Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) Colka79


Colka79
tag

Sziasztok!!
A minap vettem egy Sony 42W805B TV-t és szeretném megkérdezni,hogy
ezzel a tisztító készlettel lehet tisztítani,mert a régi LCD tv-t simán tisztítottam vele,de előbb megkérdezlek titeket is mielőtt hülyeséget csinálnék!!! :)
Még 1 dolog,szeretnék egy Xbox-ot és egy Mediplayert rákötni a TV-re,csak azt nem tudom,hogy melyiket melyik HDMI csatlakozóba dugjam a TV hátlapján!!

Előre is köszönöm a segítséget!!

Gamertag:LaondaHUN

(#21702) B-L-A-C-K válasza Colka79 (#21701) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet, de elég ha egy puha natúr törlővel simán átmész rajta, nekem ~fél éve van meg az 55W829B-m és egyszer nem fújtam még rá semmit, csak 2 hetente átmegyek rajta egy puha törlővel...

(#21703) Mercutio_ válasza #94529552 (#21690) üzenetére


Mercutio_
félisten

A 42LB650V nem jobb választás?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21704) Colka79 válasza B-L-A-C-K (#21702) üzenetére


Colka79
tag

Én se a TV re hanem előbb a kesztyűre szoktam ráfújni ,mert ez folyadék sűrűbb !!

Csak az ujjlenyomatot szeretném eltüntetni róla,mert sikerült megtapiznom mikor összeraktam!!! :) :)
A HDMI-s dologban tudsz segíteni??Mert nem tudom,hogy a 4 csati közül melyikbe dugjam a dolgokat!!!

Gamertag:LaondaHUN

(#21705) B-L-A-C-K válasza Colka79 (#21704) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hangot hátra jobbról az elsőbe, többit mind1 melyikbe.

[ Szerkesztve ]

(#21706) Colka79 válasza B-L-A-C-K (#21705) üzenetére


Colka79
tag

Akkor az ARC-on kívül mindegy,hogy a 2 közül melyikbe dugom a 2 eszközt!!
Még egy kérdés,hogy tudom szakszerűen leválasztani a külső HDD-t a TV-ről,hogy egyiknek se legyen baja!!
Csak akkor szabad lehúzni a TV-ről ha áramtalanítom a TV-t??

Gamertag:LaondaHUN

(#21707) B-L-A-C-K válasza Colka79 (#21706) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én PC-nél se foglalkozok ezzel, kihúzom egyszerűen és kész, sose lett még semminek semmi baja....

(#21708) Colka79 válasza B-L-A-C-K (#21707) üzenetére


Colka79
tag

Bátor vagy.....
Akkor nincs olyan opció,hogy HDD leválasztás!!!

Köszi szépen a segítséget,mert még csak ismerkedek a TV-vel ezért kérdezgetek annyit!!

Gamertag:LaondaHUN

(#21709) B-L-A-C-K válasza Colka79 (#21708) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hiszem ilyen nincs, de ha nagyon vigyázni akarsz kikapcsolás után várj 5-10 percet és akkor húzd le.

(#21710) Colka79 válasza B-L-A-C-K (#21709) üzenetére


Colka79
tag

Még 1x köszi a segítséget!!

Gamertag:LaondaHUN

(#21711) B-L-A-C-K válasza Colka79 (#21710) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bármi kérdésed van nyugodtan, na meg ott a Sony topik is...;)

(#21712) Colka79 válasza B-L-A-C-K (#21711) üzenetére


Colka79
tag

Oda is írtam,csak az nem pörög annyira....
De majd még jövök!!! :DD

Gamertag:LaondaHUN

(#21713) BBéci válasza B-L-A-C-K (#21707) üzenetére


BBéci
titán

Pedig az egyértelműen, tilos, bármelyik készülék HDMI lapja tönkremehet.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21714) B-L-A-C-K válasza BBéci (#21713) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annyira ezek a dolgok nem érdekelnek, nem fogok mindig várni, meg oda figyelni, meg babusgatni, elromlik elromlik, azért van rá 5 év garancia...

(#21715) adodaniel válasza B-L-A-C-K (#21714) üzenetére


adodaniel
őstag

A garancia rendeltetésszerű használat esetén él, azért ezt ne felejtsük el. Nem kizárt, hogy javítják vagy cserélik az ilyen hibát garanciában, de elég ha egyszer nem és akkor az nem 2 fillér lesz. Mindenki el tudja dönteni, hogy mennyire figyel oda. :R

(#21716) B-L-A-C-K válasza adodaniel (#21715) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Biztonsági gari van rá, ha leverem akkor is megcsinálják/kicserélik. Amúgy meg tényleg nem érdekel ez a téma, aki akarja figyeljen oda rá, én nem fogok.

(#21717) asus1


asus1
aktív tag

Sziasztok ismét!
Most egy másik tv-t néztem ki, más kategóriában.
Mi erről a véleményetek?
LG 55UB820V

(#21718) Richvargas


Richvargas
tag

Sziasztok!
A mérettől és smart dolgoktól eltekintve melyiket érdemes választani:
Sony W605
LG LB5500
Köszi.

(#21719) HagaNRG válasza BBéci (#21713) üzenetére


HagaNRG
őstag

AZ USB_s adattároló leválasztásának van köze a HDMI-hez?

Ettől függetlenül viszont a sima, lecsatolásmentes HDD eltávolítást én sem ajánlom, legutóbb a noname multimédialejátszóm párszor simán áramtalanította a külső HDD_m, aminek az lett a következménye, hogy a PC sem sem látta a tartalmat, így le kellett formáznom 500gb adatot.

(#21720) Dealer95 válasza HagaNRG (#21719) üzenetére


Dealer95
őstag

aminek az lett a következménye, hogy a PC sem sem látta a tartalmat, így le kellett formáznom 500gb adatot.
Ez velem is volt már ->véletlenül nem választottam le a külső vinyót a gépről, az még szöszmötölt valamit (bár én már nem használtam) és elszállt a fájlrendszer.
De van program, amivel az adatok még így is lementhetőek, és utána formázhaó a vinyó veszteség nélkül.

(#21721) tibibi válasza HagaNRG (#21700) üzenetére


tibibi
őstag

Emag-ról rendeltem direkt ha nem felel meg akkor visszaküldöm :U vagy lehet ,hogy nem veszik vissza ;] akkor marad.

(#21722) BBéci válasza HagaNRG (#21719) üzenetére


BBéci
titán

Nincs köze és más okból kifolyólag kell áramtalanítani HDMI ki- és becsatlakoztatás előtt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21723) HagaNRG válasza BBéci (#21722) üzenetére


HagaNRG
őstag

:R Értem, köszi!

(#21724) osii


osii
tag

sziasztok, lehet kicsitt off lesz, de nagyon érdekelne a téma és hátha van itt aki ért az ilyesmihez ! szóval van egy samsung led tv-m amin letudok pendriverol játszani filmeket ugye. ma viszont fel ötlött bennem hogy külső dvd lejátszó/írót usb csatlakozójával rákötök a tv-re akkor működik e? kipróbáltam és nem működik természetesensemmisem történik a tvn. Kérdésem az lenne hogy miért ? Ha ugyanaz van a kettőn meg minden ? :D bocsi, ha hülyeségnek tartanátok csak engem tényleg érdekelne :)

(#21725) 1155


1155
csendes tag

Sziasztok haverom karácsonyra ilyen tv-t kért, [link] igazából nekem is megtetszet valaki vélemyény ?
Sony Bravia KDL-42W705B

[ Szerkesztve ]

(#21726) radi8tor válasza 1155 (#21725) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

SONY topicban vannak tapasztalatok, keress rá.

⭐ Stella

(#21727) HagaNRG válasza BBéci (#21583) üzenetére


HagaNRG
őstag

"Azt történt, hogy szembesültél a belépő full HD kategória gyengeségeivel. ... akinek van összehasonlítási alapja, az úgy reagál, mint Te. ...
Amikor nappalinkban a Pana VT30 helyére Samsung D8000 került, azt kérdezte, amikor hazaért és meglátta: "mi ez a szar és mikor viszik el"? Az is igaz, hogy 5-6 nap alatt hozzászokott mindkettőnk szeme és már nem volt annyira borzasztó"

Hidd el, ez a kommented adta a legtöbb erőt az elmúlt két napban és örökké ezek a szavak jártak a fejemben, mikor duzzogtam a LED képe miatt.

Tegnap reggel óta úgy néz ki, megfordult a világ körülöttem.
Ma megnéztem két teljes filmet LED_en, emellett napközben pár órát ment a háttérben is a tv sima SD adásokkal.
Aztán eljött az este, kikapcsoltam a LED_et és átvonultam a hálóba, a plazma elé.
Hirtelen már nem láttam olyan eszméletlen gyönyörűnek...

Szó sincs arról, hogy a plazma képe nem tetszene, vagy ilyesmi, de egyrészt elkezdett zavarni a folyamatosan hallatszó sercegés- ami mindig is jelen volt, de nem tűnt föl, csak most, hogy a LED halk.
Tök sötét szobában feltűnt, hogy bizony a plazmán sem olvad egybe a szélesvásznú filmek fekete csíkja a kerettel, sőt, bizony az is szürke rendesen.
Aztán valahogy elkezdett hiányozni az élesség. Gyorsan végignyomtam a szokásos referencia HD filmeket, de ez még jobban elbizonytalanított...

Délután megnéztem a fekete-fehér Sin City 2-t a LED-en, majd most elővettem a plazmán is és lehet, hogy hülye vagyok, de hiányoztak az élénk színek, a képek full élesről kissé átmentek homályba. Nem mondom, hogy nem a plazma a természetesebb kép, de igenis lehet olyan szemmel nézni a LED-en a filmeket, hogy az élénkség miatt fellépő természetellenesség mégis a film élvezeti értékét növelje.

Szóval köszönöm Béci minden eddigi segítséged, mindenben igazad volt!
Egy plazma-LED cserekor tényleg kell egy kis idő, míg átáll a szemünk, hozzászokik, megtanulja más szemmel nézni, amit lát és megtanulja átcsoportosítani az agyunk a fontos elemeket egy képminőségben.

Másrészt meg arra is rájöttem, hogy annyira mégsem élet-halál harc a LED_plazma téma, mert mindkettő tud tök szép lenni, csak máshogy.
Ráadásul ha első körben úgyis úgy indultam neki a dolognak, h. az 5000-es Samsung belépő LED-et majd berakom a hálóba, mert oda az is jó lesz, akkor most picit úgy érzem, talán mégis inkább a plazmának fogok gazdát keresni és nem mindenáron a LED-től szabadulni.
Ja, és persze belenéztem pár 1080-as filmbe is.
Nem tudnám megmondani, hogy 720-as, vagy 1080-as filmet nézek, de állítólag egy jó médialejátszó nyom akkorát a képen, mintha TV_t váltana az ember, és mivel az 1. gen. WD TV nem nagyon birkózik meg a FHD Mkv-kel, így erősen gondolkodom egy 50k körüli Mede8er lejátszó beszerzésén. Rem. az egy jóképű eszköz. Talán egy W815 Sony egy ilyen lejátszóval párosítva már nem keltene bennem aggodalmat, hogy biztos a lehető legjobb képen nézem-e a filmet...

Köszi mindent! :R

(#21728) Blokkolnam0


Blokkolnam0
aktív tag

Sziasztok!

Ledöglött a 2 éves Samsung LED ue akármi TV-m, újat kell vennem.
Csak digitális TV-t nézek, és Chromecast-on át Netflix-et. Hangcuccom egy sima fadobozos hifi hangfalpár van, sima jack dugóval rátolva a TV-re, nekem tökéletes, szép mélyek és tiszta hangok...

Csak a következő specifikációk rögzítettek: full HD, és 32 colos (80cm) legyen. A többi nem számít, tehát ha nem smart az se baj, de USB-ről szoktam avi-kat még lejátszani...

Ti milyen TV-t vennétek ilyen esetben? Ár max 400 EUR...

Köszi a tanácsokat,
üdv!

Motorola Moto x

(#21729) Dealer95 válasza Blokkolnam0 (#21728) üzenetére


Dealer95
őstag

Szia!

400 Euró, azaz olyan 130.000?

Esetleg ez akkor?
Samsung UE32H6400 (130.000 körül)
LG 32LB650V (105.000 körül)

[ Szerkesztve ]

(#21730) Blokkolnam0 válasza Dealer95 (#21729) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

szia!

Némi keresgélés után realizáltam hogy sokkal jobb választék van akkor ha 80cm-es helyett a 100 centis méretek között válogatok, szóval legyen 40 colos, egye fene, majd kicsit messzebb ülök a TV-től...

Nekem itt a legkényelmesebb a mediamarkt-ból lenne, ezeket nézegettem eddig:

[link]
[link]

Ezek szerinted?

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21731) Blokkolnam0 válasza Blokkolnam0 (#21730) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

illetve még ezeket nézegetem:

[Panasonic TX-39AW304]

TX-42ASW504

Motorola Moto x

(#21732) Pro Koryak válasza Blokkolnam0 (#21731) üzenetére


Pro Koryak
addikt

mivel írtad, esetleg kicsit többért, itthon pár ezressel drágábban már ezek vannak:
sony 40w605
pana 40as640
samu 40h6200/h6400
toshiba 40L5335/40L5435
...stb.

amiket te néztél, belépő fullhd modellek.

(#21733) HagaNRG válasza Blokkolnam0 (#21730) üzenetére


HagaNRG
őstag

"legyen 40 colos, egye fene, majd kicsit messzebb ülök a TV-től..."

Szabad érdeklődnöm, milyen messziről tervezel tv-zni?
Csak, mert én ma szembesültem vele, hogy az 50"-es tv-re kb. 4.5m-ről meresztgetem a szemem és elvesznek a részletek útközben.
Komolyan azon kezdtem agyalni, hogy hozhatnám közelebb a szememhez a tv-t a hálóban úgy, hogy ne rondítsak bele az interiorbe....
(pedig két napjra cseréltem le egy 42"-es TV-t az 50"-re azzal, hogy túl kicsit, nem látom, erre tessék, alig léptem előrébb) :R

(#21734) Blokkolnam0 válasza HagaNRG (#21733) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

2-3 méter?
De igazad van, ez nem lesz probléma, a 80cm-től nem egy túl nagy ugrás a 100-as...

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21735) BBéci válasza Blokkolnam0 (#21734) üzenetére


BBéci
titán

2 méterre még pont jó egy 50 colos, 3 méteres nézési távolsághoz 65-ös passzol. [link]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21736) Blokkolnam0 válasza Pro Koryak (#21732) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

Pro Koryak
(tag)

mivel írtad, esetleg kicsit többért, itthon pár ezressel drágábban már ezek vannak:
sony 40w605
pana 40as640
samu 40h6200/h6400
toshiba 40L5335/40L5435
...stb.

amiket te néztél, belépő fullhd modellek.

köszi megnézem a modelleket...

Motorola Moto x

(#21737) HagaNRG válasza osii (#21724) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ugyanaz van a külső íróban lévő lemezen, mint a pendrive-on, az ok, de az usb csak egy csatlakozófelület és a tv nem tartalmaz drivert gondolom minden usb-s eszközhöz.

Pl. próbáld ki, dugj rá egy egeret, vagy billentyűt. Sima USB-s csatoló van azokon is.
Akkor lesz egérkurzor a tv-n? Nyilván nem.
Sőt, USB-s wifi adapterrel elvárhatnánk, hogy legyen net is a tv-n. Az sem fog menni természetesen...

Szóval nem olyan egyszerű az informatika, mint tűnik azért, hogy dugó-dugó és kész.

(#21738) anonym1s válasza HagaNRG (#21683) üzenetére


anonym1s
őstag

Hali.
Nehany napja vettem egy LG 60PB690V tevet.
Legnagyobb hibaja a fekete szint, ami rettenet szar! Gyengebb mint a mostani led tevek feketeje. Kb. olyan mint a 2010-es lg lcd tevemen.
Masik hibaja, hogy a fenyerot automatikusan csokkenti nagyon vilagos jeleneteknel, majd vissza amint kezd sotetedni a jelenet.
Ezeket leszamitva, a kepe elfogadhato, csak be kell allitani, mert dobozbol kiveve eleg fako, es kontraszttalan.
Az emlitett hibak (foleg a rohejes fekete szint) miatt en nem ajanlom.
Az enyem beszart 2 ora hossza hasznalat utan, nem bir bekapcsolni, csak ujraindulgat folyton.

(#21739) HagaNRG válasza anonym1s (#21738) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ennyire gyenge lenne?

Én meg emiatt bánkódom napok óta, amiért nem ezt, hanem egy LED-et vettem.
Főleg kifejezetten pont a fekete miatt sírtam vissza a plazmát eleinte....

érdekes egy világban élünk, minden csak egyre rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#21740) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Szerintetek melyik és miért lenne jobb választás?

LG 55LB650V 240K-ért vagy
Samsung UE55H6400A 254K-ért?

(#21741) Cingáriusz válasza HagaNRG (#21739) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én ezért hajlok inkább a Samsung VA paneljei felé. Jobbak a feketéi. A végső megoldást az OLED fogja elhozni e téren.

(#21742) gyeniko válasza HagaNRG (#21727) üzenetére


gyeniko
őstag

"Tök sötét szobában feltűnt, hogy bizony a plazmán sem olvad egybe a szélesvásznú filmek fekete csíkja a kerettel, sőt, bizony az is szürke rendesen."

Nyugodj meg, a Panasonic 65VT60-nál sem olvadt egybe a "fekete" csík a kerettel...

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#21743) HagaNRG válasza Cingáriusz (#21740) üzenetére


HagaNRG
őstag

Hmm. Különben elgondolkodtató.

Ha ez a két 55"-ös LED ennyi, akkor most már nagyon érdekelne, hogy megéri-e a Sony 805-ös ugyanekkorában, csak 50k-val többért?
Ezek hivatalos, bolti árak, vagy valami simlisség?
Mert a Sony ahogy nézem 55"W805B modell az valójában hivatalos forrásokból inkább 360 ezertől indul.

Ráadásul tegnap este 10 körül tettem föl a Samsung LED_et a jófogásra, ma reggel 7-kor már hívott valaki, hogy akkor kellene neki.
Most dilemmázok, hogy mitévő legyek, mert már beletörődtem, hogy ha lenyelek pár különbséget a képminőségben, akkor cserébe a hálóba az 5 éves plazma helyére betehetek egy garis, új TV_t. (persze ez nem jelenti azt, hogy nem lesz hamarabb és több bajom a LED-del, de a plazmánál mostanában mindig attól féltem, hogy ha egyszer gondol egyet és megáll, akkor az óriási anyagi bukta lehet)
Másrészt abban sem vagyok biztos, hogy ha el is viszik a LED_et, akkor 150k körül fogok tudni olyat tenni a helyére, ami ugyanekkora méretben jobb képet fog hozni.
De, ha tudtok jobb belépőmodellt, akkor jöhet! :R

(#21744) DVB-T


DVB-T
tag

Panasonic TX48AS640E:
Márkabolti 189.000Ft(webshopokban is van ennyiért), aki nem hülye az már 219.000-ért megveheti(ugye MM), Euronicsban már 265.00-ért meg lehet kapni :-), regisztráció után 5 év gari.

Kép: nagyon szép, brutális fekete! Hátlap sima, a felszerelési pontok közé nem esik semmi, a fali konzolom sajnos csak 200x200, 300x300 vagy 400x400-at tudott, ez meg 200x400-as, de 4 új lyuk a konzolon megoldotta a problémát, most már 200x400-at is tud.
Hang: nagyon jó, külön mély kiemelés is van, de jól állítható a magas és a mély külön is..
3D szép, nem volt vele probléma, mivel műholdas beltérivel használom (Dreambox 800 HD SE), ennek távirányítóján az infó előhívásakor a tv automatikusan átáll a két egymás melletti képre 3D adásnál így olvasható az infósor, ennek eltűnésekor pedig visszaáll, a beltérihez talált 7 pana kód közül már az első beadása után vitte a távirányítója a tv-t is, így a finombeállítások(kép) után a gyáriak eldobhatóak (sz(m)art része nem érdekel)
A képet finomhangoltam, fényt vissza, kontrasztot kicsit fel, színhőmérsékletet fel, sokkal jobb lett, mint a gyári, sztem azt el lehet felejteni, sok beállítási lehetőség van, mindet állítottam...
A kép a gyengébb, kis sávszélességű SD csatornák túlnyomó részén messze szebb, mint ahogy azt a boltokban látni, nemtom milyen forrást használnak..A jobb SD adásokat szinte meg sem lehet különböztetni a kisebb sávszélű HD-któl..Jó forrással csodákra képes ez a teve...

(#21745) HagaNRG válasza DVB-T (#21744) üzenetére


HagaNRG
őstag

Valószínűleg ennek az az oka, hogy a boltokban egy forrás van ezerfelé osztva, ezért lehetnek a sima SD csatornák annyira borzasztó képűek néha. (legalábbis én is úgy érzem, hogy itthon azért messze nem olyan rossz egyik sd sem, mint ahogy várom. Aztán tegnap este megnéztem egy Full HD mozit, majd visszakapcsoltam a tv2-re, ahol a másodosztályú Hercules épp olyan fakó, nyomorult, gyenge képpel ment, hogy csak néztem)
Szóval a boltokban is előfordulhat, hogy ha két FHD demot nyomó TV mellé beraknak egy SD RTL klubot, akkor rohadt nagy lesz a kontraszt a két tv között minőségben:)

(#21746) DVB-T válasza HagaNRG (#21745) üzenetére


DVB-T
tag

Ami megdöbbentett: az utóbbi 2 hétben elég sok helyen voltam, szinte mindenütt azonnal a Samsungot vagy az LG-t kezdik reklámozni, a többiről lesajnálóan nyilatkoznak..ezen márkák tv-i bolti módban és többnyire USB eszközről mennek, míg a Sharp például vagy be sincs kapcsolva! (Pólus) vagy Normál módba megy(többi hely), de kizárólag gagyi minőségű forrással, ugyanígy le van sajnálva a legtöbb helyen a Philips vagy Toshiba is, ahol van dedikált Sony ember ott az azért még tud valamit tenni..Képben, boltban különösebb különbség nincs a kép között, akár Hyundai akár Sony tv-n nézed, valszeg otthon sem lessz olyan nagy, vizont a felhaszált alkatrészek minőségét/pontosságát tekintve pont a Samu/LG a leggyengébb, azok meghibásodási valószínüsége a legnagyobb..
Az MM-ben a tv-k mögött egy zacsiban ott a táv, fogtam és elkezdtem normál módban beállítani néhány tv, Pana 640-es épp nem volt, de 650-es igen, egész jó eredményt sikerült elérni, ha ez működik az IPS 650-essel, akkor a VA 640-es még jobb lesz, gondoltam és látatlanban vettem meg a 640-est..

(#21747) tibibi válasza HagaNRG (#21743) üzenetére


tibibi
őstag

nem a plazmát akarod eladni? Mennyit lehetne kérni érte ? Az enyém is 5 éves.

(#21748) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Mennyire igaz az az állítás, hogy ha van utp dugalj a tv-n, akkor tudja a dlna-t? Használtan tervezek tv-t venni, és gyakrabban van a csatlakozó panelről kép, mint ahogy a full spec meg van adva...
Köszi a választ!

(#21749) toscana


toscana
csendes tag

LG42LB730v vagy LG42UB820v ?

nem tudok dönteni,tudnátok valami kapaszkodót ?

OnePlus 5 A5000 5.0.1

(#21750) HagaNRG válasza DVB-T (#21746) üzenetére


HagaNRG
őstag

A lényeg, hogy tetszik és jól döntöttél!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.