Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) Воланд válasza btudos (#48500) üzenetére


Воланд
titán

naa, dobjon hozza meg egy kicsit es vegyen egy 930-ast.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48502) Blyan válasza Воланд (#48501) üzenetére


Blyan
félisten

Az 520-hoz kicsit, vagy mire gondolsz?

Mondjuk az tény,hogy ha a WP7.8 sebességére vágyik, akkor vegyen minimum giga ramos készüléket. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48503) BiP válasza aircom (#48498) üzenetére


BiP
nagyúr

Egy kijelző javítása alsó hangon 20-25, (nem tudom, házilag mennyire megoldható, és mennyivel lenne olcsóbb),
ennyiből már tényleg kapsz egy 520-ast vagy 620-ast az aprón. Szolgáltatói árakkal nem vagyok képben.
Érdemes még megnézni a 630/635-öt, a 625-öt is, vagy ha tudsz valahonnan szerválni 525-öst, az 1 giga ramos.
Meg 820-ast is lehet csípni 40-ért. Az azért az említett modellek felett van.
A 930 meg azért ennél jóval drágább kategória.

[ Szerkesztve ]

(#48504) gyurkikrisz válasza btudos (#48497) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ja, csak fasznak van kedve bamulni az updating feliratot az alkalmazasban, amikor nem is updatel semmit. Mert mit updatelne? A jatekok listajat? Amik rajta vannak a telon? Na ne viccelj mar. Meg az alkalmazas is laggol ugy ahogy van, de ez a laggmentes WP.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48505) jockas válasza l925 (#48483) üzenetére


jockas
senior tag

A MS oldalán is kint van, hogy mostantól (WP8.1) a játékok a app listában vannak...na majd csinálok egy mappát a játékoknak. :D

(#48506) alevan válasza gyurkikrisz (#48504) üzenetére


alevan
őstag

Tudtommal Xbox acsikat updatel, meg más xbox cuccokat (értesitések, hírek, babámtöke).

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#48507) gyurkikrisz válasza alevan (#48506) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ez mind szep es jo, csak o a jateklistat is updateli, mert azt se tudom nezegetni update kozben. Azt meg minek? Nehez azt megtanulni neki mi van fent a telodon? Illetve offline is ugyanannyit updatel mindent, amit abszolut nem ertek.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48508) aircom válasza BiP (#48503) üzenetére


aircom
csendes tag

Köszönöm (Btudos-nek is)! Végülis tökéletesen működik a telefon, ezért gondoltam, hogy az össze-vissza repedt üvegnek semmi köze a kijelzőhöz, hátha külön is cserélhető csak ez az üveglap. Ezexerint nem :((( . Akkor használom így, amíg kinézek vmit helyette. (Nagyon bejött nekem az OLED, mert sötétben a fekete az fekete, hiába szép az IPS képe is, de :O )

(#48509) Azazael válasza aircom (#48508) üzenetére


Azazael
aktív tag

A már fentebb említett 820 AMOLED, így ha sikerül megcsípni egyet hardveraprón akkor azzak is jól járhatsz ha nem akarsz komolyabb összeget költeni telefonra.

(#48510) Blyan válasza aircom (#48508) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem anno túl kékes volt az Omnia W kijelzője, ami gyönyörű fekete ide vagy oda, nem túl nyerő.

Esetleg próbálj venni egy Ativ S-t, bár sajnos csak gsm-ek árulgatják. Samoled, 1 giga Ram, stb

[link]

Vagy Lumia 820 természetesen. Ráadásul annak rgb mátrix miatt nem olyan kékes a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48511) Воланд válasza Blyan (#48510) üzenetére


Воланд
titán

stb: samsung, akik lehet, hogy egy epkezlab fw-t nem fognak kiadni 8.1-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48512) Blyan válasza Воланд (#48511) üzenetére


Blyan
félisten

Most épkézláb fw volt a lényeg vagy az amoled? :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48513) Воланд válasza Blyan (#48512) üzenetére


Воланд
titán

hat nem tudom, hasznalni is szeretne, vagy csak a kijelzot nezegetni? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48514) Blyan válasza Воланд (#48513) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt már oldja meg ő! :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48515) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

WP 8.1 update 1 lényeges újdonságai egy kicsit szemléletesebben.
Nekem tetszik. Remélhetőleg hamar elindul a pfd verzió kiosztása. 😏

(#48516) aircom


aircom
csendes tag

Az OLED kijelző akkor "kékes", ha az automatikus kijelzőintenzitás BE van kapcsolva. Ez zavart az elején, amíg ki nem kapcsoltam, aztán helyreállt a rend. Köszönöm, átnézem a javasol típusokat. Azt hiszem, mégis OFF androidos cucc lesz (S4 mini?), mert WP-n nem tudtam a kameráim képét nézni, kellett egy androidos tablet, most e kettő együtt megy a levesbe...

(#48517) Blyan válasza aircom (#48516) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor megoldódott a dolog...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48518) Bogyó bá' válasza Dzsosy (#48515) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Még egy-két újdonság, ami készenlétben is képes az akkut meríteni.... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#48519) cattus válasza Dzsosy (#48515) üzenetére


cattus
őstag

Jövő héten jön a PfD-re. Szerencsére az nem szokott készülék vagy szolgáltatófüggő lenni.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#48520) Rigormortiis válasza zack (#48215) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Játékoknál nincs gebasz, a nagyobb címek itt is elérhetőek, többségük xbox live támogatással (ez nálam előny xbox tulajként). Van pár cim, ami droidon ingyenes, és itt elkérnek érte pár százast, de cserébe a fullos verzát kapjuk, reklámok nélkül. De ott van pl a Badlands, itt 900 ft, de ha azt nézzük, a droidos full változat még így is drágább.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#48521) Kbali válasza gyurkikrisz (#48481) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerinted droid alapszinten is minden mást kiszednek, ami Google?

(#48522) pzstm válasza Dzsosy (#48515) üzenetére


pzstm
titán

jövő hét ha minden igaz :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48523) Lall


Lall
veterán

Ez az AppCorner ugyan az lesz, mint a Kid'sCorner, tehát kéri majd a zárképernyőn használt pin kódomat anyámtól, feleségemtől, szomszédtól...?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48524) Blyan válasza pzstm (#48522) üzenetére


Blyan
félisten

Vicces, előbb megjön a 1. javítócsomag, mint a 8.1-et bevezető hivatalos Nokia frissítés. :D Legalább egyes modellekre.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48525) Воланд válasza Blyan (#48524) üzenetére


Воланд
titán

az mondjuk erdekes lesz, hogy ha harom - negyhavonta ad ki uj frissitest az ms. a szolgaltatokat valahogy ki kellene kerulni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48526) btudos válasza Lall (#48523) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ezt már egyszer százszor megbeszéltük, a Kid's corner azért kéri a jelszót, hogy a gyerek ne tudjon kedve szerint játszani a telefonnal, csak ha Te engeded neki.

Apps cornernél ha van egy kis eszük, ugyanez lesz. Én szívesen odaadom másnak a telefont, hogy körülnézzen, de a tudtom nélkül ne basztassa se gyerek, se más a telefonomat.

Nyilván ha ez választható lenne, akkor lenne igazán értelme, de tudjuk, hogy a Microsoft nem terheli a usert ilyen döntések meghozatalával.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48527) Blyan válasza Воланд (#48525) üzenetére


Blyan
félisten

Akár azt is, de mi pl nem a szolgáltató miatt várjuk még a Cyant, legjobb tudomásom szerint. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48528) Lall válasza btudos (#48526) üzenetére


Lall
veterán

Akkor ezt csak én találom ki? És nem volt szó arról (talán még woland is írta itt), hogy 8.1 "javítják" ezt? Azt is megbeszéltük továbbá, hogy a gyerekem (és a többi normális gyermek is), akkor veszi el a telefont játszani, ha megkérdez előtte engem. De ne kelljen már minden esetben nekem feloldanom a telefont, mert lehet épp a budin gubbasztok, esetleg otthon hagytam a mobilt és hívnak az irodain, hogy jászhatnak -e, de még ezer más szitut fel tudnék sorolni. Ha már annyira kódolnak, akkor max a Kid's Corner-nek is lenne egy saját pin kódja, de nem az enyém, mert ez egy nagy shit így!!! És ez nem csak az én véleményem, hanem sokezer fórumozóé is. Arról már nem is beszélek, hogyha nincs pin képernyő záram, akkor mi értelme a Kid'sCorner-nek? Logikátlan szar az egész.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48529) dejaris válasza Lall (#48528) üzenetére


dejaris
addikt

Hat nagyon elteroek a budizasi szokasaink :( ;]

(#48530) Oppenheimer válasza Lall (#48528) üzenetére


Oppenheimer
veterán

+1, azon kívül hogy szarni magammal viszem a telefont.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48531) btudos válasza Lall (#48528) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem mondtam, hogy ez így tökéletes, de én pl. kifejezetten agyfaszt kapnék ha jelszó nélkül bejutna bárki a telefonomba, még ha az csak egy szeparált rész is. Ettől függetlenül szerintem az lenne a legértelmesebb, ha másik kód lenne a kid's cornerhez, itt jön a képbe a konfigurálhatóság, amit említettem is.

Mondjuk én valahogy felnőttem anélkül, hogy apám/anyám telefonját nyomkodtam, de ez már abszolút saját álláspont, nem is tartozik a témához.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48532) savoo válasza btudos (#48531) üzenetére


savoo
addikt

Persze, mert nem volt mit nyomkodni..

(#48533) mukibuci válasza savoo (#48532) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ő még kicsi :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#48534) btudos válasza savoo (#48532) üzenetére


btudos
Topikgazda

Snake akkor is volt, meg Space Impact, nem mondom, hogy sose játszottam vele, de már saját telefonon. Nekem a Duplo, Lego, matchboxok, társasjátékok, kártyák jelentették a játékot (rossz időben, jó időben irány ki a játszótérre, szomszéd gyerekekhez, akárhova, csak ne menjünk messzire), nem a szüleim telefonjának buzizása. Így aztán nem is volt szempont, hogy most akkor be kell-e ütnie a kódot, vagy még annyit sem kell a gyerekkel foglalkozni.

De nyilván az én nevelésem az elbaszott, hogy ezt így látom normálisnak még a 21. században is. :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#48535) Integrale válasza btudos (#48534) üzenetére


Integrale
veterán

+1

"Bad reklám is reklám too"

(#48536) Lall válasza btudos (#48531) üzenetére


Lall
veterán

Képzeld én meg úgy nőttem fel, hogy hétfőn nem volt adás és a Cseh2-őn néztem a lampás felkapcsolós öreg paraszt meséjét, kocsink sem volt és színes tv-nk sem, a szüleim telefonján azért nem tudtam játszani, mert az sem volt, vonalas sem, de haveromnál telefonbetyárkodtunk. Ettől függetlenül próbálok lépést tartani a mai korral, ahogy a gyerekeim is már ebben az évezredben születtek és ha megkérdeznek játszhatnak a kinectanimals-al a telefonomon, megengedem, de ne tudják a személyes pin kódom. Senki!

#48534: Hagyjuk már ezt a demagóg, szar dumát. Nem egész nap ezt nyomják, de ha kint épp szakad az eső és ráunt az egyéb játékra (festes, rajzolás, társas, kreativkodas, olvasás...), akkor igen, jatszhat a telefonommal. És ha akkor én pont szarok, dolgozok, kocsittakaritok, akkor ne azzal kelljen baszakodnom, hogy feloldjam a telefont.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#48537) Blyan válasza Lall (#48536) üzenetére


Blyan
félisten

Hatalmas plusz egy erre az egészre

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48538) tisti1965 válasza Lall (#48536) üzenetére


tisti1965
aktív tag

teljesen igaz,én így lassan 50 évesen ,3 kiskorút nevelve is így gondolom.
Persze ahogy a mondás szól,Kinek a pap,kinek a paplan

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#48539) hroberto válasza Lall (#48536) üzenetére


hroberto
veterán

Dejavu érzésem van... :))

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48540) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Abszolut btudossal ertek egyet, a gyerek ne nyuljon semmilyen informatikai eszkozhoz otthon. A 21. szazadban nem fontos, hogy tudja oket hasznalni, es az iskolaban amugy is megtanitjak ra. Jatszon csak kint az udvaron kovekkel meg faval. ;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#48542) Воланд válasza cattus (#48541) üzenetére


Воланд
titán

"FB Chat integration is not, to any knowledge that I have, coming back. Surely MS would have touted that..." [link]

ez nem az ms-en mulik, az fb azt akarja, hogy aki mobilrol csetel, az a messenger appon keresztul tegye.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48543) Melack válasza cattus (#48541) üzenetére


Melack
veterán

Ha ezek a beszélgetések elmentésre kerülnek a FBban is, akkor jó. Minden más esetben nem jó.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48544) pzstm válasza Воланд (#48542) üzenetére


pzstm
titán

Pedig hivatalos blogban is FB chates kép van messagingben...persze lehet marketinges mockup hiba

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48545) jockas válasza cattus (#48541) üzenetére


jockas
senior tag

Ideje lenne már, hogy a MS eldöntse mit is szeretne. :D Ugyanez van az asztali Windowsnál is...elindulnak egy irányba, aztán a felhasználók véleményét látva megijednek és máris visszafordulnak. A játék hubról nincs még hír, hogy mikor jön vissza? :D Vagy a WP9-nél már nem is lesz csempe, mert a droidosoknak nem kell csempe? :DDD

(#48546) gyurkikrisz válasza pzstm (#48544) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Feltehetoen csak egy regi kepet fotoboltoltak ilyenne

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#48547) Воланд válasza pzstm (#48544) üzenetére


Воланд
titán

biztos, hogy nem fog visszajonni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48548) pzstm


pzstm
titán

HTC is holding a press event in New York City on August 19th. It’s time for the One (M8) with Windows.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48549) Pttypang válasza Воланд (#48547) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak kapjon mar vegre egy nyomorult sotet temat is.. :W
[tudom, nem fog..]

(#48550) gyurkikrisz
Nem volt meg kukarobim, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#48550) gyurkikrisz válasza Pttypang (#48549) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Droidon is sirnak a sotet temaert az emberek? :DDD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.