Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) Воланд válasza pzstm (#48544) üzenetére


Воланд
titán

es mar ki is lett cserelve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48552) zack


zack
nagyúr

Nálam van a 1520. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48553) szaki26a válasza zack (#48552) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Üdv a klubban :) Remélem szeretni fogod...

(#48554) zack válasza szaki26a (#48553) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. ;) Remélem én is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48555) legiaap


legiaap
nagyúr

Az lehetséges, hogy az 530-at szeptemberben dobják piacra?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48556) Воланд válasza legiaap (#48555) üzenetére


Воланд
titán

nem, augusztusban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48557) legiaap válasza Воланд (#48556) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48558) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Az mondjuk tényleg szégyen a Microsoft-tól, hogy előbb jön ki egy GDR1-es frissítés mint, hogy kijött volna a hivatalos Win 8.1 + Cyan még, ha pfd-n keresztül is!

(#48559) emvy válasza Is-tee (#48558) üzenetére


emvy
nagyúr

Nincs ebben semmi szegyen. Ha jol porog a fejlesztes, akkor mire te megkapod az X. verziot, addigra mar boven az X+3-on dolgoznak (X+1 beta preview, X+2 belso QA, X+3 meg fejlesztes alatt). Tok normalis.

while (!sleep) sheep++;

(#48560) Is-tee válasza emvy (#48559) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Lehet én vagyok akkor elfogult ezzel kapcsolatban, hogy miért teszi azt, hogy naponta, vagy kétnaponta adnak ki a frissítést eltérő készülékekre, és eltérő területekre/országokra, ahelyett, hogy naponta globálisan oldanák meg a frissítést, vagy egyszerre... Így üzletpolitika téren nem értem meg őket...

[ Szerkesztve ]

(#48561) m1lan válasza gyurkikrisz (#48546) üzenetére


m1lan
őstag

Akkor nem sikerült valami jól, mert a status bar alapján ez 8.0-n készült.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#48562) gyurkikrisz válasza Is-tee (#48560) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Azért itt is éreztetni kell a különbséget, újabb modellek hamarabb kapják meg.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48563) emvy válasza Is-tee (#48560) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem elfogult vagy, csak nem nagyon gondolkoztal meg rajta. Nyilvan azert nem kapja meg az osszes keszulek egyszerre a vilagon, mert
1) az adott orszag szolgaltatoi tesztelik a frissiteseket, foleg a firmware-frissiteseket, ezek kulonbozo tempoban mennek
2) ha valami gaz van, akkor nem az osszes keszulek rohad le egyszerre a vilagon
3) mindig vannak apro problemak, es ezeket egyszerubb keszulekenkent/firmwarenkent megoldani, mintha egyszerre omlik be a hibajelentes a tadzsikisztani 520-asrol meg a speci 4G-t hasznalo Verizonos Icon-rol.

Ez nem uzletpolitika, hanem technologia.

while (!sleep) sheep++;

(#48564) zack


zack
nagyúr

Mobi Playerrel tesztelném a lossless-t, de ha a music mappába másolom akkor nem látja a fájlokat. Hova kell tenni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48565) Karma válasza zack (#48564) üzenetére


Karma
félisten

Mint írtam amikor a múltkor teszteltem: vagy az SD kártyára kell tenned (bárhova), vagy a Photos/Camera Roll alá, vagy a Wifi Transferrel (vagy IsoStoreSpy-jal) az alkalmazás belső területére.

Nagy királyság lenne, ha a WP1X-ben megoldanák, hogy az iTunes File Sharinghez hasonlóan szabadon lehessen az appok fájljaiban turkálni.

#48566: Nem, az a MoliPlayeren belül egy opció. Lásd a screenshotot.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#48566) zack válasza Karma (#48565) üzenetére


zack
nagyúr

Wifi transfer-t le kell töltenem?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48567) zack válasza Karma (#48565) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi. Már megy a feltöltés. :R Ha tényleg jó, holnap megveszem. Értékelésekben úgy látom tetszik a felhasználóknak. Mondjuk ahogy nézem elég sok az upload failed. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48568) MTomi11


MTomi11
csendes tag

Lumia 925: Ha be van állítva, hogy készítsen biztonsági mentést az SMS-ekről, akkor azt hol találom meg? Véletlenűl töröltem egy sms-t, ami fontos lenn. Hol tudom visszaállítani? Windows 8.1 van a telefonon.
Köszi s segítséget előr is. :o

(#48569) szaki26a válasza zack (#48566) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Van egy másik opció is. Wma ba konvertálod a zenéidet, azt kezeli gyári szoftver és nincsen minőségvesztés.
(Wma loseless)

(#48570) Integrale válasza Is-tee (#48560) üzenetére


Integrale
veterán

Es azt is vedd figyelembe, hogy a PfD 8.1 es a 8.1 GDR1 PfD kozott majd 4 honap telt el.

"Bad reklám is reklám too"

(#48571) moleculez válasza MTomi11 (#48568) üzenetére


moleculez
veterán

Valahol az outlook fiokodban.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#48572) gabber01


gabber01
addikt

Telefonra már letöltött térképeket át lehet tenni SD kártyára? Ha jól tudom, kellene lennie egy opciónak a tárterület ellenőrzőben erre, de nincs, csak annyi, hogy "térképek". (L625, WP 8.1)

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48573) zack válasza szaki26a (#48569) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet akkor ez lesz a megoldás. ;)

Ha nincs itthon Xbox-om, akkor nekem a Live csempe teljesen felesleges ugyi?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48574) pzstm válasza zack (#48573) üzenetére


pzstm
titán

mármint melyik Live csempe? Telefonon is játszhatsz Xbox játékokkal ;) (mármint Xbox címekkel)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48575) Воланд válasza MTomi11 (#48568) üzenetére


Воланд
titán

sehol. max hr utan tudod visszaallitani, de ami a telefonrol torolsz azt a menzesbol is torli.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48576) Kbali válasza gabber01 (#48572) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem úgy megy, hogy letörlöd, beállítod, hogy hová mentse, majd újra letöltöd.

(#48577) Dosi válasza Lall (#48460) üzenetére


Dosi
tag

Szia a Beállítások/könnyű kezelés/képernyőnagyító kikapcsolva van, az érzékenység pedig normálon van, de pont ez a fura hogy tök random jön elő van h 1-2 napig semmi aztán órákig ezt csinálja

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#48578) Lall válasza Dosi (#48577) üzenetére


Lall
veterán

Az gáz. És ha random csinálja, nem is egy könnyű szervizes eset. Esetleg vedd magasra az érzékenységet.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48579) Dosi válasza Lall (#48578) üzenetére


Dosi
tag

Nah most, kinyitottam a telómat a duplakoppal hogy beállítsam amit mondtál és a színek invertálódtak :DDD még az hogy invertálódtak, de az egész telón :D (weather app van lockscreenen+pin jelszó) lezár, kinyit megoldja :D ez a 2. eset h ilyet csinál pedig alig 1 hónapos....az hogy így random csinálja mint pl most... nem változtat az hogy állítom az érzékenységet vagy se, de szerintem a duplakopp miatt csinálja...ma dawngrade vissza wp8ra mert valaki írta h már a függetlenre van cyan :D és remélem ez nem jön elő többet. Anno az S4 i9505-nél púposodó akksi volt és 30-35%-os akksival random dolgokat csinált :D kikapcsolt, de nemtudott újraindulni..... :D nekem nincsen szerencséim az új telókkal.

PfD 8.1 L1520

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#48580) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám. Ha belerakom a telómba (L820 W8.0) a 2 gb-s sd kártyát és rakok rá valamit onnantól kezdve folyamatosan újraindítja magát a telefon kb 3 percenként függetlenül attól hogy csinálok e vele valamit avagy sem. Elképzelhető hogy tönkre akar menni az SD kártya?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Aszti

(#48581) btudos válasza aszti93 (#48580) üzenetére


btudos
Topikgazda

Siman lehet, egy formazast raereszthetsz, ha nem segit akkor kuka.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48582) pushalias


pushalias
addikt

Egy kis tollmadzag: Egy volt Microsoft alkalmazott megmondja a frankót: „Hagyjátok a Windows Phone-t és térjetek át Androidra”. ;]

Az eredeti interjút is érdemes azért elolvasni, a csávó egyáltalán nem beszél hülyeségeket.

Honor 9 / HP 8470P

(#48583) mdraco válasza pushalias (#48582) üzenetére


mdraco
őstag

520-ról azonos árkategóriában milyen androidos telefonra térjek át? Mind laggos fos :U
Alkalmazások, ami kell, megvan. Engem nem győzött meg :D

(#48584) legiaap válasza pushalias (#48582) üzenetére


legiaap
nagyúr

Erről van szó. Okosan látja a dolgokat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48585) BiP válasza pushalias (#48582) üzenetére


BiP
nagyúr

Fejlesztői szemmel lehet, hogy izgalmasabb, rugalmasabb az Android,
de felhasználói szemmel meg sokaknak kényelmesebb, egyszerűbb a WP. Egyszerűen más a szemlélet,mások a szempontok.
Mindkét platformnak megvannak az előnyei, hátrányai.

(#48586) Bogyó bá' válasza BiP (#48585) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igazad van: ha a következő életemben egyszer programfejlesztő leszek, akkor majd átszokom androidra. Buta júzerként számomra a WP sokkal szimpatikusabb.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48587) Alexios válasza BiP (#48585) üzenetére


Alexios
veterán

Fejlesztői szemmel lehet, hogy izgalmasabb, rugalmasabb az Android,

Én ezt nem mondanám így, fejlesztői szemmel inkább azért érdekesebb az android, mert jóóóval több userhez juthat el az appod.

(#48588) Воланд válasza pushalias (#48582) üzenetére


Воланд
titán

szerintem meg hulyeseg. ha keves az app, mert nem foglalkoznak vele a fejlesztok, akkor nem az a megoldas, hogy kukazzak az egeszet es jojjon a droid.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48589) Ryoo


Ryoo
senior tag

Másnak is előjött az a hiba, hogy ha letörli a Live Lockscreen Beta appot, utána a képernyő feloldás után Folytatás... jelenik meg a lockscreen helyett? Fentebb olvastam vmi hasonlót, de ott ahogy kivettem a feloldás után jött be ez a kép. Ötlet?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#48590) Lacus_84 válasza pushalias (#48582) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Megint jól megmondta valaki a frankót. :U

(#48591) hroberto válasza Ryoo (#48589) üzenetére


hroberto
veterán

Gyereksarok be-ki!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48592) Ádám16 válasza Ryoo (#48589) üzenetére


Ádám16
addikt

Nem értem, miért kellett így kiadni ezt az app-ot.. Szerintem sokan lesznek, akik már a véglegest nem fogják feltenni ezen szopások után

(#48593) gyurkikrisz válasza Ádám16 (#48592) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

BETA. Vagy ennyire el vannak kényeztetve a WP felhasználók, hogy minden beta-t mar végfelhasználásra kiadott szoftverként kezelnek? (gondolok itt a PfD-s akkumerüléses kálváriára)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48594) Ryoo válasza hroberto (#48591) üzenetére


Ryoo
senior tag

Azt nem próbáltam még, de még sose volt elindítva a gyereksarok, ilyenkor is számít?

gyurkikrisz: Az tiszta sor, hogy BETA, ezzel nincs is probléma, de mikor már letöröltem a telefonról, akkor ne kavarjon be.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#48595) jockas válasza Воланд (#48588) üzenetére


jockas
senior tag

Ilyen hozzáállással már rég nem létezne a Linux és milyen lenne már ha egy év nem a Linux éve lenne? :D
Van egy olyan érzésem, hogy nem a felhasználók vannak a fejlesztőkért... :U De lehet én tévedek és csak azért élünk, hogy a fejlesztők egy rakat szemetet tudjanak nekünk eladni... :U :W

(#48596) gyurkikrisz válasza Ryoo (#48594) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha Beta, akkir vallald a következményeid, hogy ők sem tudják biztosan mit művel a telefonoddal.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48597) Ádám16 válasza gyurkikrisz (#48593) üzenetére


Ádám16
addikt

Ja, az Instagram is Beta már jó ideje, mégis annak van a legnagyobb felhasználói bázisa Insta terén, mégsem egy kalap szar, ami megkavarja a dolgokat még töltés törlés után is.
A Facebook Beta is stabilabb, gyorsabb, megbízhatóbb nálam, mint a sima. Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#48598) Ádám16 válasza Воланд (#48588) üzenetére


Ádám16
addikt

szerintem pedig az appok számával sincs semmi gond. a legfontosabbak már itt vannak, foglalkoznak is velük.
2-3 éve volt igaz, amit mondott az úriember.

(#48599) tvamos


tvamos
nagyúr

Bicajos navit keresek a csodatelora. (L620)
Tudtok ajanlani valamit? (Nem HU felhasznalas.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#48600) zack válasza pzstm (#48574) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor az az Xbox csempe még is csak kelleni fog nekem? :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.