Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) marked one94 válasza Patrick76496 (#6350) üzenetére


marked one94
őstag

nem. ha megvan a bat chat akkor kapsz egy új tankot.

You'll Never Walk Alone

(#6352) Patrick76496 válasza marked one94 (#6351) üzenetére


Patrick76496
őstag

Rendben, köszönöm.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6353) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma Ő volt az egyik ellenfelem... és ki is lött!

Najó... közben két Pz4 is küzdött a KV1-esemmel.
De aztán Paully kilött még egy kistankot, sőt a csatát is megnyerték!

(#6354) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

végre egyszer hallgattak rám Assault módban Murovankán és mindenki flankelt az erdőn keresztül, meg is lett az eredménye:
[link]

- no es importante -

(#6355) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Előbb volt a csapatban egy 500 effes 3k csatás T-28 egy hasonló képességű Wespével szakaszban. Tier 7 top tankos csata volt és azon siránkoztak, hogy mit keresnek itt... Írták még azt is közös cseten, hogy amikor IS-Wespe kombóval próbálkoztak, akkor meg tier 10 csatába rakta őket az MM... :D

(#6356) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Huh! Előbb 28k csatás játékosunk (fullos E-75-el) nem tudta hol kell lőne az ellen E-75-jét... HE-vel lőtte... A másik is azzal lőtt vissza...30-40 esével röpködtek a dmg-ek! Írtuk neki, hogy rammingolja, mert beálltak face-to-face és nem tudta eltalálni csak fölé lődözött, a másik E-75-nek meg valami 50 HP-ja volt... Szerencséjére a Löwénk odaért és kisegítette...

Bocs a flémért, de ezt muszáj volt.

(#6357) Veatta válasza csaabz (#6347) üzenetére


Veatta
aktív tag

A wotdb.info oldal szerint....

(#6358) Spori85


Spori85
csendes tag

Szeretnék tanácsot kérni a nálam tapasztaltabbaktól. Ha meglett a Ferdy, általánosságban melyik ágyút érdemesebb használni rajta kezdetben, a 105 mm-est, vagy a 88 mm-est?

Előre is köszi.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#6359) fsb1000 válasza Spori85 (#6358) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Próbáltam mindkettőt, de inkább a 105-öst használtam (nem sokáig) támadó stilusban, azaz ritkán kellet 300m-nél távolabbi célt lőjek vele.

(#6360) Fel válasza marked one94 (#6351) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem meg igen. A 12t-nél lesz helyettesítés, helyette kapjuk a T5-ös ELC AMX-et, így azzal járnia kell egy + slotnak is. A többi esetben viszont tényleg nem (13 75-től), azok csak egy szintet feljebb ugranak.

(#6361) Patrick76496 válasza Fel (#6360) üzenetére


Patrick76496
őstag

Na majd meglátjuk mit mondanak wargaming-ék. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6362) marked one94 válasza Fel (#6360) üzenetére


marked one94
őstag

hmm akkor elnézést kérek :R

You'll Never Walk Alone

(#6363) tank1 válasza Spori85 (#6358) üzenetére


tank1
tag

Én a 88-ast használtam. A nagyobbik ágyú nagyobb sebzése csak kamu volt nálam. Minimális volt a plusz sebzés négyszeres árú lőszer mellett.

#6343: A churchill jelenleg nálam 1.89 sec a töltési ideje. Köpködi a lövedékeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#6364) vhw válasza tank1 (#6363) üzenetére


vhw
addikt

Azért a 105ösnek a minimum sebzése (240) annyi mint a 88as átlaga, a 88as maximuma meg nem éri el a 105ös átlag dmg-ét se (300 vs 320). Szal ha a fun, az aprítás-sebzés és xp gyűjtés a lényeg akkor a 105ös csak hatékonyabb.
Az 1000 kredites lőszert meg Tier7-8 környékén el kell kezdeni megszokni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6365) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Egy Bison hogy sebez egy Churchill-be 358-at? :Y

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6366) Cucuska2 válasza Patrick76496 (#6365) üzenetére


Cucuska2
őstag

hogy hívjak azt a plugint ami kiírja a lövéseket amiket bekaptál?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6367) Patrick76496 válasza Cucuska2 (#6366) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tessék válogatni :)

Győzelem!
Csata: Live Oaks 2012. július 3. 23:21:55
Jármű: КV-4
Szerzett tapasztalat: 975
Szerzett kredit: 23 618
Csatában elért Achievement: Acélfal
4 kill, de még így is -3k, az a rohadt D-25T semennyiért sem találna 5 centivel arrébb, ahol az ellen van, de a levegőt nagyon jól szeli, még IS-3-on is! :C Bár szvsz ez sokkal jobb, mint az IS-3, ez nem olyan papír. :P Egyébként 3x egymás után rakott be erre a mapra, ezzel a tankkal az MM, pont ugyanaz az oldal, az utsó 2 csata nyert, remélem lesz még egy ilyen! :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6368) Murder3 válasza vhw (#6364) üzenetére


Murder3
addikt

az a 320 nekem pl a kt-n úgy átlagba 270 mert szinte folyamatosan alul lő..
és nem mind1, hogy 390-es sebzés vagy 320-as sebzés kerül 1k creditbe...nem tudom neked milyen érzés mikor látod, hogy ilyen sebzéseket dob folyamatosan...240,260,240,260...egy kezemen megtudom számolni, hogy eddig a 105-ös német ágyú hányszor dobott 400-at.

az orosz 390-es ágyúval pl a kv3-on egy jobb kör ahol 10-et sebzek már 40k-s bevételt hoz..mert szite mindig maxot dobott..
erre fel pl egy vk45a-val 10-el többet keleltt lőnöm, ahol még 7-el több "sebzett" és így értem el vele 45k-t....
csak épp -10k-val több lőszerkiadást jelentett ez a 7-el több sebző lövés...

a bl9-el biztos nagyon jól lehet kihozni +-ba a kört vagy akár +10k-kat szerezni..de egy német 105-össel nem igazán mert még ha ilyen nagyon jó kört is megyek ahol pl 35-40k-s creditbevételt szerzek még így is a lőszer megeszi nagy részét szóval semmi extra bevétel mint pl néha egy-egy ilyen jó kör összeön az is-kv3 párossal ott nem rikta a +20k bevétel...
ezt pl egy azonos tierű német heavyvel nem lehet a sebzés miatt összehozni(a 88-asal pl még ha sokat sebzek akkor is örülök ha eléri a 30k-t...)
e-75 ilyen szempontból jobb azt könnye még 10k+-ba is kihozni mint a tigris2-t vagy a vk45a-t..hiába több a javítás..

[ Szerkesztve ]

(#6369) Paul119 válasza Murder3 (#6368) üzenetére


Paul119
addikt

hát igen hiába lőttem prémium nélkül 32kt a lőszer meg ette majdnem a 80% át a bevételnek:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6370) babferi


babferi
tag

Imadom ezt az Objectet , szinte ingyen van a skullo :D , ennyit meg talan sose lottem BL10-el :

Megvásárolva:
A lőszerek Object 704 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 36,300

Potom 22 loves 17 talalat es hal`istennek jo sok volt a 0 dmgvel lelancolas . Meg szerencse, hogy javitasra nem kelett kolteni , meg bar huzos volt a meccs , de nyertunk :K

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#6371) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#6365) üzenetére

Tolhatnánk Churchillel szakaszban. Nekem úgyis lenne mit tanulnom azzal a vassal. :D

Més que un club!

(#6372) Djuree


Djuree
félisten

na 2 hónap megunás után visszatértem én is, tegnap óta megint tolom, vettem premiumot is. amx 13 90-el megyek szinte csak most, gyűjtök a lórira :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6373) KaLeun válasza GrooveHero (#6248) üzenetére


KaLeun
senior tag

Pedig nagyon vártam a SuperPershinget, anno 1 évvel ezelőtt kihoztam 1800 effet a Perschingből úgy, hogy akkor olyan 1500-1600-ot tudtam más tankokkal. Most simán mennék vele 2000 felett és ezért is vártam a SuperPerschinget, mert a Type-om már semmire sem jó.

Cila

(#6374) Djuree


Djuree
félisten

tegnap mi meccset játszottam 13 90-el Mountain Pass-on. 14-2-re vezetett az ellen, már csak én voltam, na mondom sansztalan, megyek hátha el tudok slisszolni a bázisukig. sikerült is, méghozzá észrevétlenül. elkezdem foglalni (itt már lol amx-eztek a csapattársak sűrűn :DD ), ők még nem foglaltak nálunk. már 70%-on voltam, visszajött egy M103, egy lövéssel kiszedtem, nem kis makker volt :DDD na itt már nagyon sűrűn lol-oztak :C 90% körül visszaért még vagy 5 tank, aztán kiszedtek, majdnem lehoztam a meccset. azért a gj-k jöttek a végén, jól esett :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6375) tank1 válasza vhw (#6364) üzenetére


tank1
tag

A 88-as pedig jóval gyorsabban tölt. Nem biztos, hogy az a kicsi, amellyel többet sebez a 105-ös, kompenzálja a lassabb töltési időt. A négyszeres lőszerár pedig egészen komolytalanná teszi a szememben. A 128-as persze már egészen más kategória. Azt már megéri használni.

(#6376) Scheffer válasza Djuree (#6374) üzenetére


Scheffer
tag

Ha ráérnek csata közben lol-ozgatni, akkor már gond van. :)

(#6375) tank1: Prémium accountnál a lőszerár-különbség szvsz nem releváns.

[ Szerkesztve ]

(#6377) Werewolf20 válasza KaLeun (#6373) üzenetére


Werewolf20
tag

Ha tudod használni akkor még mindig jól kéne hogy működjön, nekem továbbra is olyan mint volt. Hozza rendesen a lóvét amennyire prem nélkül lehet.

It's not the destination...but the drive there

(#6378) tank1 válasza Scheffer (#6376) üzenetére


tank1
tag

Azonban akad néhány nem prémiumos felhasználó is. A fejlesztők nagy bánatára.

(#6379) psycroptic válasza Scheffer (#6376) üzenetére


psycroptic
őstag

A leírás alapján már csak Ő élt egyedül és a csapattársak meg moziztak... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#6380) Djuree válasza Scheffer (#6376) üzenetére


Djuree
félisten

már mindenki halott volt, csak én éltem a csapatból, ráértek :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6381) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#6371) üzenetére


Patrick76496
őstag

Benne vagyok, kettő Churchill mindig jobb, mint egy. :) Tegnap lett meg vele az első Top Gun, én már megszoktam, hogy lassú, mellette KV-4-et is vezetek. :D Ez az egyetlen egy tank, amivel több a killem, mint a csatám.
-----------------------------------------------------
Az a KV-4 nagyon adja, én imádom azt a tankot, nagyon jó páncélja van, tegnap Ferdi belelőtt a tornyába egy átütés 0 dmg-set. :C Sokkal jobb, mint az IS-3, az a tank ehhez képest vizes papírzsebkendő. ;] Még a felső részét is átlövik lazán, akár a Type is. (bár Type-ot mostanában ritkán látok :F ) Tegnap volt vele egy 2 T10 top tankos csatám. Ez lett a vége:

Az IS-8-at rendesen hazaküldtem a hasán keresztül, még mindig D-25T-vel! :K Az egyik IS-4 felénk jött, neki segítettem, ki is lőtte a 8-as. A másik, nos hát a másik...

Nem akartam nagyon oltani, tudom milyen stocknak lenni, de azért kiírtam, hogy LoL the IS-4 has the D-25T, meg hogy eléggé bátor. A szakadék felől jött mégegy IS-4, amíg a JT (pár % HP) elterelte a figyelmét, addig a mi IS-4-ünk, szétlőtte hátulről. Vereség lett, az IS-4 utolsó, találkozik egy T-43-al, célozza, de addigra kilövi az M43. A 212-es szépen megvédett egy Ferditől, amikor mentem át a másik oldalra (én pattantam róla), de a T95-től már nem sikerült. Nem hittem volna, hogy T10-es vesztes csatából is lehet pluszba kijönni. :P

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6382) diegho


diegho
nagyúr

Victory!
Battle: Mines 2012. július 4. 9:44:53
Vehicle: IS-7
Experience received: 4 326 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 99 313
Battle Achievements: Böelter's Medal, Top Gun

Na ez már hiányzott, érdemes nézni a profi T-54et a csapatomban és azt, ahogy pattantam a Bat elejéről!

(#6383) Dobi 562 válasza diegho (#6382) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép munkát végeztél. Jól gondolom, hogy jelenleg a leghasználhatóbb tier 10 tank az IS-7? Az a végsebesség azzal a páncélzattal + tűzerővel kombinálva félelmetesen jó!

A T-54-el kapcsolatban: számomra még mindig nagy talány, hogy az olyan játékosoknak akik tier 9 meddel végigkempelik leghátul a csatát, majd ha jön az ellenség elfut, mi okozza a sikerélményt...

(#6384) Stauffenberg válasza Patrick76496 (#6381) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én a KV-2-vel vagyok hasonlóan! :D Az az egyik farmolós tankom, de olyan, mintha nerfelve lett volna az utóbbi időben, mert 10-ből 8 lövés nem talált közepes távolságnál vagy távolabbról (pedig korábban nem volt ennyire pontatlan), így nem szerettem vele menni már hetek óta. De tegnap egymagam megmérkőztem egy Tiger II-vel és két lövésből kicsináltam, pedig volt egy rész ahol paráztam, mert ellőtte a lánctalpam és nem voltam fedezékben. De annyira fosott szegény, hogy kap még egy nagy medve maflást, hogy elég volt csak ráfognom az ágyút és nem nagyon mert kijönni elém. Aztán mikor kijött addigra éppencsak újra töltöttem és a második bevitt találatom végleg kinyírta! :D Valahol a torony alján sikerült meglőni, szóval gondolom ammo rack is volt a dologban, meg az első lövés felgyújtotta és az is szépen levett belőle. :)

(#6385) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#6383) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem azért nem akart kimenni, mert stock volt, meg valszeg sajnálta a pixeleit. Néha én is beállok campelni (nem T-44), de amikor olyan helyzet van, akkor beírom, hogy push és F2!

----------------------------------------------

Atlantis: az ST-1 is jó gép volt 7.4 test 1-en kihúztam, azért szeretett az is pattogni. Voltam már olyan csatában, ahol 8! Type volt, (1 haveromé, én meg T-43), persze el is vesztettük... Rusholtak előre magabiztosan, a 2 object 704 pedig szétszedték őket. Egyik legszarabb csata volt, a screenshot sajnos elveszett az egyik újratelepítésnél.

----------------------------------------------

Type-ről még annyit, hogy haver accountjából próbáltam, amikor alap volt a T-44-em, akkor nem sok különbséget éreztem. De mostmár bele gondolni, hogy Type 520 LE, T-44 pedig 680, akkor azért van egy kis különbség. Plusz a torony is gondolom elég nehéz, ami viszont nagy előny 200 mm fronttal. Régen úgy néztem az ilyen E-75, Type 59-ekre, mint valami istenek, amikor még csak kis A-20-szal rohangáltam. :B

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6386) Atlantis válasza Patrick76496 (#6381) üzenetére


Atlantis
veterán

Igazad van, KV-4-től sokkal jobban tartok, mint a IS-3-tól vagy akár IS-8-tól. KV-4-en még nem találtam jó gyenge pontot, ahol lőni érdemes (ST-1-ről nem is beszélve).

Type szerencsére tényleg fogyóban, de még mindig szinte minden csatámban van, de már csak max. 1 darab csapatonként. Régebben is az volt igazán veszélyes, ha 2-3 összeállt egy csapatban, az ellen nehéz volt mit tenni. Valószínűleg a nerf(ek) miatt kiábrándulnak belőle a népek lassan.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6387) yknarf válasza Patrick76496 (#6381) üzenetére


yknarf
tag

Nekem is van Churchill-em, jó kis gép, a rekord XP-met azzal sikerült összehoznom :)

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#6388) diegho válasza Dobi 562 (#6383) üzenetére


diegho
nagyúr

IS-4 szerintem kb egálban van vele. IS-4-nek jobb az all round páncélja, nagyobb pen, pontosabb ágyú, gyorsabban lő, de kisebb alpha dmg, viszont lassabb, de több a hp. T110 meg csak egy papír fos egy nagy dpm-es ágyúval, ami nem képes még egy 5-ös artyt sem biztosan oneshotolni.

T-54 pedig lehet stock-ként is jó, ott van rajta az LB-1, nem tudom már mennyi a töltési ideje, de 5sec körül, a hegyen pedig a francia szarokat simán tudta volna lőni, sőt amikkel szemben volt ott hátul, mindet tudta volna sebezni szemből is simán, de ő inkább állt hátul a JT mögött.

[ Szerkesztve ]

(#6389) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#6385) üzenetére


Dobi 562
addikt

Olyan passzív (gyáva) játékkal, amit ott leművelt a delikvens, még stock is marad egy darabig! :DDD

(#6386) Atlantis : A KV-4 az iszonyatosan gyúlékony... Volt olyan, hogy kétszer gyújtottam föl egymás után oldalról, a 2.-at nem sikerült eloltania. A tetején a géppuska torony (vagy mi az a kis kupola) egyszerűen átlőhető szemből is.

Ha nem boldogulsz egy tanktípussal akkor megpróbálhatnád azt is, hogy ebből a hit zone skin pakkból kikeresed a mumusod és moddolod a gamédat, csak míg meg nem tanulod a gyenge pontjait.

(#6388) diegho: Néztem én is ai IS-4 adatait, azok alapján is jónak tűnik, csak sokan szidták különböző fórumokon, mikor átkerült tier 10-be. Plusz az is rontja a renoméját, hogy a patch miatt sok gyengébb képességű játékos kigrindelte magának és 8-as szintű ágyúval viszi csatába...

[ Szerkesztve ]

(#6390) Sanya válasza Stauffenberg (#6384) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegnap kv-4-et oneshootoltam vele troll ágyúval. utána bújkáltak előlem :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6391) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#6389) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi a hitzone skin-t, 7.4 előtt én is használtam, de itt nem akartam berakni, mert egy dmg panel is elkrta az egész chatet. :) Nekem még az alap torony van rajta, és nem nagyon lövik a kupolát, szerintem nincs is olyan jó gun depression-jük, vagy egyszerűen nem látnak rá a nagy toronytól. :D Nekem nem nagyon gyullad, próbálom mindig az elejét mutatni, most is túléltem egy olyat, hogy Löwe elölről, Tigris hátulról szedett, és nem gyulladtam ki. :K

----------------------------

Stauffenberg: Én a régi KV-t szerettem nagyon, avval van az egyetlen Böelter-em, emlékszek trollágyús voltam, de van még egy 7 killes vele, de az ZIS-6 volt és no Böelter. Igazából 7.3 után nem sokat játszottam vele, aztán el is adtam, csak a KV-1S az a tank, amit meghagytam, mert azt is imádom. Talán még visszaveszem, majd ha szeretném hogy fullos legyen az orosz tech fa, még csak 40k xp gyűlt össze rajta az unikornishoz. :) Nekem ami nagyon pontatlan, az a D-25T, D-2-5T, D-2-5S trió, SU-100-on is néha eléggé annoying, hogy mellé megy, amikor egy TD-nek pontosnak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6392) Atlantis válasza Dobi 562 (#6389) üzenetére


Atlantis
veterán

Mik vannak, köszönöm. Eléggé rusnya lesz így egyik-másik gép, de hasznos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6393) đe$|re válasza Sanya (#6390) üzenetére


đe$|re
senior tag

Na igen, a troll ágyú elég élvezetes tud lenni. :D Én ma egy JT-vel szórakoztam távolról. :D

(#6394) vhw válasza Murder3 (#6368) üzenetére


vhw
addikt

- az átlag dmg az átlag dmg, lehet mondani, hogy nem dobálja minden második lövésre a 400as puszikat, de hogy több a lövésenkénti sebzése mint a 88asnak ez tény, nincs róla mit beszélni. Amelyik nehéz tankon/TD-n pedig elérhető a nagyobb alfás ágyú (hasonló pen/pontosság melett), általában azzal jár jobban.

- aztán újra a kredit... jó játékos kihozza még prem nélkül is plusszosra a köröket, nem fog vele érdemben farmolni, de nem is lesz anyagi csőd. Aki ezzel nem képes, az nem lesz képes Bl9-el sem, se amerikai ágyúval pluszos köröket menni. Másrészt high tier ágyú, high tier tank, nem a farmolásról szól már ott a történet. Meddig lesz még szempont a "gazdaságosság" high tier csatában?
Hogy nekem milyen érzés? pár napja 7-8 db 1k-s lövésem ment a levesbe indokolatlan körülmények között a T28-al, na bumm buktam majd 10ezret, nem vág földhöz.
A JP-t nem rég vettem vissza, 10,5össel használom, többet ér, hogy nagyobbat harap az ellenségből, gyorsabban céloz, minthogy 190-200as sebzések repkedjenek a lőszerár miatti kicsinyeskedés miatt.

tank1 felvetésére;
- a 88as ágyú ~10-et lő percenként, a 10,5ös ~7et, ez nem az a "sokkal jobb" kategória, ha figyelembe veszük a sebezést vagy a célzási időket(JP-n; 2,3s vs 1,7s). És heavy tanknál vagy TDnél még mindig az alfa a lényeg nem a rof (újra hangsúlyozom hasonló pen és pontosság mellett).
Nem mondom, hogy indokolt az a lőszerár ilyen sebzéshez, de el is lehet boldogulni vele.

Az amerikai ágon T7től nincs más normális alternatíva, csak a 105ös, a némethez hasonló képességekkel és lőszerárral, ott mégsem vita tárgya melyik ágyút kell használni, kerül amibe kerül. Német ágon meg megy a garasoskodás? :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6395) InHell


InHell
senior tag

Tegnap vettem egy Churchillt úgy kezdtem, hogy zsinórban az első 6 meccset buktam (pedig volt mikor ötöt én öltem meg az ellenségből de mégis) aztán kettőt nyertünk. El is ment a kedvem ettől a lomha szartól. T14 sokkal jobban tetszett. Van egy pici emelkedő és ilyen 5-6 km/h-van "száguld" ... sok türelem kell hozzá.
Ezután ez szintén tegnap volt, zsinórban 12(!)-szer buktam Tiger II-vel. Folyamatosan olyan csapatba kerültem, hogy 4-5 perc alatt meghalt mindenki, az ellenségből 3-4. Buktam is majdnem 100 ezret.
Nem akartam elhinni. Hajnal 2-ig játszottam, 5 bukta után mondom mostmár addig játszom amíg egyszer nem nyerünk. Nem sok kellett, hogy rommá verjem a monitort-gépet. :)

< béna duma helye >

(#6396) Napfénysüti válasza InHell (#6395) üzenetére

Te nem az én klónom vagy? Dettó így jártam: tegnap vettem én is a Churchillt és asszem az első 3 kör bukta volt. És bizony én is kissé csalódtam. Bár betudom annak hogy még szoknom kell és béna vagyok volt ahol már egész jól alkottam utána.

Lehet hülyének néztek mert még nem tudom de mi az az alfa damage? Melyik érték? :B

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#6397) tank1 válasza vhw (#6394) üzenetére


tank1
tag

Nem garasoskodás, inkább racionális döntés. Prémium nélkül sosem raknám fel azt a 105-öst és nem javaslom a többi nem prémiumos számára sem.

#6395: Lomhának lomha a churchill, de hogy nem sz@r, az biztos. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6398) Mcray válasza tank1 (#6397) üzenetére


Mcray
senior tag

Mióta fent van a 105-ös a T-29-en nem tudok vele játszani.

90 mm-res löveggel valahogy jobban ment. Egyszer véletlen még a Sherman löveggel is mentem egy kört. Ki is osztottam vagy 2500 sebzést :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6399) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#6396) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor majd megyünk szakaszba? Mi a WoT-os username-ed?

---------------------------------------------------

Más: Ha lerakom tálcára a játékot (pl közben ránézek a fórumra), akkor miért fagy ki állandóan a játék? Mindig Windows + Tab, megnézem amit akarok, Windows + Tab-bal, vagy csak egyszerű a tálcán rákattintással visszamennék, de fekete kijelző, aztán semmi. Megint Windows + Tab, egy pillanatra látom az asztalt, aztán fekete kijelző tálcával és a World of Tanks exe működése leállt. Miért? :F

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#6400) Mcray válasza Patrick76496 (#6399) üzenetére


Mcray
senior tag

Valamit elkúrtak a memória zabáláson, mert ápdét óta minden 3-4. játék után kirak azzal, hogy kevés a memórai. Régebben 2-3 óra játék után szólt, de nem rakott ki tálcára...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.