Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) pzstm válasza junior11 (#52447) üzenetére


pzstm
titán

mi ebben a meglepő/rossz? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52452) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Kicsit bosszantó, hogy WP-n a viber megnyitása szuttyog, míg egy Xperia P-n egyből megnyitja.

(#52453) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nézegetem a 630-at, kifejezetten jól sikerült a kamerája: link, kár, hogy nincs kameragomb, meg LED. A 920 csakis kizárólag Zoli133 kedvéért van az összehasonlításban. ;]

(#52454) Zoli133 válasza kolosanyi (#52453) üzenetére


Zoli133
őstag

Továbbra is tartom, hogy azért ennél (gsmarenás 920 fotónál) jobb képeket lő a 920. :)

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#52455) kolosanyi válasza Zoli133 (#52454) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, ez nagyon pocsék, én se hiszem, hogy ilyen lenne.

(#52456) junior11 válasza Pikkolo^^ (#52452) üzenetére


junior11
veterán

Sajnos több alkalmazás is jobban, gyorsabban megy a droidon...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52457) aneda válasza junior11 (#52456) üzenetére


aneda
aktív tag

Ez azért van, mert túl jól optimalizált a WP!

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#52458) junior11


junior11
veterán

[link] - most akkor nekünk is már 30GB ingyen tárhely van (15GB helyett)?

// Igen, most néztem az OneDrive-ban, és ott van a plusz 15GB. :DD

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52459) pzstm válasza junior11 (#52458) üzenetére


pzstm
titán

igen. Minden platformon. Szeptember 30-ig kell aktiválni a beállítást és utána örök életre szól. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52460) junior11 válasza pzstm (#52459) üzenetére


junior11
veterán

Ha én már látom az OneDrive-ben a 30GB tárhelyet, akkor nem kell semmit aktiválnom pluszban ugye?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52461) pzstm válasza junior11 (#52460) üzenetére


pzstm
titán

nem.

Ezt le is írom a cikkben a tisztánlátás végett, koradélután kint is lesz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52462) junior11 válasza pzstm (#52461) üzenetére


junior11
veterán

Köszi! ;)

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#52463) moleculez


moleculez
veterán

Volt olyan akció, hogy ha az automatikus fotó mentést beallitod, kapsz 3gb-t. Na ha azt aktivaltad már, akkor semmi más nem történik, mint megnő 15GB-re.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#52464) tisti1965


tisti1965
aktív tag

920,független,15 honapis garival 55-ért reális?

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#52465) tisti1965


tisti1965
aktív tag

920,független,15 honapis garival 55-ért reális?

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#52466) tisti1965 válasza tisti1965 (#52465) üzenetére


tisti1965
aktív tag

Bocs a dupláért

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#52467) no1r válasza moleculez (#52463) üzenetére


no1r
őstag

nekem nem volt beállítva, mégis ott figyel... ez mitől lehet? (mondjuk néha töltögetek fel onedrive-ra fotókat telóról. ez lehet a titok?)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#52468) Integrale válasza tisti1965 (#52466) üzenetére


Integrale
veterán

Ez mar inkabb tripla :P ;]

"Bad reklám is reklám too"

(#52469) Bogyó bá' válasza tisti1965 (#52465) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szerintem az nagyon jó ár, persze csak ha független a telefon!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#52470) MasterMark válasza junior11 (#52458) üzenetére


MasterMark
titán

Így már 60 GB helyem van. :C

Switch Tax

(#52471) anorche1 válasza MasterMark (#52470) üzenetére


anorche1
őstag

Azt hogy?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#52472) emvy válasza MasterMark (#52470) üzenetére


emvy
nagyúr

Kukihossz:

Igazabol egyebkent engem az MS az OneDrive-val vett meg, ez az a termekuk (+az Office, nyilvan, de nem vagyok heavy user), ami szamomra kategoriakkal kenyelmesebb, mint a tobbi. Persze jonnek fol masok is, de migralni mindig nehezkes.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#52473) MasterMark válasza anorche1 (#52471) üzenetére


MasterMark
titán

+ 10 GB mert régi vagyok, és volt még valami beaktiválható, most fog majd decemberben lejárni + 20 GB. Alap 15-el, meg most ezzel a 15-el van ennyi.

emvy: Ez már fizetős gondolom. Bár ahogy elnézem az sem drága.

Csak hát ugye minek, ezt a 60-at sem használom ki, 57 GB szabad hely van. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#52474) emvy válasza MasterMark (#52473) üzenetére


emvy
nagyúr

Office-hoz adtak +1 terat.

while (!sleep) sheep++;

(#52475) pzstm válasza emvy (#52472) üzenetére


pzstm
titán

játszunk ilyet? ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52476) SsPL711 válasza pzstm (#52475) üzenetére


SsPL711
őstag

Photoshop? :D

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#52477) kolosanyi válasza junior11 (#52458) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem is 30 van, pedig nem volt bekapcsolva az automatikus feltöltés. Most bekapcsoltam (7.8 alatt a pictures hub-ban, mert a OneDrive appban nem találok ilyet), de nem változott semmi. :D

Amúgy mi a fenét tároltok ti 1 TB-on? :DDD Nekem az összes dokumentumom, sulis anyagok, jegyzetek, minden a OneDriveban van, még egy csomó képet is felraktam, de az egész így se több 2 gigánál.

(#52478) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

WP8.1.hez van olyan audiólejátszó, ami hajlandó mappa alapján a-b-c sorrendben lejátszani, illetve ha van a mappában kép, akkor abból eggyet megjeleníteni?

Letöltöttem egy csomó egyszer használatos német-hangjátékot és zéró kedvem van mp3-tagekkel bohóckodni...

J.

[ Szerkesztve ]

(#52479) br.rak válasza joysefke (#52478) üzenetére


br.rak
őstag

Moliplayer nem tudja ezt?

más:
használjon felhőt akinek két anyja van, nincs az a mobilnet-szávszél amivel akár csak 720p-s videót át lehetne tolni rajta vagy az eredeti felbontású képeket. másra meg hazardírozás használni. (nem fél perces videóra és 2-3 képre gondoltam).
Ha meg lenne, akkor az aksi döglene bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52480) Dave™ válasza kolosanyi (#52477) üzenetére


Dave™
nagyúr

Csak a nyaralásos képek és videók voltak 7GB. Dokumentumok, képek, mentések, pár telepítő, meg pár zene. Ez már több tíz GB, és még nincs fent a zenegyűjteményem, ahhoz kellene az Office 365-tel járó 1TB, ami szerintem hamarosan meg is lesz :)

(#52481) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Tud valaki esetleg egy linket dobni a Win7-es Lumia 820 driverhez?
Le van tiltva a laptopomon a driver update...

Előre is köszi!

br.rak: köszi, kipróbálom..

(#52482) pzstm válasza SsPL711 (#52476) üzenetére


pzstm
titán

Nem...marmiert lenne az???

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#52483) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Mobilinternethez szeretnék kérni beállitási segitséget!

Nokia Lumia 625 win 8.1-el

Ez próbálták eddig:

Internet és MMS beállítás

Lépjen be a Beállítások menübe.

Lépjünk be a Hozzáférési pont menübe

A menün belül a következőket kell megadnunk:

Kapcsolat neve: Telenor

Internet beállítás – Internet APN

Hozzáférési pont neve: online

MMS Beállítás – MMS APN

MMS hozzáférési pont neve: mms
Proxycím: 84.225.255.1
Proxyport:8080
MMSC-cím: http://mmsc.telenor.hu

A mentéshez tapintson a Pipa ikonra

De elméletileg valami jelszót kér. Sajnos többet nem tudok, mivel nem én használom a telefont és akinek kellene nagy szüksége lenne rá.

Előre is köszönöm

(#52484) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Kipróbáltam a Moliplayer-t, és az sem tud SD-kártyán tárolt mappából a-b-c sorrendben zenét lejátszani (ennek megfelelően repült is az "egycsillagos" értékelés). Van esetleg egyéb ötlet, hogy melyik lejátszó lenne erre a hatalmas feladatra képes?

előre is köszi!

J.

[ Szerkesztve ]

(#52485) gyurkikrisz válasza joysefke (#52484) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Music appban csinalj playlistet

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#52486) confuser válasza joysefke (#52484) üzenetére


confuser
senior tag

Elég nagy parasztság olyan dolog miatt egycsillagos értékelést adni, amit a program nem "hivatott" tudni. Vagy te olvastad a leírásában, hogy ezt a funkciót tartalmazza? Ennyi erőből ha zseblámpa appot keresel, és egy fájlkezelő nem tudja ezt a funkciót, húzd le azt is, mert hát hogy a viharba képzeli.

Ráadásul pont a MoliPlayert húzod le, ami annyit adott a WP-n a médialejátszáshoz, amennyit egyetlen másik app sem (beleértve a MS saját alkalmazásait). Amit a MoliPlayer nem tud, az többnyire OS szintű korlátozás miatt nem tudja. Engedd meg, hogy gratuláljak.

(#52487) joysefke válasza gyurkikrisz (#52485) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi a tippet, hát elég problémás a több 100 számból kiválasztani azt a 20-30-at amit most adtam hozzá...

Arról van esetleg infó, hogy elszakadnak-e ettől a számomra idióta korlátozástól, hogy csak metaadat alapján tudod rendszerezni a számaidat? Borzasztóan nyögvenyelős ez így, ha gyárilag nincsenek az mp3 metaadatok szépen kitöltve...

Elég nagy parasztság olyan dolog miatt egycsillagos értékelést adni, amit a program nem "hivatott" tudni.

Szerintm meg egy médialejátszó legyen már hivatott látni a könyvtárstruktúrát és onnan sorban lejátszani a dolgokat. Ha meg a WP hibája ez, akkor oldják meg ők, a visszajelzések előbb-utóbb eljutnak a MS-hoz is...

Én leszarom, hogy ez kinek a sara, de az nem járja, hogy én 2014 ben egy okostelefonnal képtelen vagyok értelmesen lejátszani webről töltött audiót, csak azért mert az mp3-ak ba a készítőjük nem rakta be a MS szerint megfelelő metaadatokat..

J.

[ Szerkesztve ]

(#52488) MasterMark válasza joysefke (#52487) üzenetére


MasterMark
titán

Miért hogy játssza le?

Switch Tax

(#52489) gyurkikrisz válasza joysefke (#52487) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem volt benne a leírásában. Nem kell tudnia, akkor mi alapján adsz neki szar értékelést?

Amióta itt dühöngsz már vagy 10x megcsinálhattad volna azt amit írtam...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#52490) korte1111


korte1111
csendes tag

Sziasztok! Én is váltottam droidról Lumia 630-ra. Gördülékeny a wp8.1. Meg vagyok elégedve! Egy bajom van csak a Trainstation játék nem fut rajta! Ebből adódóan szereetném megkérdezni benneteket, hogy lehetne megvalósítani a játék futtatását! Flash player-t kellene bevarázsolni! Droidon volt olyan böngésző amelybe integráltként müködött. Itt is keresgélek az áruházban de nem találok hasonlót. Valahol máshol esetleg lehetséges? Vagy valami más módon?
Elöre is köszönöm a válaszokat!

(#52491) catroot válasza korte1111 (#52490) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem sehogy sem fogod megoldani.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#52492) westcoastog válasza korte1111 (#52490) üzenetére


westcoastog
veterán

Nincs flash player, sehogy.

(#52493) Bukk900 válasza joysefke (#52487) üzenetére


Bukk900
őstag

A folder play lesz a te lejátszód.

(#52494) StLui


StLui
veterán

Ki lehet lépni valahogy a OneDrive appból? Megpróbálnám bekapcsolni egy telefonon két MS címre is a fotostreamet(persze tudom, hogy nem fogja mindkettőre továbbítani a képeket, csak amelyik éppen aktív), bár nem tudom, hogy sikerülhet-e egyáltalán.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#52495) Воланд válasza StLui (#52494) üzenetére


Воланд
titán

automatikusan csak az elsodleges ms fiokra fog feltolteni. szoval nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52496) StLui válasza Воланд (#52495) üzenetére


StLui
veterán

Feleségem MS címét iOS-en beállítottam az ő telefonján. Ott látok is kijelentkezési lehetőséget. Viszont az irodai lumia telón nincs beállítva semmi, ott most nem emlékszem, hogy a gmail cím a fő cím, már azt sem tudom lehet-e az, vagy ott is csináltam egy MS címet, amúgy a gmail-t használjuk. Akkor lehet oda sem tudom ezt a "külső" MS címet beállítani? (ott még onedrive-ot sem töltöttünk le a telóra)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#52497) Воланд válasza StLui (#52496) üzenetére


Воланд
titán

wp-n ha adsz meg ms fiokot, akkor oda fogja menteni a kepeket. de elso bekapcsoalst kovetoen azt kell beallitani, ahova menteni szeretnetek, nincs valasztasi lehetoseg kesobb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#52498) StLui válasza Воланд (#52497) üzenetére


StLui
veterán

Ok, köszi, majd ha bemegyek hétfőn akkor megnézem beállítottunk-e már valamit, szerintem nem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#52499) Levwi válasza tisti1965 (#52465) üzenetére


Levwi
aktív tag

Teljesen reális ár igaz én 50-ért vettem de töltőfej nélkül más minden megvan hozzá és én is 15 hó garival függetlenűl.

Huawei P20 Pro Black

(#52500) joysefke válasza Bukk900 (#52493) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi a tippet!

nem tökéletes, de alapvetően tudja azt amit akarok!

J.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.