Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) #39417856 válasza saiyajin (#33949) üzenetére


#39417856
törölt tag

Köszönöm! Ez megoldotta a problémámat :)
Egyébként még egy olyan észrevételem lenne, hogy az újraindítás / ki-be kapcsolás azért meríti a telefont, ha jól vettem észre. A 45%-ból újraindítás után mér csak 37%-ot mutatott a telefon.

(#33952) BobTail válasza #39417856 (#33951) üzenetére


BobTail
őstag

Ezért nem szoktuk mi kikapcsolni, és csak repülő üzemmódba tenni ;)

(#33953) savoo


savoo
addikt

Mondjuk én ezt a gombok rezgésének kikaocsolását sem értem... Szerintem jó dolog hogy tudom mikor nyomtam rá a visszára...

(#33954) kchris78


kchris78
veterán

Waze wp-os verziója nem irja ki az aktuális sebességet? Droid és ios is kiírta, nem értem hogy született az a döntés hogy ez ne írja ki...

(#33955) dejaris válasza savoo (#33953) üzenetére


dejaris
addikt

Latod a kijezon is, hogy megnyomtad.

(#33956) nicu71 válasza savoo (#33953) üzenetére


nicu71
addikt

volt olyan személy is,aki több felvonásban hisztizett,hogy tárgyaláson nem lehet emiatt használni a telefont,meg párja nem tud aludni emiatt,felébred a rezgésre ha mellette nyomkolássza...szóval én sem értem,de van ilyen is,a nép szava meg döntött ;)

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#33957) Pttypang válasza nicu71 (#33956) üzenetére


Pttypang
veterán

Eddig en se ertettem, igy mar megvan, az emberi ostobasag tenyleg hatartalan :D

Everybody lies.

(#33958) duce78 válasza kchris78 (#33954) üzenetére


duce78
tag

Amikor utoljára használtam 920-on alapból nem írta ki, be kellet állítani. Beállítások - kijelzőbeállítások- sebesség.

Nem lessz, hanem kérek!

(#33959) tybsen


tybsen
addikt

Az milyen mar, hogy a lumiaval beirt hozzaszolasomban a mosolyt androidon dühös fejnek mutatja? itt egy kep rola

[ Szerkesztve ]

(#33960) Blyan válasza savoo (#33953) üzenetére


Blyan
félisten

Számít, hogy Te érted-e vagy sem? :) Sokan hiányolták, ráadásul a Samsungok pl tudták alapból.
Megint tipikusan olyan, hogy ha nekem nem kell, miért értelme van? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33961) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Üdv.
Anyumnak tegnem vételeztem egy Lumia 625öt. Még szokja a dolgokat, viszont egy dologgal nem boldogul, és az a QWERTY billentyűzet. Van arra mód hogy a kiosztást a klasszikus kiosztásra cseréljem?

All→M8

(#33962) hülyegyerek válasza callmeakos (#33961) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Mit értesz klasszikus alatt ? Ha a régiót/nyelvet magyarra állítod, akkor qwertz-nek kell lennie...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33963) callmeakos válasza hülyegyerek (#33962) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kiosztás alatt a régi klasszikus nyomógombos telefonok kiosztását értem.

All→M8

(#33964) hülyegyerek válasza callmeakos (#33963) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Gyárilag sehogy se tudod átállítani. Hirtelen ezt találtam, próbáld ki : symbian keyboard

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33965) Воланд válasza hülyegyerek (#33964) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet lecserelni a gyari billentyuzetet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33966) hülyegyerek válasza callmeakos (#33963) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Kipróbáltam én is, de nincsenek benne ékezetes karakterek, szóval anyukád vagy hozzászokik a qwertz-hez, vagy venni kell neki egy nyomógombos telefont.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33967) callmeakos válasza Воланд (#33965) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ez gáz....
Akkor kénytelen lesz megszokni... :U
Köszi a választ.

(#33966) hülyegyerek
Tegnap vettem neki, szóval kénytelen lesz megszokni. :D
Pont azért vettem neki Lumiát, gondolván a csempés felületet hamar megszokja, de arra nem számítottam hogy a billentyűzettel gondja lesz, vagy ha mégis akkor van használható alternatíva, de ezek szerint nincs. :U

All→M8

(#33968) BobTail válasza callmeakos (#33967) üzenetére


BobTail
őstag

Töltsétek le a magyar billentyűzetet (beállítások - billentyűzet), pipáljátok ki a szövegjavaslatokat, és hamar megtanulja a telefon a gyakran használt szavakat, és nem kell leírni az egészet, hanem elég lesz csak belekezdenie, és ott lesz a javaslatok között.

Off: szoktam erősíteni a frontot a gyakorikérdések.hu-n, mert még mindig sokan vannak, akik itt hoznak végleges döntést telefonvásárlásban... na de nem ez a lényeg, hanem ez :DDD

(#33969) aero. válasza callmeakos (#33967) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

1 napot adok neki utana ra se nez a regire.

(#33970) BMS


BMS
őstag

Sziasztok

60k-ért melyik wp8-as telefont ajánlanátok? min 1 giga ram és kártyafüggetlen

Vagy valami megbízható netes boltot mert tudom,hogy bolti árán nincs ilyen telefon

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33971) Lall válasza BMS (#33970) üzenetére


Lall
veterán

Lumia 820 vagy ha nem fontosak a Nokia only dolgok, akkor HTC 8X.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#33972) callmeakos válasza aero. (#33969) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Legyen így :)

All→M8

(#33973) Bogyó bá' válasza Lall (#33971) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezeket javasolnám én is - kivéve a HTC 8X :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#33974) hülyegyerek válasza BMS (#33970) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Vagy Lumia 525 40 körül.

(#33968) BobTail: Napiszar helyett mostanában inkább a gyakorikerdeseket nézegetjük. Ugyanolyan szórakoztató.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#33975) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Importáltam a naptárba az egyetemi órarendemet a Neptunból. Azt sikeresen kitudtam kapcsolni, hogy ne küldjön róla emlékeztető e-mailt az óra előtt pár perccel. Viszont a telefonos figyelmeztetést is kiszeretném kapcsolni, de nem találom a módját. Van erre megoldás?

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#33976) Lall válasza Bogyó bá' (#33973) üzenetére


Lall
veterán

És azt miért nem? Hatalmas bestbuy teló.

hülyegyerek: "min 1 giga ram" Akkor már 525, csak az kishazánkba hivatalosan nem kapható.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#33977) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok.

Butatelefon után vennék először okostelefont. Az android nem vonz az ios meg túl drága, így marad a megbízható windows:)
Csak éppen nem tudom melyiket érdemes. Hátha Ti tudtok segíteni nekem.
Az elvárások:
Nokia
led villanó
szép kijelző
relatíve hosszú üzemidő
stabil pontos gps
kicsi súly
nem kell túl nagynak lennie 4 inch megteszi
jó minőségű kamera
és a legfontosabb...stabil működés, probléma mentesség
és persze a fenti kategórián belül a legolcsóbb :) használt is jó, ha megbízható a típus
Köszönöm!

ui.: játszani nem fogok max ilyen mérgesmadarak szintű, vagy platform rayman semmi 3ds lövöldözős :P

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33978) BMS válasza Lall (#33971) üzenetére


BMS
őstag

én is azt a kettőt néztem ki de egyszerűen nem találtam egy megbízható boltot sem amelyik forgalmazná...a htc 8x már nincs sehol a lumia 820 meg csak a partnero-nál de nem tudom az megbízható bolt-e....

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33979) BMS válasza hülyegyerek (#33974) üzenetére


BMS
őstag

az is jó lenne de nincs benne vaku :D én meg elég sokszor használom a lámpát :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33980) Alexios válasza Lall (#33976) üzenetére


Alexios
veterán

gondolom mert nincs rajta ingyen navi, ami ugye mindenkinek nélkülözhetetlen ;]

(#33981) Lall válasza mike1334 (#33977) üzenetére


Lall
veterán

És mennyit szánsz rá?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#33982) mike1334 válasza Lall (#33981) üzenetére


mike1334
veterán

Nincs konkrét összeg, a legolcsóbb megoldás érdekel, de legyen mondjuk 50. De akkor már tartson ki annyi ideig mint a régi K750i-m :D (az számlásan 4 volt és több mint 7 évig használtam:) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33983) Urban Terror


Urban Terror
tag

Üdv!

Édesapámnak ma veszünk egy lumia 625-ös telefont. Tudom, hogy bekapcsoláskor meg kell adni egy alap email fiókot (nekem 800-as van és hotmailt adtam meg, minden működik is)

Kérdés, hogy fater freemail-es fiókját meg lehet adni minden probléma nélkül? És ha igen, akkor oda/onnan is fog menni a kontaktok szinkronizációja?

A boltba ki akarjuk próbálni a telót, de nem akarok feleslegesen szerencsétlenkedni, ezért lenne jó tudni előre.

(#33984) savoo válasza Blyan (#33960) üzenetére


savoo
addikt

Egy szóval nem mondtam, hogy nincs értelme, csak bátorkodtam megjegyezni egy fórumon, hogy nekem köll.. :P

(#33985) tybsen válasza Urban Terror (#33983) üzenetére


tybsen
addikt

Én csinálnék neki egy új outlook címet.

(#33986) zzz03


zzz03
őstag

Olyan problémával nem találkozott még senki, hogy hiába állítgatom a hangerőt zene lejátszás vagy videó nézés közbe és nem történik semmi.
Ha leviszem nullára akkor is ordít. Újraindítom a telefont akkor egy darabig jó, majd ismét beakad az éppen akkor használt hangerővel és le se fel. HR után is csak egy darabig működik rendesen. ??? (Black frissítés óta vettem észre ezt a dolgot.)

[ Szerkesztve ]

(#33987) Kyller válasza Urban Terror (#33983) üzenetére


Kyller
senior tag

Én a Lumia 720-at ajánlom, ezeknek a paramétereknek pont megfelel:) Vagy 820, akkor kapsz több memóriát, de igazából a napi használatban sok jelentősége nincs. Viszont a 720 akksija talán a legjobb a mezőnyből!

[ Szerkesztve ]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#33988) savoo válasza Urban Terror (#33983) üzenetére


savoo
addikt

Mindenképp kell egy microsoftos account, belehet regisztrálni a freemailos címet is, de szerintem mindenki jobban jár, ha elfelejti a freemailt. :P

(#33989) savoo válasza zzz03 (#33986) üzenetére


savoo
addikt

Nálam ilyen egyszer fordult elő, akkor egy restart elég volt.

(#33990) Alexios válasza Kyller (#33987) üzenetére


Alexios
veterán

Hát már hogyne lenne jelentősége a napi használatban, ott van csak igazán.

(#33991) zzz03 válasza savoo (#33989) üzenetére


zzz03
őstag

Az a baj nálam egész sűrűn jelentkezik ez a dolog. Volt már restart, HR, újrahúztam a telefont Nokia Software Recovery Tool-al. Tanácstalan vagyok mi lehet a baja. :(

(#33992) Kyller válasza Alexios (#33990) üzenetére


Kyller
senior tag

Azért mert fél másodperccel lassabban töltődik be az alkalmazás, az nem hiszem, hogy akkora problémát okozna. Futásban még ennyi különbség sincsen...Volt kezembe 720(most is az van), 820, 520, 620.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#33993) tomboy0013 válasza mike1334 (#33977) üzenetére


tomboy0013
veterán

Lumia 620 és 720 is jó, viszont 512MB memória van benne. 820 lehet neked optimális választás, esetleg ha többet szánsz rá akkor 925.

(#33994) Urban Terror válasza Kyller (#33987) üzenetére


Urban Terror
tag

Tudom én ezt, de ő már megrendelte a telefont... nem akarok beleszólni!

Többieknek is köszi a választ. :R

Ha be lehet regelni, akkor nincsen gond, majd csinálok neki egy outlookos fiókot később, ha szükséges.

(#33995) Urban Terror válasza savoo (#33988) üzenetére


Urban Terror
tag

és a freemailnél meg kell adni valami extrát (pop3, vagy micsodi :D ) vagy simán eszi, mint az outlookos címet?

(#33996) BMS


BMS
őstag

http://partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=nokia

ezt az oldalt mennyire találjátok megbízhatónak? a lumia 820 54ezer forint az úgy meg érné nekem.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33997) Kyller válasza Urban Terror (#33994) üzenetére


Kyller
senior tag

Ja, bocsi, nem neked akartam válaszolni!:D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#33998) germinator66 válasza zzz03 (#33986) üzenetére


germinator66
aktív tag

Nálam ez egyértelmüen Viber/WhatsApp indítás után jött elő, de azóta mindkettő frissült már, és nincs ilyen problem.

(#33999) Alexios válasza Kyller (#33992) üzenetére


Alexios
veterán

Meg mondjuk a multitasknál is eléggé látszik, hogy nem töltögeti az ie állandóan újra a lapokat 1gb készüléknél, stb.

(#34000) Lall válasza BMS (#33996) üzenetére


Lall
veterán

Van akinek volt baja velük, van akinek dicséri őket, hogy korrektek. Ha teheted 2 év gyártói garisat vegyél, bár ahogy nézem, már nem igazán van sehol.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.