szerintem eltévedtél egy másik OLED topikba, mert itt csak LED-LCD tv témával foglalkoznak. :DDD :C

[OLED TV topik link]

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#41041) westcoastog


westcoastog
veterán

Sziasztok! Szórakoztam most a windowsban a hdr beállításokkal, aztán nem tudom ezzel összefüggésben e, vagy csak nem figyeltem meg eddig, megjelent egy kékesebb terület a tévé tetején... Kezd elhalálozni egy led a háttérfényben?.. Lg43uj635v, azt hiszem már 6-7 éve biztos megvan.

(#41042) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

Sziasztok!

Cseréltem ma egy régi Samsung UE40H6200-as TV-be LED háttérvilágítást és sajnos a LED-en lévő fóliát amik rögzítik eltörtek és sehol nem találok hozzá.
Esetleg valaki nem tudja hogy milyen néven keresek rá aliexpress-en mert sehogy nem találom.
Sajnos roncsolás nélkül szerintem direkt nem is lehet ezeket kipattintani, már cseréltem pár TV-én LED-et és mindig a csavaros rögzítő volt ami könnyen oldható volt.
Erről beszélek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#41043) Mike8212


Mike8212
tag

Sziasztok! Samu 4k 2020 QE556Q0TAU tevèm van. Mennyire érdemes USB - n keresztül frissíteni? Értem Én új fanksön vagy ilyesmi? Hátha valaki segít. :B :DDD

The Way - Mike's Power! Asus X470 tuf gaming plus , Corsair Vengance LPX @ 3200 MHZ , R7 1700 , 2700 , FSP Hydro 750 W , Acer Predator 144 HZ , Samsung SSD 970 PRO , egy valag vinyó , GTX 1070 , RTX 2070 , és egy csomó retró cucc :D Főleg LGA 775. Ma Te adod olcsón holnap Én neked ! Ne feledd !

(#41044) #64102016


#64102016
törölt tag

Három napos Sony TV-vel ismerkedvén egyrészt el vagyok ájulva, másrészt ezt figyeljétek.

Ahhoz, hogy USB forrásról a videólejátszást onnan folytassa ahol abbahagyta ki/bekapcs után, bekapcsolt működő wifi kell. Csak akkor jegyzi meg, hol tartott.
Kikapcsolt wifivel mindig a file elejéről folytatja :Y

Miért kell ehhez wifi? Netán Nagy Testvér érdeklődik?

[ Szerkesztve ]

(#41045) Forumozgatok


Forumozgatok
újonc

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Szobarendezés közben sikeresen levertünk egy vázát, aminek két kis darabja nekipattant a TLC képernyőjének, most két világító fehér folt van rajta. Nem folyt szét mögötte semmi, nincs perepedve a környéke, tapintásra olyan, mintha kipattant volna belőle két kis darab. Bár garanciális, boltot nem hívtam, gondolom ezt nem fedezi.

Több kérdésem is lenne:

Lehet-e az ilyen sérülést javítani, ha igen, akkor kb. mibe fájna, megérné-e egyáltalán?
Esetleg van valami "házi" megoldás a problémára? (epoxira, vagy hasonlóra gondoltam)
Ha eladnám, kb. mennyit lehetne kérni a készülékért? (TCL 55c728)

Köszönöm a segítséget!

(#41046) qfm


qfm
senior tag

Sziasztok!

TCL 85C805 vagy Samsung QE85QN85C-t vennétek, ha az ár eltérést nem vennétek figyelembe? Hangrendszer külső lenne, tehát a hang különbség szintén nem szempont.

Látom, hogy a Samsungba több dimming zóna van (1210 vs. 880), a képfeldolgozóját is jobbnak írják, de a TCL mellett meg ott az 5 év garancia, a DV és az Android rendszer.

Jelenleg a TCL felé hajlok, van esetleg valami ami miatt érdemes lenne újra gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#41047) Forumozgatok válasza qfm (#41046) üzenetére


Forumozgatok
újonc

Szia!

Szerintem ezt itt kérdezd meg: [Milyen TV-t vegyek?]
Aktívabbak, valamint az kifejezetten új TV vásárlására van.

(#41048) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok.
Melyik a legolcsóbb PVR képes 43 zoll-os, 4K Samsung vagy más jónak mondható márkájú LED TV?
Köszi.

(#41049) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok.
Srácok, ha az xbox-ot hdmi kábellel bedugom a tv -be, minden ok. Viszont, hogy ne kelljen mindig átdugdosni a beltérit, (egy hdmi van csak) vettem egy 5 to1 switch-et. Viszont, ha ezen keresztül megy a jel, akkor 4:3 as lesz a kép. Van erre megoldás?

-

(#41050) ph2012


ph2012
senior tag

Ez az LG mennyire jó alap TV-nek: [link] ? Köszi.

(#41051) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Öcsém nem tudom milyen típusú LG Smart TV-jén a YouTube videók egy része így jelenik meg, villog, rózsaszín/lilás színnel:



Némelyik videó rendesen megnyílik, némelyik teljesen ilyen, mások itt-ott váltanak ilyenné. Olyan, mintha valami codec-hiba lenne, mert ahogy az alsó 2 fotón is látszódik, az overlay menü tökéletesen megjelenik, maguk a videók "színeződnek el".

Mit lehet ezzel kezdeni? Régen nem használok már okos tv-s Youtube appot, de úgy rémlik, max annyit lehet, hogy letöröltetem vele (az appot), aztán újra feltelepíti.

Van esetleg más ötletetek?
Köszönöm.

(#41052) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, adott egy 65" Samu tv ami a képeken látható kijelző hibát produkálja. Valaki látott máy ilyen hibát ? :F
Kijelző hiba vagy alaplap / kábel / ?



Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#41053) simonlaci55


simonlaci55
tag

Sziasztok, lenne egy hülye kérdésem, hátha valakinél lapul egy lg 55uk6950plb tÍpusú tv aminek nem kijelző hibája van, sajnos a kisfiam betörte a kijelzőt, de viszont semmi bajom nincs vele, vagy ha esetleg tud valaki ajánlani hozzá megfelelő kijelzőt, azt meg köszönném :R

Simon László

(#41054) freelanced


freelanced
addikt

Üdv,

Egyik napról a másikra ez lett a Philips tévénkkel:

Bármi ötlet? Nincs gyerek, se állat, se semmi ilyesmi, semmilyen behatás nem érte, senki nem tartózkodott a lakásban.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#41055) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok!

Van a családban egy Philips 43PUS6162/12-es TV. Az lenne a kérdésem ha felakarnánk rakni a falra lehet ehhez még fali konzolt kapni vagy milyet lenne érdemes? Egyáltalán fel lehet rakni a falra? :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#41056) simonlaci55 válasza undercover (#41055) üzenetére


simonlaci55
tag

Szia, euronicsban lehet kapni egész tűrhető áron, mi is ott vettük. Elméletileg Vesa szabvány., ha jól írom

Simon László

(#41057) undercover válasza simonlaci55 (#41056) üzenetére


undercover
senior tag

Köszönöm a választ.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#41058) bolic válasza freelanced (#41054) üzenetére


bolic
őstag

Szememet szúrt a törlőkendő, szóval bekapcsolt állapotban letörölted? Az nagy hiba lenne. :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.