Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) Lall válasza pzstm (#21950) üzenetére


Lall
veterán

Lehet már Ő is unta és odaszólt. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#21952) Ádám16 válasza pzstm (#21946) üzenetére


Ádám16
addikt

Juppije, vegre eljott ez is. Raadasul nem csak beismertek a hibat, hanem "igeretet" is tettek. MS (L)

(#21953) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Joe azt is írta ,hogy jön a facebook kliens WP7re is ebben a hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#21954) legiaap válasza Aakisan (#21953) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már van Facebook kliens és tökéletesen működik, minek még egy?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21955) hokins válasza Aakisan (#21953) üzenetére


hokins
addikt

Csak azt nem tette hozzá hogy melyik évben ;]

(#21956) StLui


StLui
veterán

FB Béta upgrade: fotófeltöltés messengerben! :) én örülök, elnézést érte :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#21957) Aakisan válasza legiaap (#21954) üzenetére


Aakisan
aktív tag

most az jön ami wp8ra már kijött

(#21958) Aakisan válasza hokins (#21955) üzenetére


Aakisan
aktív tag

;]

(#21959) Dózer


Dózer
tag

Üdvözletem az uraknak, ide is felteszem a kérdésem, egy másik nézpontot remélve (talán nagyobb jártasság WP-ben)

Tehát a kérdésem az volna, hogyha olyan igényeim vannak, hogy:
- Erős multitasking (net, 4+ fülön, mellette Skype, és zene)
- Hosszabb távra tervezek,de egyéb igényeim nincsenek is igazán
Akkor jó platformon járok? 8X, 820 és a Melyik okostelefon topicban ajánlott LG 4X HD (Android) maradt a játékban. Nagyobb tapasztalat alapján melyik lenne a legjobb beruházás?
(Ehhez Android alatt kevés volt az 512MB ram)

a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

(#21960) Alexios válasza pzstm (#21946) üzenetére


Alexios
veterán

az is haladás hogy nem a facebookra kenik végre

Dózer: A multitaskingal nincs baja a wp8-nak, az Lg viszont el fog vérezni a skype+zene+net triónál hiába van 1gb ram.

[ Szerkesztve ]

(#21961) Lall válasza Dózer (#21959) üzenetére


Lall
veterán

820. Ennek egyedül a felbontást szokták felroni, de szvsz túl van ez lihegve.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#21962) TBG válasza Polllen (#21945) üzenetére


TBG
senior tag

Igen.

Telefonálni, netezni, (böngészés skype, viber), zenét hallgatni, nem árt minimum 1, 1.5 nap mindezek mellett aksi élettartamban, Gorilla Glass, bővíthető SD kártyával (WP7 kiesett gondolom). Játszani nem játszom. És nem akarok custom romokat feltenni, szeretnék egy egyszerű rendszert, nem vagyok buhera, normálisabb fényképezőgép+videofelvétel minimum 720p

Ennyi :)

Lumia 720, Samsung Ativ, HTC 8x...ezek ugrottak be elsőre.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#21963) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok

Tud valaki segiteni , hohy Lumia 920-nál a bluetooth-nál hogyan lehet átirni a windows phone nevet ??

Köszönöm elöre :R

Attila

(#21964) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok,WP-n van valami olyan alkalmazás ami a kamerához ad olyan funkciót amivel fénykép üzemmódban mondjuk valami nagyvárosban forgok körbe es közben a helyi látványosságok ki vannak irva a kijelzore távolsággal együtt.Remélem nem olyan kusza amit akarok . :D

(#21965) mukibuci válasza Mirman (#21964) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

augmented reality-nek hívják és nokia városnéző, amit keresel

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21966) Intru válasza mukibuci (#21965) üzenetére


Intru
csendes tag

Nokia Here is tudja már alapból csak a friss kell belőle :D

(#21967) rgeorge válasza manokaki (#21963) üzenetére


rgeorge
addikt

Csatlakoztasd PC-re, és a Windows Phone alkalmazásban át tudod nevezni, de lehet, hogy a sajátgépben is.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#21968) Mirman válasza mukibuci (#21965) üzenetére


Mirman
őstag

Köszönöm,idő közben meglett. Masik kérdés hogy rá töltött zenét be lehet valahogy allitani csengő hangként?

(#21969) rgeorge válasza Mirman (#21968) üzenetére


rgeorge
addikt

Csengőhang szerkesztő alkalmazással lehet, mert limitált a méret és a hossz.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#21970) Lall válasza rgeorge (#21969) üzenetére


Lall
veterán

WP7-en, WP8-on már nem (annyira) korlátozott.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#21971) PofaJenö válasza Mirman (#21968) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Hali ezzel tudod [link] min 30sec max 1 perc lehet a hossz .és bármilyen mp3-at kezel,az a lényege hogyha feltetted a zenét a progit kapcsold be keresd meg a számot katt rá elsőre nem fogja kezelni azt írja ki hogy nem jó neki ,de ha újra indítod a telót és még egyszer végig csinálod az összes mp3-at tudja szerkeszteni . ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#21972) Polllen válasza TBG (#21962) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az SD-vel bővíthetőség és a viber voip miatt WP7 és ezzel L900 kilőve. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21973) mukibuci válasza Polllen (#21972) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sd bővithetőség nem feltétlen szükséges, a viber pedig kb ugyanannyira megbizható wp8on, mint wp7en

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21974) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

2 nap FB chat után az a tapasztalatom, hogy minden teszt üzenet megjött, azonban 3 normál üzenet mégis csak becsúszott ami nem ért célba. A viber esetén eddig minden megjött és jelzett is. Ez persze a jövőben változhat :)

(#21975) daniel909 válasza Pikkolo^^ (#21974) üzenetére


daniel909
addikt

nálam minden megjön. gdr2 óta jó a fb csetem. néha késik az üzi kicsit, de összeszedi magát.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21976) StLui válasza daniel909 (#21975) üzenetére


StLui
veterán

FB chat jó, vagy az az énközpontos izé? (azt nem szeretem) Nekem még nincs upgrade.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#21977) daniel909 válasza StLui (#21976) üzenetére


daniel909
addikt

fb chat. az én csempét most nem használom, de régen az egész jól működött. (persze csoporton belüli dolgokról nem értesített, elég ostoba módon.) na, kitettem most kíváncsiságból, és csoporton belüli eseményeket most sem jelez.
upgrade-ig szerintem hagyjad. de utána már érdemes próbálgatni a csetet.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21978) Lacces


Lacces
őstag

WP8 Istenek!

Segítség kellene :D Van 2 nagyon idegesítő dolog, amitől az agyam eldobom.

1. Ha képernyőzár bekapcsol, akkor lelővi még a whatsapp/skype/youtube alkalmazásokat. Hogyan tudnám elérni, hogy már pedig akkor is menjen a háttérben ez a 2 alkalmazás?

2. Azt hogyan tudnám elérni, hogy 2 program párhuzamosan fusson? Youtube videó megy háttérben, előtérben meg a skype-on csevej?

+1: Ti hogyan szoktatok a bevitel mezőből a leggyorsabban mondatot törölni? Symbianban könnyen kitudtam jelölni, de itt csak 1-1 szót enged külön-külön kiengedni a rendszer. Igaz, ha hosszan nyomom a delete gombot akkor kitörli, de van-e ennél gyorsabb megoldás?

A válaszokat előre köszönöm? :R

[ Szerkesztve ]

(#21979) daniel909 válasza Lacces (#21978) üzenetére


daniel909
addikt

Android. ;] (azon belül is valami jobb samu, ott ki tudod tűzni kicsibe a videókat miközben mást csinálsz.)

Viccen kívül az első kettőre nincs megoldás, a harmadikat nem értem.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21980) StLui válasza daniel909 (#21977) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!! (milyen jó lenne ilyen "Köszönöm" gomb szerűség, ne kelljen hsz-t "gyűjtenem" :) )

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#21981) Lacces válasza daniel909 (#21979) üzenetére


Lacces
őstag

Szóval át akarsz terelni a sötét oldalra. Jól van, megjegyeztem :D
+1-re példa:
"Törölni akarom ezt a mondatot a Youtube keresőből.".
Próbáltam, hátha ha van valami multi touch, 2 ujjal, az egyiket a mondat végén tartom, a másikat meg húzom az elejére, semmi.
Akkor próbálkoztam a Symban-ons múltból, hogy, 1 ujjal, végig csúszok az egész mondaton, a végétől az elejétől, de sajnos nem jött össze, mert már a "keresőből" szóban elakad a WP, csak azt jelöli ki, és így engedi a rendszer, szóról, szóra lehet kijelölni egy összefüggő betűhalmazt. Egész mondatot nem enged kijelölni a rendszer! Csak szavakat...
A folyamatos törlés gomb nyomvatartásnál sem csinál semmit a kurzor csak áll a mondat végén... így marad a harkály módszer.

(#21982) mukibuci válasza Lacces (#21981) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha már egy szót kijelöltél, utána a két végén a kis nyilakkal a többi szót is hozzá tudod csapni

Vezér: lassú, nagyon lassú :( ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21983) Vezér válasza Lacces (#21978) üzenetére


Vezér
tag

A Kijelölt szó elején és végén egy kis fehér kör van, amiket mozgatva tudod változtatni a kijelölés hosszát. Továbbá ha az újjadat a kijelzőn tartod akkor előjön a kurzor és oda teszed ahova épp akarod.

(#21984) dejaris válasza mukibuci (#21982) üzenetére


dejaris
addikt

Azok a nyilak hol bujkalnak?

(#21985) Lacces válasza mukibuci (#21982) üzenetére


Lacces
őstag

és Vezér köszi. És tényleg így működik. Be....ás :D Ez tetszik, és milyen gyors. Óóó meg van a mai esti játékom.
Én erre nem is gondoltam, hogy azért van ott az a kör :DDD (Én teljesen máshogy gondolkoztam, ahogy fentebb írtam).

dejaris, nem nyíl, hanem ahogy vezér írta. Kör (pötty) van a két "egyenes" alján (vagy van amikor a tetején...)

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#21986) dejaris válasza Lacces (#21985) üzenetére


dejaris
addikt

Felreertelmeztem, azt hittem ket modszer van, es a vezere a lassabb, de mostmar ertem, hogy a komment volt lassu.

(#21987) daniel909 válasza dejaris (#21986) üzenetére


daniel909
addikt

ha a Vezér írja, az úgy van!! :C

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#21988) mukibuci válasza dejaris (#21984) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

wp7-en még nyilak voltak

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21989) savoo válasza mukibuci (#21988) üzenetére


savoo
addikt

Sőt nem csak voltak, hanem még vannak is. :P

(#21990) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

A HTC 8X vagy a Lumia 820 lenne a jobb választás?
Eddig a Lumia 820 felé hajlottam az ingyenes navi miatt meg az LTE támogatás miatt de amikor megláttam hogy a HTC 8X-nek 720 x 1280 képpontos a kijelzője akkor nagyon elbizonytalanodtam hogy most melyik teló legyen.

(#21991) TBG válasza bopeti98 (#21990) üzenetére


TBG
senior tag

Szia!

Én is ilyesmi dilemmában vagyok, de egy harmadik megoldást fogok választani. Samsung Ativ.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#21992) AMD Power válasza bopeti98 (#21990) üzenetére


AMD Power
titán

A HTC gyenge lábakon áll és baromira nem érdekli a WP igy nem igazán tudnék hinni bennük. WP nálam = Nokia.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21993) bopeti98 válasza AMD Power (#21992) üzenetére


bopeti98
őstag

Én így gondolom. A Samsung meg a HTC inkább androidra fókuszál.
A Lumia 820 480x800-as felbontása mennyire jelent hátrányt?

(#21994) Set-Comment™ válasza bopeti98 (#21993) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Nem tudsz rajtuk nagyítóval olvasni.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#21995) Lall válasza Set-Comment™ (#21994) üzenetére


Lall
veterán

Tud az, csak pixeles lesz a betű a nagyító alatt. :P

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#21996) legiaap válasza mukibuci (#21988) üzenetére


legiaap
nagyúr

És még vannak is.
Amúgy sem a WP7-n sem a WP8-on nem működik flottul ez a dolog.
Elég nehézkes vele a kijelölés.
Ezen van mit csiszolniuk.
Ugyanez vonatkozik a kurzorra is. Nem egyszerű odavinni ahova akarjuk.

savoo: Ugrál össze vissza a kurzor, legtöbb esetben ki van takarva az ujjal, ha írunk valamit, mondjuk itt a fórumon másik sorba elég nehéz odavinni, főleg ha a mondta végére akarjuk vinni, ami a képernyő szélén van ilyenkor néha leugrik az alsó mondatra.
A kijelölésre ugyanez vonatkozik, hisz ugyanolyan, mintha két kurzort vinnénk ide-oda.
Egy nagyítót igazán beletolhattak volna, hogy jobban lássa az ember merre jár.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21997) savoo válasza legiaap (#21996) üzenetére


savoo
addikt

Nem tudom mi benne a nehézkes...

(#21998) bopeti98 válasza Set-Comment™ (#21994) üzenetére


bopeti98
őstag

Nem is terveztem azzal olvasni. :)
És szabad szemmel látható valami eget verő különbség a Lumia 820 és a HTC 8X kijelzője között?

[ Szerkesztve ]

(#21999) AMD Power válasza bopeti98 (#21998) üzenetére


AMD Power
titán

Én biztos ,hogy a 820 venném. Felbontás ide vagy oda.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.