Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6292) Mcray válasza vhw (#6291) üzenetére


Mcray
senior tag

Igaz a Micromaus(38H) tényleg fosatós, mert ugyanaz a tank mint a H35 lásd fenti értékelésemet, viszont a lövege erősebb és kétszer akkora a lőtávja (Malinovkát átlövi). Emiatt nagyon jó gép (de többen vadásznak rád mint egy mezei H35-ben...)

T-18-am volt, de annyira rohantam a T82 felé, hogy ki sem próbáltam Derppel. kicsi löveggel, meg szerettem.

Tetrarch nálam olyan mint Asszony. Néha finomat főz, csomagol másnapra és jól elkap este, néha meg közli, hogy elmegy barátnőzni a gyerekkel, mert ott van medence és bukom a holnapi ebédet, ha nem takarítom ki a lakást, nem mosok fel és nem mosogatok el. Ilyenkor esti elkapásról nem is álmodom...Nagyon jó a lövege, de aránylag sokat szór mellé és nincs semmi védelmem vele, ami segít túlélni 3 lövést, mielőtt a 4. lövéssel elpatkolok...

Tetrarch és Micromaus páros viszon városi pályán nagyon hatékony. (Ketten 12-13 killeket lehet szedni)

Más: Tegnap Bingisz meghívatott 8-as századba. Minden körben szedtem 3-4 killt, de 4-ből csak egy kört nyertünk...Állítólag míg nem léptem be mindent nyertek...Meg vagyok átkozva :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.