Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50651) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

A Fotóalbum is jobb volt úgy,hogy lehetett hátteret beállítani. Ezt nem akarják visszahozni valamikor?

(#50652) Blyan válasza Pinyo16689 (#50651) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hiszem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50653) negyven2 válasza Zoli133 (#50645) üzenetére


negyven2
veterán

Helymeghatározás be van kapcsolva?

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#50654) Zoli133 válasza negyven2 (#50653) üzenetére


Zoli133
őstag

Be van, de úgy rémlik ha nem lenne akkor is előbújna Cortana csak épp a kapcosljam be a helymeghatározáson nem jutnék vele túl.

Azt hiszem, este újrahúzom a cyant azután meg csak megjavul.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#50655) Blyan válasza Zoli133 (#50654) üzenetére


Blyan
félisten

restart?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50656) Clemi válasza rauschie (#50642) üzenetére


Clemi
veterán

"Az első bekezdést nem annyira értem. Ha van egy albumod random előadókkal, akkor az albumok fülön kikeresed, lejátszod, örülsz......."

Ennél a résznél valamiért elbeszélünk egymás mellett, mert ":Ha olyan számaid vannak, amiknél kitöltötted az "előadó" és az "album előadó" mezőket az ID3-tagben ugyanazzal a stringgel, ennek ellenére kivétel nélkül az öszes zenéd az "ismeretlen előadó" / "ismeretlen album" címszó van összehányva egy kupacba a lejátszóban (a számcímek alá azért szépen kiírva az előadóval), akkor mit csinálsz, és miért jó ez így?"

Ilyen nálam nincs. Persze kínosan ügyelek rá, hogy az ID3 tag-ek ki legyenek rendesen töltve, mielőtt a telefonra kerülnek. Ha beírom az előadó oszlopba a nevet, akkor kilistázza az összes számot külön, aminek ugyanaz az előadója. Ha az album előadó oszlopba írok minden számhoz ugyanazt, akkor a helyzet változatlan, viszont ha az album előadó oszlopban soronként vagy számonként beírom az előadókat a Various Artist helyett, akkor annyiszor fogja az albumoknál felsorolni az adott lemezt, ahány féle előadó van az album előadó oszlopban. Kitöltött ID3 tag-nél nálam még soha nem írta ki, hogy ismeretlen előadó, sehol, semelyik menüben.

A második bekezdésedhez kiegészítésként annyit, hogy nálam nem volt hibakód, csak nem akart a végére érni a folyamatjelző a fogaskerekek alatt, illetve a végén állt és nem történt semmi. :O Egy óra után meguntam, hátlap le, akku és kártya ki, telefon bekapcs és már a következő lépéssel folytatta azonnal a telepítést. :C
Mióta megvan a telefonom csak az áruház dobott talán 2-3 alkalommal hibakódot, pedig elég naprakészen nyomok minden frissítést a telefonra. Most is a lehető legfrissebb van rajta mindenből, köszönhetően a Pfd-nek. Hogy a hibát nálad mi okozhatja, amiért hibakódot adott, nos arról sejtésem nincs, viszont nálam hibátlanul felment eddig minden frissítés az is tény. :K Nos ezeket a dolgokat kell egymással szembe állítani és kitalálni, hogy akkor most hogy is van ez? Hardver hiba? Szoftver hiba? Valamelyik telepített program szórakozik ami szarul van megírva? A letöltött csomag sérült menet közben és a folyamat nem megismételhető, a sérült csomag meg bekavar? (még ez lesz a talán a legvalószínűbb nálad) Na ezekhez már nincs lövésem se :)

(#50657) rauschie válasza Clemi (#50656) üzenetére


rauschie
senior tag

Annyi van, hogy látszólag nálam van egy bug, ami nálad nincs. Illetve legalább 2 bug :( . Ma utánaolvastam, az updatebugot vizsgálja az MS, állítólag keveseket érint és szerintük tippre a kevés memóriához lehet köze, amiből nálam van még bő 2 giga, de sokkal többet tuti nem kap, oldják meg. Ráérek :) .

[ Szerkesztve ]

(#50658) Zoli133 válasza Blyan (#50655) üzenetére


Zoli133
őstag

Tényleg ennyire amatőrnek tűnök? :DDD
Egyébként megvolt, többször is.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#50659) MattM


MattM
tag

Valaki tud mondani ingyenes lejátszókat WP-re, amik támogatják az avi-t?

(#50660) Melack válasza MattM (#50659) üzenetére


Melack
veterán

MoliPlayer még mindig jó. Kipróbálás, de teljes értékű

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#50661) Dave™ válasza MattM (#50659) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az xbox videó nem támogatja?

(#50662) Dzsosy válasza Pinyo16689 (#50651) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Régen volt már 8.0-ás teló a kezembe, de úgy rémlik, hogy ott sem és wp 7 alatt sem volt a fotólista mögött kép. De amúgyis annyi értelme lenne, mint a csempék mögé hátteret tenni.

[ Szerkesztve ]

(#50663) MattM válasza Melack (#50660) üzenetére


MattM
tag

(#50660) Melack : köszi kipróbálom :)
(#50661) Dave™ : nekem nem akarja lejátszani :(

(#50664) Integrale válasza Dzsosy (#50662) üzenetére


Integrale
veterán

Photo hubra gondolt valoszinuleg.

"Bad reklám is reklám too"

(#50665) Blyan válasza Dzsosy (#50662) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig itten valami volt, ami már nincs... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50666) Clemi válasza Blyan (#50665) üzenetére


Clemi
veterán

Háááát ez már tényleg totál máshogy néz ki :)

(#50667) pit450


pit450
aktív tag

Használ valaki olyan böngészőt ami tudja a teljes képernyős módot

(#50668) Integrale válasza pit450 (#50667) üzenetére


Integrale
veterán

Mar kerdezted, es valaszoltam is!

Surfy tud teljeskepernyos nezetet. De ha a megfelelo topikba irod, akkor valoszinuleg hamarabb es mastol is kapsz valaszt!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#50669) rauschie


rauschie
senior tag

Kérjük, ellenőrizze, hogy a készülék áram alatt van-e! ;]

[ Szerkesztve ]

(#50670) SOAD19


SOAD19
addikt

Azt ugye nem lehet beállítani/elérni, hogy a bő 1 hónapos 1020-asom végre tegeződjön velem???! :DDD Mikor teljesen lemerül, akkor "Viszlát"-tal köszön el, és ez túl távolságtartó számomra. :DDD Az előző E52-emnél be lehetett állítani üdvözlő szövegnek tetszőleges szöveget, de ha jól láttam itt nincs ilyen lehetőség. Váltok is androidra. :P

[ Szerkesztve ]

(#50671) Petroimro


Petroimro
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok WP-n, egy Lumia 630-at használok.
Az lenne a kérdésem, hogy az IE helyett van-e valami alternatív böngésző, amit érdemes kiprobalni, mert az IE-ben sok számomra zavaró dolog van.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#50672) Dave™ válasza Petroimro (#50671) üzenetére


Dave™
nagyúr

Lehet, pl. Surfy. A motor ugyanaz, csak az UI és a funkcionalitás különbözik.

(#50673) cattus válasza SOAD19 (#50670) üzenetére


cattus
őstag

Nem lehet, fix a szöveg.

Petroimro: Vannak alternatív böngészők (pl. Surfy, UC Browser), de mindegyik az IE motorjára épül.

Do the thing!

(#50674) pit450 válasza Integrale (#50668) üzenetére


pit450
aktív tag

Köszi biztosan nem vettem észre pedig figyeltem

(#50675) Воланд


Воланд
titán

Microsoft's Nokia Lumia 830 gets real with photos and certification in Brazil exposing all

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50676) Pttypang válasza Воланд (#50675) üzenetére


Pttypang
veterán

Gombsor :C

Everybody lies.

(#50677) Blyan válasza Pttypang (#50676) üzenetére


Blyan
félisten

Na tessék, tiszta kánaán! :) Jó cucc lesz ez!

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50678) Pttypang válasza Blyan (#50677) üzenetére


Pttypang
veterán

Kameragomb es kijelzo alatti kapacitiv sor, igen, azt hiszem innentol ez nem kerdeses. Mar csak az arara leszek kivancsi, hatha ingem-gatyam ramegy. :DDD

Everybody lies.

(#50679) br.rak válasza Pttypang (#50678) üzenetére


br.rak
őstag

azért a pureview kamerát kicsit hoax szagúnak érzem, de ki tudja :DD

(#50680) Zoli133


Zoli133
őstag

Nos fent van a cyan, egy kérdésem lenne, ha most felteszem az update1-et pfd-vel akkor elég kicsit valószínűséggel kellhet megint újrarakni a firmware miatt az egészet, ugye? Mármint gondolom csak tanul a hibájából az MS....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#50681) hülyegyerek válasza br.rak (#50679) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Fogok egy tetszőleges kamerát, rányomtatom, hogy pureview, és voilá !

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#50682) Blyan válasza Zoli133 (#50680) üzenetére


Blyan
félisten

Ki tudja ezt megmondani? Nekem két WP-m van, az egyiken gdr1, a másikon nem, max akkor bukhatok, ha a kövezkető a WP9 lesz, amit nem kap meg egyik sem. :D

De úgy illene, hogy tanuljon.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50683) BobTail válasza hülyegyerek (#50681) üzenetére


BobTail
őstag

Optikai képstabilizátor és / vagy pixel-oversampling nélkül azért nem szokásuk csak úgy rárakni a PureView feliratot :)

(#50684) jockas válasza br.rak (#50679) üzenetére


jockas
senior tag

Pedig volt róla már szó, hogy a PV kamerát elérhetővé fogják tenni a felső kategória alatt is.

(#50685) Blyan válasza BobTail (#50683) üzenetére


Blyan
félisten

(ex)Nokiásként ezt azért csak tudja, nem? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50686) BobTail válasza Blyan (#50685) üzenetére


BobTail
őstag

... gondolom :U

(#50687) Zoli133 válasza Blyan (#50682) üzenetére


Zoli133
őstag

Akkor reménykedem, a mappázás miatt "kell" a gdr1. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#50688) töltelék


töltelék
csendes tag

Üdv, nemrég boldog wp tulaj lettem, azonban még nem igazodok ki teljesen a beállítások között (nem vok eléggé wp-intuitív, asszem :) ) A levelesládámban csak a "beérkezett üzenetek" főmappában lévő leveleimet látom (illetve jelzi érkezésüket a telefon), az abban lévő almappákba esőeket nem. Lehet ezzel vmit kezdeni (azon túl, hogy kikapcsolok outlookban minden szabályt, és utólag, manuálisan rendezgetem a leveleimet)?

"Nem zavarsz, ellenkezőleg; zavarsz."

(#50689) hülyegyerek válasza BobTail (#50686) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vicc lett volna.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#50690) br.rak válasza Zoli133 (#50687) üzenetére


br.rak
őstag

most is tudsz mappázni kicsit kevesebb extrával (csak lumiákon megy) App Folder

[ Szerkesztve ]

(#50691) Zoli133 válasza br.rak (#50690) üzenetére


Zoli133
őstag

Ismerem és borzasztó(nak tartom), inkább vállalom a pfd esetleges kockázatait. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#50692) br.rak válasza Zoli133 (#50691) üzenetére


br.rak
őstag

Ok, csak gondoltam megemlítem , mint alternatívát :))

(#50693) StLui válasza töltelék (#50688) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem az lehet a gond, hogy az almappában lévő leveleket nem engeded megjelenni a Bejövők között is. Nálam is így van egyébként.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#50694) Clemi válasza töltelék (#50688) üzenetére


Clemi
veterán

Hosszas magyarázás helyett ajánlom melegen figyelmedbe az alul lévő három pontot (...) illetve a legtöbb helyen további lehetőségeket felajánló szövegen történő hosszú nyomást.
Ha így nem találod amit keresel, azért szerintem egy órás olvasgatást csak megér a help elolvasása akár a telefonon, akár a Windowsphone oldalon. Szerintem elég részletes és jól összerakott útmutató van a rendszerhez.

(#50695) jodamester válasza Воланд (#50675) üzenetére


jodamester
tag

ejjj de kene ez a telo! mondjuk csodalkoznek, ha 100e ft alatt nyitna...

(#50696) Pikkolo^^ válasza jodamester (#50695) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Csak glance legyen benne :)

(#50697) skroy


skroy
senior tag

820-ra NSU-n elérhető a T-s Cyan. :)

(#50698) boncser


boncser
aktív tag

Sziasztok
Segítségre lenne szükségem.
Adott egy alkalmazás amit megvettem az áruházban. HR volt a telefonon, újra fel szerettem volna telepíteni, de már nem elérhető az áruházban. Van valami alternatív módszer hogy máshonnan letöltsem és rátelepítsem?
köszi

(#50699) cattus válasza boncser (#50698) üzenetére


cattus
őstag

Nincsen.

Do the thing!

(#50700) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Ellopták a lumia 520-at 1 hónapja és tegnap került vissza hozzám. A telefon ki volt kapcsolva és most, hogy újra üzemel nem tudja beálllítani az óráját rendesen. Mindig mást mutat. Beállítottam saját kezüleg, de reggelre átállította magát megint. Mit tudok ilyenkor tenni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.