Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) kolosanyi válasza taip (#64383) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is így vagyok, most vettem decemberben. Ezek szopatnak. :DDD

(#64402) Steelers válasza Bukk900 (#64379) üzenetére


Steelers
senior tag

Ez nagyon ott van....lehet asszony 625-e nyugdíjjazva lesz! Legalább lesz egy Wp10 teszt telefonom,majd ha arra is kijön a preview! ;]

(#64403) air válasza Воланд (#64400) üzenetére


air
nagyúr

Akkor ezzel pontosan azt erősítetted meg, hogy a Nokia túlárazott volt, hogy legalább egy kis nyereséget termeljen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64404) Воланд válasza air (#64403) üzenetére


Воланд
titán

umm, de miert is baj, hogy egy telefongyartassal foglalkozo ceg meg akar elni az altala eladott telefonok eladasabol? ez olyan, mint az extraprofit?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#64405) Blyan válasza Bukk900 (#64384) üzenetére


Blyan
félisten

Az ár jó, de bassza meg, csak dual sim van belőle?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#64406) Plazmacucci válasza Blyan (#64405) üzenetére


Plazmacucci
félisten

miért, az miért baj? hogy nem lesz szolgáltatónál?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#64407) Blyan válasza Plazmacucci (#64406) üzenetére


Blyan
félisten

Mert nekem pl. nem kell DS azért. Ennyi az oka.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#64408) Plazmacucci válasza Blyan (#64407) üzenetére


Plazmacucci
félisten

de mi a hátránya?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#64409) kolosanyi válasza Plazmacucci (#64408) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ott egy plusz sim ikon felül, hogy néz már ki? ;]
Amúgy szolgáltató, igen.

(#64410) air válasza Воланд (#64404) üzenetére


air
nagyúr

Egy szóval sem mondtam, hogy baj. Extraprofit? Ugyan. Ilyen kifejezés nincs is. :D
Te állítottad, hogy a Nokia nem volt túlárazott, majd leírtad, hogy azért adta drágábban, hogy legalább egy minimális profitja legyen. Szerintem ez azt jelenti, hogy túlárazott volt. Legalábbis a többi termékhez képest.
Egyértelmű, hogy mivel az MS-nek szélesebb a termékportfóliója ezért belefér neki, hogy a mobilos piacon látható részesedést tudjon felmutatni, ezért akár veszteségesen is tudja értékesíteni ezeket a termékeit. Más üzletágain jóval többet keres, mint amennyi veszteség itt keletkezik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64411) taip válasza Blyan (#64405) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem önmagában a DS nem rossz (sőt, nálam alapfeltétel), inkább a 4G hiánya lehet hátrány.

air: Úgy tűnik, más fogalmunk van a túlárazottságról. Ha valaki szeretne megélni az általa forgalmazott termékekből ezért van rajta némi haszon, az nem túlárazott. Túlárazott szerintem az összes iPhone.

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#64412) Blyan válasza taip (#64411) üzenetére


Blyan
félisten

Ne haragudj, de az hogy Neked alapfeltétel nekem még nem teszi azzá. SS változatot akarok, és kész. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#64413) kolosanyi válasza air (#64410) üzenetére


kolosanyi
veterán

De ettől nem a Nokia telefonok voltak túlárazottak, hanem a MS mobilok olcsók "alul árazottak". Szerintem.

(#64414) StLui válasza Blyan (#64407) üzenetére


StLui
veterán

Külföldre utazásnál egyszerűsíti egy helyi sim használatát, hátránya meg gondolom semmi

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64415) Bukk900 válasza Blyan (#64405) üzenetére


Bukk900
őstag

Biztos lesz egykártyás LTE is, a 7-es sorozatból is árulják mindkettőt ugyanolyan áron.

A 830 volt túlárazott (most is az), ugyanitt 130k volt a nyitóára. Mivel tud többet? Dupla tárhely, ois, nfc, fémház, ez nem indokol ilyen felárat.

(#64416) kolosanyi: van ezekből mindenféle, LTE duál és 3G duál is.

[ Szerkesztve ]

(#64416) kolosanyi válasza Bukk900 (#64415) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mintha dual sim LTE-t emlegettek volna a bemutató után valamelyik windowsos oldalon.

(#64417) Blyan válasza StLui (#64414) üzenetére


Blyan
félisten

Azt leszámítva, hogy szarul néz ki az állandóan jelen lévő sim hiányos ikon fent. Vagy ezt el lehet tüntetni?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#64418) Kbali válasza Blyan (#64417) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kis fekete filctoll vagy egy picike darab fekete szigetelőszalag :)

(#64419) Plazmacucci válasza Kbali (#64418) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD
azért kell, hogy ne csak a noobokat trollingolják. :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#64420) taip válasza kolosanyi (#64416) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem simán van létjogosultsága. Ekkor nem lennél kénytelen olyan mobilnetet venni, ami a hang előfizetésre ül rá, hanem csak net előfizetésed is lehetne, még a szolgáltatót is megválaszthatnád.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#64421) Zsoleszhun válasza Plazmacucci (#64408) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerintem is zavaró a dual sim, ha nem használod, állandóan ott egy 1-es a tarcsázó csempén, először azt hittem nemfogadott hívás :) és van egy plusz ikon ami jelzi, hogy a második sim nincs benne...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#64423) saiyajin


saiyajin
senior tag

Tenyleg egesz jo aron indul a 640, remelem a kijelzo is rendben! Sajnos az 535-tel nem vagyok megelegedve, ezert tervezem lecserelni egy 730/735-re. Viszont, ha korrekt a kijelzo, akkor meg ez is befuto lehet.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#64424) Morris


Morris
veterán

Lumia 925-re használ valaki védőfóliát? Érdemes, nem érdemes?

(#64425) saiyajin válasza Morris (#64424) üzenetére


saiyajin
senior tag

Asszonyen van folia, es akad rajta par igen csunya karc es nyom, aminek nem biztos, hogy orult volna a kijelzo. Szerintem erdemes.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#64426) Morris válasza saiyajin (#64425) üzenetére


Morris
veterán

Enyémen is van, csak azért kérdeztem, mert engem zavar egy kicsit. Így ha elég strapabíró a kijelző, akkor leszedném.

(#64427) Wildpath válasza Morris (#64426) üzenetére


Wildpath
tag

én 735 lumiámon nincs fólia, eddig semmi karcot nem látok rajta, pedig szegény néha kap rendesen.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#64428) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Az ósanból már 2500Ft-ért elvihető a 435

¯\_(ツ)_/¯

(#64429) waces válasza Morris (#64424) üzenetére


waces
aktív tag

nem érdemes. meglepően karcálló kijelzője (bár én egyébként is inkább üveg, mint fólia párti vagyok, viszont 925-re nem láttam még jól illeszkedő tempred glasst. a nem jól illeszkedő meg baromi ronda a lekerekített ház miatt)

Every living creature on earth dies alone.

(#64430) Plazmacucci válasza waces (#64429) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Aztán ha véletlenül kerül rá 1-2 mikro karc eladni sem tudod, hogy ne alkudnának belőle.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#64431) lugosi válasza Bukk900 (#64379) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De ez csak a 3G, lesz belőle dual LTE is, legalábbis a bejelentés arról szólt.

(#64432) kcsa válasza lugosi (#64431) üzenetére


kcsa
veterán

LTE egy simes lesz.

(#64433) Bukk900 válasza kcsa (#64432) üzenetére


Bukk900
őstag

Lesz sima LTE és duál LTE is. [link]

(#64434) kcsa válasza Bukk900 (#64433) üzenetére


kcsa
veterán

Sorry, erről akkor lemaradtam. :R

(#64435) taip válasza Bukk900 (#64433) üzenetére


taip
senior tag

Csak kérdés, hogy a 4 verzióból melyiket fogják itthon hivatalosan forgalmazni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#64436) Morris válasza waces (#64429) üzenetére


Morris
veterán

Ok, akkor letépem. Thx.

(#64437) Freiherr válasza Zsoleszhun (#64428) üzenetére


Freiherr
őstag

Kár,hogy 2MP a kamera.
A kijelző ugyanaz,mint az 530-ban?Az elég gatya.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#64438) erahurka válasza Freiherr (#64437) üzenetére


erahurka
félisten

Nem azért de 25000-ért mit vársz? :U
Ilyen áron szerintem tök jó vétel ha az embert kielégítik a legalapabb okostelefonos funkciók.

(#64439) Freiherr válasza erahurka (#64438) üzenetére


Freiherr
őstag

Jó árban van,nem azt mondtam,hogy nem,de a 2 MP az elég karcsú,nekem legalább 5-tel lenne értelmes alternatíva.Na meg ha nem az 530 kijelzője van benne.

XXX

(#64440) erahurka válasza Freiherr (#64439) üzenetére


erahurka
félisten

A kijelzője egy fokkal jobb azert az 530-nál.

[ Szerkesztve ]

(#64441) Levwi


Levwi
aktív tag

(#64442) Dave™ válasza Levwi (#64441) üzenetére


Dave™
nagyúr

Amiért itunes is van PC-re.

(#64443) Levwi válasza Dave™ (#64442) üzenetére


Levwi
aktív tag

A kettőt nem venném egy kalap alá. Értem én hogy az ms-nek kell a pénz de hogy ennyire?

Huawei P20 Pro Black

(#64444) taip válasza Levwi (#64441) üzenetére


taip
senior tag

Aha, szóval az USA-ban már iOS-en is lesz, nálunk meg WP-n sem (magyarul). Király.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#64445) Levwi válasza taip (#64444) üzenetére


Levwi
aktív tag

Ne aggódj még 20 év. Mivel kb annyival van magyarország technikailag lemaradva az USA-hoz képest. ;]

Huawei P20 Pro Black

(#64446) no1r válasza Levwi (#64443) üzenetére


no1r
őstag

nem (csak) a péz kell. hanem a piac.
ha el tudná érni, hogy a Cortana jobban szóljon mint a vetélytársak saját sz@rja, akkor több eséllyel váltanának platformot is.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#64447) Воланд válasza Levwi (#64441) üzenetére


Воланд
titán

azert kell, mert a cortana tipikusan az a szolgaltatas amit ha egyre tobben hasznalnak, akkor egyre jobb lesz. es sem ios-en, sem pedig droidon nem fog tudni annyi funkcionalitast nyujtani, mint windows eseteben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#64448) Pttypang válasza Воланд (#64447) üzenetére


Pttypang
veterán

ha a bing normalis magyar talalati listat adna vissza, meg cortana mondjuk alkalmazkodna a formatum beallitasokhoz, az mar jo lenne.
Nem akarom, hogy magyar legyen, isten orizz, csak ugyan ne kelljen mar gondolkodnom, hogy mit irjak meg a mondatba h szamomra relevans informaciot adjon vissza a draga..

Everybody lies.

(#64449) Archos2014 válasza erahurka (#64440) üzenetére


Archos2014
tag

Archos 40 Cesium
25899,-

Egy általános kérdés: Ti vennétek NEM NOKIA vagy MS márkájú, de Windows 8.1 telefont, ha ár érték arányban jobb, mint a NOKIA/MS verzió??

(#64450) no1r válasza Archos2014 (#64449) üzenetére


no1r
őstag

ha nem zavar a Lumia only szolgáltatások hiánya, akkor miért ne?
frissítéseket szerintem ugyanúgy meg kell kapnia, mert nem a gyártón múlik, nem tud belebarmolni, zárt a rendszer.

mondjuk ennyiért inkább már 432 vagy mit linkeltek feljebb

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.