Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) szagnes69 válasza cattus (#49598) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Akkor inkább a hátteret cserélem, mert eléggé beleolvadt a fehér ikon a háttérbe. :)

(#49602) zack


zack
nagyúr

Nem bántam meg ezt a dev regisztrációt. Tökéletes eddig GDR1. :C

(#49597) Melack

Én alkalmazáson belül megvettem a bővített verziót is. Megéri. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49603) savoo válasza Pttypang (#49599) üzenetére


savoo
addikt

a csuda stabil live haldkolik már hetek óta mindenhol.

(#49604) Pttypang válasza savoo (#49603) üzenetére


Pttypang
veterán

Ja, remek.

Everybody lies.

(#49605) spider23


spider23
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy jelenleg a 1020-as telefonomon 8.1 GDR1 van rajta
Teljes mentés megtörtént.
Ha most én fel akarom rakni az angol független product code-os frissen kijött Cyant akkor a mentésem mindent vissza fog állítani ahogy most van? Természetesen a képeket és zenéket kivéve?!
Vagy arra is fel kell raknom majd a GDR1-et és csak akkor állít vissza mindent a mostani állapotra?

(#49606) jockas


jockas
senior tag

520,720 (Vodafone) és 1020-ra elérhető a Cyan. Ahogy látom sok helyen már a 920 is (nálunk még nem), így remélhetőleg legkésőbb jövő héten mi is megkapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#49607) no1r válasza spider23 (#49595) üzenetére


no1r
őstag

fakkit... Belga régiós még mindig under testing... :(

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#49608) Bogyó bá' válasza no1r (#49607) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezek szerint mégis csak downgradelni kell előbb 8.0-ra? Tele a micsodám a Microsofttal... :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49609) viewdetails válasza Bogyó bá' (#49608) üzenetére


viewdetails
addikt

Ezen divat lett hisztizni? ;]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#49610) Blyan


Blyan
félisten

No, akkor az 520 megciánozva, most már jöhetne 920-ra is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49611) Tomeeka28 válasza Blyan (#49610) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Vicces hogy egy lowend készülék hamarbb kapja, mint egy csúcsmodell. :D

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#49612) Bogyó bá' válasza viewdetails (#49609) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nincs újabb egy teljes fölösleges napom a telefonom pátyolgatására. A hét eleji Update1, és a hirtelen merüléssel kapcsolatos, hirtelen felindulásból elkövetett 3 db (!!!) HR is már éppen az agyamra ment. Szerencsére a főnököm nem érdeklődött aznap, hogy hogyan állok a melóimmal (távmunka rulez!) Tegnap meg este 11-ig rajzolhattam, hogy ma reggel 8-ra át legyen küldve a munka....

Magyarázat: a 3. HR után tudtam visszatölteni a felhőből a beállításaimat, alkalmazásaimat, stb. Az első kettőnél kaptam egy valóban tök üres "új" telefont

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49613) pzstm válasza savoo (#49603) üzenetére


pzstm
titán

Kivéve usa, vwgy USA régióval....ott semmi baj nincs...(ha a service statust megnezed hu-hu-nal van baj, en-us-nel nincs baj

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49614) Pttypang válasza Tomeeka28 (#49611) üzenetére


Pttypang
veterán

Darabszamban az 520 jelentosebb.

Everybody lies.

(#49615) no1r válasza Bogyó bá' (#49608) üzenetére


no1r
őstag

én úgy tudtam feloldották a PfD korlátozást...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#49616) viewdetails válasza Bogyó bá' (#49612) üzenetére


viewdetails
addikt

1, Rá voltál kényszerítva a GDR1-re?
2, A downgrade hivatalos előfeltéle a Cyan+8.1 telepítésnek?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#49617) Bogyó bá' válasza viewdetails (#49616) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

2., az előbb linkelt cikkben mintha erre céloznának (nagyon rosszul értek angolul), bár eddig én sem így tudtam. Ezért kérdeztem meg nálam járatosabbaktól itt, a szakmai topicban. Hiba volt? :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#49618) Z0C!


Z0C!
őstag

Srácok!

Van esetleg olyanról tudomásotok, hogy csodás lumia 630-al működnek ilyen BT-os karperecek?
Beruháznék egyre, csak nem akarok luftra vásárolni..
Bringázáshoz, futáshoz kellene...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#49619) SsPL711 válasza Z0C! (#49618) üzenetére


SsPL711
őstag

Asszem a Fitbit műxik vele.
Nem jön be nekem az oldal, de ITT megtudod nézni.

Most meg bejött az oldal :)
8.1 + Cyan kell hozzá, DP-val nem megy.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#49620) viewdetails válasza Bogyó bá' (#49617) üzenetére


viewdetails
addikt

" Do note that if you're running the Preview for Developers, you need to downgrade to Windows Phone 8 to be eligible to receive the update."
Igen, hivatalosan feltétele. Lehet ezen köpködni, meg hisztizni (és ne vedd magadra, sokan teszik), de nem azért találják ezeket ki, hogy a saját ötlet alapján már az unalmában heti 4. HR-t elkövető usert szórakoztassák, hanem hogy ne legyen belőle még nagyobb gondja.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#49621) pzstm válasza SsPL711 (#49619) üzenetére


pzstm
titán

630-on nem annyira probléma a Cyan;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49622) SsPL711 válasza pzstm (#49621) üzenetére


SsPL711
őstag

Jó, azt nem a 630 miatt írtam, hanem inkább a többi támogatott telefon miatt, ami gyárilag nem 8.1 + Cyan-al került forgalomba. Meg, aki esetleg nem tud ánglisül, de látja a telefonja típusát a listában.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#49623) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Srácok!
Amikor a kamerából nyitom meg a képeket,az tűnt fel,hogy rögzítve van az utolsó másodperc.
Ez milyen feature?
Nagyon hatásos.A htc-nek volt ilyesmi,nem?

(#49624) savoo válasza pzstm (#49613) üzenetére


savoo
addikt

Ez sajnos nem igaz. Mindenhol problémák vannak. (Most nem kifejezetten csak a WP-t kell ide érteni.)

(#49625) Zsoltika11


Zsoltika11
tag

Ó.. reggel tettem fel a 8.1 cyant az 1020-asomra, most felrakok képet facebookra és szomorúan látom hogy már nem csak megoszt-->facebook-->küldés, hanem megnyitja a facebook appot és azon keresztül. Nem voltam bejelentkezve, aztán előbb be kellett pötyögni az adatokat hogy bejelentkezzen és utána tudtam megosztani. Akkor most már ki se jelentkezzek a facebook appomból?
Így a többiek azt látják egyébként hogy folyamatosan be vagyok jelentkezve?
Rossz lépés volt az integrációt kivenni....

(#49626) Воланд válasza Zsoltika11 (#49625) üzenetére


Воланд
titán

ne.
nem latjak, ahhoz a messenger kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49627) Sofian válasza Zsoltika11 (#49625) üzenetére


Sofian
őstag

Sosem értettem miért kéne kijelentkezni a FB appból. Androidon is rengetegen szenvednek ettől a kényszerbetegségtől.

Ha messengerrel is be vagy jelentkezve akkor max azt látják hogy mobilon elérhető vagy.

(#49628) pzstm válasza savoo (#49624) üzenetére


pzstm
titán

USA oldalt most néztem meg, service status szerint minden rendben...tegnap este is es ma reggel is multiztam es vasaroltam tartalmat.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49629) Zsoltika11 válasza Воланд (#49626) üzenetére


Zsoltika11
tag

Értem :)

(#49630) Zsoltika11 válasza Sofian (#49627) üzenetére


Zsoltika11
tag

Nem kényszerbetegség ez, csak ha valamit nem használok éppen, szeretem nem "megnyitva" hagyni.
De köszi a választ :)

(#49631) Sofian válasza Zsoltika11 (#49630) üzenetére


Sofian
őstag

Ez nem weboldal.. nincs megnyitva.. :D
Csak letárolja a login adataidat (na nem szó szerint).

[ Szerkesztve ]

(#49632) Zsoltika11


Zsoltika11
tag

Egyébként csak azért érdekel az hogy mikor látszódom és mikor nem, mert olyan a munkám hogy munkaidőben ha elérhető "zöld pöttyös" vagyok, azt nem díjazzák....

(#49633) Zsoltika11 válasza Sofian (#49631) üzenetére


Zsoltika11
tag

Azért tettem idézőjelbe a megnyitva szót... :K

(#49634) jockas


jockas
senior tag

Bocsi az OFF-ért: A Skype-on (MS fiókos Skype fiók) nem tudom módosítani az elsődleges e-mail címet, mert amikor a jelszót kéri, akkor nem fogadja el a jelszót. Már kikapcsoltam a kétlépcsős belépést, de így sem... Mindig ugyanaz az eredmény, hogy szerinte nem jó a jelszó, pedig az. Valaki tud erre valami megoldást?

(#49635) zack válasza Sofian (#49627) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt én sem értem. :U Sosem jelentkeztem még ki mobilról. PC-n is csak azért, hogy az asszony be tudjon lépni a sajátjába.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49636) Zsoltika11


Zsoltika11
tag

Még egy kérdés. Emlékszem mintha lett volna már itt, de nem emlékszem a válaszra és hosszas lenne kikeresni.
Kapcsolat csempe. Nem pörgeti már az ismerősök fényképeit, és a csempére rányomva nem is jeleníti meg a facebook ismerőseimet. Mi a megoldás?

(#49637) westcoastog válasza Zsoltika11 (#49636) üzenetére


westcoastog
veterán

Mert a facebook app telepítése után össze kell kapcsolni a kontaktjaidat a fészbukos profilukkal.
mivel kivették a facebook integrációt.

[ Szerkesztve ]

(#49638) Zsoltika11 válasza zack (#49635) üzenetére


Zsoltika11
tag

"Egyébként csak azért érdekel az hogy mikor látszódom és mikor nem, mert olyan a munkám hogy munkaidőben ha elérhető "zöld pöttyös" vagyok, azt nem díjazzák...." :)

(#49639) BiP válasza zack (#49635) üzenetére


BiP
nagyúr

Erre megoldás az is, ha külön böngészőt használtok. (pl. Chrome + Firefox)

(#49640) westcoastog


westcoastog
veterán

Amúgy wpcentral írja 520-ra is hogy downgradelni kell a telefont hogy alkalmas legyen a frissítés fogadására.
Mi van ha én nem downgradelem? Nem fogja tudni megtalálni a frissítést, vagy hibakódokat dobál?
Legalább megmagyaráznák hogy mi az ok amiért kell a downgrade.

[ Szerkesztve ]

(#49641) Воланд válasza westcoastog (#49640) üzenetére


Воланд
titán

nem fogja megtalalni a frissitest. azert kell a downgrade, mert bekapcsolt bitlocker + pfd8.1-et ha cyan-ra frissitesz, akkor nem fog elindulni az os (625, 925-nel elojott ez a hiba). az ms meg inkabb leallitotta a frisstest a pfd-re, amig nincs fix.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49642) westcoastog válasza Воланд (#49641) üzenetére


westcoastog
veterán

Mondjuk nekem nincs bitlocker, de ha a pfd miatt nem találja majd a frissítést akkor érthető.
Majd megvárom míg kijön a független 520-ra aztán megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#49643) zack


zack
nagyúr

Tudtok olyan progit ami az akciós játékokat appokat figyeli?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49644) Pttypang válasza savoo (#49603) üzenetére


Pttypang
veterán

Manualisan se lehet xap-t letolteni?

Everybody lies.

(#49645) cattus válasza zack (#49643) üzenetére


cattus
őstag

myAppFree, App Deals, Store Deals

Do the thing!

(#49646) zack válasza cattus (#49645) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi! Le is kaptam őket. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49647) HKorn válasza jockas (#49634) üzenetére


HKorn
addikt

Ebbe én is belefutottam, nem tudom mi rá a megoldás, de érdekelne engem is

Run&Ride

(#49648) Mozby válasza Воланд (#49641) üzenetére


Mozby
csendes tag

NSu-val idővel lehet majd telepíteni Cyan-t is szerintetek?

Csak mert akkor nem downgrade-elném 8.0-ra, hanem felraknám egyből Cyan-t nsu-val PfD-re.

(#49649) dirteen


dirteen
újonc

Sziasztok

Tudom, hogy ezerszer le volt írva de fél óra keresőzés után se találom a kérdésemre a választ! Van egy 1520-am Developer 8.1-el. Ezt szeretném frissíteni 8.1+cyan-ra. A telefon hong-kongi szoftal van ellátva (nem-nem azért mert sufni gsm hanem mert ott lett vásárolva). Kérdésem a következő: Kell e europai firmware-t felraknom a honkongi helyett? Ha valaki lenne kedves akár privátban is leírnni nekem mert most már nagy zavar van az erőben :)

(#49650) spider23 válasza spider23 (#49605) üzenetére


spider23
aktív tag

Nekiálltam drowngadelni 8.0 felment, majd indulásnál nem jelentkeztem be a live fiókba hanem frissítettem 8.1-re. Minden okés is lenne, de a tegnapi full mentésemet hogy tudom ezek után visszaállítani? Nem ajánlja fel sehol.

Viszont ha megint vissza mentem 8.0 -ra és bejelentkeztem a live fiókba akkor egy áprilisi mentést hoz fel hogy azt állítsam vissza. Gondolom akkor volt 8.0-án az utolsó mentésem.

De nekem a 8.1-es tegnapi mentés kellene.

Hogyan tudom ezt megoldani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.