Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) gery2123 válasza Peddy789 (#22298) üzenetére


gery2123
őstag

Sajnos itt még nem kapsz DLNA. Fentebb kell nézelődni az ilyesmihez. Vagy venni kell egy Miracast eszközt még pluszba.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#22302) Macsekp


Macsekp
tag

Sziasztok!
Szeretnék a gyereknek egy tv-t karácsonyra 50.000 Ft-ig. 24 coll, vagy afelett kéne. Van valami ötletetek?

(#22303) dodopek válasza gery2123 (#22301) üzenetére


dodopek
addikt

És ha nem számít a smart? Ugyanez lett volna nekem is a kérdésem...

(#22304) |AP| válasza gery2123 (#22301) üzenetére


|AP|
veterán

ezt most nem egészen értem. Ha a TV csatlakozik az otthoni wi-fi hálózatra, akkor az asztali PC-ről megoszott filmeket le lehet játszani, nem? Ez nekem is szempont lenne vásárlásnál, ezért ezt és ezt néztem ki a hálószobába. Mind a kettő beépített wifivel rendelkezik és tud csatlakozni az otthoni hálózatra.

Vagy rosszul értelmezem a DLNA fogalmát? :F

(#22305) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

üdv!

nagyon nagy segítségre lenne most szükségem.

holnap megyek tv-t venni (valószínűleg MM-be)

ajánlanátok nekem valami 32"-ost max 75-80ezer Ft-g?

xboxozáshoz veném szóval a lényeg, hogy 30ms alatt legyen az input lag :(
felbontás az mind1 nekem :)

sony kdl-32R410 jó választás lenne?

[ Szerkesztve ]

(#22306) gery2123 válasza |AP| (#22304) üzenetére


gery2123
őstag

Igen így van. De amit linkelt Samsung H5000 nem tud wifi se semmit. Nincs benne DLNA.

didopak : smart-al csak jól jársz. Ha van rá keret akkor olyat kell venni. De ha úgy van akkor venni kell egy miracast eszközt az edigital 6000 árulja. Én is vettem egyet, de még mondjuk meg az őszintét. Elég gyerek cipőben jár még ez. Nekem a win tablet ha a kijelző kikapcsol akkor a kapcsolat megszakad. Android telefon tökéletesen megy. Persze fog ez még fejlődni azért.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#22307) |AP| válasza gery2123 (#22306) üzenetére


|AP|
veterán

jah, oké így tiszta. Viszont azért a 80-90k-s kategóriában is lehet találni beépített wifi-s tévéket. Pl. amiket linkeltem. Csak oda kell figyelni, mert több helyen írják a wifit, de sokszor csak opcionális kiegészítővel érhető el, nincs beépítve.

(#22308) #94529552 válasza Peddy789 (#22298) üzenetére


#94529552
törölt tag

A Samsung UE32H5500 már okos tv, wifivel.

(#22309) Peddy789 válasza #94529552 (#22308) üzenetére


Peddy789
őstag

És ez amugy mennyire jó tv szerinted ebben az árkategóriában? :/

(#22310) ada19 válasza Peddy789 (#22309) üzenetére


ada19
senior tag

Nem ajánlott TV, kivéve ha nagyon nincs jobbra keret. A legolcsóbb amit érdemes az a H6200.

Idézve e a Samsung topikból 5xxx = Alsó-közép kategória Full HD felbontással (1920x1080) 50Hz-es panellal szintén olcsó műanyag formatervvel. Modelltől függően lehet SMART, 3D nincs. Nem ajánlott, mert alacsony a mozgásfelbontása - 300-350 sor.

Mégsenem

(#22311) #94529552 válasza ada19 (#22310) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerinted. Levegőt venni sem ajánlott. Elolvastad:
Vagy mi a legolcsóbb ami már tudja a felsorot dolgokat, és türhetően kezelhető? Inkább csak nagyobb márkák érdekelnek, nem a legolcsóbb legolcsóbb kínai
Biztos venne mindenki jobbat meg nagyobbat is, ha tudna. A 6200-as jóval drágább, és 3D-s tv.
Avforums tesztek: H6200 10/8-as , H5500-as 10/9-es osztályzat.

[ Szerkesztve ]

(#22312) Tegla80 válasza #94529552 (#22311) üzenetére


Tegla80
addikt

Ritka pillanatok 1ike,de +1
Neztem 2 evig egy es5500at.Siman vallalhato a minosege annak aki "szimplan csak venne egy tv-t".Nalam klafa volt a smart is benne es a pvr is jol mukodott. Pl kikapcsolva is vett fel hdd-re.(alap fw,amivel vettem,semmi frissites!!) ..most apunal van......elegedetten nezi a 40"-t :K .........,de persze van jobb is.(mint mindenben)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22313) ada19 válasza #94529552 (#22311) üzenetére


ada19
senior tag

Mitől félsz, hogy folyton kiabálsz?

Mégsenem

(#22314) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Két tv között mi a különbség :
1. LG 42LB5800 LED Smart Televízió, 106 cm, Full HD
2. LG 42LB630V LED-es televízió, 106 cm, Full HD

Főleg egy x-box 360 lenne rákötve

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#22315) #94529552 válasza ada19 (#22313) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az kiemelés. A kiabálásnak az számít, ha nagy betűkkel írsz.(Caps Lock)

MontesantosAz 5800-as egy belépőszintű smart , míg a 630V már az új webos-os széria, sokkal jobb minőségű tv, és közel azonos áron kapható. Tehát az utóbbit érdemes választani.

[ Szerkesztve ]

(#22316) ada19 válasza Tegla80 (#22312) üzenetére


ada19
senior tag

Nekem is volt F5300, és nem arról van szó hogy vállalhatatlan, hanem hogy alig többért tudsz sokkal jobbat kapni. Ha valaki "szimplán csak venne egy tv-t" az bemegy az első boltba és megveszi ami akciós, vagy amire rábeszélik. Ha már itt megjelent és kérdezett annyit jelent szeretne a pénzéből többet kihozni.

És akkor ismétlésképp, hogy mit válaszoltam neki: "Nem ajánlott TV, kivéve ha nagyon nincs jobbra keret. A legolcsóbb amit érdemes az a H6200."

Tehát ha ennyit tud rászánni akkor ennyi jó TV, ha kicsivel meg tudja toldani akkor H6200 jobb vétel. H6200 után sokkal többet kellene költeni hogy ismét jobbat kapjon, vagy ugye más gyártó készülékei.

Mégsenem

(#22317) _NCT válasza #94529552 (#22299) üzenetére


_NCT
őstag

Nincs olyan ami tudja mondjuk a lan csatlakozást vagy wifit ennyiért?

(#22318) Montesantos válasza #94529552 (#22315) üzenetére


Montesantos
senior tag

Köszönöm a segítséget

Gabi

(#22319) #94529552 válasza _NCT (#22317) üzenetére


#94529552
törölt tag

Smart, wifi, lan.: LG 47LB580V [link]

[ Szerkesztve ]

(#22320) philipe válasza philipe (#22283) üzenetére


philipe
tag

Erre ötlet vki?

(#22321) Macsekp


Macsekp
tag

Érdemes megvennem a full hd tv-t a gyereknek, vagy inkább nagyobb hd-t?
Samsung ue22h5000
Samsung ue24h4003
Ezeket néztem. Két coll már számít, mert kb. 3 méterről fogja nézni.
Igazából rajzfilmeket néz, ezért kérdem a full hd szükségességét.
Ha ezeknél van valakinek jobb ötlete azt is szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#22322) Morris válasza Macsekp (#22321) üzenetére


Morris
veterán

Teljesen fölösleges a fHD erre a távolságra.

(#22323) Macsekp válasza Morris (#22322) üzenetére


Macsekp
tag

Most néztem, a legtöbb csatorna SD-ben jön a kábelen. A rajzfilm csatornákból egy sincs HD. AzM1 igen, de nem hiszem, hogy azt fogja nézni. :)

(#22324) Morris válasza Macsekp (#22323) üzenetére


Morris
veterán

Akkor látnád az SD illetve HD közötti különbséget, ha kb 1 méterről néznéd. Ez ugye ekkora képernyőnél nem életképes megoldás.
Viszonyítás képpen ez a távolság kb 2-2,5 méter egy 42"-os (106 centis) tévénél.

[ Szerkesztve ]

(#22325) Firehand


Firehand
tag

Sziasztok!

Tv-t szeretnék venni.
Eddig 40-42 "-ben gondolkoztam, de egy barátom vett kb 3-4 hónapja ugyanekkora tv-t és ő szerinte simám vállaljam be a nagyobb tv-t, mondjuk 47"-ig.

Amire kellene a tv:
-Digi vagy később T-com műholdas adás nézés
-filmnézés
-játék, ezért jó lenne alacsony input lag,
-magas képfrekvencia (bár ahogy olvasom ez kicsit vitatott téma :DD )
-42-47 " méret
-200.000 Ft, nagyon fölé nem akarok menni (max 220.000)
-3 év garancia minimum
-Samsung, de ez csak zárójelesen jegyzem meg, nem kötelező szempont.
-3 D még nem volt ilyen tv-m kipróbálom, de ez is csak opciós.
-smart nem fontos, de ez már úgysem hagyható ki gondolom.
-telefonról áttudjam küldeni a képeket/videókat (ez lenne a Wi-Fi direkt? )
-1 Tb-os külső winchestert tudja kezelni.

Körülbelül ennyi: A barátomnak LG-42LA640S
Nagyon dicséri, de ha jól tudom ezt már nem forgalmazzák, így az ismeretségi körben ha jól tudom a LB sorozatból vettek és ők is meg vannak vele elégedve.

Esetleg látom van a Panasonicnek is akciója, de nem tudom milyen a szerviz hátterük.
Nekem Samu telefonom van, házhoz jöttek a rendszert újra éleszteni rajta, szóval valami hasonlót szeretnék.

Nekem olyan tv kell, ami egy átlagos háztartásban normális minőségben kiszolgál jó pár évig.

Több véleményt és ajánlatot is szívesen fogadok. :C

Még egy kérdés, várjak Karácsony utánig (mert annyira olcsó lesz, januárban, na persze gondolom nem).... vagy mindegy mikor veszem meg? Mert most is vannak akciók, kérdés érdemes e várni?
Jövőre gondolom jönnek ki az új év új szériái, de mikor és érdemes e várni, hogy az hozzon árcsökkenést? Ha hoz persze, ehhez nem értek.

[ Szerkesztve ]

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#22326) Macsekp válasza Morris (#22324) üzenetére


Macsekp
tag

A nappaliban Samsung UE46F6500 van, azt kb 3 méterről nézzük. Akkor a kiscsajnak inkább egy HD 70cm-es, mint egy Full HD 55 cm-es. Úgyis most kapott szemüveget.

(#22327) Morris válasza Macsekp (#22326) üzenetére


Morris
veterán

Nézhetsz 82-eset is ha az még elfér. Igazából abból már jó lehet a fHD. Az ára pedig nem lesz annyival több, mint amennyivel nagyobb lesz. Sőt...

(#22328) |AP|


|AP|
veterán

Két TV-t néztem ki, hálószobába, második tévének.

LG 28LB490B
és
Panasonic TX-32AS500E

Az elvárások: beépített(!) wi-fi, otthoni hálózaton keresztül filmlejátszás PC-ről, tabletről, UPC mediacard kezelés.

Az LG mellett szól az olcsóbb ár, a Pana mellett a méret és az, hogy most 5 évre lehet hosszabbítani a garanciát.

Valakinek van esetleg konkrét tapasztalata ezekkel a típusokkal? A kettőből melyik?

(#22329) Macsekp válasza Morris (#22327) üzenetére


Macsekp
tag

Esetleg márka ötleted? Itt tavalyelőtt A Samsungra beszéltek rá. Amúgy még LG-t és Philips-et néztem.

(#22330) Morris válasza Macsekp (#22329) üzenetére


Morris
veterán

Én LG-t vennék.
Nekünk egy 27"-os van a hálónkban (LG personal monitor + tv) és nagyon szeretjük. Nagyobb már nem fért volna el.

(#22331) Macsekp válasza Morris (#22330) üzenetére


Macsekp
tag

Ilyenkor következik az, hogy rámegy a napom a keresésre. :)
A 46-osra ráment 2-3 hónapom. :D
Mondjuk közel a karácsony, úgyhogy gyorsan kell döntenem.

[ Szerkesztve ]

(#22332) NGA válasza Firehand (#22325) üzenetére


NGA
addikt

Én azt tudom ajánlani, amit vettem: Sony 50w828. 220 k-ra le szokott menni. Jelenleg ezt tartják a best buynak

(#22333) lorinser válasza Macsekp (#22331) üzenetére


lorinser
senior tag

Szia!

Én monitor TV-t nem vennék. Szerintem inkább a "rendes TV-k" között nézelődj.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22334) Macsekp válasza lorinser (#22333) üzenetére


Macsekp
tag

Miért nem jó a monitor tv?

(#22335) Macsekp válasza Morris (#22330) üzenetére


Macsekp
tag

LG32LB550B ?

(#22336) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Az egyik TV-m hátulján ilyen hangszórókimenet található.
Van rá esély, hogy ez egy előerősített kimenet lenne, amire egy 8Ohmos hangfalat rádugva a tv hangját képes lenne erősítő nélkül megszólaltatni?

(#22337) nismoka válasza HagaNRG (#22336) üzenetére


nismoka
addikt

Igen, ez úgy nézki.

(#22338) lorinser válasza Macsekp (#22334) üzenetére


lorinser
senior tag

Mert ezekben nincsenek olyan fejlett képjavító/feldolgozó áramkörök mint egy TV-ben. Szerintem a tuner is rosszabb.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22339) HagaNRG válasza Peddy789 (#22309) üzenetére


HagaNRG
őstag

Figyelj.
Nagyon ne legyen mérvadó a hozzászólásom abban az értelemben, hogy elismerem, ezidáig nem foglalkoztam vele, mi a különbség az 1080p 24 és 1080p 60 között és nem tudtam, melyik a jobb.
Tehát nem tartom magam a TV-zés atyaúristenének, egyáltalán.

De az utóbbi másfél hónapban a kelleténél jobban beleástam magam a témába, aminek az eredménye az lett, hogy személyes tapasztalatom van a SamsungUE50H5000, és a Samsung UE55H6470 tévékkel. Tehát ha már szóba került az 5000-es szériás Samsung, akkor talán előrébb leszel a véleményemmel, semmint ha annyit mondok két szóban, hogy jó, vagy szr a tévé, mert a piac egyáltalán nem fekete fehér.

Eladtam egy 50-es Samsung plazmát, majd kb. gondolkodás nélkül hazahoztam a H5000-es Samsungot. Csak én az 50"-es modellt, de úgy voltam vele, hogy 2009-ben ugyanígy belépő és legolcsóbb modellként vettem meg a Samsung plazmát, mégis imádtam a mai napig.
Elsőre óriási csalódás, szenvedés, mi lesz velem, eladom, nem fogom megszokni, óriási baklövést csináltam.
Első nap két haverom hívtam, hogy jöjjön, nézze meg, mondjon egy árat és vigye a francba, mert utálom. Ők persz ertetlenül álltak az elégedetlenségem előtt.
Eltelt két nap, állítgattam, de főleg néztem a LED képet, megnéztem rajta 1-2 HD filmet, majd utána hirtelen kifakult a plazma.
TOvábbi pár nap múlva már értetlenül álltam az első pár órában megélt borzalmaim előtt, mert egyenesen tetszett a képe.
De minden este szembesültem azzal, mennyire más a plazma, mert a hálóba meg bekerült az 50"-es Sam. Ekkor már nem tudtam volna egyértelműen megmondani, melyik a jobb, csak láttam, hogy két totál más képet látok.
Szerencsére elvitték a plazmát pár nap alatt, így jött a nagy döntés, kell egy rendes, minőségi, drága LED a nappaliba.

Szombaton hoztam haza az 55"-ös H6470-et. Kb. hasonlókat éltem át vele, mint egy héttel azelőtt a H5000-nél.
Még a fóliát sem húztam le róla, úgy rákészültem, hogy viszem vissza cserélni a Sonyra (W805).
Aztán megint eltelt pár nap, nézegettem, állítgattam és ma estére már sikerült mindkét TV_m tökéletesre beállítani úgy, hogy nem hiányzik a plazma.
Neked meg főleg jó hír és őszintén állítom, hogy így látom, de én nem veszek észre semmi különbséget a két LED_em között, pedig a 6470 állítólag köröket ver a belépőmodell H5000 képére. Ráadásul 2x annyiba is került.
Szóval azt mondom, hacsak nem te is full-full Panasonic plazma után veszel most TV_t akkor hozd a H5000-et, nem fogsz csalódni. (bár, ha rászánod a pénzt, a helyedben én az 50"-eset venném, megéri a képméret különbség a felárat)
TV képen szó-szó, de a HD filmek gyönyörűek rajta. (viszont vigyázz, mert oldalról rohadtul kékül a kép és eltűnnek a színek. Ezt nem bírom megszokni. A H5000-es nem gond, mert a hálóban lefekszem a TV vel szemben és tökéletes a kép, a fekete fekete és kész, de a nappaliban gyakran oldalról nézem a nagyot és az is ugyanúgy torzít oldalról.
A H5000-nél ezen felül előfordul nekem is alul bevilágítás és itt-ott felhősödés. Nem szembetűnő, kizárólag homogén fekete képen venni észre, de ezzel azért számolj, hogy ott lesz majd.

Ezen felül azt hiszem kötelességem ide is beírni, amit már a Samsung topicban is megtettem egyszer, nevezetesen a záró véleményem a másfél hónapos TV őrületemnek:

Ezúton jelentem- csak azért, hogy a net ne csak a károgó, hibás TV tulajok kommentjeivel legyen tele, hogy a TV-m, a Samsung UE55H6470 a maga nemében tökéletes.
Az avforums.com ajánlása alapján beállítottam az általuk helyesnek vélt kalibrált opciókkal a képet, de az nem tetszett. Egyáltalán nem és nem is várhatom el, hogy minden TV-re alkalmas legyen, mert mindegyik más.
A szemem meg nyilván nem tudja, hogy a mi a szép és mit kell néznie, de összehoztam egy olyan képet, amire két nap után azt mondom, hogy ez igen, ilyen egy normális, minőségi TV kép.
Nem rikít, háttérfény se nem kevés, se nem sok, nem rizsás, az élesség minimálisnál is kisebb, fényerő épp annyi, hogy még inkább fekete legyen, mint szürke és úgy általában, nyoma sincs annak a rikító LED képnek semelyik filmen, amit egy hete kb. sírva néztem végig az első LED_es H5000-es próbálkozások után. Amikor nem értettem, hogy a plazma után miért is nincsenek részletek a Dark Knightban, hogy miért csak full fekete és full világos árnyalatokból áll egy kép.
Többször megpróbáltam, nézegettem, de felhősödés nem tapasztalható, bevilágítás semelyik oldalon nem látható.
Egy full fekete kép teljesen homogén.
Mondanám, hogy plazma-szerű, de nem tehetem, mert emlékszem, hogy a plazmán alul is és fölül is látszott két logo és homogén sötét, vagy világos képeken bizony látszott 3-4 hosszanti csík is függőben a képen.
Tehát úgy mindent összevetve nem büszkén és nem teljesen elvakultan, de halkan ki merem mondani, hogy össze tudtam hozni az UE55H6470-es Samsungon egy olyan képet, ami van ugyanolyan szép, mint a plazma volt:)

Köszönöm mindenkinek minden segítségét, amivel segített az elmúlt napokban, hetekben! :R :R :R :R :R :R

(#22340) Macsekp válasza lorinser (#22338) üzenetére


Macsekp
tag

Értem. Akkor a LG 32LB550B jó lenne?

(#22341) lorinser válasza Macsekp (#22340) üzenetére


lorinser
senior tag

Hát mindenképpen jobb.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#22342) Firehand válasza NGA (#22332) üzenetére


Firehand
tag

Azért 50"-t nem akarok. 47-ig gondolkodtam.

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#22343) Osynho válasza Firehand (#22342) üzenetére


Osynho
addikt

Miért? Minél nagyobb, annál jobb. Akinek van rá kerete, a lehető legnagyobbat vegye, ez az alapszabály! :P

(#22344) DVB-T válasza Osynho (#22343) üzenetére


DVB-T
tag

Ezt sugallják a gyártók, ezt szeretnék, ezért fizetett szakértői véleményekkel hülyítik, akit lehet...Nem kell egyáltalán a nagy tv, én a 48"-ast nem tudom megszokni a 37"-es után, bőven elég a 42"-es egy normál szobába...pixelszám nem változik, a pixelméret így nő, tehát a relatív felbontás csökken..
Egy jó műsornál nem számít, hogy 32" vagy 50"!!!!!! Ha meg nem jó a műsor, lehet azon (pótcselekvés) gondolkodni, min kellene változtatni, a műsoron nehéz, a képátlón könnyebb, nosza foglaljuk el magunkat...
A "nagy" szekértők nézték az 55cm-es CRT és nem javasolták a 102cm-est, fel sem merült, jó volt...most már lenézik a 102cm-est..

[ Szerkesztve ]

(#22345) Osynho válasza DVB-T (#22344) üzenetére


Osynho
addikt

Ismét visszatértünk ehhez a témához, továbbra sem érted a lényeget és továbbra is figyelmen kívül hagyod a nézési távolságot, ami a dolog lényege. Nem fogok vitatkozni veled, ha gondolod, vegyél kisebb tv-t. :R

(#22346) DVB-T válasza Osynho (#22345) üzenetére


DVB-T
tag

Ismétlem, jó műsornál(nemcsak a minőségre gondolok, a tartalomra is) 2,5m-ről tökéletes a 37", nem kell nagyobb...hidd el..(persze digi tv-hez és tréhome-hoz a CRT az ideális ma is sajnos)

(#22347) Osynho válasza DVB-T (#22346) üzenetére


Osynho
addikt

Ahogy érzed.

(#22348) zolika98 válasza Peddy789 (#22298) üzenetére


zolika98
csendes tag

Nekünk az 5000es szériából van pont a 32 collos TV-nk, és én meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretem! Szép tiszta a aképe, nem pixeles, USB-ről is lejátssza a filmeket akadásmentesen. FullHD felbontásban is tök jól szuperál, szóval ha ilyet szeretnél, én csak ajánlani tudom! És konkrét bolt javaslatot kérsz: mi a Media Marktból rendeltük a miénket, ingyen házhozszállították, és az online ára nagyon korrekt. :K

(#22349) DVB-T válasza Osynho (#22347) üzenetére


DVB-T
tag

Úgy értzem, a többséghez 1-1,5Mbit/s-on jut el az rtl, ahhoz meg végképp felesleges nagyobb képátlót ajánlani, én látok 10-12Mbit/s csatornákat, gyönyörű képpel és ha a tartalom is normális, bőven jó már a 37"-es is, a 42" lehet jobb, de 46 fölé menni átlag tv-nézőnek a mai viszonyok mellett..hát...mondom ezt úgy, hogy a 48"-as tv-nek (Pana 640-es)gyönyörű a képe, főleg, ha legalább átlagos a forrás, szerintem minimum a W9 Sony, vagy annál is jobb, de mégis furcsa a nagy kép...

[ Szerkesztve ]

(#22350) Osynho válasza DVB-T (#22349) üzenetére


Osynho
addikt

Bele se merek gondolni mi a véleményed a projektorokról. :DD

sfefe: Mekkora a nézési távolság? Amennyiben tervezel rendes minőségű forrást is nézni, nyugodtan vedd meg!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.