Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39651) meszike91 válasza zsírsámán (#39650) üzenetére


meszike91
senior tag

Igen, azt értem.

du, du hast, du hast mich

(#39652) PuMbA válasza zsírsámán (#39650) üzenetére


PuMbA
titán

Nokia Software Updater For Retail egyszerűbb a Care Suite-nál, mert csak 1 kattintás :)

(#39653) negyedes


negyedes
addikt

kivancsisagbol kikapcsoltam a battery sens-t. erdekes mod, 1%-ra esett az akuhasznalat per ora. :Y eddig 2-3% volt. Persze onmagat nem rakta oda hogy eszik az aksibol. :U az ie syncet is kikapcsoltam vele egyutt

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39654) BiP válasza Pttypang (#39541) üzenetére


BiP
nagyúr

(#39541) Crytec210,(#39542) Sofian,(#39544) StLui,(#39545) Oppenheimer:
Persze, funkcionálisan végleges verzió, de mire kijön a publikus, tuti lesz pár bugfix.
De igazából arra akartam utalni, hogy mivel ez még csak preview (béta, tesztverzió, akármi), nem várható el, hogy minden lokalizáció tökéletesen működjön. Majd ha jön a publikus, gyanítom működni fog rendesen a magyar szótár meg magyar word flow is.

(#39566) PuMbA: De hiszen már többen is megmondták, hogy ez a végleges! :P

(#39655) Kasya válasza negyedes (#39653) üzenetére


Kasya
nagyúr

Javulast tapasztaltam en is. De tenyleg ez lenne a "normalis", hogy kikapcsolgatok dolgokat, mint androidnal?

mas:
Nem tudok back-up mentest csinalni...azt mondja, probaljam kesobb :/

(#39656) Alexios válasza BiP (#39654) üzenetére


Alexios
veterán

Majd ha jön a publikus, gyanítom működni fog rendesen a magyar szótár meg magyar word flow is.

Nagyon naív vagy. :D
És a 630 még mindig pár hónap múlva jön, ha hiszed ha nem ez a végleges, amit a gyártóknak is elküldtek, valószínűleg ezzel fog érkezni a 630 is, max bekapcsolás után jelez hogy van frissítés.

(#39657) zsírsámán válasza meszike91 (#39651) üzenetére


zsírsámán
senior tag

és PuMbA, köszönöm a válaszokat!

(#39658) kchris78


kchris78
veterán

Na kipróbálom én is a takarékos üzemmód folyamatot letiltani... Éjszaka 10%-ot fogyasztott.. 3000mAh akksinál 8 óra alatt kicsit meredek...

Azt meg hogy sokat nyomkodjuk felejtse el mindenki jópár embernek ez a gondja, csak meg tudjuk ítélni...

(#39659) br.rak


br.rak
őstag

pár kérdés:

8.1-nél megjelennek a képernyőgombok olyan telefonon is ahol vannak fizikai gombok?
illetve megoldódnak a zene duplikációs gondok?
Az új IE megjegyzi már rendesen a jelszavakat (nem csak a sütiseket)?
kijelzőmérettől és felbontástól függetlenül bekapcsolható-e a harmadik csempeoszlop?
Lehet-e flashhelni vagy csak updates megoldás létezik még?

(#39660) Sofian


Sofian
őstag

Ha beállítok a naptárban egy egésznapos eseményt egy adott napra... egy nappal korábbra menti...

Eddig ilyet nem tapasztaltam.. ez is új feature vagy csak én nem vettem észre wp 8-on korábban?

(#39661) Oppenheimer válasza Alexios (#39656) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Fogadni mernék, hogy a billentyűzet szoftverarchitekturaja megváltozott, es most csak akkor lehetséges sajat szavakat felvenni a szótárba, ha a swipe-os modul engedélyezve van az adott nyelven.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39662) Alexios válasza Oppenheimer (#39661) üzenetére


Alexios
veterán

amúgy ha úgyis a prediktív szótárra épül, akkor nem teljesen értem magyar nyelvnél miért nem tették elérhetővé

(#39658) kchris78
Nekem este konkrétan be volt kapcsolva a battery saver üzemmód, tehát semmi nem mehetett a háttérben, mégis 20% körül merült

[ Szerkesztve ]

(#39663) Jofi81 válasza kchris78 (#39658) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem úgy tűnik, segített, legalábbis 2 órája 34%-on áll, miközben előtte 3 óra alatt merült ennyit. Csak ne felejtsd el a letiltás után újraindítani.

(#39664) Воланд válasza br.rak (#39659) üzenetére


Воланд
titán

nem
passz
igen
igen
csak update

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39665) meszike91 válasza br.rak (#39659) üzenetére


meszike91
senior tag

1. nem
2. passz
3. igen
4. igen
5. csak update

du, du hast, du hast mich

(#39666) Oppenheimer válasza Alexios (#39662) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kelet-Európába minek ilyen funkció? Eszednél vagy? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39667) br.rak


br.rak
őstag

(#39664) woland_y2k & (#39665) meszike91
köszi mindkettőtöknek a válaszokat.

(#39668) Dave™ válasza Alexios (#39662) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kivéve maga a battery saver, ugye... :D

(#39669) BiP válasza Alexios (#39656) üzenetére


BiP
nagyúr

Én elhiszem, hogy ez megy ki a gyártóknak, de attól még megjelenéskor lesz ennél frissebb, hiszen jönni fog rá a frissítés, amit feltehetsz, és akkor valószínűleg (talán/esetleg) működni fog rendesen a magyar is.

(#39661) Oppenheimer: Az angollal le lehet tesztelni, az működik rendesen. Bár konkrétan a szó hozzáadását nem próbáltam, de külön bekapcsológomb van a szövegjavaslatokra és a Word Flow-ra. Ebből én arra következtetek, hogy nincs összedrótozva.

[ Szerkesztve ]

(#39670) Lall válasza negyedes (#39653) üzenetére


Lall
veterán

Szintén zenész, HR után takarékos üzemmód kikapcsolva, így már elfogadható. Lehet pár töltés után teljesen beáll normál állapotra. Kiderül.

Való igaz a 8 kevesebbet evett, de ennyit még benyelek. Gondolom kisebb hibajavítások jönnek még, ahogyan a többi rendszernél is pl. hogy ne egyen ennyit a rendszer. Kezd a kis szívem elégedett lenni. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#39671) Bukk900 válasza zsírsámán (#39650) üzenetére


Bukk900
őstag

NSRT, ezzel egyszerű.

(#39672) saiyajin


saiyajin
senior tag

Nekem lumia 520-on nem jelentkezett eddig semmilyen durva merules, de figyelem es tesztelem azert.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#39673) Oppenheimer válasza BiP (#39669) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Angolt es magyart hasznalok felváltva, ugyh én is tudom. Valoban nincs kapcsoló a szavak hozzaadasara, de regen sem volt. Ebből arra következtetek, hogy a swipe funkciotol függ a szótár bovithetosege.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#39674) Statikus válasza Blyan (#39641) üzenetére


Statikus
senior tag

Aki egyszer néz a telefonra, nem használja, annak minek???

(#39675) Bogyó bá' válasza Statikus (#39674) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nagyon egyszerű, de már írtam többször is: Általában itthonról dolgozom, távmunkában, és napi 15 órát ülök asztali PC előtt. De ha menni kell, akkor meg menni kell, és kell a mobilnet, navigáció, meg az összes vacak. Havonta átlag egyszer-kétszer...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39676) PuMbA válasza negyedes (#39653) üzenetére


PuMbA
titán

Ennyi....most már tilos szidni az OS-t :DDD

(#39677) duo


duo
őstag

7 óra alatt 3%-ot merült készenléti állapotban (L520)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#39678) Alexios válasza duo (#39677) üzenetére


Alexios
veterán

úgy néz ki akkor leginkább az s4 pro soc-os cuccokkal van a gond

(#39679) Boonen007


Boonen007
őstag

A játékok mentéseit nem el kellene mentenie a felhőbe valahogy? Vagy ez csak Xboxosoknál van? Vagy én emlékszem rosszul?

(#39680) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Na, HTC 8X, 8S-re van már Cortana?

(#39681) satz18 válasza Boonen007 (#39679) üzenetére


satz18
őstag

A halo spartan assault, a pasziánsz pl felhőbe mentődik cross platformon át, de sztem a nem MS-se progik még nem tudnak ilyet.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#39682) catroot


catroot
veterán

Mivel én nem szeretek sz.pni, így lehet nem rakom fel a 8.1-et. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#39683) Lall válasza catroot (#39682) üzenetére


Lall
veterán

520-on pont nem okozott drasztikus merülést (ha erre gondolsz).

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#39684) sagit


sagit
addikt

Üdv

Adott egy Lumia 520 amit frissítettem 8.1-re. Reggel 4kor húztam le a töltőről, keveset használtam és most 38%-on van. Ilyen használattal előtte WP 8-on kb 60-70% között volt. Mit tegyek? A telefon (az mit takar?) fogyaszt a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39685) Dave™


Dave™
nagyúr

"let the battery drain till its dead, then plug it in and charge it up without distrubing it. after that use the phone normally til its dead again, charge it up and see how it goes then. I know it sounds wierd but my battery life is good after these steps."

Egy próbát megér ez is. Wpcentral fórum.

sagit üdv a klubban. Többen is ezt tapasztalják, majd javul valamennyit holnapra, de még nem tudni mitől van.

[ Szerkesztve ]

(#39686) kchris78 válasza Dave™ (#39685) üzenetére


kchris78
veterán

Egy próbát megér. Szerintem is törlődik az a fájl ami tartalmazza az akksi információkat updatekor. Meglássuk.

[ Szerkesztve ]

(#39687) Integrale


Integrale
veterán

Az IE hova szinkronizál és mi alapján?
ha megnyitom és a tabsok között oldalra lapozok, akkor ott van egy other fül, az alatt van 3 zölddel kiemelt bekezdés, közöttük pedig olyan oldalak amiket még talán régen ha elmentettem, törölni honnan tudom őket?

"Bad reklám is reklám too"

(#39688) Alexios válasza Lall (#39683) üzenetére


Alexios
veterán

ld. alattad levő hsz :D

(#39687) Integrale
desktop ie11-el, ms acc alapján

[ Szerkesztve ]

(#39689) T.Peter válasza sagit (#39684) üzenetére


T.Peter
őstag

A telefon a hívásokat szimbolizálja. Szóval azt mutatja, hogy az akksidat a hívások merítették le eddig leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#39690) duo válasza sagit (#39684) üzenetére


duo
őstag

hali!

520 topikjában írtam. nekem a 2 nap körüli üzemídő felére csökkent rögtön a frissítés után. most újrakalibráltam az akksit pont ahogy írta a kollega fentebb, azóta megint jó. reggel fél hat óta 100%-ról 96%-ra esett. egyet telefonáltak, kicsit nyomkodtam, frissítettem a network+ -t és ennyi.szerintem beállt most. de megnézem még hogy pl játék közben aktív képernyő és proci használattal hogy mizsikál.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#39691) Integrale válasza Alexios (#39688) üzenetére


Integrale
veterán

Köszi, ezt gondoltam, csak azért érdekes mert nem mentettem el abban könyvjelzőket, és az itt felsorolt oldalakat sem néztem az asztali IE-ben sosem.

"Bad reklám is reklám too"

(#39692) sagit válasza T.Peter (#39689) üzenetére


sagit
addikt

Ez fura, ma nem telefonáltam.

Duo: Megpróbálom, Köszi

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39693) Assdak válasza Dave™ (#39685) üzenetére


Assdak
őstag

Ennyi erővel azt is írhatták volna, hogy lobogó brével rohangálj a nagykörúton a telefonnal. Kb ugyan annyi hatása lenne az akksira. Ezek már nem így működnek.

(#39694) kliszi válasza duo (#39690) üzenetére


kliszi
senior tag

Szia ! Mit csináltál az aksival hogy jobb lett ? Hogy kalibráltad ?

(#39695) T.Peter válasza sagit (#39692) üzenetére


T.Peter
őstag

Azt nem tudom, hogy visszamenőleg hogy nézi. Úgy néz ki, hogy nem naponta és nem is töltés után nullázza. Majd kitapasztaljuk.

[ Szerkesztve ]

(#39696) Dave™ válasza Assdak (#39693) üzenetére


Dave™
nagyúr

Pedig van benne ráció, a 40-50%-os félrebecslések simán utalhatnak erre (leesik 80-ról 30-ra, aztán restart után megint 80). Egy próbát megér, utána lehet azt mondani, hogy semmit sem ér.

(#39697) Assdak válasza Dave™ (#39696) üzenetére


Assdak
őstag

Nem. Nincs benne semmi ráció. Az hogy a telefon mit jelez, és hogy az akksi valójában hogy áll, az már egy másik kérdés.

(#39698) duo válasza kliszi (#39694) üzenetére


duo
őstag

amit írtak fentebb. kikapcsolásig merítettem kikapcsolt állapotban rádugtam a töltőre.esete(később ugye bekapcsol magától). lefeküdtem aludni felkeltem lehúztam a töltőről.azóta (kopp-kopp) rendben van.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#39699) Воланд válasza Воланд (#39624) üzenetére


Воланд
titán

nah, a viber meg a jo hangon csipog. :W

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39700) Giovan! válasza meszike91 (#39648) üzenetére


Giovan!
addikt

Kár.Pedig úgy emlékszem woland_y2k azt mondta hogy végre megszünik ez az idegesitő korlát,de akkor mégse :((( :O Röhej hogy egy xperia minin elfut a subway surfers,egy 520-ason meg nem :U

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.