Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64551) spider23 válasza spider23 (#64541) üzenetére


spider23
aktív tag

Na közben kiderült hogy fizetős volt a program. Számítógépen keresztül böngészőben azt írja hogy vásároljam meg. Miközben már előtte az enyém volt. Ilyenkor megint levonja a számláról az összeget?

(#64552) viewdetails válasza Morris (#64543) üzenetére


viewdetails
addikt

Dehogy van, 830-on nem áll el.
Mikor váltottam 925-ről, ezeket tapasztaltam. Azóta ez annyit módosult, hogy a legutóbbi frissítés óta a Jedi rendben van és javult az éjszakai Glance kontrasztja is.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#64553) confuser


confuser
senior tag

Tegnap beszéltem a Vodás ismerősömmel, ő mondta, hogy a 640-et is felveszik a kínálatukba. 50-es független árból kiindulva, már egy kisebb előfizetési csomaggal nagyon jó vétel lehet majd.

(#64554) Morris válasza viewdetails (#64552) üzenetére


Morris
veterán

Thx.

(#64555) Integrale válasza hülyegyerek (#64550) üzenetére


Integrale
veterán

Ha arra utalsz, hogy hanyan panaszkodnak, akkor, multkori vita utan osszeszamoltam, hogy hanyan tapasztaltak elallast a 930 topikban, (elall, kiall, kozelseg szavakra) 25 tag, plusz 3-4 olyan akiknek szerviz/masik telefon utan is fennall. Szoval az eredmeny valahol 30 korul van.

"Bad reklám is reklám too"

(#64556) hülyegyerek válasza Integrale (#64555) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ez ok, csak azt írtad, hogy a 830-nál is eláll, pedig nem. (illetve én még nem láttam olyat, ellentétben jópár 930-al)

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#64557) Integrale válasza hülyegyerek (#64556) üzenetére


Integrale
veterán

Tudom, irtad is a 930 topicba.
De valaki linkelt oda elallo 830-at is par hete/napja. Illetve nem volt durva egyaltalan nem, de a tegnap nyomkodott 830-nal is lathato volt.

"Bad reklám is reklám too"

(#64558) Redneck


Redneck
veterán

Mitől lehet a Onedrive 810MB nálam a telefon belső memóriájából mikor sosem használom? 15MB az eredeti mérete. Zavar és törölni sem lehet..
Lumia 735

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64559) tomboy0013 válasza hülyegyerek (#64556) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azért mert te nem láttál elállt kijelzős 830-at az nem azt jelenti, hogy nincs. Érdekes módon nekem eddig 3 különböző 830 fordult meg a kezemben és mindegyiknek elállt a kijelző eleg csúnyán.
Én tettem be a 930 topikba múltkor haver 830-asát amit igaz hogy leejtett egyszer és azért áll el annyira csúnyán, de azt mondta alap állapotában sem volt sokkal szebb (igazából annyira eláll most hogy ha oldalrol ránézek akkor kiszűrődik a háttér világítás).
Szóval a probléma ott is jelen van, ráadásul nem én vagyok az egyetlen aki ezzel találkozott. Még szerencse hogy ezeket ki lehet szűrni vásárláskor.

(#64560) this is life válasza Redneck (#64558) üzenetére


this is life
Ármester

Azert akkora a onedrive merete mert valamit fel akart szinkronizalni, nem sikerult es a cache-be maradt.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#64561) Godfather válasza Pttypang (#64505) üzenetére


Godfather
aktív tag

Igo-ban volt ilyen funkció.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#64562) batis88


batis88
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 2 hete vagyok egy lumia 735 boldog tulaja, minden rendben a rendszerrel, egyetlen problémám van. A zenelejátszót hiába kapcsolom ki, a hangerő gombokra rábökve ugyanúgy előjön a zenei kis navigációs rész, mintha nem kapcsoltam volna ki a lejátszót. Csak a teló restartja után tűnik el. Ez valami alapbeállítás, vagy ki lehet kapcsolni? Esetleg tudtok egy jó zenelejátszót ajánlani az appok közül?
Előre is köszönöm

(#64563) pippin12 válasza batis88 (#64562) üzenetére


pippin12
tag

Folder play egész jó.

(#64564) erahurka válasza batis88 (#64562) üzenetére


erahurka
félisten

ModernMusic.
Egy idő után eltűnik ez a lejátszós dolog de miért zavar hogy ott van? Csak ráböksz ha megint zenét akarsz hallgatni.

(#64565) Pttypang válasza erahurka (#64564) üzenetére


Pttypang
veterán

A vissza nyillal el is lehet tuntetni elohivas utan, akkor meg varni se kell.

Everybody lies.

(#64566) this is life válasza batis88 (#64562) üzenetére


this is life
Ármester

Jo zenelejatszo a perfect music is, a kilovesre a stop music appot hasznald .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#64567) erahurka válasza Pttypang (#64565) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy értem egy idő után nem jön elő. Ezzel volt problémája inkább az előttünk szólónak.

(#64568) Pttypang válasza erahurka (#64567) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudom, nekem altalaban akkor tunik el, ha valtozik a lejatszasi mod.
Pl lekapcsolom a bt headsetet, kihuzom a fulest, ilyesmik.

Everybody lies.

(#64569) ZavaBalazs válasza pippin12 (#64563) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha meg hagyományos kezelőfelület kell (esetleg extrákkal) a zboxot melegen ajánlom, szép app, magyar fejlesztés.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#64570) Mr. Nimbus válasza batis88 (#64562) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

A Core music player nekem most a tuti befutó és a te problémádra is van benne megoldás. A zene lejátszó felületén van egy forgó disc ikon a jobb felső sarokban, ott ha ráböksz 2 opciót is felkínál: 1. Stop, 2. Stop & Quit. Mind a kettővel eltünik a sáv.

[ Szerkesztve ]

(#64571) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A Polar bejelentette, hogy lesz automatikus szinkronizálás a Myfitnesspallel és a nagyobb fitness szolgáltatásokkal. Nem friss hír, de most akadtam rá. Most már tuti veszek egy M400-at majd. Csak annyi a baj vele, hogy hivatalos Polar app nincs WP-re, csak 3rd party.

(#64572) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Véleményetek szerint a telefonon lévő fájlokat a következő képen kinéző hálózaton valahogy megtudom osztani TV-vel?
Adott egy WIFI router. Ez összekötve vezetékkel egy asztali mediaplayer-rel ez pedig a TV-vel.
A PC szintén vezetékkel van csatlakoztatva a router-ra.
A PC tartalma megosztva mediaplayer-rel a router-en keresztül.
Ide szeretném valamiféle képen vezeték nélkül beékelni a telefont.
A PC 8.1 a teló szintén.
Na ez jó bonyolult lett.... :)

(#64573) polonic


polonic
félisten

Egyszerűen nem akar működni apám telefonján a skype. Hiába hívom, meg sem nyikkan. De még akkor sem, ha az alkalmazás meg van nyitva. Mi a fene baja lehet?

(#64574) Plazmacucci válasza polonic (#64573) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hogy a skype fos a saját platformján.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#64575) bpasztoi


bpasztoi
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémám van:
Minden nap pontosan 12 órakor értesítést kapok a facebook-tól, hogy kinek van aznap születésnapja. Egyszerűen nem tudom kikapcsolni. A facebook mobilalkalmazásban és a normál facebook-on is kikapcsoltam az ilyen jellegű értesítéseket, mégis küldi. Tudna valaki ebben segíteni? Köszi!

(#64576) StLui válasza bpasztoi (#64575) üzenetére


StLui
veterán

Én már elértem, hogy kettőt, sőt van akiéről 3-at kapok :D :D :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#64577) confuser válasza bpasztoi (#64575) üzenetére


confuser
senior tag

Ha jól rémlik, a gyári naptárat szemeteli tele a facebook. Nyisd meg a naptárat, és vedd ki a pipát a beállítások között a facebook elől.

(#64578) Zsoleszhun válasza Plazmacucci (#64574) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Akkor nem láttad mostanában laggdroidon, na az katasztrófa :D

¯\_(ツ)_/¯

(#64579) v.attis


v.attis
őstag

Üdv!

Eddig használam a Runtastic ingyenes verzióját és sikeresen töltöttem fel az eredményeimet facebookra. Most megvettem a fizetőset és nem tölt fel lóf@szt sem. Mindenre a válasz, hogy share on facebook failed. Ezt hogy lehet megjavítani?

(#64580) Pttypang válasza Plazmacucci (#64574) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem gyengen.

Everybody lies.

(#64581) kolosanyi válasza v.attis (#64579) üzenetére


kolosanyi
veterán

A beállításokat nézd meg, lehet, hogy ki van kapcsolva a megosztás. Vagy hálózati probléma esetleg?

(#64582) v.attis válasza kolosanyi (#64581) üzenetére


v.attis
őstag

Elméletileg csatlakozik a facebookhoz, sőt gyakorlatilag is, mert a gépen megjelenik az alkalmazások között, de a feltöltést nem csinálja meg.

sztornó! Addig törölgettem az adatokat, míg sikerült az újakat fellőni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#64583) Pikkolo^^ válasza kolosanyi (#64571) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ronda egy jószág ez a cucc :)

(#64584) Bogyó bá' válasza Pikkolo^^ (#64583) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

És még milyen árnyaltan fogalmaztál... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#64585) bpasztoi válasza confuser (#64577) üzenetére


bpasztoi
csendes tag

Igen, ott volt a gond. Köszönöm a segítséget! :R

(#64586) kolosanyi válasza Pikkolo^^ (#64583) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Polar nem is elsősorban divat kiegészítőket gyárt, arra ott a Samsung, meg a többi. Bár ennek a cuccnak pont nem sok értelmét látom, ahogy a Loopnak se, de a Polar órák mind azoknak valók, akik vagy versenyeznek valamilyen sportágban, vagy legalábbis sportőrültek.

[ Szerkesztve ]

(#64587) batis88


batis88
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)

(#64588) edari


edari
őstag

Sziasztok
Valaki próbált már meg videót lejátszani powerpointban? Gépen beraktam ott is lejátsza, de telefonon nem jövök rá, hogy hogy kell elindítani.

(#64589) Pikkolo^^ válasza kolosanyi (#64586) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Én inkább vettem egy MS Band-et.

(#64590) spiderpig820 válasza Pikkolo^^ (#64589) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A tapasztalataidat nem osztottad meg valahol?

[ Szerkesztve ]

4B

(#64591) Lall válasza edari (#64588) üzenetére


Lall
veterán

Telefonos Office nem tud ilyet.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#64592) Pikkolo^^ válasza spiderpig820 (#64590) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Még nem.

(#64593) edari válasza Lall (#64591) üzenetére


edari
őstag

Kiábrándító, de köszönöm a választ.

(#64594) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

A telefonomon lezárt képernyő mellett simán módosítható a hangerő. tehát, ha pl rezgőn van, lezárt képernyő mellett a hangerő fel gomb hatására növeli a hangerőt. A másik 2 itthoni Lumia nem csinálja ezt. Ez beállítás kérdése? Ha igen hogyan?

Szeretném újrahúzni a telefont. Sajnos a legújabb firmware nem elérhető sem WindowsPhoneRecoveryTool-lal sem LumiaSoftwareRecoveryToollal. Honan tudnám letölteni a legfrissebb firmware-t? Szeretném elkerülni az OTA firssítést.
Köszi

(#64595) spiderpig820 válasza Pikkolo^^ (#64592) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

és a későbbiekben kb. mikor lehet rá számítani?

[ Szerkesztve ]

4B

(#64596) Pikkolo^^ válasza spiderpig820 (#64595) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Miután biciklivel is teszteltem megírom a tapasztalatokat a logout-on.

(#64597) Redneck válasza this is life (#64560) üzenetére


Redneck
veterán

Értem hogy nem tudott szinkronizálni (mondjuk le is vannak tiltva a szinkronizálások), de hogy tudom kiüríteni a cacheből? A WP és program updateknél mindig egyre kevesebb helyem lesz a telefon belső memóriáján?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64598) this is life válasza Redneck (#64597) üzenetére


this is life
Ármester

Nem vagyok benne biztos , de nalam az oldotta meg a onedrive cache uriteset, hogy kikapcsoltam a hatterben futas lehetoseget, meg amire nem emlekszek , valahol jelezte a sikertelen feltoltest , amit toroltem es ezzel felszabadult a hely.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#64599) Redneck válasza this is life (#64598) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm, holnap megnézem mit tehetek. Az updatekkel csökkenő helyre van megoldás vagy mindig egyre kevesebb lesz? Azt hittem frissítésnél megoldható hogy a meglévő fájlokat cserélje és ne vegyen el plusz helyet.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#64600) Pttypang válasza Pikkolo^^ (#64592) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem küldtünk embert a jupiterre, még nem.
Kb ennyire erdemes tippelgetni :)

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.