Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-22 21:35:06

LOGOUT.hu

Ha TV-t szeretnél vásárolni, a Milyen TV-t vegyek? topikba írj!
Meglevő készülékkel kapcsolatban ebbe a topikba írhatsz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) dodopek válasza #94529552 (#22550) üzenetére


dodopek
addikt

Sziasztok!
Mi a véleményetek erről a vételéről?
Film nézéshez kellen, HDMI-n, VVGA-ról hajtva. A hang optikán megy alaplapi hangkariból házimoziba. Kb 3 - 3,5 méterről nézném.
köszi a választ!

(#22552) Tegla80 válasza dodopek (#22551) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ez sem jobb sztem,mint a 6030ad....
Miert cserelsz??(plusz miert nem tacskos 0% ra :DDD es ujra,jobbra,nagyobbra.)
Ez spec sztem semmi wow al nem jarna....nagyobbat nezz mindenkepp,mint a regi.;) (.....es ne philips et :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22553) dodopek válasza Tegla80 (#22552) üzenetére


dodopek
addikt

A 6030at sajnos vitte az asszony a váláskor. Most egy Benq G2255 az egyetlen display...
0%-ra meg azért nem, mert a muszáj-lakáshitel mellé nem merek másik hitelt felvenni. Ezt eldöntöttem , amikor aláírtam a 6 éves Fundamenta rabságot. Most max 85-90e van, ebből kell valamit gazdálkodni.
Amit kigondoltam, az minimum 37", FHD, és "A" energiaosztály, és jó lenne DLNA, de arra sok esélyem nincs... Aztán ebből kell összehozni a legjobbat...

[ Szerkesztve ]

(#22554) Tegla80 válasza dodopek (#22553) üzenetére


Tegla80
addikt

Ilyenek ezek a nok... :(((

A penz meg pont eleg egy alap samu 40"h5000 re,ami ujabb,mint a kinezett philips,igy En ezt vennem,ha bokni kell ennyiert.
Az mas kerdes,h 110e tol lenne a smart 6xxx ami inkabb kene neked.Viszont az tobb ugye...
Vagy a meretbol engedsz ,igy 32" es smart vagy 40" es alap tv,de ennyibol mast.....
Ha nagyon kell a tv akkor vegyel,de ha elvagy meg 1-2 honapot a jelenlegivel es osszejon a 110+ ,akkor inkabb varj es a smart 6xxx et vedd.(kerdes,h lesz e persze meg....)

Sony® & PlayStation®

(#22555) HagaNRG válasza polaroi8d (#22549) üzenetére


HagaNRG
őstag

"Sharp-ot én nem vennék, egyszer volt egy olyan TV-m elég érdekes dolgokat csinált a színekkel."

Hogy erről a hozzáállásról nem bírnak egyesek még mindig leszokni...
Szerinted ez mit bizonyít? ... Semmit, max. azt, hogy kifogtál egyet a százból, vagy ezerből.

Ugyanezen ok miatt van nem egy ismerősöm, aki miután megvett egy húsz éves, 700 ezerről 120 ezer km-re visszahajtott szétfingott Passatot és megjárta vele, fennhangon hirdeti, hogy márpedig neki soha többé nem, hogy Passat, de még VW-t se a portára.

De okos, pénzes ismerős is belenyúlt már egy hibás Galaxy S4-be, aztán el is mondta, hogy neki Samsung TV emiatt akkor sem kéne, ha ingyen adnák.

Gyerekek, nem lehet így hozzáállni a mai világban semmihez. Mindenből ki lehet fogni rosszat, de azért a Sharp- főleg a régiek- az első számú LCD gyártú volt kb., ne terjesszünk már róla rosszat...

köszi! :R

(#22556) Pro Koryak válasza RedCat (#22540) üzenetére


Pro Koryak
addikt

ezekre szerintem felesleges az uhd tv.

vegyél valami normális fullhd-t.

pl sony 50/55w8xx sorozata.

más:
pont most írják, hogy a philips pus8xxx már a 3.-kat cserélik hiba miatt, akkor tehát az összes philips tv szar.
ezt kérem vegyétek figyelembe vásárláskor...

a sharp meg még mindig vállalható szerintem. meg kell nézni élőben v a 14 napos elállás alatt vissza lehet küldeni, ha mégsem, de nem hinném, h kiábrándító képe lenne.
a külseje is bizalomgerjesztőbb mint egy hasonló árú lg, samu, philips...

[ Szerkesztve ]

(#22557) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Max 55-60 ezerig melyik a legjobb ár/érték arányú TV? Nem kell semmi extra funkció bele, csak legyen minőségi és 32".

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#22558) HagaNRG válasza 4ron (#22557) üzenetére


HagaNRG
őstag

60k a 32"-es Samsung a MM-ben, én is azt akarom nagymamámnak elvinni.
Ennyiért nincs más márkás alternatíva.

(#22559) makhandi


makhandi
csendes tag

Sziasztok!

Végül úgy néz ki sikerült eldöntenem, hogy milyen TV-t vegyek. A Samsung UE40H6200 és a Sony KDL32W705 között vaciláltam, Sony tetszett de a Samsungnak nagyobb a mérete. Ezért úgy döntöttem inkább hozzáteszek egy kis pénzt és megveszem a Sony KDL42W705-t.
A kérdésem az lenne, hogy van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Van olyan dolog amit azért érdemes tudni erről a készülékről? Amihez használnám az PS, hd film (laptopról vagy teló), youtube, meg hát leginkább focimeccsek.
Előre is köszi a véleményeket és válaszokat!

(#22560) 4ron válasza HagaNRG (#22558) üzenetére


4ron
senior tag

Pont ezt néztem ki én is. Ettől olcsóbban, ilyen méretű, normális márkájú TV tényleg nincs. Orion meg Vivax meg Fudzsigama részemről kerülendő...

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#22561) Mappa


Mappa
addikt

Sziasztok!

80k bestbuy tv-t keresek 32"-ig. Samsung H5000 szériát néztem ki. Maradhat? vagy van ennél "jobb" ebben az árfekvésben?

nem kötelező megadni

(#22562) HagaNRG válasza Mappa (#22561) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ennyiből van még Sony is, az 75. Semmi bajom a Samsunggal, de a Sonyt is nézd meg ennyiért, mert ha más nem, a keret talán szebb lesz:)

(#22563) Cha-b


Cha-b
senior tag

Sziasztok!

Anyunak végülis 42LB671V lett, ami most jött meg.
A képernyő mellett a kereten a jobb ill. bal oldalon (felül) is van 2-2 pötty, ahol hiányzik a "bevonat". Ezek a fényérzékelők lehetnek ugye ? Gondoltam rákérdezek, nem találtam olyan felbontású képet, amin ez látszik.
Mivel nem az enyém lesz, ezért még jobban átvizsgáltam, pedig tudom, hogy nem hiba. :) Mindenesetre nem vagyok otthon az LCD-kben mert én plazmázok.

CSAKAKISPEST!!!!

(#22564) #94529552 válasza HagaNRG (#22562) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem maradhat, ha full HD-t szeretne venni, de pl. 85k egy Pana TX-32AS500E smart full HD tévé az MM-ben.
A Sharp és egyéb márkáknál, még érdemes azt is figyelembe venni, hogy mi lesz, ha esetleg elromlik, van-e az adott márkának országos szervizhálózata? Kiszállásos szerviz, vagy 1-2 stb. hétig küldözgetős, várakozós.

(#22565) |AP| válasza #94529552 (#22564) üzenetére


|AP|
veterán

A Pana TX-32AS500E nem Full HD, "csak" HD. Ennek ellenére remélem nem rossz, mert ma érkezik.

(#22566) #94529552 válasza |AP| (#22565) üzenetére


#94529552
törölt tag

Köszi! Tényleg, mert csak a 42"-os méretben az. A 32"-ban csak a TX-32AS600E az. Ez a variálás megkever.

(#22567) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a tévén hogyan lehet fájlokat megnyitni vagy nem is lehet?

(#22568) négyesütő válasza #94529552 (#22550) üzenetére


négyesütő
újonc

Köszöntem!

a te hangod mélyebb

(#22569) Mappa válasza HagaNRG (#22562) üzenetére


Mappa
addikt

Köszi, meglesem azokat is. H5000-nek tetszik a kerete elég vékonyka. Sony-nál már nincsenek ilyen codec beli gondok... értem ez alatt, hogy külső meghajtóról gond nélkül visz minden "sláger" videó formátumot? Ez lemaradt az előző kérdésemből. :B

Tehát ami kellene:
- FullHD
- 32"
- Külső, USB videólejátszás.

nem kötelező megadni

(#22570) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Elore is sorry a pici offert de mar szetvet az ideg!

2 hete vasaroltam egy Samsung TV-t de egy hete ugy dontottem, hogy elallok a vasarlastol es megpotolok egy Sony-t! Ezt 5.-en jeleztem is a boltnak, (edigital) viszont sajnos meg odaig nem jutott el a dolog, hogy el is vigye a futar... :) Elvileg ma kellett volna jonnie, (Nyiregyhazarol inteztem kertek fenykepet a keszulekrol stb) de azt mondja a parom, hogy meg nem jottek erte.
Elvileg minden rendben van, az ugyintezo azt mondta eleg, hogy emailben jeleztem a dolgot innentol, hogy mikor viszik el mar lenyegtelen.

Erositsetek mar meg, hogy szabalyosan jartam el, es nem verhetnek at :)

Naluk egyebkent nincs a kiszemelt Sony, de ez nem is erdekel lehet megvarom a 2015-s modelleket.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#22571) embe válasza Archttila (#22570) üzenetére


embe
nagyúr

Magánszemélyként vásároltad, vagy céges számlára? Mert ha nem magánemberként akkor szerintük nem élhetsz ezzel a joggal.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#22572) Archttila válasza embe (#22571) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Maganszemelykent. A joggal mar eltem, csak a futar nem ert ide :) Mar minden le lett beszelve, emailezve, telefonalva, csak a TV virit meg a szobaban.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#22573) superg válasza Archttila (#22570) üzenetére


superg
senior tag

Megerősitem hogy szabályosan jártál el.Tényleg lényegtelen hogy mikor viszi el a futár az már nekik kellene hogy sürgős legyen de a nagyobb boltok amúgy is ráérnek a futárok meg mostanában elég leterheltek.

2015 -ös tévékre meg várhatsz áprilisig minimum aztán meg arra hogy ezeknek lemenjen az áruk stb..

[ Szerkesztve ]

(#22574) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Kinéztem egy tv-t aprón. Vadi új eredeti csomagolásban 2 év garival hirdeti az illető. Viszont nem tud semmilyen számlát blokkot adni. Azt magyarázta, hogy van több tv-je is amit a gyártó kisorsolt. Olyat is mondott, hogy a gyártóval kell találkoznom a vásárláskor, de futárral is kérhetem tv-t. A kérdésem az lenne, hogy mire kell figyelnem? A dobozt biztos kibontatom, nem akarok 10 kg téglát venni. Ha a dobozban benne van a tv és a garancia papír az elég? Vagy garancia papírt érvényesítenie kell valakinek(dátummal, pecséttel, stb.)?

(#22575) Pro Koryak válasza dudi6 (#22574) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"a gyártóval kell találkoznom a vásárláskor, de futárral is kérhetem tv-t"

ez mit jelent??? eljönnek a samu/lg ... stb emberei dél-koreából...stb és átadják neked a tévét???

szerintem felejtsd el az illetőt, lehet lesz itt még galiba.

(#22576) Macsekp válasza lorinser (#22341) üzenetére


Macsekp
tag

Köszi a segítséget!

(#22577) Macsekp válasza Macsekp (#22335) üzenetére


Macsekp
tag

Köszi a segítséget! Az LG-t rendeltem meg.

(#22578) #94529552 válasza dudi6 (#22574) üzenetére


#94529552
törölt tag

Érdekes történet, és szerintem is felejtős.
Ha nincs számla, akkor is kellene valamilyen dokument, igazolás a származásról. Kitöltött, bélyegzővel ellátott garanciapapír is feltétlen legyen hozzá.

(#22579) Firehand válasza Pro Koryak (#22556) üzenetére


Firehand
tag

Megtudja nekem valaki mondani, hogy mi a Különbség a két Sony között: Sony-k

Illetve látom, hogy nincs divx kezelés és felírat kezelés ezekben a tv-kben, legalábbis a leírás szerint. Ez mit jelent?

Erről a boltról valakinek van véleménye?

[ Szerkesztve ]

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#22580) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Láttok még esélyt arra, hogy karácsony előtt lesz valami akció?

Mert kb. a black friday óta-előtt hajtogatja mindenki, mindenhol, majd ezt vesz karácsony előtt, meg azt, aztán gyakorlatilag van még kb. 10 napunk addig, de az árak semmit sem mozdulnak.
Az H5000-es 50"-es Sam is eddig csak drágább volt mindenhol, mint amennyiért 3 hete vettem, de még az a multi is most tette be megint akciósnak a szórólapra, 10k-val drágábban, mint akkor.

Személy szerint már csak egy olcsó, márkás 32"-es TV-re vágyom és egy Xbox One-ra, de egyre inkább azt érzem, hogy hiába...

(#22581) cidalain válasza HagaNRG (#22580) üzenetére


cidalain
veterán

Ha magadnak vágysz rá, akkor jó lesz az karácsony után is :K
Én is tévét akarok venni, de úgy néz ki hogy ez csak januárban lesz, mert nem viszik le akcióba sehol sem az istennek sem. De már figyelem 1 hónapja, előbb utóbb kell hogy legyen jó áron, megbízható boltban... (mindig csak a 32-eseket, és a 40-42-eseket akciózzák ebben a kategóriában, hogy rohadnának meg, nekem meg a 39-es kéne...)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#22582) blakey


blakey
titán

Már jeleztem 1,5 hónappal ezelőtt, hogy a novemberi árak a legalacsonyabbak, 1-2 hétig "visszateszik" magasabb áron, majd Karácsony előtt kisebb mértékben akciózzák, ami drágább, mint a novemberi leárazás során volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22583) Pro Koryak válasza Firehand (#22579) üzenetére


Pro Koryak
addikt

valszeg semmi műszaki különbség, a w829 csak az euronics-ban ill. a sony hivatalos boltokban kapható elvileg.

a boltról meg passz.

blakey:
+1
kb 4-5 hete volt egy jó 20%-os akció szinte minden normálisabb boltban, azóta visszamentek az árak és most adnak pár ezer forintos kedvezményt. eddig szopacs a december ilyen szempontból...

[ Szerkesztve ]

(#22584) ElRamos


ElRamos
tag

Sziasztok!

Mint sokan mások, karácsonyra szeretnék új TV-t vásárolni, sajnos csak hitelre. A TESCO-ban 20 havi kamatmentes részletre lehet megvenni az alábbi TV-ket (ezt a kettőt néztem ki):

LG 42LB650V és Samsung UE40H6200.

Az LG 149.990 Ft, a Samsung 129.990 Ft lenne. Mindkettő tetszik, kicsit a Samsung felé hajlok. Szerintetek? Vagy érdemesebb Expertben vagy MediaMarkt-ban venni? Az LG mindkét üzletben 150k, a Samsungot nem néztem. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy MedaiMarkt-ban van kamatmentes vásárlási lehetőség, és ha van, hány hónapra?

Köszönöm a segítségeteket!

(#22585) Mappa válasza ElRamos (#22584) üzenetére


Mappa
addikt

A MediaM-ban 1-2 hete volt 0%THM lehetőség. Jelenleg most nincs - tudtommal. Egyébként 10-15-20 havi lehetőségek vannak. Kollegám telefont vásárolt így. Elhozhatta nulla forintért, és a hölgy azt mondta neki elég ha januárban fizeti az első részletet.

nem kötelező megadni

(#22586) sfefe válasza Mappa (#22585) üzenetére


sfefe
őstag

De gondolom az nem 0% thm-es volt?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#22587) Fleed


Fleed
aktív tag

Helló! Melyik a jobb? LG 55lb730v, Samsung UE55h6200. Ha a diginél vagyok, akkor az hátrány, hogy a samsungban nincs dvb s? Köszi

(#22588) ludla


ludla
őstag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt álok, ami fontos Full HD, Wifi, Némi okos funkció Youtube,USB-n játssza le a filmeket.
Idáig ezeket nézegettem, 101 - 107 cm, összeg: 100.000 - 110.000Ft,
[Termékek összehasonlítása - Sony Bravia KDL-40R450B + Sony Bravia KDL-40R455B + Toshiba 40L3433DG]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#22589) zsiz


zsiz
őstag

Sziasztok. Lassan (jövőre) itt lesz az ideje egy új tv vásárlásának. Mit tudtok ajánlani? Egyelőre csak nézelődöm

- max. 90 cm széles (ekkora fér el a szekrényen)
- FullHD
- Passzív szemüveges 3D (jól tudom, hogy ez az ajánlottabb?)
- hang mindegy, úgysem a sajátja szólna
- legyen rajta 2-4 HDMI bemenet
- játékra (pc-ről és konzolról) és tv nézésre lenne használva leginkább. (néha 1-1 mozifilm)
- netezéshez, szimulátorozáshoz kb 1 méterről, filmeknél, tv-nél, konzolnál kicsit messzebbről, 1-2 méterről nézném.
- új készülék, nem használt.

Mindennek bele kellene férnie max 150 000 Ft-ba, persze minél olcsóbban.. a 150 már nagyon a plafon, inkább 100 körül szánnék rá :)

arukereso.hu-n nézelődve, specifikációk alapján ez tökéletesen megfelelne az igényeimnek. vagy esetleg a 81 cm-es kistestvére.

Tudom kicsit korai nézelődni, hisz az árak és a kínálat is sokat fog még változni. De szeretnék valami irányt kapni, hogy mégis merre nézelődjek ilyen árkategóriában, érdemes-e egyáltalán, stb..

A fentebb említett készülékekkel esetleg van tapasztalat? Vagy valami más alternatíva?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#22590) Mappa válasza sfefe (#22586) üzenetére


Mappa
addikt

De 0%THM-es :K

#22587 Fleed - Ha kábeles előfizetésed van a diginél akkor nincs jelentősége

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#22591) #94529552 válasza Fleed (#22587) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ezek közül a 730V a jobb, de nem jó a párosítás. 55LB730V<>55H6500, vagy 55H6200<>55LB650V. Így vannak párban tudás szerint. DVB-S2 azt jelöli, hogy a tv beltéri nélküli műholdvételre is alkalmas(sat tuner). pl DIGI Sat, UPC Direct.

(#22592) Mappa válasza Mappa (#22590) üzenetére


Mappa
addikt

Sőt Dec.14. van akció. MM 0%

nem kötelező megadni

(#22593) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
A samsung fórumban nem kaptam választ, gondoltam próbálkozom itt. :)

Tv vásárlás előtt állok (milyen meglepő :) )
Szeretném a véleményetek kikérni, hogy mi közül érdemes válogatni. Egy pár kikötésem van csak:
A nappaliban lesz természetesen, a szekrény-ülőg. távolság kb 3-3,5 m. Én 120 cm-es képátlójú tévét szeretnék, kb ez az ami bele is fér az összegbe. Smart funkciók nem igazán érdekelnek, a 3d-t meg nem tudom érdemes e erőltetni (méret, elterjedtség miatt). Azt sem tudom, hogy lcd és plazma tv-k szóba jöhetnek még vagy már a ledes a legjobb?

Elsősorban lg és samsung márkákban gondolkodom, de természetesen más is szóba jöhet, mik a tapasztalatok?

Egy raspberry pi-vel használnám együtt.

Első körben ennyi kérdésem lenne, köszönöm a válaszokat előre is!

Üdv!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#22594) sfefe válasza Mappa (#22592) üzenetére


sfefe
őstag

Az a baj, hogy csak az ujsagban szereplo cumokra van.

Extrem Digitalban vajon lesz mostanaban?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#22595) Indeys


Indeys
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Elérkezett az ideje annak,hogy TV-t vásároljak.
A lényeg,hogy FullHD legyen,persze usb,hdmi és a szokásos dolgok,illetve minimum 102cm-es képátlóval rendelkezzen. A 3D annyira nem fontos.
Igazából leginkább,számítógépről néznék filmeket,sorozatok, természetesen HD-ban,és néha játszanék is.
Erre a célra néztem ki pár TV-t:
-Az egyik az LG 42LB650V,erről megoszló véleményeket olvastam.
Magát a TV-t láttam élőben is és szép képet ad,illetve a 3D-je,ami passzív,az szép volt.
- A másik versenyző egy Samsung UE40H6200

-A harmadik versenyzővel tegnap találkoztam és tegnap sokat olvastam róla a fórumon.
Ez a Technika 50-904BAW14.
Élőben néztem és megdöbbenve tapasztaltam,hogy nem is rossz!! Illetve ez 127 cm-es. Illetve még az ára is kedvezőbb az előző két versenyzőéhez képest.
A javaslataitokra lennék kíváncsi,illetve,ha van,akkor tapasztalatokra.
Még egy kérdés,milyen HDMI kábelt vegyek? Milyen paramétereknek kellene megfelelnie?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#22596) madi870527


madi870527
újonc

sziasztok gyors kérdésem lenne tv vásárlás elöt álok és segitséget szeretnék töletek ezek a 3 tv közűl menyik lenne érdemes málasztani köszönöm a segitséget erőre is

LG 42LB700V LG 42LB679V LG 42LB670V

(#22597) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Ma voltam a MM-ben és szét néztem a tévéket. Ami érdekelt a Sony 40w605 és 705 meg hasonló Samsungok. A sonyban(mindkettőnél) az tetszett, hogy a fehér sokkal szebb tökéletesebb volt mint akármelyik más márkánál, viszont a betekintési szöge elég karcsú, és bár szemből nézek tv-t de akkor is zavaró lenne ha éppen a konyhából nézném. A Samsungok ebben jobbak és őszintén nagyon hasonló a képük, a Sony fehér szín és a piros színeket szebben jelenítette meg, viszont a Samsung olyan jeleneteknél ahol a Sony kicsit kiégette (túlvilágította vagy ilyesmi)az emberi arcot, ott a Samsung nem,de ugye ez lehet beállítás különbség is. Hát nagyon nehezen fogok dönteni. Amúgy az LG tévéknek is nagyon szép képe van csak a gyenge fekete miatt nem merem választani.

[ Szerkesztve ]

(#22598) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Nem tudok dönteni 3 v közül, kérlek adjatok valami tanácsot. Igazából 3 alap tv-ől van szó, de nem jutok dűlőre.
Sony KDL-32R410
Panasonic TX32A300
Toshiba 32W2432DG

Ezek lennének azok: [link]

Tudnátok valami támpontot adni, hogy melyiket válasszam? Vagy melyik éri meg legjobban az árát?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#22599) Mercutio_ válasza sfefe (#22594) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megkérdezted a boltban?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#22600) #94529552 válasza Flowtation (#22593) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van egy 124 cm-es és most akciós. LG 49LB5500
zsiz Jó irányba nézelődsz, de még korai.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LED / LCD TV topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.