Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) Sweet Lou 6 válasza kiszi07 (#81091) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ha a SIM kártyát kiveszed és úgy dugod a PC-re?

sweetlou6.wordpress.com

(#81102) SutPet


SutPet
aktív tag

Sziasztok,

Olyan hibával találkozott már valaki hogy az adatforgalmi korlát megbolondul? 23-án volt forduló, azóta szinte nem is használtam a mobilnetet mégis folyamatos szól hogy mindjárt elfogy a beállított keretem.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#81104) moleculez válasza zsoltzsolt (#81079) üzenetére


moleculez
veterán

Felújítottal tele van az eBay, lehet én is veszek egyet fotózni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#81105) mirci18


mirci18
addikt

Na úgy látszik a 8.1-et sem kíméli a windows átok.
Feleségem 640-esén a facebook lassult sokszor használhatatlan.
Az áruházból egyre gyakrabban nem lehet letölteni mert egy hiba miatt megáll a letöltés.
Kezd egyre több gond lenni vele.
Valami megoldás a hr-en kívül?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#81106) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Az miért van,hogy a Tubecast video lejátszó alkalmazással bármilyen videot szeretnék megnézni azt írja,hogy tiltott hozzáférés ? :U :(((

(#81107) mirci18


mirci18
addikt

Újabb cikk a Windows mobilok szárnyalásáról.

Remélem még lesz 6-7 ilyen cikk és végre az emberek túlnyomó része megérti hogy maga a platform halott.
Nem érdemes maradni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#81109) roby1520 válasza jenei1994 (#81106) üzenetére


roby1520
tag

Nálam sem enged semmit....alkalmazás probléma.
Perfect tube van addig ...... :))

(#81110) mukibuci válasza mirci18 (#81107) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha az emberek tulnyomórésze megérti, hogy halott a wp, akkor megnyugszol majd? felszisszentesz egy borsodit és élvezettel hátradőlsz, hogy igen, te megtetted a magadét?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#81111) Nooeca


Nooeca
senior tag

Azért azt tegyük hozzzá, hogy magához a szoftverhez nagy jövőt fektet bele az MS, vagyis bármi lesz, a mobilos oprendszer tovább fog élni és müködni, hiszen a Surface Phone is azt fogja kapni.

Inkább tudják, a Windows 10 hibáit, és nem látnak esélyt arra, hogy RS1 vagy RS2 előtt, ebből bármi is legyen. Így az idei évet úgy kihuzzák a mobilos listáról, hiszen rossz szoftver alá, nem tesznek új vasat.

Jövő tavasszal jön a Surface Phone is valószínűleg az RS2-vel, nem hiába, hiszen oda már komoly stabilitást remélnek. Addig gondolom úgy vannak vele, hogy az új embereket nem éri meg toborozni, mert csak elriasztaná őket a szoftver még.

[ Szerkesztve ]

(#81112) mirci18 válasza mukibuci (#81110) üzenetére


mirci18
addikt

Nem eddig nagy wp fan voltam de szégyen ami itt végbement az elmúlt 1 évben.
El lehetne rajta gondolkozni hogy tudatosan lett az egész leépítve

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#81113) mukibuci válasza mirci18 (#81112) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

elgondolkoztam rajta. és most hogyan tovább?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#81114) mirci18 válasza mukibuci (#81113) üzenetére


mirci18
addikt

Hogy hogyan tovább?
Az jó kérdés egy biztos érdekes belegondolni hogy hibát hibára halmoz a cég mintegy kinyírva a saját üzletágát.

A másik dolog ami fájó pont számomra az elmúlt 1 év leforgása alatt nagyon sok jó appot megszüntettek hogy majd az új rendszeren kijön és mégsem így lett.

Átverték a wp bázis jó részét a w10-es telepítéskor de ez várható is volt a 7.8 -8 váltáskor.
Mert akkor is ugyanez történt.
Sajnálom a brandet. Hosszú hosszú évek óta használtam a jó kamerák és szoftver miatt.
De sajnos mára eljutottunk oda hogy a mobilos részleg a 0-val egyenlő eladást produkál.
S kiváncsi leszek hogy jövőre ha indul egy új vonal lesz e olyan ember aki fektet be pénzt a termékeikbe.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#81115) mukibuci válasza mirci18 (#81114) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lehet irnod kellene az info@microsoft.com-ra egy levelet, amiben kifejted, hogy mennyire el vannak tévedve és te a helyes útra terelhetnéd a céget. Nem is értem mit képzelnek ezek ott, annyi pénzért :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#81117) SOAD19 válasza jenei1994 (#81106) üzenetére


SOAD19
addikt

Én is elsírtam, ez irányú problémámat a Store topikban. Ott másoknak működik normálisan. Egy fél percre már úgy tűnt, hogy megoldottam a problémát, miután értékeltem az app-ot. De utána, csak visszaállt az elutasítás. lehet egy kis támogatást várnának...?! :F Ha nem csak hitelkártyával lehetne fizetni, akkor még lehet fizetnék is, de mivel nincs, így jártak. :)

(#81118) jenei1994 válasza SOAD19 (#81117) üzenetére


jenei1994
addikt

Hát erre nem tudok mit mondani majdnem a betont kapta el. :(((

Egy rohadt youtube alkalmazást nem igaz,hogy nem lehet csinálni ami normálisan is működne.

Végül a tablet segített. :((

(#81119) dunc válasza ricsip (#81100) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem jó próbáltam, és menteni se lehet rá.

(#81120) spiderpig820 válasza ricsip (#81099) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Tényleg nem kell a folyamatos BT kapcsolat az ébresztéshez, csak mikor beállítod, hogy mikor ébresszen. Utána elvan BT nélkül is, a beállított időben rendszeresen ébreszt.
Az app gyártójának weblapján van valami olyasmi, hogy nemsokára lesz részletesebb alvásfigyelés és asszem az értesítéseket is tudja majd kezelni a w10-ben.

4B

(#81121) Spet


Spet
addikt

Kérdésem az lenne, hogy a tokombe lehet a vagolapra illesztett hosszabb szoveget a onenote-bol pl.: a logout blogbejegyzesebe beilleszteni? Hogy böngésző oldalnak beilleszthetem baromira nem megoldás, mert mindenhol máshol szurkekent jelzi az ikonját amit ráadásul be kell huzzni a képbe... :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#81122) #65388800 válasza jenei1994 (#81118) üzenetére


#65388800
törölt tag

Új youtube algoritmus miatt nem megy. Jövő hétre javítják.

(#81123) SOAD19 válasza #65388800 (#81122) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszönjük az infót! :)

(#81125) #65388800 válasza #32839680 (#81124) üzenetére


#65388800
törölt tag

csak tubecast app a hibás. Perfect tube is megy rendesen

(#81127) #65388800 válasza #20691712 (#81126) üzenetére


#65388800
törölt tag

Most csak ezért jöttél ide? 8-9 hónapja volt. Még akkor meg sem jelent. Ezt csak trollkodásnak szántad nem?

(#81128) Francia91 válasza #20691712 (#81126) üzenetére


Francia91
veterán

Érdekes, a családban 2 db W10-es Lumia van (faternak 550, nekem 1020-as), eddig egyikkel sincs semmi gond. Az 550-es 3 hónapja van meg faternak, én kb 2 hónapja tettem rá a 10-est az 1020-asra, egyikkel sincs semmi probléma... :U

"az a rendszer egy szar minden tekintetben"
Attól, hogy nálad éppen szar, mert nem megfelelően frissítetted, netán nem HR után nyilatkozol, még lehet egy jó rendszer, esetleg valakinek elég, akinek nem kell mindenféle csili-vili hókuszpókusz, mint a Droidon. Képzeld el, van akinél/akiknél jól működik a rendszer, te meg a saját esetedből általánosítasz :U
Nekem pl GMail szinkronizálás/levélírás, fotózás, videózás, Skype-olás, böngészés, GPS navigáció, és néha zenehallgatás az 1020-as feladata (telefonáláson kívül persze), erre pedig több elég pl a rendszer, és még pár plusz alkalmazásra is (vízmérték, zajszintmérő). Tudom, nincs 3 millió alkalmazás WP-re, de ami kell szerintem egy hétköznapi embernek, azok megvannak

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#81129) ViktorHUN79 válasza Francia91 (#81128) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Minden szavával egyetértek az előttem szólóval,nekem 535-el wp10 alatt semmi problémám minden megfelelően működik,99% -ban mindenre találok alkalmazást mégha ami igaz az igaz nemis kismillióból válogathatunk mint droidon!

(#81131) zsobacsi


zsobacsi
csendes újonc

Sziasztok! Van valamilyen alkalmazás amivel megbízhatóan tudom mérni a bejövő és kimenő hívásaimat? Jelenleg még 8.1 van, de ha 10-re létezik ilyen nem hezitálnék váltani.

[ Szerkesztve ]

(#81135) A_Papa válasza this is life (#81132) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Szerintem is teljesen jó.. a hivatkozott lista is vállalható WP-n. Mondjuk amit én hiányolok az a Steam hitelesítő.. :(

Papa

(#81137) nrezso válasza #32839680 (#81134) üzenetére


nrezso
csendes tag

Mondjuk jogos, de 318 volt a legutóbbi hibajavítás, például nálam a navigációs sáv eltüntetése messze nem tökéletes. Javításnak gyenge volt. Bár ettől függetlenül elég stabilan működik nálam a w10m, mondjuk az akkuidő sokat javult a régebbi buildekhez képest, mindig egykicsit jobb lett. Most már minimális használattal 48 óra után áll 20-30%-on. Mondjuk ez nagyon tetszik a wp-ben nekem, hogy nem kell pakssal folyamatos összeköttetésben lennem. A munkatársam s6-ja 8 óra alatt képes 100-ról 35%-ra ugrani, pedig alig használja, meg ott az akku se cserélhető. Pedig baromira tetszik az a telefon, de ezek után... ja és még a gyári alkalmazásai is szaggatnak. Komolyan mondom hogy vicc ez egy drága készüléktől.
Na meg összegezve a wp szar mert kevés rá az alkalmazás, azok is szarok. Viszont a 640 lte-m nem volt húzós árú. De mint az előbb írtam az androidnak is megvannak a hátrányai. Megmondom engem a fent említett nagyon idegesítene ha már MOBILtelefonnak hívják, ennyi erővel hívhatnánk félvezetékesnek is.

(#81138) A_Papa válasza #32839680 (#81136) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszönöm a linket, de ahogyan utaltál rá, kissé idegenkedem tőle... de azt nem értem, miért nem vásárolja meg az alkalmazást a Steam a fejlesztőtől. :)

Papa

(#81140) Švejk válasza #32839680 (#81139) üzenetére


Švejk
őstag

Az Instagram spec pont rossz példa mert annál sem működik jól a navisáv eltüntetése :DDD
De ettől függetlenül egy nagyon jó kis app, gyors, olyan amilyennek minden WP-s appnak lennie kéne. És hamarosan jön a Messenger is (szintén portolt)

(#81142) nrezso


nrezso
csendes tag

Vicc, de akármennyire is szarnak találom a wp-t, például engem baromira zavart hogy amikor a barátnőmmel vibereztünk nem akart jelezni, ha úgy gondolta, kaptam is lebaást hogy miért nem válaszolok, na meg gyártott is mellé elméleteket. Ott megutáltam, pedig az még a 8.1-en volt, igaz azóta már barátnő nincs, mondjuk nem ez miatt.
De ennek ellenére mindig elégedetten nézem, hogy amikor fénykepezek, akkor a hasonló árú droidosok igen alulmaradnak az enyémhez képest, meg nekem nem kellett még egyszer sem tölteni a melóhelyen. Ez miatt meg szeretem.

HOZZÁK VISSZA A 3410-EST NEKEM! Az az igazi telefon.

(#81145) Švejk válasza #32839680 (#81143) üzenetére


Švejk
őstag

(#81146) WestBam


WestBam
senior tag

Skype lassúságot nem tapasztaltatok?
Egy ismerősöm azon elérhető csak, és mikor ír az esetek 70%-ban olyan lassú az egész, mintha egy 286dx-en futtatnám. Beírom a szöveget, három betűt beír a többit meg fél perc múlva egyben tolja be mellé. A küldés is lassú, rányomok és utána fél perccel jelenik meg. Ez egyedi dolog nálam, vagy általános? 640LTE 318-as hivatalos frissítéssel.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#81148) nrezso válasza WestBam (#81146) üzenetére


nrezso
csendes tag

Szintén ugyanilyen telefonomon nem tapasztaltam ezt, viszont mást igen: Több órával a beszélgetések után értesítést küld, csipog, rezeg, valamint az üzeneteknél mutatja hogy üzenetek jöttek, hiába futott a skype és olvastam is már akkor.

(#81149) Storms válasza WestBam (#81146) üzenetére


Storms
őstag

A Skype-ot ha elindítom miért microsoft fiókot kér és miért nem lehet ugyanúgy mint gépen a Skype nevem meg jelszavam beírni?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.