Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Dobi 562 válasza Djuree (#6148) üzenetére


Dobi 562
addikt

A T95 az egy kib@szott szörnyeteg. :) Nekem az az egyetlen mumusom, amivel nem tudok mit kezdeni ha szembe találkozom vele.

Múltkor Tiger P-vel sikerült beszorítanom egyet. Csővel a házfal felé állt kanyarodás közben, én meg beálltam a seggébe. Nem tudott kanyarodni, én meg lövöldözgettem az egyik kupoláját és arról is pattantam 3-szor! Végül kilőttem de beleizzadtam.

A legdurvább jelenet amit láttam az az volt (ha jól emlékszem Steppes mapon), 3 T95 szakaszban megindult egyenesen előre a mezőn. Arty nem volt a csatában, a jobb és bal szárnyuk csak őket támogatta, hogy ne tudjunk az oldalukba kerülni. Ledarálták az egész csapatot.

Csak jöttek és jöttek, mi meg pattogtunk róluk és egyesével elhullottunk, azóta is kínoz az a csata rémálmaimban! :DDD

(#6152) diegho válasza Dobi 562 (#6151) üzenetére


diegho
nagyúr

T95 100m-en belül halott minden tier9-el szemben, hacsak nem lő be mákból 2 maximumot.

(#6153) Atlantis válasza Djuree (#6148) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet. Már nem veszem vissza, eladtam, így hamarosan meglesz a kredit a Pershing-re, az jobban érdekel.

T95: az egy dög. Bár láttam már Himmelsdorfon, hogy egy 13-75 kilőtte full HP-ról. Beállt a seggébe, fordulni nem tudott (épület is akadályozta) és 2-3 tárral kiszedte. Hiába kért segítséget, persze senki nem ment oda.
Másik eset: csata végén egy JagdTiger maradt és egy T95 ellennél. Mindkettő full HP-n. Én nem tudom, hogy csinálta, de egy roncs mögött bújkálva a JT úgy kilőtte a T95-öt, hogy ő maga egyszer sem sebeződött. Kvázi szemben álltak végig egymással, nem tudom, hogy tudta minden lövésével szemből sebezni a T95-öt, róla meg minden lövés pattant. Pedig XVM szerint nem volt nagy különbség a játékosok között, valószínűleg a WG-faktor játszott közre. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6154) Dobi 562 válasza diegho (#6152) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szemből is? Nagyon kicsik a weak spotjai a frontján. Megmondom őszintén 100 méterről még nem próbáltam szemből rálőni.

(#6155) vhw válasza Dobi 562 (#6151) üzenetére


vhw
addikt

Hátulról miért a kupoláját lőtted?

Másrészt, a T28-as tapasztalataim után, szerintem nem sok olyan magatehetetlen tank van a játékban mint a T95. A T28 is igen lassú, amaz meg még lassabb.
Annak a 3as platoon-nak egyszer bejött azon a mappon, de hogy hányszor szívnak vele míg egy ilyen csata beakad azt nem tudom... (egyébként itt is lehetett volna okosan nyerni, arty nélkül is) Egy alkalommal egy hasonló 3as platoon indult meg Malinovkán a mezőn vagy 5 perccel kezdés után, igaz volt artynk, de olyan csúnyát elhullottak...

Ezzel nem tudsz taktikázni, csak elmész egy irányba, vagy állsz a bázison és reménykedsz benne, hogy a másik oldal nem hullik el, a sajátodon meg nem szalad be melléd valami kis vacak, vagy nem lő rommá félúton a fedezék felé egy arty.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6156) diegho válasza Dobi 562 (#6154) üzenetére


diegho
nagyúr

Szemből simán átlőhető minden tier9 tankkal, csak 100m-en belül kell lenni, hogy eltaláld ott ahol kell. Egyszer kaptam 4db T95-öt (3-as platoon-ban is voltak) Himmelsdorfon ellenfélként, IS-4ben voltam, még tier9-ben, 3at én öltem meg szemből. 15-6 lett a vége, pedig hárman a hegy alatti utcába jöttek és szemből mentünk át rajtuk pillanatok alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6157) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. július 2. 10:16:50
Vehicle: KV-2
Experience received: 8 082 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 53 472

:Y ezt most mentem. Replay fent a helyén, aki megnézi annak mondanám, hogy a stock tiger-re büszke vagyok, amiért kitartóan blokkolt.

[ Szerkesztve ]

(#6158) Djuree válasza diegho (#6150) üzenetére


Djuree
félisten

na de ezek nem voltak értelmesek. nyílt mezőn álltak végig :U

én nem bírok a t95-el mit kezdeni, hiába lövök weak spotot, nem viszi át vagy csak ritkán, az a szar meg 800-akat sebez :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6159) Dobi 562 válasza vhw (#6155) üzenetére


Dobi 562
addikt

Olyan alacsony az a dög, hogy a kupolájára láttam rá. Eltolatni meg nem tudtam mert akkor rám tudtak volna lőni a csapattársai. Fene se gondolta volna, hogy még ott is pattogós.

(#6156) diegho: kipróbálom majd E-75-el a szemből támadást. Én eddig mindig arra törekedtem, hogy az oldalukba vagy hátukba kerüljek, olyankor nyert ügyem volt.

(#6160) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Mines 2012. július 2. 10:29:18
Vehicle: T-50-2
Experience received: 6 489 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 37 368

Van egy ilyen is, replay szokásos helyen.

(#6161) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Mi van komarinnal és swamppal? kivették a játékból?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#6162) vhw válasza AlexWolf (#6161) üzenetére


vhw
addikt

Így van.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6163) fagylalt válasza vhw (#6162) üzenetére


fagylalt
senior tag

Ez most komoly?

(#6164) Napfénysüti válasza vhw (#6162) üzenetére

WTF?? Erről van hivatalos infó valahol? :F

Més que un club!

(#6165) Sixkiller6 válasza diegho (#6157) üzenetére


Sixkiller6
őstag

most muszáj lenyomnod az amx1390es 8004-emet? ;)

- no es importante -

(#6166) Sanya válasza vhw (#6162) üzenetére


Sanya
nagyúr

kedvenc pályáim voltak :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6167) fsb1000 válasza Djuree (#6158) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én sem tudom eltalálni a gyenge pontját a T95-nek, max 5-ből 1x. Főleg ha kicsit mozog is, meg nekem is bújkálni kell, nem szükül a célkereszt elég gyorsan stb.
Ezért ilyenkor lazán HE-t töltök, E-100-al nem gond, de más t8-t10-ekkel csak 100-120-akat szed le róla, de legalább tele lesz kritikálokkal.
---
(#6166) Sanya: Én is kedveltem azokat a pályákat. Fél év kellett mire rájöttem, hogy tudok komarinon középen eredményes lenni. Akkor is ha 5 arty céloz oda....
Kár hogy kivették.

[ Szerkesztve ]

(#6168) fagylalt válasza vhw (#6162) üzenetére


fagylalt
senior tag

Ez most komoly?

Szerk.: Kormarin-t azt sajnálom, de Swamp-ot egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#6169) Bingisz válasza Napfénysüti (#6164) üzenetére


Bingisz
addikt

Amúgy nem vették ki teljesen, alacsony tierben, és században úgyanúgy bent vannak mint a Province (vagy mi). A hivatalos peccs leírásban is benne van hogy kivették.

Egyébként hála a jó égnek, hogy ki lettek szedve.... :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#6170) fsb1000 válasza diegho (#6160) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebből leginkább tanulandó: 10/10 shot a troll ágyúval.
Szép!

(#6171) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Ha arty vonalon nézzük, jól tettem, hogy az oroszokat választottam?

mp

(#6172) Patrick76496 válasza Bingisz (#6169) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én is utáltam azt a 2 mapot, Komarinon bemegyek középre, szétlőnek a fák meg a bokrok. :DDD Nagyon kevés volt a 2 mapon a fedezék, talán csak arty-val voltak kellemesek.:K
Kaleun: a lengyelek engem is marhára idegesítenek, írják, hogy siema, siemka, siemkácska :D meg amikor írják hogy mi az hogy üdv... a hali-t már nem is használom, mert arra meg azt írták hogy gali, nali, stb. 1 héttel ezelőtt volt egy olyan korszak, amikor úgy köszöntem a közös chatbe, ha magyar volt, hogy Üdv!/Hi!/Siema!, hogy mindenki megértse mit akarok mondani

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6173) fsb1000 válasza molnarpeter (#6171) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem bármelyik vonalon jól tennéd, kivéve ha valamilyen érzelmi/szubjektív indok miatt idegenkedzs az orosz harcjárművektől, vagy épp más nemzetet preferálsz (teutonfan, csigakedvelő, amcsiimádó, stb)

(#6174) molnarpeter válasza fsb1000 (#6173) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mondhatni semleges vagyok, azért választottam az oroszokat, mert ők csinálták a játékot :) Most egy SU5-öm van.

mp

[ Szerkesztve ]

(#6175) vhw válasza Bingisz (#6169) üzenetére


vhw
addikt

A random meccsekből lett kiszedve (tehát vonatkozik az alacsony tierre is). Egyébként alacsony tierben (1-2) eddig se voltak.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6176) Atlantis válasza molnarpeter (#6171) üzenetére


Atlantis
veterán

Ízlés kérdése szerintem is, véleményem szerint a német tüzérség jobb, pontosabb, hatótávja jobb. Én német amerikai-vonalon tüzérkedek, egyformán szívás tud lenni mind. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6177) Iron Funeral válasza Paul119 (#6145) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Wow :R
IS-8 CQC elveri mindkét tankot, de az M103 sem lehetetlen peek-a-boo-ban ;)

(#6176) Atlantis: szerintem a 21cm ágyúnak eléggé rövid a hatótávja, legalábbis az M40-é jobbnak tűnt amikor játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6178) GrooveHero válasza Iron Funeral (#6177) üzenetére


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Egyik ismerős kapott a gold vásárlásról megerősítő e-mailt, csak a goldot felejtették el neki küldeni. Tegnap délelőtt vásárolta a goldot, azóta semmi. Ilyenkor szerintetek mi a megoldás?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6179) Iron Funeral válasza GrooveHero (#6178) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem várjon vele, a múltkor írták, hogy el tarthat akár 3 napig is amire megkapja. Utána a supportnak kell írni.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6180) Atlantis válasza Iron Funeral (#6177) üzenetére


Atlantis
veterán

Lehet, ott még nem tartok, németeknél GWPanther van, amerikai vonalon meg M7 Priest.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6181) GrooveHero válasza Iron Funeral (#6179) üzenetére


GrooveHero
addikt

Rendicsek, köszi.

Más: Ma meglett az S-35CA. Hát vmi istentelenül elbacott kinézete van, de az ágyú kitéríthetősége vmi extrém, szinte mind a négy irányba. a 17 fontos egész kellemes, alap ágyúnak nagyon jó, majd a 105-öst várom a lánc után. Amúgy a techtree-ben lévő lánc fok/mp értékek akkora kamul, mint az állat. A Somua fejlesztett lánca is 26-tal fordul, meg az S-35CA-é is. De utóbbi észrevehetően jobban fordul. Érdekes.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6182) fsb1000 válasza GrooveHero (#6178) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Goldnak azonnal meg kell jönnie, ha Gift-ként vette, akkor lehet csúszás.
Én akkor is azonnal jelezném a hibát.

(#6183) Arpee78


Arpee78
senior tag

Akit kilőnek mit lát a térképen? Minden baráti tankot és minden felderített ellenséget?

(#6184) Fel


Fel
addikt

A kis méregzsák :) :

Victory!
Battle: Mines 2012. július 2. 12:36:24
Vehicle: T49
Experience received: 1 121
Credits received: 31 218
Battle Achievements: Top Gun, Confederate

Replay itt: [link]

Egyszer remélem egy Halonen medál is össze fog jönni valahogy..
Ma eddig 7 csatát mentem vele, és összesen 18 tankot lőttem ki. :)

Arpee78: A sajátokat mindet, de az ellenből, akit csak spottolnak. Még nem lőttek ki soha? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6185) Sanya válasza Arpee78 (#6183) üzenetére


Sanya
nagyúr

ugyanazt, amit a többi, aki még él.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6186) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Kérdésem még mindig adott :))

A tigrissel vagy a pantherral lehet jobban kreditet gyűjtögetni?

Ezek is olyanok mint a VK3601H, VK3002DB, hogy ha bukott a kör, van 0-1 killem, akkor veszteséges a kredit is? :U

(#6187) Dobi 562 válasza forras2 (#6186) üzenetére


Dobi 562
addikt

(#6188) Atlantis válasza forras2 (#6186) üzenetére


Atlantis
veterán

T7-ben még szerintem nagyon bénának kell lenni, hogy veszteséges legyen egy csata. Ahogy már írták, a sebzés a lényeg, mindkét gépnek jó ágyúja van, bár szerintem a Tiger 8,8-asa jobban használható, mert ugyan ritkábban lő, de akkor nagyobbat harap, mint a Panther 7,5-es szívószálja. Papíron is jobb Tiger DPM-je. Mindemellé a Tiger kevésbé (modul)sérülékeny, mint a Panther, bár egyikre sem jellemző a túlzott ütésállóság. :)

Egy szóval: Tiger. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6189) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. július 2. 14:44:31
Vehicle: KV-1S
Experience received: 6 183 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 51 898
Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Master Gunner

Erről is fent a replay a szokásos helyen.

(#6190) Djuree válasza Atlantis (#6188) üzenetére


Djuree
félisten

azért a tiger néha meglepően jól bírja. persze csak ha ellenem van :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6191) Antonius1978 válasza AlexWolf (#6161) üzenetére


Antonius1978
addikt

Olyan kozepesen szerettem ezeket a palyakat, inkabb Kampinovkat kellett volna kivegyek, kurvara idegesito.
En pl a Province palyat egyenesen kedveltem, mert jo akciodus volt, nem kellett 15 percig ucsorogni, szoval a mozgalmassaga bejott nekem.

(#6192) Plasticbomb válasza Atlantis (#6131) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hát velem most pont az ellenkezője történik. T34el folyton olyan csapatokba rakott, akik nem tudják hol kell lőni a T34et. Ebben a replayben pont egy ilyen csatám van, 42 bekapott lövéssel....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#6193) marked one94 válasza Antonius1978 (#6191) üzenetére


marked one94
őstag

malinovka jó pálya csak ne legyen rajta túl sok arty és akkor lehet mozogni :) az új játékmóddal meg egész élvezhető. Province meg ne mondja nekem senki hogy akciodus azon volt szerintem a legtöbb döntetlenem

You'll Never Walk Alone

(#6194) homeless09


homeless09
őstag

Ez az M6 egy rakás szar.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6195) Cucuska2 válasza homeless09 (#6194) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én nagyon szeretem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6196) homeless09 válasza Cucuska2 (#6195) üzenetére


homeless09
őstag

Amíg nem lesz meg a 90mm-es löveg, érzem hogy szenvedni fogok vele. A T1 HT után hatalmas csalódás.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#6197) fsb1000 válasza marked one94 (#6193) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Épp most nooboztak le Malinovkán (már közepes szinten is okoskodnak a 2K-s játékosok), hogy védőként miért megyek le a hegyről. Aszongya: ne támadj csak védj.
Arra nem tudott okoska válaszolni, hogy ki spottol neki meg az artyknak ha mindenki fenn campel a hegyen.

Egyébként nem szoktam lemenni, mert lent nehezebb túlélni kevesebb a dmg, de ha senki nem megy akkor valakinek kell, különben tuti bukta a csata.

(#6198) Cucuska2 válasza homeless09 (#6196) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én az M4A3E2-ről mentem oda, és hatalmas csalódás volt, hogy nem védi a tornyot erőtér, az E2 17 cm-rel nagyon fain tank.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6199) Dobi 562


Dobi 562
addikt

205 csata után elitté vált az Aladárom. Tudom, sokan nem szeretitek ezt a tankot, de én nagyon megkedveltem. Míg a szintén tier 8-as KT-t fogcsikorgatva sem tudom felhozni 50%-os win rate-re, az Aladárral nem tudom lerontani 55% alá... Úgy vettem észre sokan nem használják ki a manőverezőképességét, pedig az ő ágyújával rá vagy kényszerítve hogy próbálj oldalról támadni + medként használva elég gyorsan fel lehet vele jutni dombokra, ahol a tűzereje, élete és páncélja miatt előnyben van az azonos tierű medekkel szemben.

(#6200) homeless09 válasza Cucuska2 (#6198) üzenetére


homeless09
őstag

Nálam eddig 3ból 3szor ha szemből kapott a torony elvitte a lövegemet.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.