Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2801) _seth_ válasza jahrn (#2800) üzenetére


_seth_
veterán

Nem vagytok semmik :D

Célozzátok már meg magát a háborút ami nem az I vh-ban volt és nem is a II vh vége hanem igazi harcról a kettő között beszélünk :)

Igen, 42-től volt Tigris valóban.

De ha már itt tartunk: milyen fejlett orosz tankra gondolsz? T30? T26? T35? BT-k? :) Nekem nem tűnnek sem fejlettnek sem jónak :) Ugyanakkor amikor a II vh a téma szerintem mind1 ki mit csinált előtte mert ezt a harctéren sem hozhatták fel mentségnek azok az orosz katonák akiket egy német tank lőtt ki vagy fordítva, hogy de hát mi jobbak voltunk még 10 éve....

Angol és francia tank alatt mire gondolsz ami bármiben is jobb lett volna mint egy német tank? :) Angoloknál a csúcs volt a Churcill ami elég dinoszaurusz technika :D [link] A vickers pedig pont a T26 és későbbi orosz tankok alapja volt.

Franciák?

Róluk ennyit:
[link]

Nem ők nem a készítők hanem a személyzet :D (69 tonna és csak 75mm ágyú ráadásul vagy 1 méteres csővel tehát biztosan nagyon pontos volt, 48mm páncélzat ami nem tudom miben volt jó bármikor is mivel még a magyar turán tanknak is 75mm volt, és akkor nem is írtam még, hogy 10 méter hosszú és 4 méter magas volt tehát ha ilyen lenne a játékban pl a másik bázisról is látni lehetne akkora dög :D )

Ui.: itt van mindenféle fegyver: [link]

Ilyenünk már soha nem lesz: [link] :(

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2802) biggamer válasza _seth_ (#2801) üzenetére


biggamer
veterán

Na ééés, ha ennyien voltak ???
Legalább nem unatkoztak tudtak kártyázni, beszélgetni ... mint egy kis család. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2803) _seth_ válasza biggamer (#2802) üzenetére


_seth_
veterán

A legénység fele igazán építhetett volna még egy tankot miközben várja, hogy odaérjen valahova a másik fele a tankkal mert egy bringával lazán lehagyhatták a fergeteges 15km/h sebességet vagy ennyi emberrel flinstone módra lehetett volna segíteni a haladáson :D

A képen amúgy 13-an vannak, a jobb szélső lehet a parancsnok de akkor ő nincs benne a személyzetben? Ki tudja.... Mondjuk 12 főnél már +1 fő fel sem tűnik :D (Nekik sem tűnt fel úgy tűnik :D )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2804) _seth_ válasza biggamer (#2802) üzenetére


_seth_
veterán

2x küldte el pedig csak 1x nyomtam rá...

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2805) jahrn válasza _seth_ (#2801) üzenetére


jahrn
senior tag

Nah, eloszor is arra a megallapitosodra celoztam h a nemetek mar akkor is jo tankokat gyartottak amikor a tobbiek meg a tank fogalmaval sem voltak tisztaban - ez ugyanis nem igaz. Ok a tankok felhasznalasat vittek csucsra.
Francia oldalon ott volt a Char B1, angolon meg a Matilda es a Valentine. Ezek a tipusok sok szempontbol jobbak voltak 1940-ben mint a szemben levo nemet tipusok ( Pz.II, Pz.III, korai Pz.IV verziok).
A Churchill tank tenyleg egy vicc, de nezz utana az A-34-nek vagy akar emlithetnem a Firefly-t.
Orosz oldal? Elegge szimpla a valasz, a haboru elso 2 eveben a T-34 KV-1S KV-2 trio , kesobb meg a T-34-85 ami szvsz a haboru legjobb tankja.

Mielott az gondolnad elfogult vagyok - hozzam inkabb a nemet technika bizonyos elemei - Panther, Hetzer, Stug - allnak kozel.

[ Szerkesztve ]

(#2806) biggamer válasza _seth_ (#2803) üzenetére


biggamer
veterán

De legalább csak 2 hetente került ugyanarra az emberkére a kocsimosás, nem mondhatta h qrva életbe ... mááár +int én !!! ;] :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2807) Vityus97


Vityus97
csendes tag

Na megint leállás van.... Majd délután leszek fiúk! Egyébként felvehettek barátnak a game-ban! Ott is ez a nevem! ( Vityus97 ) ! Ha leirjátok nekem kinek mi a neve a gameban akk énos felveszlek titeket!

[ Szerkesztve ]

(#2808) Iron Funeral válasza _seth_ (#2797) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na, tehát most , hogy leírtad ezt akkor hogyan voltak a németeknek jobb designjaik amikor:
a, rengeteg nyersanyag kellett nekik egy-egy tankhoz(és persze nem volt)
b, a tankjaik a kezdeti fázisokban műszaki problémáktól szenvedtek leginkább a saját tervezési hibáikra visszavezethetően
c, maga a tankok designja nem tette lehetővé a nagy tömegben való gyártást(kit érdekel, hogy kellett 4db T-34 egy tigrisre, ha az arány 1:60 volt a T-34 javára).
Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mikor lépett hadrendbe az IS-2, de mivel ez volt a megfelelő "tier" heavy tank a Tigrisre, ezért fölösleges a T-34-el hasonlítgatni egy 55+ tonnás tankot (és akkor megjegyzem, hogy jobb védettség mellett ráadásnak mobilisabb is volt az IS-2, nincsenek beszámolók arról, hogy egy nagyobb hadosztály elakadt volna sárban a'la Tiger&KT).
"Technikát és stratégiát és képzettséget vagyis minden tekintetben messze a németek vezettek" A stratégia és képzettség felől nincs kétségem (bár a szovjeteknél is 9 hónapnyi tréning előzte meg az éles bevetést), de annyi műszaki hibával amennyi volt a németeknek(különösen fájó, hogy ennyi "minőségi" tanknál jöttek elő ezek a hibák) és a kreativitást nélkülöző háború eleji designjaik miatt elég érdekes ezt így kijelenteni. A háború legnagyobb újítását a döntött páncélt sem ők találták ki, a híres neves optikáik is cseh(?) koppintások voltak(amit megjegyzem, hogy végülis mindenki más lemásolta a németekét, szóval 1942-től már közel mindenkinek ugyanolyan optikával kellett rendelkeznie). Beindult a Szovjetek tervező/gyártó gépezete és ha minden jóval el lett volna árasztva Németország, akkor sem tudták volna már ~'44-től lekövetni a szovjetek tempóját.

Azért voltak Hitlernél nagyobb arcok is akik nem tudták bevenni Moszkvát, maradjunk a tényeknél :) )

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2809) Magister12


Magister12
csendes tag

_seth_-nek igaza van !!
Maradjunk annyiban,hogy a németeket az ellenség túlereje és utánpotlása győzte le, vagy lemaradtatok történelem órán!
Technikárol pedig ne is beszéljünk mert még az utolsó rongyos német káplárnak is jobb volt a felszerelése mint akermelyik orosznak vagy amcsinak!

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#2810) Eagle16 válasza Magister12 (#2792) üzenetére


Eagle16
addikt

És annak jobban örülnél ha a Királytigrisedre 10 Sherman vagy T-34-es jönne?

A játékban benne vannak olyan típusok is, amikkel a német tankok igazából sosem találkoztak, ezért tűnnek gyengének.

T-34/85-tel, Is-2-vel, E8-as Sherman-el a játékban sem tudsz kilőni egy KT-t szemből, egyedül, 1 vs. 1-ben.

Az Is-3 és az Is-4 direkt a KT ellen készült, persze hogy kilőhetik.

Az már más dolog hogy a német tankoknak vannak olyan hibái amik nagyon idegesítőek, ezáltal még rosszabbnak tűnnek. (pl. nem létező lövegpajzs, gyúlékonyság, csökkentett végsebességek, kis sebzésű ágyúk stb...)

BoogeyM@n.: már megint tereled a témát :U

Nem írtam hogy vegyék el a sebssségét, csak annyi lett volna a lényeg, hogy a Ferdinand kompromisszumos tank, vannak előnyei és hátrányai, ezzel szemben a T-54-esnek szinte csak előnyei. Végül is miért ne, adjunk oda egy típusnak mindent, tűzerőt, páncélozottságot, mozgékonyságot és megvan a tökéletes tank.
A láthatóságáról meg nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2811) Magister12 válasza Eagle16 (#2810) üzenetére


Magister12
csendes tag

Azt hiszem nem véletlenül gyengítettek a német vonalon,mert senki nem játszana más tankkal és unalmas lenne,csak így néha idegesítő!
Most már rá álltam az orosz vonalra a német rész kicsit lassabban halad! :)

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#2812) Eagle16 válasza Magister12 (#2811) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem ha nem lennének ezek az idegesítő hibák akkor sem játszana mindenki velük :) Ez nem adna nekik előnyt, csak éppen a játékos nem tépné ki az összes hajszálát ha német tankkal játszik. Majd a patchekkel még alakulni fog az egész, de ahogy írták egy másik fórumon is, ebben a játékban is vannak nehézségi szintek, csak nem olyan nyilvánvalóan mint egy egyszemélyes játékban.

Szovjet = könnyű
Amerikai = közepes
Német = nehéz

:)

Jó, azért nem ilyen egyszerű az egész, de sokan így érzik.

Nem tudom hogy milyen lesz ez a játék pl. 1 év múlva, de majdnem biztos vagyok benne, hogy 1 év múlva is meglesznek a szovjet tankok azon előnyei, amiken nem lehet majd változtatni, mivel ezeket az előnyöket maga a játék adja nekik. (pl. kaliber nagyságától függő sebzés, kis harctávolságok)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2813) Magister12 válasza Eagle16 (#2812) üzenetére


Magister12
csendes tag

Kíváncsi leszek a francia és brit tankokra!
Újabb vitát fog eredményezni de legalább elszórakozunk! :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#2814) Iron Funeral válasza Eagle16 (#2810) üzenetére


Iron Funeral
őstag

IS-2 kilőheti a KTt, mivel a lövegpajzs bugos a fejlesztett tornyán (az első tornyot végül is átlövi akármi akárhol...) és ott könnyedén átlő egy ágyú olyan ~140mm penetrationnel, ha ehhez hozzá adod a sok modul sérülést akkor meg is kapod a választ, hogy először rokkantnyugdíjast kell csinálni a KT-ből, utána meg lepöckölgeted a hp-ját.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2815) vhw válasza Magister12 (#2813) üzenetére


vhw
addikt

A britek még hagyján, na de majd a franciák, akkor lesznek ám nagy anyázások, mikor a frontot nem látott tier 5+os tankok lőnek ki/nem tudod kilőni őket. :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2816) jozefgucci1 válasza vhw (#2815) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az új tankok csak a nullázás után lesznek elérhetőek ?Mert akkor tuti azzal kezdem el tolni.Nagyon kíváncsi vagyok , hogy mit tudnak majd a mostani három nemzet ellen.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2817) Joe-T válasza Magister12 (#2811) üzenetére


Joe-T
tag

Én is elkezdtem az orosz vonalat! A németet egy fullos KT-val abbahagytam, mert a miniMaushoz már nincs esélyem azt a bődületes mennyiségű xp-t összefarmolni!
Az orosz vonal legnagyobb csalódása számomra a lövegek pontatlansága! Valami félelmetes, hogy öt lövésből 3 tuti, hogy mellé megy! Azért német vonalon ez nem volt jellemző! Ott még akkor is eltaláltam manuális célzással az ellenfelet, ha mozgásban volt! Itt csak gyenge próbálkozás van! :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#2818) Sixkiller6 válasza jozefgucci1 (#2816) üzenetére


Sixkiller6
őstag

van egyáltalán hivatalos megerősítés/szándék arra h legyenek angol/francia (olasz/japán) gépek is? mert réges régen persze hallani lehetett ilyenekről, de egy ideje azért nem nagyon. mármint a hivatalos forrásokról beszélek, nem a userek vágyairól és találgatásairól

- no es importante -

(#2819) vhw válasza Sixkiller6 (#2818) üzenetére


vhw
addikt

A hivatalos honlapon már szerepel is egy előretervezett francia tank tree; link

De szerintem mindenképp lesznek újabb nemzetek, hosszútávon másképp nem nagyon tudnák fenntartani az érdeklődést a játék iránt, sokán már most is rongyosra játszották ezt a 3 tank tree-t/vagy nem izgatja őket a még fennmaradt felhozatal.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2820) Magister12 válasza vhw (#2815) üzenetére


Magister12
csendes tag

Akkor én a francia vonalat viszem :)

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#2821) Sixkiller6 válasza vhw (#2819) üzenetére


Sixkiller6
őstag

érdekelne, hogy miért megy ilyen lassan (vagy csak okosan ki van számítva?) az új treek implementlása. hiszen az engine megvan, gyakorlatilag csak grafikaikusokon múlik, h mennyi új gép kerül be a játékba.

- no es importante -

(#2822) Eagle16 válasza Iron Funeral (#2814) üzenetére


Eagle16
addikt

Jó, de úgy értettem hogy ha egy profi IS-2-es játékos és egy profi KT-s játékos összekerül, akkor az IS-2 99% hogy előbb döglik meg. (HP, DPM, Tier különbség stb) Nem arról beszéltem hogy szerencsés lövéssel kiszedi 10%-ról.

Maga a lövegpajzs azért nem egy óriási célpont, és az IS elképesztő 0,4-es pontosságával csak igen közelről van esélye ott meglőni. Ha meg kicsit is félremegy akkor az effektív 185mm-es tornyot találja el szemből, vagy a torony oldalát, ahonnan jó eséllyel lepattan.

A Tier 8-as gépek amúgy egész jól kivannak egyensúlyozva, de szerintem a T32-es a legjobb, az az egyik kedvencem.

Sixkiller6: nem egyszerű ám összeszedni mindenféle dokumentációt az adott típusokról, némelyikről több száz oldalnyit is tárolnak ahogy írták.
Meg gondolom nem akarják ellőni az összes puskaport az elején, különben nem várná mindenki az új tankokat.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#2823) vhw válasza Sixkiller6 (#2821) üzenetére


vhw
addikt

Jaja, szerintem még az is elképzelhető hogy már 1-2 plusz tank tree készen is áll nekik a fiókban, de majd csak szépen sorjában csepegtetik az újdonságokat. Most itt lesz a teljes játék megjelenése, kiegészül az eddigi 3 nemzet gépparkja pár új tankkal, aztán majd egy idő után jönnek a francia tankok, az angolok kitudja mikor... a japánok meg... én el se tudom képzelni honnan ráncigálnak elő a hajuknál fogva elegendő páncélost, hogy a magasabb szinteken is legyenek... amennyire én tudom a felkelő nap országa csak konzervdobozokat gyártott, amiknek már egy sherman is leküzdhetetlen ellenfél volt (meg ezeken kívül pár nagyobb egzotikus tankot, de azok is elég esetlenek voltak)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2824) jahrn válasza vhw (#2823) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat a francia tree nagy resze csak terv/prototipus. De ez nem pelda nelkuli, az US tree zome szinten ilyen...
Asszem a japanok megkaptak pl a Panther tervrajzat, szal gondolom lehet ott is osszehozni egy-ket dolgot.
De legeloszor az US TD sorrral adosak, az meg erdekes lessz a toronnyal ellatott TDk miatt.

(#2825) vhw válasza jahrn (#2824) üzenetére


vhw
addikt

Kvázi tankok lesznek, ha követik a másik két nemzetnél tapasztalható tendenciát, hogy azonos szinten a TDknek kevesebb HP-ja van, akkor kb. erősebb löveggel, legyengített tankok.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2826) PaJa1


PaJa1
őstag

IS-2 es alatt melyik játékbeli tankra gondoltok? A boltban nem találni ilyen nevűt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#2827) vhw válasza PaJa1 (#2826) üzenetére


vhw
addikt

Az IS-re, A valóságban az IS-1 csak egy 85ös löveggel volt felszerelve, az IS-2 pedig már a 122 mm-es löveggel (hasonló a helyzet a játékbeli KV tankokkal, KV-2 akkor "lesz" belőle ha rákerül a nagy torony)
A németeknél egy löveg, vagy torony csere egy Ausf. "X" betűvel tüntették fel, a szovjeteknél gyakran nem csak a generációváltást jelentette a számozás, hanem kisebb modernizálást is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2828) Iron Funeral válasza PaJa1 (#2826) üzenetére


Iron Funeral
őstag

IS-2=IS+122mm ágyú ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2829) Iron Funeral válasza Eagle16 (#2822) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Meh, ne dőlj be a 0,4 accuracynak, ha megszokod az ágyút, közel ugyanolyan pontosan lősz vele mint a némettel, én személy szerint lőttem ki KT-t KV-3-al, kb fél pálya távolságból, úgy hogy csak a gun mantletet lőttem végig, anélkül, hogy mellélőttem volna(egyébként is elég valószínű, hogy a 180mm páncélját átlövöd 175mm penetrationnel.) Én is csipázom a KT-t de vannak hibái a játékban sajnos(megjegyzem, hogy klasszisokkal jobb mint a Tiger).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2830) jahrn válasza vhw (#2825) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez ok, itt elsosorban a lathatosaguk (ill mennyire kepesek sunnyogni) lessz erdekes. Hiszen jobb loveget kapnak mint a tier-uk tankjai, raadasul meg toronyban is lessz elhelyezve ha meg sunnyogi is tudnak az elegge OPnak tunik (az M 18 pl 2.5m magas volt, "csak" 70 centivel magasabb mint a JPzIV )

[ Szerkesztve ]

(#2831) BoogeyM@n. válasza virkir (#2790) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah erről a kettőröl beszéltem :K

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2832) vhw válasza jahrn (#2830) üzenetére


vhw
addikt

Gondolom nem szabadna olyan jól rejtőzködniük, mint egy hetzer vagy stug (v. SU-85). Amit említettél M18, kb tier 4 szintre lőném be, így jó alternatívája lesz az M3-könnyű célpont-Lee-nek, ami egy klasszikus értelemben vett páncélvadász képességeivel rendelkezik, már ami a célzást illeti :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2833) BoogeyM@n. válasza Eagle16 (#2810) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Nem terelek semmilyen témát sehova de ha azt nézed konkrétan mi mitől jó meg erős
akkor nem hagyhatjuk figyelmen kívül a tényeket és amiről már agyon beszéltünk hogy mindegyiknek megvan az előnye és hátránya és a készítők is próbálták ellen súlyozni a tankok közötti különbséget a ferdi meg egy td semmi köze a tankokhoz mert rengeteg hátránya van hozzá képest.

T54ről meg már írtam med lévén a másik medekhez képest közelharcban kell használni őket(mondjuk azért a párduc2 ágyúja elég ütős fegyver 0.28 Accuracy at 100 m ) és akkor nincs különbség a kettő között számtalanszor találkoztam már persely és párducokkal közelharcban és sajnos nem volt megic shield-em kettéhugyoztak mint egy hóembert hiába forgolodtam
lepattanó meg akkor keletkezett náluk is ha a nagy forgolódásban rossz helyre lőttem és lecsúszott pl: a tornyuk frontjuk szélén.
+én szerintem úgy vettem észre nekem nehezebb átütni a saját 54em ellen a frontot mint egy perselynek vagy párducnak

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2834) krisss93 válasza BoogeyM@n. (#2833) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát erre csak azt tudom mondani, hogy a Jagpantherrel a perselyt átlövöm szemből még messizről is. A t-54et meg 10 lövéből egy ha átjukasztja 15 méterről.

(#2835) stork13


stork13
aktív tag

Nos a legújabb frissítéssel már a hivatalos nyelvek között is szerepel a magyar. Aki akarja használhatja, nem kell felülírogatni már semmit.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#2836) BoogeyM@n. válasza krisss93 (#2834) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hát most erre mit lehet felelni józan ésszel :C én örülök hogy van 1 használható med amit nem lőnek szarrá az összes közül mert különben mi értelme lenne beleülni egy Tier 9-esbe hogy még -5tierrel alacsonyabb is szarrá tudja sebezni
vagy tényleg azt gondolják sokan mint régen anno a panzerIII-al csináltak hogy menjél scoutnak és játszál 2percet mert az aztán élvezetes

+senki nem mondta hogy szemből lövöldözd+te ugyan annyit sebezhetsz+még ingyen van arany miért nem használsz APCR-t erre való mint ahogy
én sem sírok hogy ugyan már nerfnerf a tier 9 heavynek amit megjegyzem egy szinttel van velem nem 2 szinttel feljebb hogy ugyan már szemből szinte nem lehet sebezni
kivéve az amcsit hopp amcsi hát igen az a leggyengébb megint csak páncélzatból akkor igazság szerint buffot neki vagy nerfet a többinek aki veszélyes rá nem? erre miért nem panaszkodunk a nagy igazság érzettel??? :F mert ez így vagyis ugyan így rendebe van okés dolog :B
ugyan ez az eljárás mint az amcsival csak fordítva az amcsi többet sebez kevesebb pajzsot kap t54 több pajzs kevesebb sebzés
a ROF-ba meg ne menjünk bele mert ebben a játékban érthetetlen mikor a GWpanther képes 8másodperc alatt újralőni vagy a GWtiger 15alatt

+a persely a legrosszabb* jó hogy példának hozod nem kötelező azt választani
*legrosszabb pen/pontosság/páncélzat

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2837) krisss93 válasza stork13 (#2835) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát, ez rosszab így a hivatalos fordítással mint a magyarítással.
Nem ajánlom senkinek.

(#2838) krisss93 válasza BoogeyM@n. (#2836) üzenetére


krisss93
aktív tag

Az a vicc hogy prémiumos apcr-el lőttem ;]
És éppen előtte lőttem szét egy ferdit szemből, 400 méterről.
Hát a Panther 2-vel nem példálódzok, mert azt csak oldalról lövöm meg :U
Bár VK4502-őt is lőtem már ki szemből, amikor jó kedve volt a játéknak :DD

[ Szerkesztve ]

(#2839) vhw válasza BoogeyM@n. (#2836) üzenetére


vhw
addikt

Szerinted mennyi idő van az APCR-re váltásra, mikor a semmiből rádtör egy T54? mire betöltöd már kettőt kaptál tőle, nyílt terepen kevés tank van, ami tudja utána forgatni a tornyát, a TD-kről nem is beszélve. És közel harcban igenis bele kell menni a ROF-ba, mert semmit se ér 500-600 sebzés, ha 10 sec-es a töltés ÉS az is előszeretettel pattan le!
Nem -5 tierrel kisebb tanknak kellene sebezni, de egy 7es maxra fejlesztett TDnek, vagy 8as tanknak hadd ne okozzon már problémát, hogy sebezze.

Az amcsi tankok meg, túl gyengék? Hát nem megy vele az ember, de te tán leállsz a T54-el mert túl erős?

Olyan nehéz ezt felfogni, hogy a többi medhez képest is aránytalanul erős?
Persze megértem én, ha el akarják venni az embertől a kedvenc játékát amivel sz*rrá szívathatja a népet az nem esik jól...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2840) BoogeyM@n. válasza vhw (#2839) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ha már a semmiből rád tudott törni egy akkor talán nem vele van a probléma nem gondolod? és hol van a backup a többiek ez egy csapatjáték volna ráadás neked TD lévén a többi mögött lenne a helyed szvsz téged találna meg legutoljára.

-Olyan nehéz ezt felfogni.....
Olyan nehéz felfogni hogy erre írtam ugyan ez van az amcsi heavy-vel is csak fordítottan

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2841) Iron Funeral válasza BoogeyM@n. (#2840) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem nem volt a T-54 OP, a másik kettőt csinálták gyengére( vahj miért)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2842) BoogeyM@n. válasza Iron Funeral (#2841) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

csóri persely azzal a százvalahány torony frontjával elég vicces szegényke :DD

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2843) virkir válasza vhw (#2839) üzenetére


virkir
veterán

Nem -5 tierrel kisebb tanknak kellene sebezni, de egy 7es maxra fejlesztett TDnek, vagy 8as tanknak hadd ne okozzon már problémát, hogy sebezze.
Mint már egyszer leírtam semmi gond ezzel.
Csak meg kéne tanulni ellene harcolni.
Simán ki tudja lőni pl. egy IS-3 akár szemtől szembe is csak azon múlik hogyan rak be a játék a fütyi rossz oldalára akkor egy Maus se tudja elintézni két lövésből.
Példa a mai napról IS-3 szemből nyakig vízben gyújtott ki kb 50%-ról szintén ma volt hogy PhanterII lőtt ki hasonló állásnál egy lövésből.

A másik amit meg Boogey írt azt felejtik el sokan, hogy ez egy kőkemény csapatjáték anélkül nem mész semmire.
Ha ez megvan akkor jöhet bármi sikerrel lehet harcolni. Szeretik elfelejteni, hogy pl. vannak pályák amikre ez hatványozottan igaz, ha nem támogatja a med a heavy-t és fordítva akkor esélytelen nyerni.
Ha jól emlékszem ez nem egyszer előfordult velünk is amikor együtt játszottunk.
Példa a mai napról kempelő KT, T29, T32 és jobbra volt még egy IS-3 akik megvárták, hogy a többiek szétlövessék magukat majd a megmaradt pár ellenféllel nagy nehezen elbírtak.

A harmadik, hogy azt is meglehet nézni, sokszor hova rak be, mikkel párosít a játék.
Szintén a mai napi példa és ne mond hogy annyira könnyű dolgunk volt mert nem igaz.

Vagy sorolhatnám jó darabig a sebezhetetlen T30-at vagy IS-3-at esetleg a KV esetét a budi toronnyal akire hármat is lőttem találat is volt a sebzés meg nulla mikor normál esetben elég neki két lövés, vagy a másik oldalról a Ferdit akit 600 méterről is tudtam sebezni
Az a baj, hogy nem azonos pen-nel mész a csatákban hanem a szerver dönti el mikor kapod a pluszt vagy a mínuszt.
Van, hogy napokig éppen csak tudok érvényesülni aztán meg van amikor minden sikerül.

BoogeyM@n.
Te meg itt írogatsz ahelyett, hogy irtanád az ellent?
Ejnye. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2844) BoogeyM@n. válasza virkir (#2843) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jobb is lett volna gémelnem de nem tehettem csak most :-/
De így van ahogy mondod a random trutymó dönt elsősorban

pl:most volt csatám azt hittem nyerünk egész addig még 3kemény arty-nk nem bírt elbánni egy IS7el na ott már gyanakodtam de még mindig többen voltunk

megvilágosodtam viszont mikor saját fajtársam ellen nem bírtam el ő 20% én 100
frontból okoskodtam ő meg lazán oldalát mutogatta 2én 2ő +még sorozta valaki de mindegy
a lényeg 1et keményen bekaptam még ő nullát láncsérülést kapott csak

itt váltottam technikát gondoltam akkor én is oldalból próbálom ha neki így bejön :D
hát sajna nállam gastank nála megint csak lánc és 1 minimális sebzés úgy hogy nem csak én soroztam ő túlélte 3%al én meg 5ik találatra meghaltam persze ezt már más lőtte de a lényeg röviden→4:4 találat én kb:10% sebzést okoztam ő meg kb70-80at :F

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2845) Iron Funeral válasza BoogeyM@n. (#2842) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Párduckáé is csak 120...

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#2846) jahrn


jahrn
senior tag

Hozzaszolok kicsit a T-54 dologhoz.
Ha mar beteszik egy hivatalosan a II.VH tankjaival foglalkozo jatekba akkor jogosan rinyalnak az amerikai technika imadoi - tegyek be az US tankereknek vmelyik M-46/47/48 Patton verziot is.
Masreszt az ertekei elegge zavarosak, ugy tunik h a kulonbozo T-54/55 tipusokat atneztek majd mindenbol a legjobb talalt erteket megadtak neki (holott ha jol emlekszem szembol "csak" 100mm-es volt a pancelzata a testen mig a jatekban 120).
Mondjuk ha bekerul a historical battle feature akkor megoldodik a dolog, hiszen ott semmi keresnivaloja nem lessz (neki sem)

[ Szerkesztve ]

(#2847) virkir válasza BoogeyM@n. (#2844) üzenetére


virkir
veterán

Szerencsére engem nem szívatott ennyire még ez hiányzott volna de ma este már egyszer kiléptem a játékból.
Ma a nyitott sárgaházas napom volt.

Egyik szép csata


Erlenberg-en az IS-7-el meg a VK3002-vel elindultunk fel északra, mi indultunk a keleti oldalról, erre nem szembejön az ellenféltől ami csak lehet az összes nagy ott volt miközben meg aprítottuk őket egyszer csak arra eszmélek, hogy csak ketten maradtunk.
Mi a bánatot csinált a többi azon kívül, hogy megölette magát.

A mai utolsó menet mert elegem lett belőlük meg talán a legszebb.


Minek is ellenfél mikor ilyen csapattársak vannak?
Vagy szintén az Erlenbergi pályán hasonló szitu erre az idióta arty mit lő ki... naná, hogy a vk3000 akermennyit 15%-ról nem az IS-7-et és még ő ugat mikor lebaszom, hogy milyen tehetséges.
Naná, hogy megadtam a helyét az ellenfélnek a vége felé mikor már csak őket keresték. :D

jahrn

Mondjuk ha bekerul a historical battle feature akkor megoldodik a dolog, hiszen ott semmi keresnivaloja nem lessz (neki sem)
Meg IS-3-nak mag az amerikai T sorozatnak sem. Na akkor meg azért lesz rinyálás, hogy mennyire erős a Phanter megy KT csináljanak vele már valamit.
Tudomásul kéne venni, hogy ez nem egy valósághű tankszimulátor csak egy egyszerű játék.
Ráadásul senkitől nincs elzárva semelyik jármű azt fejleszti ki ami neki szimatikus.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#2848) BoogeyM@n. válasza virkir (#2847) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

lol Fórum olvasásért kaptam

Victory!
Battle: Abbey 2011. március 4. 1:41:12
Vehicle: T-54
Received Experience: 583, credits: 12 459

ammo költség se javítási és 14:2-re nyertek mire elolvastam a hszed

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#2849) jahrn válasza virkir (#2847) üzenetére


jahrn
senior tag

Az IS-3 1944 vegi produkcio, es ugyan az europai hadszinteren mar nem kerult bevetesre, de a japanok ellen 1945 nyaran igen :K

Es az nem valasz h ha X tank jobb mint a tobbi (mert jobb) akkor mindenki nyomja azzal ^^
Ha annyira be akarjak tenni akkor tegyek be az legelso valtozatot (aminek a vegsebessege azert nem volt olyan nagy szam), ne ilyen hibrid ufoizet.Ez mondjuk vonatkozik az osszes tobbi tankra is.

[ Szerkesztve ]

(#2850) jahrn válasza jahrn (#2849) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez lemaradt, de pl a fullra upgradelt PzIV ugy nez ki mintha a PzIV alvazra ralapatoltak volna egy kupac szart, majd abba beleszurtak egy telefonpoznat. Meg a nemet tervezok is elismertek h kivitelezhetetlen. Inkabb tettek vola bele end-upgrade-kent a Krupp-fele PzIV tervezetet..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.