Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) GrooveHero válasza Paul119 (#6249) üzenetére


GrooveHero
addikt

igen, csontig lerágnak mindent:DD

apropó, kigurítottam a fenevadat a garázsból:DD Megérte:

Victory!
Battle: Arctic Region 2012. július 2. 22:52:44
Vehicle: E-100
Experience received: 3 369 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 56 430
Battle Achievements: Böelter's Medal, Steel Wall, Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

prémium nélkül

replay, ha vkit érdekel

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6252) Paul119 válasza GrooveHero (#6251) üzenetére


Paul119
addikt

jaja, mondjuk elég lassan tölt.. 6,6 sec:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6253) GrooveHero válasza Paul119 (#6252) üzenetére


GrooveHero
addikt

mármint a tájp?

nekem 6.75 sec alatt, és van töltésgyorsító, meg venti BIA még nincs, de így is nagyon jó.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6254) marked one94 válasza GrooveHero (#6245) üzenetére


marked one94
őstag

hát egy kicsit csalódtam :(( Teszt szerveren remélem kilehet majd azért próbálni.

You'll Never Walk Alone

(#6255) Paul119 válasza marked one94 (#6254) üzenetére


Paul119
addikt

mondtam én hogy superBullshit lesz az ;] :DD
GrooveHero: BIAval 6,6 sec lesz :K

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6256) GrooveHero válasza marked one94 (#6254) üzenetére


GrooveHero
addikt

Há hogyafiharbane:DD
az lesz az első dolgom, hogy amint bejutok a tesztszeróra, egyből meg is veszem. Olyan sokat azért nem várok tőle:S

De - ettől függetlenül továbbra is gyönyörű :Y :C :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6257) marked one94 válasza Paul119 (#6255) üzenetére


marked one94
őstag

Attól még szép :P De ha nem is veszem meg a sima Pershing legalább úgy néz ki :)

You'll Never Walk Alone

(#6258) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Victory!
Battle: Cliff 2012. július 2. 23:12:58
Vehicle: E-100
Experience received: 1 181
Credits received: 59 466
Battle Achievements: Böelter's Medal, Kolobanov's Medal, Top Gun

Mintha az új Maybach hangokkal jobban menne :D Prémium nem volt persze.

Replay, hogy ne érje szó a ház elejét.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6259) Paul119 válasza marked one94 (#6257) üzenetére


Paul119
addikt

sima m26 szerintem 1000x szebb :P ez a superizé inkább erre hasonlít :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6260) marked one94 válasza Iron Funeral (#6258) üzenetére


marked one94
őstag

[link] ide töltsd fel a replayt mert jön emre és leb@sz :DD

Paul119: Maradjunk annyiba mindkét fajta m26 szép ;)

GrooveHero: Talán ha ez is 7500 gold lesz elgondolkozok rajta de majd a Tesztszeró eldönti :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#6261) Kucsek válasza GrooveHero (#6181) üzenetére


Kucsek
aktív tag

GrooveHero írtad ,hogy a S-35CA észrevehetően jobban fordul mint a Somua.
Ez azért van mert az S-35CA könnyebb pár tonnával sz S40 -nél.A motorjuk is egyforma és fürgébb mivel kevesebbet nyom.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#6262) GrooveHero válasza marked one94 (#6260) üzenetére


GrooveHero
addikt

Elvileg annyi lesz, mert med lesz. Bár az amcsi propaganda elég erősen hevinek állította be, és akár lehetett volna akár 10k gold is, de nagyon sok lett volna érte. Hát a dickermax 9500 gold egy szaros tier 6-os fosért.....ájjon meg a nászmenet kéremszpen....és a röhej, hogy a sok hülye meg is veszi :W :W

Kucsek: Na látod az lehet, ezt nem is néztem. Na de meglett a 105-ös ágyú, első lövéssel pattantam egy M2 Medium tank oldaláról. Az 18mm. Elég érdekes, na mindegy. Második lövéssel eltűntettem a föld szinéről:DD

De ez a löveg már lehúzza rendesen a gépet:S

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#6263) Paul119 válasza marked one94 (#6260) üzenetére


Paul119
addikt

meg a túrós 7500 goldért, 12k legalább ;] :D
GrooveHero: az piskóta... majd mikor bl10el pattansz a t50-2ről.. na az már valami :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6264) marked one94 válasza Paul119 (#6263) üzenetére


marked one94
őstag

ha 7500nél drágább lesz akkor a fene megeszi :) amúgy se játszok mostanság valami sokat.

You'll Never Walk Alone

(#6265) Paul119 válasza marked one94 (#6264) üzenetére


Paul119
addikt

helyes :DD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6266) marked one94 válasza Paul119 (#6265) üzenetére


marked one94
őstag

:P

You'll Never Walk Alone

(#6267) Paul119 válasza marked one94 (#6266) üzenetére


Paul119
addikt

najó nem szemétkedek,majd ha lesz teszt tuti azt a 15k goldot ki forgatom az a stug e100ra aztán lássuk mit tud a szekér :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6268) Paul119


Paul119
addikt

mellesleg nem volt idegesítő 13 percen keresztül az ilyen gyökerek sorait olvasni :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6269) Iron Funeral válasza Paul119 (#6268) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Biztos valami a játékkal volt mert elég érdekes meccsben voltam én is :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6270) Paul119 válasza Iron Funeral (#6269) üzenetére


Paul119
addikt

baromi bosszantó volt, de őt lőttem huzatosra elsőnek, olyan szépen tud égni a kv4, 5 ha az utolsó "fogaskeréknél "trafálod telibe.. kaptam is a köpködést :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6271) Murder3 válasza homeless09 (#6196) üzenetére


Murder3
addikt

szerintem a kis ágyúval is piszok jó..csak arra sazr az mm, de a 90mm-es ágyúval nagyon jó kenterbe veri pl a vk36-ot...
frontpáncél is nagyon jó..mozgékony is. és pontos.

(#6272) Murder3 válasza Dobi 562 (#6199) üzenetére


Murder3
addikt

tök mind1 kt vagy vk45a mind2 elég gyenge szemből..aki hülye célozni és autoaimmal nyomatja eggyiket se tudja gyakran átlőni aki meg minimálisan is tud az meg mind2 lazán átlövi.

és nem vagy rákényszerítve főleg nem azért mert közelebbről valószinűbb, hogy az autoaim jó helyen lövi meg.
az ágyúd nem sokkal szarabb mitn a kt-é...
kt-n amúgyis minimumot lövöldöz állandóan..speciel én nem vettem észre azt, hogy penetration látszódna sebzésben meg rendre alul dob a kt.
kt-é pontosabb de hát a kt lassú dög.

(#6273) Murder3 válasza GrooveHero (#6215) üzenetére


Murder3
addikt

Szerintem a Ferdi nem éri meg azt a szenvedést...
a jp2 tuti jobb lesz majd helyette...

(#6274) #21346560 válasza Murder3 (#6273) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem nagyon jó kis tank a Ferdi.... legalábbis nekem bejött.... mondjuk nem a legjobb vele az arányom, de akkor is szeretek vele játszani...

(#6275) Murder3 válasza #21346560 (#6274) üzenetére


Murder3
addikt

jó add ide eliten akkor el is hiszem, de az, hogy a 105/l52 nevezetű ganéj,gynege és mínuszos ágyúval kelljen mégegyszer kifarmolnom a ferdi árának megfelelő mennyiségű xp-t hát az-...főleg h piszok esetlen tank.

(#6276) Napfénysüti válasza Paul119 (#6249) üzenetére

Tegnap betámadott egy Type. T29-el voltam. Leláncolt és körbe körbe ment meg lőtt. na de amikor nem voltam láncolva akkor próbáltam nekimenni meg igyekeztem lekövetni. Mögöttem a dombról meg még valami AMX rakétatank is támogatta. Mi lett a vége?
Hatalmas meglepetésre mindkettőt (!!) kilőttem. Ezen azt hiszem én döbbentem meg a legjobban mert a helyzetet látva én bizony már eltemettem magamat. A type elég jól pattogott rólam én meg mikor éppen elérte az áygóm őt ahogy körbecikázott lőttem és sebeztem. A kis AMX-et meg meguntam megvártam mikor rám akar lőni és előbújík aztán kinyírtam. Persze nem sok életem maradt már eleve sérülten kerültem ebbe a Typenak meg közel full élete volt ha jól emlékszem.
Tegnap ez volt számomra a nap meglepetése. Amúgy alig várom hgy fullos legyen ez a dög jó legénységgel. Nagyon kíváncsi leszek akkor mit lehet vele alkotni mert már így is rettentően tetszik. Nekem személ szerint jobban bejön mint az IS pedig az már fullosan van meg korrekt legénységgel (asszem már csak az IS3-hoz kell rajta kb 30k xp). :)

Més que un club!

(#6277) Atlantis válasza Dobi 562 (#6199) üzenetére


Atlantis
veterán

Tegnap véletlenül sikerült vele egy Tank ászt mennem, de ettől függetlenül még nem szerettem meg. 36% körül vagyok vele, az egyik legrosszabb a készletemben, bár szinte mindennel romlik az átlagom az utolsó két patch óta, 50% felett már csak kevés géppel vagyok.

Napfénysüti: az a Type elég béna volt, T29 nem ellenfél neki. Ettől függetlenül ügyes, néha lehet az embernek szerencséje...(meg a tudás, ugye :) )

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6278) psycroptic válasza Napfénysüti (#6276) üzenetére


psycroptic
őstag

Ezt a jelenséget azért betudhatod annak is, hogy nem jól célzott a type-os játékos, az is lehet, hogy autoaimmel célzott végig ami egy t29 esetében nem túl szerencsés, mert a tornya a legpattogósabb. Szóval valamit nem jól csinált... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#6279) tank1


tank1
tag

Ohh, a játék újabb gyöngyszemmel ajándékozott meg. Amx13 90-nel didn't penetrate üzenettel honorálta az ellen amx13 90-esére közvetlen közelről leadott lövésem. A húsz millimétert nem tudta átütni. :W

Valóban igaz, hogy az elit ferdinandon gyűjtött xp átvihető lesz a Jgtigerre? Mert ebben az esetben lehet meg sem veszem a jgtigert, hanem kivárom inkább a tízes fenevadat. Bár nem fűzök nagy reményt a használhatóságát illetően. :)

(#6280) Attici


Attici
őstag

Ma egész reggel csak vesztettem. :W A kevesebb játékosból több a profi? öszz 7600-an voltak fenn.
Tegnap viszont csak normál csaták voltak. :K
Meddig tart a 3-as szorzó?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#6281) Mcray


Mcray
senior tag

RenaultFT 82.86% győzelmi arány. 35 játék.

Ez az egyetlen gépem amivel merek egyedül is menni, nem csak platoonban.Fura mert a másik tartalék accountomon, 9-ből 8 játékot buktam vele (Igaz ott sem játszottam rosszabbúl ,csak "okos" csapatot nyertem mindig)

Vicc az hogy már most 40%-kal jobb köröket megyek vele mint amivel a tank ászt megkaptam...Jobb lenne, ha a tank ász medál mindig friss lenne és a mérce mindig emelkedne (legalábbis egyénileg, hogy mindenki lássa mennyire jó kört ment, akinek nincs Wot loggere...)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6282) vhw válasza Murder3 (#6275) üzenetére


vhw
addikt

Mondj jobb ágyút ezen a szinten mint a 105 L/52.
7es szinten meg szerintem már nem az adott tankkal kell kifarmolni a következőre a kreditet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6283) Napfénysüti válasza psycroptic (#6278) üzenetére

Abszolút annak tudtam be. Mondom én már elkönyveltem hogy halott leszek 10 sec múlva. De nagyon bénázott a type-os. Ez lepett meg a legjobban én meg ezerrel közdöttem az életemért. Mondjuk az AMX se volt a toppon, kettőjüknek röhögve ki kellett volna nyírnia engem. A nap mákere díjat így én vittem. :D

Més que un club!

(#6284) psycroptic válasza Napfénysüti (#6283) üzenetére


psycroptic
őstag

Mondjuk az ilyen enemyk miatt lehet zsíros köröket menni. Csak egy idő után elmarad a kihívás érzet... :DDD De inkább az ellennél legyenek, mint velem... ;]

PSNID: Tomy83PS

(#6285) csaabz


csaabz
őstag

Legjobb tier 2 -es tank? Sima/premium?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6286) Napfénysüti válasza psycroptic (#6284) üzenetére

Iged de amúgy ezt a csatát buktuk mert én voltam az utolsó alig valamicske élettel míg az ellennél még kb 4 tank maradt és ki is szedtek. :D
De sebaj ez a T29 még némileg farmolásra is jó elég jól adja és így lehet gyűjtögetni vele. Ma ráhajtok a top lövegre szerintem legkésőbb holnapra meg is lehet.

Més que un club!

(#6287) Veatta válasza Napfénysüti (#6286) üzenetére


Veatta
aktív tag

A legjobb lövegbe már 1000 credit egy lőszer, farmolni már nem lesz jó viszont a fun factor tovább nő.

(#6288) Mcray válasza csaabz (#6285) üzenetére


Mcray
senior tag

Nagyon sokat játszok alacsony tiereket 1 és 4 között.

Szerintem ezek a legjobb tier 2 gépek jelenleg (mióta bejöttek a franciák):

Számomra a T-26 a legveszélyesebb ellenfél. Bárki beszpottol neki és az égész térképen át kiszed 3-4 lövéssel, akkor is ha mozgok. (Ez egy 1600 Eff ratinges ellenfélre vonatkozó megállípítás)

AT-1 Orosz TD. Már meséltem a történetet. Nyerésre álltunk és zsinorban kiszedett 9-et és megnyerte nekik (1300 eff ratinges játékos volt). Nagyon veszélyes mert lapos mint egy kullancs.

H35. Döntött páncél mindenhol, szereti elnyelni a lánc a lövéseket. Ha keresed a fedezékeket, és "side scraping"-elsz, akkor nagyon jó, de a lövegei félelmetesen szarok. Jelenleg stat alapján ezzel vagyok a legjobb.

D1. Ez is döntött páncélos de nem annyira mint a H35. Ugyanaz a szar fegyverzet. Ezzel sokkal élvezetesebb játszani, mégis bűn rossz vele a statom. Nem értem...

Renault FT AC. Félélmetesen könnyen szed ki bárki. Cserébe te még könnyebben szeded ki őket :DDD Kellemes csalódás a gép. Szopóág után is még mindig 70% győzelmi ráta.

Az összes tier 2-nek erősebb lett a fegyverzete, hogy a franciákkal fel tudják venni a versenyt. Amióta ez megtörtént, én nem élvezem a régi kedvenceimet: PZ 2, Pz-35(t)...Lehet csak én vagyok béna (?)

Az amcsi tankok is erősebbek lettek Tier 2-ben, mert ellenfélnek régen kiröhögtem őket, de mostanában fosok ha jönnek felém. Erősebb penetráció miatt, már nem pattannak annyit le és tűzgyorsaságuk jó. Újra még nem vettem őket elő, hogy használva szerezzek velük tapasztalatot. Tier 3-ban a Stuart fantasztikus gép.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6289) Djuree válasza Mcray (#6288) üzenetére


Djuree
félisten

én már rég mondtam hogy a T-26 a legjobb kistank. nagyon jó vele a statom onnantól hogy megismertem a játékot, meccsenként 4 kill megvan általában.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6290) Mcray válasza Djuree (#6289) üzenetére


Mcray
senior tag

A másik accountomon valami 80-90% voltam vele, míg kölcsön nem adtam az accountot...

Azóta nem merem visszakérni, mert az ismerős globálisan lehozta 30%-ra...(Bááááh)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6291) vhw válasza Mcray (#6288) üzenetére


vhw
addikt

Ugyan már nem hozzáférhetőek, de azért ne felejtsük ki a 38H-t és a Tetrarch-t sem, vagy a troll ágyús T18-at, mint a kis tankok rémét. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#6292) Mcray válasza vhw (#6291) üzenetére


Mcray
senior tag

Igaz a Micromaus(38H) tényleg fosatós, mert ugyanaz a tank mint a H35 lásd fenti értékelésemet, viszont a lövege erősebb és kétszer akkora a lőtávja (Malinovkát átlövi). Emiatt nagyon jó gép (de többen vadásznak rád mint egy mezei H35-ben...)

T-18-am volt, de annyira rohantam a T82 felé, hogy ki sem próbáltam Derppel. kicsi löveggel, meg szerettem.

Tetrarch nálam olyan mint Asszony. Néha finomat főz, csomagol másnapra és jól elkap este, néha meg közli, hogy elmegy barátnőzni a gyerekkel, mert ott van medence és bukom a holnapi ebédet, ha nem takarítom ki a lakást, nem mosok fel és nem mosogatok el. Ilyenkor esti elkapásról nem is álmodom...Nagyon jó a lövege, de aránylag sokat szór mellé és nincs semmi védelmem vele, ami segít túlélni 3 lövést, mielőtt a 4. lövéssel elpatkolok...

Tetrarch és Micromaus páros viszon városi pályán nagyon hatékony. (Ketten 12-13 killeket lehet szedni)

Más: Tegnap Bingisz meghívatott 8-as századba. Minden körben szedtem 3-4 killt, de 4-ből csak egy kört nyertünk...Állítólag míg nem léptem be mindent nyertek...Meg vagyok átkozva :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#6293) đe$|re


đe$|re
senior tag

Pár hónapnyi pihenés után, mivel a fogad a játék?
No dmg hitek tömegével... :W

(#6294) hemaka válasza #21346560 (#6274) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én is szeretem, de már eladtam, mert nem használtam semmire, csak foglalta a helyet. Mondjuk most a JT-vel vagyok ugyanígy. :D

(#6295) psycroptic válasza đe$|re (#6293) üzenetére


psycroptic
őstag

Szokj hozzá... :DDD ,mert bármilyen löveggel, bármilyen tankra, bármikor megtörténhet.

PSNID: Tomy83PS

(#6296) Iron Funeral válasza Murder3 (#6273) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ferdinand nem érné meg a "szenvedést", mit ettél?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#6297) Atlantis válasza Iron Funeral (#6296) üzenetére


Atlantis
veterán

Én meg tudom érteni, Ferdinand nekem sem jön be és akkor még finoman fogalmaztam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6298) Fel válasza Atlantis (#6297) üzenetére


Fel
addikt

Meg tudod érteni? Egy kört sem ment még a Ferdivel, de már tudja, hogy a még senki által sem látott JP 2 jobb lesz... :U

(#6299) Paul119 válasza Murder3 (#6273) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD ,egyik legjobb tier 8 td..végül is

aki meg olyan barom hogy 105össel használja 88 as helyet amíg meg nem lesz a 128as az meg is érdemli :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6300) vhw válasza Paul119 (#6299) üzenetére


vhw
addikt

Végülis... olyan népes a T8 TD-k tábora... nehéz a dobogóra jutni köztük :D

Egyébként még mindig nem vágom mi a gond a 10,5-es ágyúval, xp-t akarunk gyűjteni? Odacsapni az ellenségnek? Akkor nem a 200akat pötyögtető ágyú kell egy háztömb méretű TD-re, hanem legalább a 10,5ös, ami olykor beadja a 300+os sebzéseket is.
Drága? T8 felett már nem azért játszik az ember, hogy farmoljon. Illetve aki már ott játszik, az jöjjön már ki nullára vele, legalább.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.